Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΕΤΑΣΗ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑΣ


Recommended Posts

Κορίτσια και αγόρι καλή σας μέρα!!

Τρέχω και φτάνω....γιατί έχουμε πάρει φάλαγγα τους γιατρούς - και εγώ και ο άντρας μου- και έπεται και συνέχεια.

Έχω κάνει ορμονολογικό έλεγχο....αλλά θα επαναλάβω κάποιες εξετάσεις για να σιγουρευτούμε για τις τιμές.Επίσης ο γιατρός μου έγραψε να κάνω υστεροσαλπιγγογραφία και έλεγχο κυστικής ίνωσης.

Μπορώ να τις κάνω σε δημόσιο νοσοκομείο, στη Βιοϊατρική ή πρέπει να πάω στο ΙΑΣΩ, που είναι ο γιατρός μου; Από την εμπειρία σας, πείτε μου τι είναι καλύτερο και πόσο κοστίζει.....

Είμαι ασφαλισμένη του Δημοσίου,προς ενημέρωση!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya μου καλησπέρα!!!! Για την κυστική ίνωση δε ξέρω να σου πω. Υστεροσαλπιγγογραφία έχω κάνει. Στοίχισε 150 ευρώ και την έκανα σε ένα από τα δυο ακτινολογικά εργαστήρια που είχαν το συγκεκριμένο μηχάνημα (μιλάω για επαρχία). Καλύτερα να το συζητήσεις το θέμα με το γιατρό σου... Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Εγώ εκανα υστεροσαλπιγγογραφια στοΙασώ κόστισε 160€ δεν πόνεσα καθόλου μιας και οι σάλπιγγες ήταν βουλωμένες. ¨ΟΠου και να πας σου εύχομαι καλά αποτελέσματα. Στη Βιοιατρική πρέπει να σε καλήπτει και το ταμείο σου η εξέταση παντού είναι η ιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...