Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Παναγιώτα εγω δεν κοινώνησα.

Έχω βέβαια να κοινωνήσω από τα 18. Από τη στιγμή που δεν εξομολογούμαι και έχω και εξώγαμο :lol::lol::lol: Προτιμώ να μην το κάνω.

Είμαι δηλαδή της αποψης όταν ασπαζόμαστε μία θρησκεία να την τιμούμε και να μην την φέρνουμε στα δικά μας μέτρα και σταθμά.

Από την άλλη βέβαια μου φαίνεται λίγο, δεν ξέρω πώς να το θέσω... κάπως. Δηλαδή για ποιό λόγο να κοινωνήσει μία εγκυος; Σε περίπτωση που δεν πάνε όλα καλά ας πούμε;; Δεν ξέρω... κάπως έτσι το βλέπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

argi mhn anisixeis gia mena ...authn thn stigmh ligoureuome to kokinisto mosxaraki pou magireuw .

kai efaga kai komposta axladi .

panagiwta egw paliotera hmoun polu ths eklisias ...oxi kathe kiriakh alla perissotero apo twra .apo tote pou arxise h sexoualikh mou zwh ws anipantrh den ksana patisa ....oute xristougenna :oops:

o mikros trwei monos tou makaronakia ...den antexe na perimenei kai to mosxaraki xtipiotan na faei to kaimeno :lol::lol::lol:

a kai panagiwta mou ,kalo kouragio shmera me to soi ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ Ξεχασα να σας πω...καλεεε..ο Χριστοφορος τρωει μονο ςτου με το κουταλι..

χαμπαρη δεν πηρα η αχριστη μανα...

τον ειχα το σαββατο να τρωει το γιαουρτι..και νομιζα ε τυχαιο ειναι..και μετα του εδωσα και ψαροσουπ ακαι ετρωγ επαλη μονος...

βεβεια εκανε ωρα α το φαει αλλα τρωει...

χιχιχιχιχι..επιτελους και το παιδι μου κανει οτι και τα αλλα παιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a shmera den sas eipa ti egeine apo to prwi .

den ponesa oute mia fora .

aplosa ena plintirio ,ebala akoma ena ,siderosa 3 plintiria kai kanw kai fagito (mazi me ton kwsta )

ante na figoun oi palio suspaseis ....na pane alou den tis thelw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη στείλε αν θέλεις και την Δ/νση να την βάλω στο Τζι πι ες! Στο Κερατσίνι δούλευε ο πατέρας μου... :roll::roll: Στο 700ΣΕ

Χρυσάκι μπράβο στον Χ.

Άφρο μια χαρά! Όλα θα πάνε καλά!

Η μικρή μου εξελίχθηκε σε μεγάλη γλωσσοκοπάνα! Θέλω να την πνίξω στα φιλιά!! Αλλά δε μ' αφήνει το κ...λόπαιδο! :lol::lol::lol: Μου λέει "Άσε με μάναα"! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο άντρας μου μόλις γύρισε από συγκέντρωση γονέων! τελικά το σχολείο μας μια μάπα: το μόνο καλό είναι ότι το φαγητό είναι ελεγχόμενο από γιατρό (παίρνουν τεστ καθημερινό και το ελέγχουν!), επίσης οι χώροι είναι ωραίοι και ο κήπος τους, αυτά μόνο είναι τα θετικά!

τα αρνητικά: προσωπικό μηδέν, στο γκρουπ που είναι ο Λουκάς, έχουν αλλάξει πολλές φορές τις νηπιαγωγούς!!!!, το οποίο δεν είναι καλό για τα παιδιά!, τώρα έχουμε πρόβλημα γιατί η κύρια νηπ. φεύγει και από την 1 Γενάρη δεν υπάρχει κανείς για να πάει, σκέφτονται να βάλουν μια 23χρονη, η οποία δεν έχει εμπειρία στα παιδιά του προδημοτικού! και σαν 2η να φέρουν μία από το τμήμα των παιδιών κάτω των 3!, η οποία ήταν ταχυδρόμος στο Υπ. Εθν.Άμυνας πριν πιάσει δουλειά στο σχολείο και κυρίως ξέρει να αλλάζει τις πάνες!!!! :o:o:o:o

