Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

καλημεραα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα τρενακι [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

χρονια πολλα μιτσαρα(ακουγετε καπως?) :lol::lol::lol:

με το καλο να ερθει ο γιος..γιατι γιο θα κανεις..αναστασια μη μιλας :lol::lol::lol:

ειμια καλα..με ανεβασε χθες το σουβλακι :lol::lol::lol:

ευχαριστω για τα σχολια του θοδωρακη..αχ μαρια ιωαννα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

συμεπθερα ακους τι λενε για το γαμπρο κ τη γραβατα? :)):)):)):))

αργι τελειες φωτο..αχ ζηλεψαααααααααααααααααααααααααα

ερη δε ειδα το παιδοτοπο αλλα αφου στο λεν τα κοριτσια...θα ναι καλος...

νατασουλα για τι ωρα μιλατε τη τεταρτη?????????/

βικυ εχεις αδεια ε???????????

χρυσα ξερνας????????/καλε μη νευριαζειςςςςςς..μη διαβαζεις αλλα θεματα..

αφρο θα σε παρω το απογευμα...ασε τα καινουρια επιπλα..ερχονται δυσκολοι καιροι :roll:

λενα δε σχολιασα για το μαλακα το συναδελφο σου..μιλεμ εμεινα..δυο φορες διαβασα τι εγραφες λεω μπα λαθος θα διαβασα...πηγες στο διευθυντη??????????? :evil: ο τολακης καλα?

παναγιωτα,γιωτα,ελενη.βενι.σισσιω,μπεμπουλης,αθηνα τα φιλια μου...

ιουλια δε νομιζω να ξεχασες τη σημερινη μερα????????????????????????????????????????

καλε η γωγω τι κανει?ξερει καμια?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε θουθου δεν διαβαζω...

τι πια τοσο χρονο να διαβαζω εχω..χαχαχα

αλλα υπαρχουν καλοθελητες που ενημερονουν τοςυ συντονιστες

αχ..τι τραβαω το ερμοοοοοοο

αμα σας πω τι μου μυρισ ετωρα...πωπω..μιλαμε μυρωδια 25 χρονια πισω με γυρισε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Αναστασία-μπεμπούλης πού είναι σήμερα?!

χθες έδινα το γιαουρτάκι στην Ρέα και στην τελευταία κουταλιά, δεν ξέρω τι έπαθε, άρχισε να κλαίει, να χτυπιέται, την βάζω για ύπνο, και από τα πολλά της νεύρα πέταξε κάτω ό,τι υπήρχε στην κούνια της και άρχισε να βγάζει την πυτζάμα της!!!! την παίρνω κάτω, την ρωτώ τι θέλει, πάμε στην κουζίνα (ήμουν σίγουρη ότι ήθελε κάτι φαγώσιμο!!!) και μου δείχνει το αγγούρι!!! :o

βραδιάτικα ήθελε αγγούρι να φάει, της κόβω μια φέτα, τρώει και κοιμάται σαν πουλάκι!! να σημειώσω ότι δεν την πολυαρέσει το αγγούρι αλλά επειδή το είδε έξω.....!!!

Σήμερα κλείνουμε 1 χρόνο στο νεο μας σπίτι και λέω να πάρω μια μηλόπιτα και να βάλω ένα κεράκι πάνω (μάλλον υπερβολή είναι!!! :? ) και να πάρω και μια σαμπάνια για το βράδυ να το γιορτάσουμε!!! :roll::roll::roll:8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν ήσουν σίγουρη αν είχε τελικά αλλεργία

Όταν λες η πρόκληση θα γίνει στο ιατρείο τι εννοείς?

Μάρθα ότι ώρα σας βολεύει εγώ έλεγα γύρω στις 6:30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει Γιωτάκι, καλά νέα ειναι αυτα. Ή μπορεί να είχε αλεργία αλλα μεγαλώνοντας να μειώθηκε υπερβολικά η ευαισθησία της.

Ρε συμπεθέρα το STORM ALERT μου έβαλες να δω ? χαχαχα!!! Στο storm alert εγώ θα είμαι κλεισμένη στο ζεστό μου σπιτάκι..

