Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παπανικολαου Αλεξης


cecilia

Recommended Posts

Θα ηθελα τα φωτα σας για τον συγκριμενο γιατρο.

Εχω ραντευου μαζι του σε λιγες μερες αλλα δεν θα ηθελα να τον απασχολισω πολυ σε θεματα οχι ιατρικα..

Καταρχας ξερω οτι συνεργαζετε με το παπαγεωργιου...αλλα με ποια ιδιωτικα μαιευτηρια; Ρωταω γιατι θα ηθελα να προσπαθισω για VBAC.

Εφοσων συνεργαζετε με το Παπαγεωγεωργιου πραγματοποιει γεννες εκει η οχι;;;

Σε περιπτωση καισαρικης – και εφοσων επιλεξεις να ειναι αυτος στον τοκετο και πληρωσεις και το αναλογο αντιτιμο- την κανει αυτος η καποιος ειδικευομενος;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα χρυσα τον ξερω αυτο το γιατρο...

ηταν αυτος που με παρακολουθουσε στο παπαγεωργιου και μου εγραφε τις αναρρωτικες

εχω ακουσει οτι ειναι παρα πολυ καλος γιατρος αλλα λιγομιλητος.. δε λεει πολλα πολλα..

κανει γεννες στο παπαγεωργιου, ξερω κοπελες που εχουν μεινει πολυ ευχαριστημενες απο αυτο το γιατρο

δεν ξερω με ποια ιδιωτικα συνεργαζεται, ουτε για vbac

ολες τις γεννες τις κανει ο ιδιος, ειτε ειναι καισαρικη ειτε φυσιολογικος τοκετος

ειναι καλος παντως, εξυπηρετικος,ευγενικος. εμενα αυτο που δε μου αρεσε ειναι το οτι μιλαει λιγο.. πρεπει να του τα βγαζεις με το τσιγκελι

ειναι σχετικα μεγαλος, 55-60

αν θες κατι αλλο να ρωτησεις κ μπορω να σε βοηθησω πολυ ευχαριστως!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

καλησπερα!!! και γω τον εχω στη λιστα των γιατρων που θελω να παω αν με το καλο μεινω εγλυος παλι. ο λογος που ανακαλυψα το ονομα του ειναι το vbac. ειναι γνωστο ονομα πανω σε αυτο με πολλες επιτυχιες. τα σχολια που εμαθα ειναι αοτι ειναι μεν αψογος επαγγελματιας απλα οχι πολυ ζεστος του τυπου να γινετε φιλαρακια.(βεβαια ολα αυτα ειναι υποκειμενικα) ειναι ο κλασικο παλιος γιατρος. καιγω θαθελα πολυ να μαθω σε ποιες κλινικες παει, γιατι εγω προσωπικα ενδιαφερομαι για γενεσις.α! επισης ακουσα πως ειναι μεγαλος σε ηλικια. καλο απο τη μια γιατι σημαινει τοι εχει πιο μεγαλη εμπειρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον..εινα οντως καπως...

εχουμε κανει 3 επισκεψεις και ενιωσα ανετα μολις στην τριτη...

ειναι μεγαλος σε ηληκια..ειναι στο Γεννεσης και στο Διαβαλκανικο..κυριως στο Γενεσης και στο παπαγεωργιου..

εγω δεν θελλω Γεννεσης..

Ειναι γεννικα νορμαλ σαν γιατρος...

μην περιμενεις υπερυχουνς που διαρκουν αιωνια ο πρωτος για την καρδια ηταν τσακ πατ τοσο που μου κακοφανηκε..αλλα μετα καταλαβα οτι ειναι της παραδοσιακης ιατρικης και θεωρει οτι πολλοι και διαρκεις υπερυχοι δενειναι και οτι καλυτερο...

Επισης θα κανεις την αυχενικη σε αλλον γιατρο..σου λεω γιατι εμενα στο πρωτο παιδι την εκανα στο ιατρειο του γυναικολογου μου..

Επισκεφτηκα και τον Μαμοπουλο..αλλα δε με κερδισε...

αποφασησα να μεινω σε αυτον γιατι ηταν συζητησιμος..δεν κινδυνολογουσε..αλλα ηταν και γνωστης του αντικειμενου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...