Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

ΟΝΟΜΑ----------------Τ.Ε.Ρ---------------Π.Η.Τ-----------ΥΠΕΡΗΧΟΣ

1)marilou85-----------23/09/2010--------30/06/2011----9/12 αυχενικη

2)..katerina....-------21/10/2010--------29/07/2011----13/1 αυχενικη

3)DIOSA----------------28/09/2010--------10/07/2011---30/12 αυχενική

4) cesilia................26/10/10..........31/07/2011.....13/12 πρωτος

5)aerini.................30/10/10...........04/08/2011.....14/12 πρωτος

6)Μαμά Νικόλα.........2/10/10............10/7/2011.......23/12 αυχενική

7)Χαρα 22..............

8)Ζαχαρενια...........10/10/2010........17/7/2011........10/1 αυχενικη

9)Νικολ................

10)mariamg.................................30/7/2011........10/1 αυχενικη

Καποια θα χω ξεχασει σιγουρα..για συμπληρωστε τα στοιχεια κ οι υπολοιπες εγκυουλες..μηπως να βγαλουμε την ΤΕΡ δεν μας χρειαζεται ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η μαμά μου πάντως έχει γνωρίσει τη μαμά σου!! ΧΑχαχα καλό ε???

Το ξέρω γιατί εδώ είναι γειτόνισσες με τη μαμά μου... για κάποια χρόνια πρίν έρθουν Αθήνα και τα τελευταία χρόνια που γύρισαν απο Αθήνα....Κολλητοί φίλοι και γείτονες οικογενειακώς χαχαχα Μικρός που είναι ο κόσμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμά μου πάντως έχει γνωρίσει τη μαμά σου!! ΧΑχαχα καλό ε???

Το ξέρω γιατί εδώ είναι γειτόνισσες με τη μαμά μου... για κάποια χρόνια πρίν έρθουν Αθήνα και τα τελευταία χρόνια που γύρισαν απο Αθήνα....Κολλητοί φίλοι και γείτονες οικογενειακώς χαχαχα Μικρός που είναι ο κόσμος!!!

Ναι εχει ερθει το 2004..Καλα πολυ πολυ μικρος ειναι ο κοσμος!!!!!!!Χαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου μήπως η μαμά σου είχε έρθει στην Ξάνθη?

diosa εισαι απο ξανθη???ερχομαι συνεχεια!!ειναι και η αδελφη του αντρα μου εκει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΟΜΑ----------------Τ.Ε.Ρ---------------Π.Η.Τ-----------ΥΠΕΡΗΧΟΣ

1)marilou85-----------23/09/2010--------30/06/2011----9/12 αυχενικη

2)..katerina....-------21/10/2010--------29/07/2011----13/1 αυχενικη

3)DIOSA----------------28/09/2010--------10/07/2011---30/12 αυχενική

4) cesilia................26/10/10..........31/07/2011.....13/12 πρωτος

5)aerini.................30/10/10...........04/08/2011.....14/12 πρωτος

6)Μαμά Νικόλα.........2/10/10............10/7/2011.......23/12 αυχενική

7)Χαρα 22..............

8)Ζαχαρενια...........10/10/2010........17/7/2011........10/1 αυχενικη

9)Νικολ................

10)mariamg.................................30/7/2011........10/1 αυχενικη

11)maraki24..........19/10/2010......... 06/08/2011......? αυχενική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπλήρωσα κι εγώ το ονομα μου στη λίστα κορίτσια..Βέβαια η ΤΕΠ δε συμβαδίζει με την ΠΗΤ γιατί προφανώς έπιασα αργότερα..Για αυχενική δεν κλείσαμε ακόμα γιατί θα μου την κάνει ο γιατρός μου..

Στο μεταξύ έλειψα λιγο και γράφατε τόσα!! Βγήκατε και γνωστές!!! Εδώ στην Κύπρο καμία γνωστή???? Ε?? :lol:

Βασουλα καλως ήρθες..Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μας αποτελεσματα ΝΤΙΟΖΑΑΑΑΚΙΙΙΙΙ :D

Ναι Ζάχα μου!!! Καλά μας αποτελέσματα!!!!

Κοριτσάκια εγώ θα βάλω τη λίστα μας στην υπογραφή μου για να μην τη χάνουμε αλλά δεν θα γράψω πολλά για να μην είναι πολύ φορτωμένη... την πιο ενημερωμένη λίστα ας την έχουμε εδώ και να την ανεβάζουμε που και που...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που με ανησυχεί?? Το στήθος μου σε αυτή την εγκυμοσύνη το πονούσα πολυ λίγο και τώρα καθόλου.Μόνο τις θηλες τις νιώθω πιο ευαίσθητες. Να ανησυχήσω ή δεν έχει σημασία? Και γενικά από συμπτώματα μόνο την υπνηλία και την λίγη ανακατωσούρα που έχω λες και δεν χωνεύω..Τι λέτε? Είμαι υπερβολική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες Βασουλα!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!

