Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!

Χάθηκα είναι η αλήθεια....αλλά τρέχω και δεν φτάνω...

Πήραμε σήμερα τα αποτελέσματα από τις ορμονολογικές τις δικές μου και το σπερμοδιάγραμμα του συζύγου.Οι δικές μου δε δείχνουν κάτι....τουλάχιστον συγκρίνοντας τα αποτελέσματα με τις φυσιολογικές τιμές.Στο σπερμοδιάγραμμα όμως μάλλον κάτι δεν πάει καλά....

Λοιπόν σας τα παραθέτω για να μου πείτε....όσες ξέρετε .....

Αρ. σπερ/ριων:45.920.000/ml

Συνολικός αριθμός:68.880.000/ml

Κινητικότητα:

1η ώρα ΖΩΗΡΗ 21% ΜΕΤΡΙΑ 6% ΝΕΚΡΑ Ή ΑΚΙΝΗΤΑ: 70%

2η ώρα ΖΩΗΡΗ 19% ΜΕΤΡΙΑ 4% ΝΕΚΡΑ Ή ΑΚΙΝΗΤΑ: 73%

6η ώρα ΖΩΗΡΗ 3% ΜΕΤΡΙΑ 4% ΝΕΚΡΑ Ή ΑΚΙΝΗΤΑ: 88%

24η ώρα ΖΩΗΡΗ 0% ΜΕΤΡΙΑ 0% ΝΕΚΡΑ Ή ΑΚΙΝΗΤΑ: 97%!!!!!!!!!!!!!

Δε βρέθηκε μικρόβιο....

Τόσο χάλια είμαστε; Τι γίνεται από εδώ και πέρα...και τι πρέπει να κάνω εγώ για να στηρίξω τον άντρα μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya καταρχήν το να στηρίξεις τον άντρα σου, όπως η ίδια λες, είναι το πιο σημαντικό. Έπειτα θα πάτε σε έναν καλό ουρολόγο, λογικά θα σας μιλήσει για ασθενοσπερμία μιας και από αριθμό είστε σούπερ, θα ελέγξει μήπως υπάρχει κιρσοκήλη και αναλόγως ίσως του δώσει αγωγή για βελτίωση της κινητικότητας. Αν πιάσει 50% σε ζωηρή και μέτρια, μπορεί μια χαρά να τα καταφέρετε! Προσπάθησε να δείξεις στον άνρα σου ότι δεν ήρθε δα και το τέλος του κόσμου και ότι σήμερα για όλα υπάρχουν λύσεις. αλλά κυρίως ότι είστε ΜΑΖΙ στο στην προσπάθεια. Σου εύχομαι να γίνετε γρήγορα γονείς με τον πιο ανώδυνο τρόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aργυρώ σε ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Το ψυχολογικό για μένα είναι το παν....Η αλήθεια είναι ότι ο άντρας μου στεναχωρήθηκε πολύ....άσχετα αν δεν το έδειξε....αλλά ξέρει ότι είμαι μαζί του και θα τον στηρίξω....Στο κάτω - κάτω, αυτή η υπόθεση αφορά και τους δυό μας....και θα το αντιμετωπίσουμε μαζί!!!Το θετικό της υπόθεσης...είναι ότι άρχισε....σοβαρά πλέον....να συζητάει και να εξετάζει το θέμα της σπερματέγχυσης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...