Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ AFRO24.NA ΚΡΑΤΗΣΕΙς ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙς ΠΥΞΙΔΑ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΣΤΙΓΜΕς ΣΑς ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΙς ΔΥΣΚΟΛΕς.....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, Ο ,Η ΑΠΟΓΟΝΟς,ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙς ΧΑΡΤΟΡΙΧΤΡΕς...ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΦΙΛΟΥς.ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥς,,,ΓΟΝΕΙς...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φατσουλες!!!καλημερα μπεμπονιαααα!!!

ηλιοδωρα να σε καλωσορισω κ απο δω,ευχομαι να σου πανε ολα καλα με την αμνιοπαρακεντηση,ποσο χρονων εισαι???

αφροδιτη μου τι κανεις?πως εισαι?

geov περιμενουμε νεα σου απο την β επιπεδου!!!αχ κοντευω κ εγω αλλες δυο βδομαδουλες να δω την μπεμπουλα μου,θελω πολυ να δω την φατσουλα της!!!σημερα πιστευω θα σας αφησει το μικρουλη να δειτε κ το φυλο :lol::lol::lol: 4 μηνες πως θα περασουν...ακριβως τα ιδια σαν φανταροι μετραμε κ εμεις!!!

αφρο μου το εδωσες κ καταλαβε ε?μπραβο φανταζομαι απο τα λεγομενα σου ποσο τελεια περασατε!!

sweety μου γλυκεια υπομονη κ σε εσενα τα μωρακια σας κανουν ναζακια :lol::lol::lol: αλλα που θα παει θα φανερωθουν καποια στιγμη θελουν δεν θελουν!!!

ελενα γιωργο γιουλι που ειστε βρε???

θα με σκασει η μικρη μου ουτε μια κλωτσιτσα δεν μου δινει η σκατουλα να χαρω κ εγω λιγο την κουναω της μιλαω τιποτα!!

ειρηνη τι εγινε πηγες γιατρο?το ειδατε το νινι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimera..Simera piga ston 1o mou rantevou sto kratiko nosokomeio..Axxxx me spasane..Me evalan na kanw tin pempti pali tis idies analiseis pou kaname stis arxes tis egkimosinis mas..AIDS,xlamidia,to3oplasma ktl..Den eixa ta apotelesmata ap'ekeines pou ekana..Tis krataei o ginaikologos mou k etsi me evalan na tis 3anakanw..Aa pempti mazi me tis analiseis 8a kanw k tin kampili zaxarou giax apoti akousa einai poli aidiastiki analisi :-o..8a emai 15 w+6 d 8a tin kanw pio nwris giati exw istoriko diaviti stin oikogeneia mou k den 8eloun na to diakindine4oun..Exei o mpampas mou..Mou ekanan k PAP test k pali eixa mikites..Aaaaaaaaa 8a pidixtw apo to para8iro :lol::lol: , prin 3 evdomades piga stn gianikologo mou k eixa pali mikites k akolou8isa gia 3 meres 8erapeia k prepei na min efigan :o ,mou edwsan aloifi endokolpiki k auti tin fora xapakia gia ton sizigo..Den eidame to mwraki sto iperixo mono me ena minaxima akousame tous palmous tou (152 palmous)..8a paw 3ana tin pempti gia analiseis, stis 13 tou dekemvri exw rantevou ston ginaikologo mou, stis 7 tou genari exw rantevou sto kratiko k stis 25 exw k stous dio tin b epipedou hehe paizw se diplo tamplo wspou na apofasisw pou 8a paw :)..

Auta apo mena :)..

:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Happy! Με το καλο να δεις την μπεμπουλα σου ξανα! Αληθεια, την εχεις νοιωσει η οχι ακομη? Οι μερες περνανε γρηγορα και αυτη η περιοδος της εγκυμοσυνης ειναι ισως η ομορφοτερη στη ζωη μας! Αυτη η γλυκια αναμονη-προσμονη για την μεγαλη μερα μας γεμιζει χαρα και γλυκα συναισθηματα!! Εγω γινομαι 37 τον Μαρτιο και γι αυτο θα κανω αυτη την εξεταση. Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης Andria και καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Τι μου κανετε?σας ελειψα? Ειμαι σε αδεια και δεν πολυμπαίνω!! Μολις εφτιαξα εναν μουσακα που λιγουρευομουν εδω και μέρες και πμπηκα να σας πω τα νεα μου

Εχθές μάθαμε οτι περιμενουμε κοριτσάκι!!! Σαν ψέμα μου μοιάζει ακόμα οτι εχω μωρακι εκει μεσα και ποσο μαλλον οτι μεγαλώνει και μας εδειξηε το φυλο του!! Ειναι 170 γραμμάρια το ζουζουνι μας και κουλουριαζεται!!!