ένας πατέρας έκανε παράπονα γιατί κάθε φορά που πάει να πάρει τον γιο του έχει πάντα κακά στην πάνα και κάθε ΣΚ του βάζουν κρέμα στον πωπό γιατί είναι έτοιμος να αιματώσει και πάνω που τον φτιάχνουν, την επόμενη εβδ. ξανά τα ίδια και τους το είπε και αυτή απάντησε ότι "μόλις τώρα τα έκανε"!!! :evil::evil::evil:

έλεος δλδ, σκεφτόμαστε να μην στείλουμε την κοπέλα μας εκεί γιατί βλέπουμε ότι τελικά δεν γίνεται καλή δουλειά, υπάρχει μια άλλη η οποία (όπως λένε οι γονείς) φωνάζει στα παιδιά και ο τρόπος που μιλά δεν είναι και ο καλύτερος (εννοώ εκπαιδευτικός, παιδαγωγικός, επιστημονικός)!!!

τα έχω ψιλοπάρει λίγο, γιατί στο γκρουπ του Λουκά, τα περισσότερα παιδιά είναι προδημοτικού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρή μου εξελίχθηκε σε μεγάλη γλωσσοκοπάνα! Θέλω να την πνίξω στα φιλιά!! Αλλά δε μ' αφήνει το κ...λόπαιδο! :lol::lol::lol: Μου λέει "Άσε με μάναα"! :lol::lol::lol::lol:

xaxaxa!

Ειναι Λεωφόρος Δημοκρατίας 84.sxito.JPG[/attachment:1mm60hhl]

Χρυσα μου, Αφροδίτη μου, εγώ δεν έχω καμία σχέση με Εκκλησίες και τέτοια.. Περιττό να σας πω το τι τράβηξε η πεθερά μου για να με πείσει να πάμε στην εκκλησία να σαραντήσει το μωρό.

Τραγοπαππες ουστ!

Τελικά πέσαμε σε εναν καταπληκτικό κληρικό, νέο και πραγματικά πνευματικό άτομο απο οτι πληροφορήθηκα στην συνέχεια..

post-4408-13873935690662_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....den kathete kai sto kareklaki ...

εμείς το καταργήσαμε εδώ και καιρό!!!! δλδ μόνη της το σταμάτησε, έτσι το βάλαμε στο υπόγειο και θα το πουλήσουμε στο ebay!!!

κάθεται κανονικά στην καρέκλα!!!

Συμπεθέρα εδώ το έχουν γρουσουζιά να γιορτάζεις τα γενέθλια μία μέρα νωρίτερα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα αυτοί δεν ελέγχονται από πουθενα; Γιατί δεν κάνετε αναφορές ομαδικώς αφού είστε όλοι δυσαρεστημένοι;

Είναι ιδιωτικός ή δημόσιος ο σταθμός;

Ευχαριστώ Έρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εμας παλη με το κουταλι τα παει καλυτερα απο το πιρουνι..βολευετε μονο με ενα συγκεκριμενο ειδος κουταλιου ειναι αληθεια..αλλα τα καταφερνει..ειμαι πολυ χαρουμενη..αλλα φυσικα και αυτο το εχασα..κλαψ κλαψ

Αργη μου...δεν ξερω τι να πω...αμα γινονται τετοια πραγματα και εκει....

Εμας καθετε στο καρεκλακι...δεν εχει βεβεια και αλλη επιλογη αφου δεν τον αφινω τα τρυγυρναει με φαγητο στο χερι..αλλα με το που τελειωνει το φαγητο και λεει "τιο" σηκωνετε ορθιος...φοβαμαι πη πιδηξει καμια μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημόσιος είναι ανήκει στο Υπ. Εθν. Άμυν. και μόνο παιδιά των οποίων οι γονείς δουλεύουν σε κάποιο υπουργείο μπορούν να πάνε εκεί!!!