Αλλο σκέφτομαι.. το τι θα μαγειρεύω εκεί.. αν θα προλάβω δηλαδή γιατι νομίζω ότι μόλις πατήσω το πόδι μου στην αγορά τροφίμων θα μείνω στον τόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εοισης..εδω κ 5 μερες σχεδον καθε μερα βγαινω απο τα ρουχα μου εμ το μικρο..

κ γενικως με το παραμικρο κλαει..

σημερα σηκωθηκε 3.30 το βραδυ ηθελε γαλα..δε το εδωσα κοιμηθηκε..μετα ξυπναει 7.15 :shock: κ ηθελε γαλα..κ τα πηρα κ τον φωναξα οτι ειναι 7.15 κτλ :oops:

κ κοιμηθηκε μεχρι της 8 τελικα...ε πιαααααα!!!!!!!!!!!!!τι ξυπναει 7.15?μα χορταινει υπνο με 9 ωρες υπνο?????????????????

φ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ να πάρεις 2 γλυκά :1 για το σπίτι και 1 για το τρενάκι;)

Πρόσεχε μόνο μην παρεκτραπείς με τους εορτασμούς γιατί είναι και πολύ γόνιμο το τρενάκι μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα τσιροκοπαει..κυριως αμα δεν του δινω κορν φλεικσ να σκορπαει στο πατωμα

συνηθως τον παιρνω αγκαλια και αλλαζουμε δοματιο και κανουμε κατι μπας και ξεχαστει...

σημερα πχ το πρωι την καταβρικε με ενα αδειο κουτακι απο γαζες στο οποιο μεσα εβαζε και εβγαζε ενα σκληρο χαρτονακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρόσεχε μόνο μην παρεκτραπείς με τους εορτασμούς γιατί είναι και πολύ γόνιμο το τρενάκι μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχα :lol::lol::lol:

Αργυρώ την ίδια μέρα που μπήκες στο νέο σπίτι, ξεκίνησε και το τρενακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααργι πλακα κανεις!!!!!!!!!1 :shock::shock::shock: απιστευτη η μικρη..

ασε εγω ολο τον φωναζω κ νιωθω τυψεις :oops::cry:

σημερα ας πουμε δε ερχοταν να φυγουμε..να τον παω παιδικο..ε τον αρπαξα με νευρα κ εμ το ετσι θελω τον εβαλα παππουτσια κ ζακετα..

ασε που με εκλεισε κ απ εξω..βγηκα εξω απο το σπιτι κ αυτος εκλεισε τη πορτα..παλι καλα που ειχα κλειδια..αλλιως???????????????????? :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εοισης..εδω κ 5 μερες σχεδον καθε μερα βγαινω απο τα ρουχα μου

πώς βγαίνεις? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θούλη επειδή είσαι έγκυος το κάνεις, προσπάθησε να μην του αγριεύεις, είναι τόσο γλυκούλης!!!!

και εγώ νευρίαζα πολύ με τον Λουκά όταν ήμουν έγκυος, αλλά προσπαθούσα όσο το δυνατόν να είμαι ήρεμη,.....τι φταίνε και αυτά?

χαχαχα :lol: :lol: :lol:

Αργυρώ την ίδια μέρα που μπήκες στο νέο σπίτι, ξεκίνησε και το τρενακι?

Νατασσούλα τέτοιο πράγμα δεν υπάρχει περίπτωση, ελπίζω!!!! :?

συμπεθέρα τώρα που το λες, έτσι είναι.....αλλά εγώ επιβιβάσθηκα νομίζω στο 7ο!!!

δεν βρήκα άλλο βιντεάκι, χθες είχε διαφήμηση Καναδά μια οικογένεια με παιδιά πάνω σε έλκυθρο, πολύ ωραία ήταν, αν την βρω θα σου την βάλω!.....σου έβαλα και καλοκαιρινή όμως για να μην έχεις παράπονο!!!!

πάμε να πάρουμε τον υιό και μετά να στολίσουμε το δέντρο!!! και το σπίτι ελαφρώς!