Ελενακο παρακαλώ ροζιστε με και ακουω προσπφορες για συμπεθέριασμα!!! Προικα διατιθετε κατοπιν συνενοησης!!! :lol::lol::lol::lol::lol: +

Ειμαι πολυ ευτθχισμένη!! Εσεις τι μου κάνετε?!??!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμφανιστηκε επιτελους ακομη ενα κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: που εισαι βρε αντρια???καμπυλη ποτε κανουμε κανονικα???εχω ακουσει οτι υπαρχει μικρη κ μεγαλη κ κραταει πολλες ωρες...

ηλιοδωρα μου δεν την νοιωθω ακομη εχω προσθιο πλακουντα κ θα καθυστερισω μου ειπε ο γιατρος :cry:

χαιρομε που περασε ο πονος αφροδιτη μου ο γιατρος τι λεει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστη...εγω που ειμαι γλυκατζου ...ανετα και στη μεγαλη καμπυλη..πολυ σιροπι....αλλα .εισαστε ολοι καλα?Ηλιοδωρα με το καλο...εγω παω στις 23 και δεν φευγει καθολου απο το μυαλο μου...ολα να πανε τελεια....να μας γραψεις ....Ελενα ολα καλα?samarcande?οι Αφροδιτες η αληθεια ειναι πως λιγο μας μπερδευουν,αλλα...οκ φιλια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Όλα καλά εδώ, περιμένω το ραντεβού μου την άλλη βδομάδα και η αλήθεια είναι πως έχω μια μικρή ανησυχία, ίσως γιατί έχω κουραστεί πολύ αυτές τις μέρες και κάνω πολλές δουλειές. Ασχολούμαι με μετακομίσεις, ανακατατάξεις και τακτοποιήσεις... Φιλιά πολλά σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κουκλίτσες μου κ κούκλε!!Καλωσορίζω τη GeoV και την Ηλιοδώρα!!Να έχετε υπέροχο υπόλοιπο κ οι δύο!!Άν θέλετε πείτε μου ΠΗΤ να σας βάλω στη λιστούλα μας..κ άν ξέρετε φύλλο!! Ηλιοδώρα τα καλύτερα αποτελέσματα στην παρακέντηση! Ειρηνάκι μου κορίτσαρο ε;;;ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣ!!! Διαφορετικά θα ψάχναμε νύφες για τους γιούς μας στη Νικολούλη! :shock::lol: Συμπεθέρα μου σ'ευχαριστώ για την τέλεια ιδέα στο δωμάτιο!Ξεκίνησα κιόλας να ψάχνω ταπετσαρίες κ αυτοκόλλητα! Όσο για τον πρόσθιο πλακούντα κ εμένα έτσι είναι αλλα χθές βράδυ έτρωγα ηλιόσπορους :? κ τον ένιωσα δύο συνεχόμενες φορές χαμηλά αριστερά σαν ελαφρύ σπρωξιματάκι!! :D Το αγγελούδι μου βαρέθηκε να μ'ακούει να του μιλάω κ ήθελε κάπως να μου πεί να το ράψω! =)) Σήμερα όμως τίποτα..γραμμένη μ'έχει! Andriaki μου υπομονή με τις εξετάσεις..είναι μη μπλέξεις! Samarcande μου τί κάνει το μπεμπάκι σου;;Τις τελείωσες τις ντουλάπες; AFRODITE μου πέρασε ο πόνος;;Για να καταλάβω,τα OUTROGESTAN στα έδωσε για τις συσπάσεις ή για άλλο λόγο;Ρωτάω γιατί τα παίρνω επειδή είχα χαμηλή προγεστερόνη απο την αρχή. Afro μου συγχαρητήρια ξανά για το γάμο σου!!Να ζήσετε ευτυχισμένοι!! Sweety μου γλυκιά πώς είσαι;;Άντε κ θα σας ρίξω έγω τα χαρτιά για το φύλλο,μην ανησυχείς!! :lol::lol: Γιώργη που είσαι;; προχωράνε οι ετοιμασίες του δωματίου;