αποφασίστηκε να γράψουν στο κογκρέσο (δλδ σύλλογος δικηγόρων που υπερασπίζεται τους υπαλλήλους), αλλά και στον υπεύθυνο του σχολείου.....το πρόβλημα ξεκινά από το ότι κάνουν προσλήψεις με συμβόλαιο ορισμένου χρόνου - 6 μήνωες - και κανείς δεν θέλει να πάει!!!! το κάνουν αυτό γιατί έτσι τους πληρώνουν ωρομίσθια και κατά συνέπεια λιγότερο!!! :evil:

και έχουμε γεμίσει με εκπαιδευόμενους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a eri shmera tou edeixna thn foto pou ebales kai gelouse kai edixne ton kwsta kai elege kati se "koti " :lol::lol::lol::lol:

sthn karekla kathete kai mena ...oxi kathistos orthios gia na ftanei ....alla feugei opote thelei kai meta ksana anebenei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

no comment :|

εγώ δεν τα πιστεύω αυτά, δεν είμαι καθόλου προληπτική, αυτά είναι αηδίες, ο άντρας μου μου το είπε μια φορά......άν κοιτάζουμε τι προλήψεις έχει η κάθε χώρα!!!! καήκαμε!!! :|

η αδελφή μου έβγαλε βόλτα τον σκύλο το Σάββατο το πρωί και στραβοπάτησε με αποτέλεσμα να πάθει διάστρεμα, της έβαλαν το πόδι στον γύψο και είναι με πατερίτσες και μου λέει ποιός με γλωσσόφαγε!!! της λέω: "είναι δυνατόν να πιστεύεις σε τέτοιες χαζομάρες? απλά έτυχε!!!! αλλά εκείνη πιστεύει, μορφωμένη γυναίκα με 2 πτυχία!!!! :?

Αν μπορούσα θα ερχόμουν με την νυφούλα βεβαίως βεβαίως!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα την έχω κάνει την σοκολατόπιτα πολλες φορές, την καταβροχθίζουν όλοι!

έβαλες και κονιάκ?

κάνει να βάλω γιατί θα φάνε και τα παιδιά!!! :?

μισή κούπα λέει!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι, οχι δεν βάζω. Γιατι χλαπακιάζει ο μικρός μου. Βάζω όμως αν έχω 1 φλιτζανάκι σιρόπι φράουλα.. ξέρεις απο αυτά που βάζουν στα παγωτα...

Εγώ Αργυρώ δεν ειμαι καθόλου προληπτική. αλλα πιστευω ότι οι προλήψεις κάνουν κακό και "πιάνουν" επειδή τρυπώνουν στα κεφάλια των ανθρώπων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πρόβλημα ξεκινά από το ότι κάνουν προσλήψεις με συμβόλαιο ορισμένου χρόνου - 6 μήνωες - και κανείς δεν θέλει να πάει!!!! το κάνουν αυτό γιατί έτσι τους πληρώνουν ωρομίσθια και κατά συνέπεια λιγότερο!!! :evil:

και έχουμε γεμίσει με εκπαιδευόμενους!!!

Καλα αν γινονται και εκει τετοια παράγματα τι να πω. :o:o:o

Μα ωρομισθιους στο προνηπιο και που αλλαζουν και στη μεση της χρονιας;;;;Μα πως θα μπει το παιδι σε μια σειρά και σε ενα ρυθμό;;;;

Ερη μου τελεια η προσκληση σας!!!Καλα να περασετε κουκλιτσα μου.Λιγο δυσκολο το κοβω να ερθουμε μιας και ο Γ. παραλαμβανει το 1ο πακετο εργασιων απο το Ανοιχτο Πανεπιστημιο και γιΑ 10 ΜΕΡΕς θα ειναι καπως ετσι (-|(-|~x(~x( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Μονη μου φοβαμαι να ερθω μη μου τυχει και τπτ. :?

