Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!18 19 Κ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ 4 ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ ΤΙΝ ΗΜΕΡΑ 2 ΠΡΩΙ Κ 2 ΒΡΑΔΥ.Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 24 ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΑΦΕ Κ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΛΙ ΚΑΦΕ Κ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΟΚΙΝΟ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 25 Κ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΤΣΙ?ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΠΙΑ?ΤΙΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ Η ΠΕΣΜΕΝΗ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!18 19 Κ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ 4 ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ ΤΙΝ ΗΜΕΡΑ 2 ΠΡΩΙ Κ 2 ΒΡΑΔΥ.Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 24 ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΑΦΕ Κ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΛΙ ΚΑΦΕ Κ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΟΚΙΝΟ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 25 Κ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΤΣΙ?ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΠΙΑ?ΤΙΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ Η ΠΕΣΜΕΝΗ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Καλησπερα muriam!

Εγω ειχα παρει αυτα τα χαπια τον Μαιο,και μου ηρθε κανονικα η περιοδος,δεν ειχα κανενα προβλημα.

Μηπως θα επρεπε να το πεις στον γιατρο σου? οσο για την θερμοκρασια δεν την κοιταζω καθολου.

Ευχομαι να ειναι ολα καλα.

Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ 1,5 ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ Κ ΜΕΤΑ ΟΛΟ ΣΤΑΓΟΝΕΣ.ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα χάπια τα έπαιρνα για καιρό στην εφηβεία, για να κανονιστεί η περίοδός μου. Λειτουργούσαν όπως τα αντισυλληπτικά στο πότε σου έρχεται η περίοδος, κ.λπ. χωρίς όμως να είναι αντισυλληπτικά. Δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα.

Τα πήρα και πριν πέντε χρόνια πριν το γάμο μου, για να μην παντρευτώ με περίοδο. Και πάλι μια χαρά.

Δε θυμάμαι, όμως ποτέ να έχω πάρει δόσεις των 2 χαπιών. Έπαιρνα αν θυμάμαι καλά τρία ή δύο την ημέρα, δεν είμαι σίγουρη, κάπως όπως τα αντιβιοτικά. Μήπως πήρες πολλά χάπια και γι' αυτό; Ο γιατρός σου τι λέει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam ούτε κ εγώ μπορώ να σε βοηθήσω... Πήρα τα χάπια αυτά πέρυσι, 3 την ημέρα για 3 μέρες... Ήρθε περίοδος μετά από 2-3 μέρες κανονικά. Φυσικά όμως οι δοσολογίες διαφέρουν για κάθε οργανισμό.

Δεν νομίζω όμως έχεις κάποιο πρόβλημα! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ.ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ 2 ΠΡΩΙ Κ 2 ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ 3ΗΜΕΡΕΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ 3ΜΗΝΟ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ ΤΕΣΤ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΑΛΛΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑ 1,5 ΜΕΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΑΓΟΝΕΣ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriamaki μου τα συγκεκριμένα δε τα έχω πάρει αλλα αυτά που μου είχε δώσει ο δικός μου γιατρός,το πρώτο μήνα είχα για 1-2 μέρες περίοδο κ μετά σταγόνες για καμια 10 μέρες.Μου είχε πεί οτι είναι φυσιολογική αντίδραση του οργανισμού κ όντως τον επόμενο μήνα έστρωσε.Μην αγχώνεσαι αγάπη μου απλά να σε δεί για να σιγουρευτείς οτι όλα είναι καλά! ;) Θα περιμένω νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, muriam, σου εύχομαι να γίνεις γρήγορα μανούλα όπως το εύχομαι για όλες μας... Πάντως εμένα ο γυναικολόγος μου είχε πει ότι η ορμόνη που έχει το primolut βοηθά στην πάχυνση του ενδομητρίου κ δημιουργεί ένα καλό περιβάλλον για το έμβρυο σε μελλοντική εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΝΤΙΜ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣ[ΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ.ΙΣΩΣ ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία muriam! Προσπάθησε μόνο όσο μπορείς να μην αγχώνεσαι...

Εγώ είμαι σε φάση αναμονής κ εξετάσεων! Ξανά προσπάθεις από Φεβρουάριο, δυστυχώς, μετά κ τη δεύτερη παλίνδρομη. Προσπαθούμε απλά να χαλαρώσουμε τώρα στις γιορτές κ ο Θεός βοηθός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΝΤΙΜ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΧΟΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μuriam μου καλά είναι ο μικρούλης μου,μεγαλώνει κ ελπίζω γερός.. μακάρι να είναι αποτελεσματικά αυτά τα χάπια κ να βρεθείς πολύ πολύ σύντομα στη θέση μου για να σε ρωτάω κ εγώ για το νινάκι σου!!! ;);):D Stedim μου εύχομαι η τρίτη φορά να είναι η πιο τυχερή κ όλα να πάνε υπέροχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ....ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ!!!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ 1ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ Κ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ 36,7 36,8 36,9 ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?ΟΤΙ ΩΡΑ Κ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΒΛΕΠΩ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...