ο μπαμπάς πήγε να συναντήσει κάτι φίλους στην χριστ. αγορά και να πιεί το γκλιουβάϊν!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλειο το Γκλουχβαιν!!!!!!πηρα κ εδω μα δεν ηταν το ιδιο,στο ιατριο μου ειπε θα της βαλει κατι στο χερι (ενα υγρο ) κ μετα θα της δωσουμε γάλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλειο το Γκλουχβαιν!!!!!!πηρα κ εδω μα δεν ηταν το ιδιο,στο ιατριο μου ειπε θα της βαλει κατι στο χερι (ενα υγρο ) κ μετα θα της δωσουμε γάλα

Θα σηκώσω συνταγή για το Gluhwein αυτη τη βδομάδα. Θα το φτιάξω το σκ..

Συμπεθέρα μην νομίζεις και εγώ κάθε μέρα στο Youtube μπαίνω και χαζεύω το Τορόντο, την γειτονιά που θα μείνουμε και τέτοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!Να'μαστε καλα ρε κοριτσια!!!!

Ενας χρόνος με απιστευτη παρεα και πολυ γελιο.Με πολυ ενημερωση και συμβουλες βεβαιως βεβαιως!!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΜΗΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ,πολυχρονη κοριτσαρα μου ομορφη[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Με το καλο το νεο μελος και καλη επιτυχια στα επαγγελματικα σου!!!!!!!

Κοριτσια αν χαστουκισω την πεθερα μου μαλλον θα παρεξηγηθει ο αντρας μου και ο πεθερος μου ε;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil:

Δεν υπαρχει χειροτερο χαρακτηριστικο απο τη ζηλεια.

Καλεσα καποιους φιλους για το Σαββατο (με αφορμη τη γιορτη του Ν.) να τους δω και να τα πουμε λιγο, γιατι με τη γεννα ποιος ξερει τι θα γινει, και ενω της ειπαμε οτι τη Δευτερα θα γιορτασουμε κανονικα και τους περιμενουμε αυτη μας κραταει μουτρα για το Σαββατο.Ρε κυρα μου τι δουλεια εχεις εσυ με τους δικους μου φιλους;;;;;Αμα θες κανε δικο σου σουαρε. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Λογαριασμο τι κανω στο σπιτι μου ρε πουστη!!!Εχω το αγχος μου με την εγκυμοσυνη και εχω και τις μαλακιες της φαντασμενης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεσα καποιους φιλους για το Σαββατο (με αφορμη τη γιορτη του Ν.) να τους δω και να τα πουμε λιγο, γιατι με τη γεννα ποιος ξερει τι θα γινει, και ενω της ειπαμε οτι τη Δευτερα θα γιορτασουμε κανονικα και τους περιμενουμε αυτη μας κραταει μουτρα για το Σαββατο.Ρε κυρα μου τι δουλεια εχεις εσυ με τους δικους μου φιλους;;;;;Αμα θες κανε δικο σου σουαρε. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Λογαριασμο τι κανω στο σπιτι μου ρε πουστη!!!

Παβαγιωτάκι μου σε καταλαβαίνω γιατι τα πέρασα και εγώ αυτα.. πέρσι...

Της το έκοψα όμως κανονικά. Τωρα όταν μαζευω τους φίλους μας της λέω θα είμαστε εμείς και εμείς, δηλαδή Βαγγέλης-Ερη , Νόρα - Κώστας, Μπέττυ -Νίκος. Αυτοι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου μια χαρα εκανες!!!Αν δεν ημουνα εγκυος πραγματικα θα κατεβαινα κατω για να της εξηγησω ρε παιδι μου.Με ωραιο τροπο.Να δω τι εχει να μου πει;;;Απλως τωρα τα λεει στο Γ. ,εκεινος σε μενα και γινεται χαλασμενο τηλεφωνο.

Αυτα ειναι τα "καλα" του πάνω κατω.Δεν τολμαμε να κλ...ουμε [smilie=confused1.gif] [smilie=confused1.gif] [smilie=confused1.gif] .Συγγνωμη κιολας για την εκφραση. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεσσαλονικιές θέλετε να κανονίσουμε καφεδάκι την Τετάρτη στον παιδότοπο στο assos odeon?

Όποια θέλει φέρνει παιδιά και όποια θέλει έρχεται μόνη, τί λέτε??????????????????

Kαλησπερααα!!!

Εχω πολλα ακομη να διαβασω αλλα ηθελα να απαντησω σε αυτο...

ΝΑΙΙΙ!!!Θελουμε!

Τι ωρα λετε?Φερτε κ τα μωρα σααααας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...