Μαράκι αν κατάλαβα καλα εχεις χάσει ενα μωράκι; Είναι απολυτα φυσιολογικο να φοβάσαι ακομα περισσότερο απο τις υπολοιπες και να ψάχνεις το παραμικρο. Προσπάθησε να μην συγκρίνεις καταστάσεις. Η κάθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη απο την προηγουμενη. Μπορει να μην έχεις τα ιδια συμπτώματα ή ακομα μπορει να τα εχεις πιο αργα. Σκέψου θετικά και ολα θα πάνε καλα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαρία μου έχασα το κοριτσάκι μου στην 22η εβδομάδα, το Φλεβαρη που πέρασε..ίσως γι'αυτο να είμαι συνεχώς μες στο άγχος.. Θετική σκέψη..αυτό προσπαθώ..και γενικά είμαι συγκρατημένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas eggioules...xara mou xathika e???kala douleuo mexri tis 6 kai einai diskolo na mpo sto internet apo ti douleia (apenanti apo tin othoni mou einai to grafeio tou partner mou)..ego tetarti kai pempti edina e3etaseis, tin tetarti euxomai na perasa, gia tin pempti asta tipota alla ok...ton iounio pali ;);););)

maraki 24 ego pigaino ston kerimi sti lemeso....kataplixtikos giatros...esi?apo pou eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Μαράκι μου μην συγκρίνεις συμπτώματα απο τις 2 εγκυμοσύνες... Γιατί δεν θα βρείς άκρη... εγώ στην προηγούμενη δεν είχα τίποτα και τώρα τα έχω σχεδόν όλα... οπότε... χαλάρωσε και απόλαυσέ το!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνετε? Όλες καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γκαστρούλες :D μου, ζαχαρωτούλη μου κοίτα να βάλεις τικεράκι λίγο πριν γεννήσεις.

Σήμερα είχα δύσκολη μέρα, έψαχνα 2 ώρες για δώρο στο βαφτηστηράκι μου κ την αδελφούλα του και με πιάσανε έντονα πονάκια.......ψιλο....στηκα βούτηξα κάτι γρήγορα και έφυγα.....Ομως φεύγοντας απο το μαγαζί κ ενω ήμουν στο κέντρο της πόλης ξέμεινα απο λάστιχο............ X( αφήστε το ταλαιπώρησα το σποράκι μου, κ έχω πονάκια όλη μέρα.....Lucky έπρεπε να με λένε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

22η εβδομάδα; αυτο ειναι πολύ σκληρο.. λυπάμαι πολυ κοριτσακι μου.. Θα περασεις μια δυσκολη εγκυμοσυνη, γεματη με αγχος και φοβο για το αν ειναι καλα το αγγελουδι σου. Ολες οσες εχασαν ενα μωρο ή μειναμε απο θαυμα εγκυος περνάμε τετοιες εγκυμοσυνες. Προσπαθησε να εχεις οσο καλυτερη ψυχολογια μπορεις γιατι το πλασματακι σου νιωθει τα παντα!! Οταν σε πιανει ο φοβος ή η αγωνια εδω ειμαστε εμεις να σε στηριζουμε.. δεν ξερω αν πιστευεις στον Θεο, αλλα ολα θα πανε καλα.. πιστευω πως καποιες φορες ο Θεος μας προστατευει και μας μαθαινει πραγματα μεσα απο τον πονο ωστε να ειμαστε καλυτεροι στην συνεχεια. Οπως επισης πιστευω πως μας ανταμοιβει για τις απωλειες μας.. θα εχεις ενα υγιεστατο και γερο μωρακι σε λιγους μηνες, αυτο να σκεφτεσαι..

Νικολ προσπαθησε να ξεκουραστεις τωρα..

Εγω είμαι πιο αισιοδοξη τωρα.. μολις εκλεισα 24 ωρες χωρις αιμα.. ενταξει εχω καφε αλλα αυτα τα ειχα και στην Μαρινα, μου ειναι οικεια!! Ελπιζω ολα να πανε καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!!!!!!! Μου λείψατε!!!

Να καλωσορίσω κι εγώ τα νέα μέλη αν και λίγό καθυστερημένα.... :oops::oops:

Τι κάνετε??? εγώ έχω πήξει στη δουλειά... Μας μεταφέρουν σε άλλο γραφείο και από την προηγούμενη εβδομάδα πακετάρουμε... ενώ παράλληλα κάνουμε και την καθημερινή δουλειά του γραφείου... και σαν να μην έφταναν όλα αυτά οργανώνουμε και εκδηλώσεις.. τρέχω όλη μέρα.. σχολάω αργά το απόγευμα και από την δουλειά δεν προλαβαίνω να μπω.. στο σπίτι δεν το συζητώ... γυρνάμε κάνουμε μπάνιο τον μικρό, του δίνω το γάλα του και καθόμαστε αγκαλίτσα και του τραγουδάω για να κοιμηθεί, μιας και δεν τον βλέπω όλη μέρα.. :cry::cry: μετά κάνω ένα μπανάκι και πέφτω ξερή!!!!! :unsure::crazy:

Απότι διάβασα και γράψατε πολλά, όλα πάνε καλά με τους υπερήχους μας... μπράβο!!!!Πολύ χαίρομαι και ανυπομονώ να πάω κι εγώ να δω το σποράκι.. μ'αυτά και μ'αυτά ξεχνάω πως είμαι έγκυος και νιώθω λίγο τύψεις ως προς το σπόρι!!!!

κουκλίτσες μου υπομονή με τις αναγούλες και τους εμετούς... έτσι είναι οι μαμάδες.. θυσία γίνονται!!! Να είστε σίγουρες ότι αξίζει!! :D:D

Nikol μου κοίτα να ξεκουραστείς.... είχες δύσκολη μέρα!!

mariamg όλα καλά θα πάνε! Προσπάθησε κι εσύ όσο μπορείς (με ένα μικρό τερατάκι) να ξεκουραζεσαι... το καφε μετά το αίμα είναι φυσιολογικό... είναι αίμα σκοτωμενο που λένε... Κι εγώ είχα αιμοραγία στην αρχή αλλά με πλήρη ακινησία και utrogestan όλα πάνε καλά...( ελπίζω δηλαδή :? )

Οι υπόλοιπες τι κάνετε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...