Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.....


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια είχα πολύ καιρό να εμφανιστώ. Είμαι πάρα πολύ χάλια γιατί σήμερα μου ήρθε περιοδος. 1 χρονο προσπάθειας κλείνω και με έχει πάρει από κάτω, θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού για σαλπιγγογραφια μιας και νομιζω πως ήρθε ο καιρός. Οι ορμονικές μου καλές, το σπέρμα καλό, οι υπερηχοι, το τεστ παπ καλα, αλλα μωράκι δεν έρχεται!!!! Κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά!!!!Γιατί;;;;;

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ.

ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΤΩ!

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια είχα πολύ καιρό να εμφανιστώ. Είμαι πάρα πολύ χάλια γιατί σήμερα μου ήρθε περιοδος. 1 χρονο προσπάθειας κλείνω και με έχει πάρει από κάτω, θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού για σαλπιγγογραφια μιας και νομιζω πως ήρθε ο καιρός. Οι ορμονικές μου καλές, το σπέρμα καλό, οι υπερηχοι, το τεστ παπ καλα, αλλα μωράκι δεν έρχεται!!!! Κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά!!!!Γιατί;;;;;

kopelitsa m kane upomoni!kai min agxwnesai kiriws!

to xereis pws i psixologia paizei poli simantiko rolo?

ara xalarwse. . . apolause to sintrofo s xwris na agxwnesai an tha erthei twra i aurio i tn allo mina!

to xerw poli diskolo alla. . . prepei na to palepsoume!

kai allwste enas xronos den einai diastima p prepei na se kanei na trelatheis!

den lew einai poli asximo na thes kati kai na min to petixaineis, poso mallon ena mwraki!

egw s lew oti molis xeagxwtheis tha deis oti tha meineis afou den exete kanena organiko provlima!

kales epitixies kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ Κ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ.ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΑΘΗΚΑΤΕ?ΠΩΣ ΠΑΝΕ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ?ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΔΥΝΑΜΙΚΑ Κ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΡΕΧΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ 2 ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!!!!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se oles koritsakia m!

loipon. . . pigame simera sto kentro stis 9 kai 15 to prwi!

m eipane oti 4 sta 5 einai exairetika kalis poiotitas kai ta valame k ta 4!

exoyme polles pithanotites k polla entharrintika m eipane!

thelw omws na mai aisiodoxi kai thetiki!

O THEOS KAI H PANAGIA NA NAI DIPLA SE OLES EMAS P PROSPATHOUME GIA ENA POLIPOTHITO MWRAKI!

Twra perimenoume ws tis 22 tou minos, imera tetarti gia tin xoriaki koritsia m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 84 ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΜΕΡΕΣ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΧΟΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΡΑΓΕ?ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Κ Η ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84 καλη επιτυχια.ευχομαι στις 22 να μας ανακοινωσεις τα πιο ευχαριστα νεα της ζωης σου :):)

οι υπολοιπες τι κανετε?ξερετε εσεις δυναμικα ο οκτωμβρης να φερει πολλα μωρα ;)

για να δουμε ποσες εγκυουλες θα εχουμε...εγω θελω να ελπιζω οτι τουλαχιστον απο το νεο ετος θα εχω ευχαριστα να σας ανακοινωσω γιατι για τον Δεκεμβρη δεν νομιζω :unsure:

ας μας βοηθησει ο Χριστουλης και να στειλει σε ολες συντομα τα σπορακια μας :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!!!ΕΣΥ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw koritsakia m!na ste kala kopeles m!

euxomai k se sas oti pio thetiko uparxei na tixei sti zwi sas!

O THEOS, H PANAGIA KAI H AGIA EIRHNH H XRUSOVALANTOU NA NAI DIPLA MAS!

filakia k kales epitixies koritsakia m se oles oses prospathoume gia to pio wraio kai politimo dwro TOU THEOU!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam και εγω εδω στον αγωνα της μητροτητας :-p το παλευω τι στο καλο καποια μερα θα ερθει ;;)

ειμαι σιγουρη πως θα εχουμε και αλλες ανακοινωσεις αυτο το μηνα.. :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΣΥΛΗΨΗ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ?ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω καμια δεκαρια μερες μετα δεν ειμαι σιγουρη ομως!μην μπλεκεις με αυτα απλα περιμενε την αναμενομενη ημερομηνια περιοδου και αν εχεις καθυστερηση κανε τεστ η χοριακη κατευθειαν.γνωμη μου βεβαια για να μην αγχωνεσαι απο νωρις..

φιλακια καλο βραδυ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROZE MOY ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ.ΔΕΝ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι girl 84 να πάνε όλα καλά και να έχεις πολύ σύντομα ευχάριστα νέα.

muriam εμένα η χοριακή είχε δείξει γύρω στις 250 μονάδες την 25 ημέρα του κύκλου μου,δηλαδή στις 12 μέρες περίπου από την σύλληψη.

Κορίτσια σας εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου σύντομα να αποκτήσετε όλες ένα υγιέστατο μωράκι.Μπορεί να έχω ήδη ένα αλλά τώρα που ξέρω τι προσφέρει ένα παιδί θέλω σαν τρελή να αποκτήσω και άλλα...φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ....ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam τοσο πολυ αστατο κυκλο εχεις? :-o:-o:-o

οποτε καλα τα ειπα μετα απο καμια δεκαρια μερες κανεις χοριακη.ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ Κ ΤΙΝ ΟΩΡΗΞΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha ta katafereis muriam m!

oles tha ta kataferoume koritsia m!

vlepei tis prospatheies mas O THEOS KAI H PANAGITSA kai tha mas voithisoun!

ola kala tha pane!

H AGIA EIRHNH H XRUSOVALANTW KAI O AGIOS STILIANOS EINAI SE OLES DIPLA MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 84 ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!Η ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...