Αφρο μου ευχαριστω για το κουραγιο. :D:D

Το θεμα της θρησκειας ειναι οντως πολυ προσωπικο αλλα μου αρεσει να ακουω και αλλες γνωμες.

ΜαριαΙωαννα και Χρυσα τοσο θρησκοι ειναι οι αντρες σας;;;Ο δικος μου παλι καμια σχεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala kai o dikos mou einai ikanos na rwtisei ti giortazoume stis 15 augoustou :o:shock::lol::lol:

pana giwta aurio tha se parw thl na mou peis gia thn pethera :lol::lol::lol:

kala na peraseis apopse ...kai mhn mou sinxizese .

oute egw eimai proliptikh ...h maurh gala einai to kalitero mou :D

mono katw apo skalosies kai skales den pernaw ....alla fobame mhn mou pesei kai tipota sto kefali . :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο προς το παρον δεν εχω

εστειλε χτε ςτον αντρα μου με το που μιλισαμε με τον γιατρο σε εφημερευον φαρμακειο και μου πηρε σερπαφαρ..

θα παρω μια ευδομαδα μου ειπε μεχρι την Δευτερα που θα με δει..εκει θα κρινει..

Ειδες ρε συ παναγιωτα..εγω πιστευω καποιον λακο εχει η φαβα....πχ..του λεω...τι εχεις να εξομολογηθεις;;; εξομολογισου το σε μενα!!!!

χαχαχαχα

Εγω παντως δεν ειμαι καθολου προλιπτικη

αλλα πιστευω στην γλωσσοφαγια...

γιατι ουκ ολιγε ςφορες την πατησα απο γρι γρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες ρε συ παναγιωτα..εγω πιστευω καποιον λακο εχει η φαβα....πχ..του λεω...τι εχεις να εξομολογηθεις;;; εξομολογισου το σε μενα!!!!

χαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol: Η διπλη ζωη του Ο.

Τι ειναι το γρι γρι;;;Εγω ξερω οτι ειναι αλιευτικο πλοιο. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να σας παρακολουθήσω αλλά αδυνατώ γιαυτό θα γράψω ότι θυμάμαι και μην με παρεξηγείτε :oops::oops:

Γωγώ καλορίζικο το σπίτι!!!!!! Έχω πάθει πλάκα με αυτά που λές στον πεθερό σου και φυσικά με αυτά που σου απαντάει και αυτός :?:?:? μετά τα ξεχνάτε και είναι όλα μέλι γάλα??????????

Έρη καλά να περάσετε στο πάρτυ, μακάρι να μέναμε εκεί και να μπορούσαμε να έρθουμε :D

Παναγιώτα εγώ πηγαίνω στην θεία κοινωνία χωρίς να έχω εξομολογηθεί πριν (για την ακρίβεια δεν έχω εξομολογηθεί ποτέ) γιατί έτσι νιώθω. Δεν πιστεύω ότι έχω κάνει κάτι για το οποίο πρέπει να εξομολογηθώ και δεν θεωρώ αμαρτία ένα αθώο ψεματάκι, μια βρισιά, το σεξ κλπ ούτε θεωρώ ότι πρέπει να εξομολογηθώ για κάτι που έτσι κι αλλιώς θα το ξανακάνω Αν κάνω κάτι που θα το θεωρήσω σοβαρή αμαρτία κατ'εμε τότε θα πάω να εξομολογηθώ

Χρύσα μπράβο στον Χ που καταφέρνει να τρώει με κουτάλι, η Έλενα μόνο με πιρούνι τα καταφέρνει

Σισσιώ απαράδεκτος ο πεθερός :evil::evil::evil::evil:

Η πεθερά μου έχει το κακό συνήθειο να φιλάει την Έλενα στα χέρια :evil::evil::evil: και δεν λέει να το κόψει όσες φορές κι αν της έχω κάνει παρατήρηση......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...