Κορίτσια αφήστε τα,δεν έμπαινα 3 μέρες τώρα γιατί τα έχω παίξει!Είμαι με πυρετό,πακετάρω-μαζεύω πράγματα για τη μετακόμιση,ξεχωρίζω τί δε θέλω για να μη τα κουβαλάμε τζάμπα κ γενικά χαμός γίνεται εδω μέσα! Δε μου έφταναν αυτά μου προέκυψαν αιμορραϊδες(μάλλον)! Τί κάνω σε αυτή τη περίπτωση ξέρετε;; Θα φύγουν ή θέλουν αγωγή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulla mou den 3erw pote tin kanoun kanonika k an einai i megali i mikri auti pou 8a kanw aplws i maia ekei mou eipe pws kanonika ti kanoune pio meta alla logw istorikou 8a tin kanw twra egw..einai 50 gr glikozi dialimeni se 250ml nero k mesa se 5 lepta prepei na to pieis, ka8ese se mia karekla k perimeneis na perasei 1 wra :o den ginete na metakini8eis giati allazei to apotelesma..Elena mou einai sketi talaipwreia oles autes oi e3etaseis alla 8a glitwnw polla xrimata twra pou piga sto kratiko nosokomeio epomenws ipomoni k kali dinami :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Happy μου γρηγορα θα την ακουσεις την μικρουλα σου! Σημασια εχει πως ξερεις πως ειναι καλα! :-bd Sweety σ ευχαριστω πολυ! Καλη εγκυμοσυνη να εχεις και ενα γερο μωρο. Elenako μου σ ευχαριστω καλη μου πολυ πολυ! Εχω ΠΗΤ 3.5.2011 γιατι μαλλον θα κανω καισαρικη. Το μωρακι μας θα μαθουμε τι ειναι στα αποτελεσματα της αμνιοπαρακεντησης. Και θα σου πω..

Οσον αφορα το προβλημα με τις αιμορροιδες επειδη συμβαινει και σε μενα, δεν φευγουν μονες τους συνηθως. Να βαζεις βαζελινη η καποια αλλη κρεμουλα οπως η Pilex που ειναι φυτικη. Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρα σπρωξιματακια νοιωθω κ εγω καπου καπου λες να ειναι η μικρουλα μου???δεν ξερω πως ειναι να σε κλωτσαει ενα μωρο κ δεν ξερω τι ειναι αυτο που νοιωθω να χαρω η οχι???συγκεκριμενα προχθες τα χαραματα ξυπνησα κρυωνα πολυ γιατι επεσε η θερμοκρασια ξεσκεπαστικα κιολας αρχισα να τρεμω κ απο το κρυο σφιγγομουν οταν χαλαρωσα ενοιωσα στην αριστερη μερια της κοιλιας τρια συνεχομενα χτυπηματακια...λες????αν ειναι το μωρο μου αυτο τοτε το νοιωθω απο την 16εβδομαδα :lol::lol::lol: για πεστε μας βρε ηδη μανουλες πως ειναι να χτυπαει το μωρο???

ηλιοδωρα κ εγω καισαρικη θα κανω μολις κλεισουμε 36 εβδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ τελείωσα τις δουλειές για σήμερα...

Να καλωσορίσω κι εγώ την Ηλιοδωρα και τη GeoV, με το καλό να αγκαλιάσετε τα μωρούλια σας!!

Άλλο ένα κοριτσάκι στην παρέα μας, τι καλά!!! Μπράβο Touristria! Και κάμποσα ντροπαλά μωράκια... λέτε να'ναι όλα κοριτσάκια? Ανυπομονώ κι εγω να δω το μικρούλι μου την άλλη βδομάδα κι είμαι περίεργη αν θα επιβεβαιώσουμε το φύλο. Για να δούμε...

Afro χθες εδώ ήταν εφιαλτικά. Το τι χημικό έπεσε, δε λέγεται! Έμεινα αναγκαστικά κλεισμένη στο σπίτι αλλά μύριζε παντού, ούτε χαραμάδα δε μπορούσες ν'ανοίξεις, ήταν αποπνιχτικά. Χαίρομαι που πέρασες τέλεια στο γάμο, να ζήσετε, πάντα ευτυχισμένοι και με το παιδάκι σας να σας γεμίζει χαρά!

Έλενα οι ντουλάπες μου φαίνεται πως δε θα τελειώσουν ποτέεεεεε! Και να ήταν μόνο οι ντουλάπες... Προσπαθώ να βολέψω όλα μας τα πράγματα και να κάνω χώρο και για το μωρό, αν δε βρω γραφείο άμεσα, δε μας βλέπω καλά!!

Αλήθεια Happy γιατί τόσο νωρίς η καισαρική?

Στέλνω σε όλους μια γλυκιά καληνύχτα και πολλά φιλιά στις κοιλίτσες και πάω να καταρεύσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimera..Simera piga ston 1o mou rantevou sto kratiko nosokomeio..Axxxx me spasane..Me evalan na kanw tin pempti pali tis idies analiseis pou kaname stis arxes tis egkimosinis mas..AIDS,xlamidia,to3oplasma ktl..Den eixa ta apotelesmata ap'ekeines pou ekana..Tis krataei o ginaikologos mou k etsi me evalan na tis 3anakanw..Aa pempti mazi me tis analiseis 8a kanw k tin kampili zaxarou giax apoti akousa einai poli aidiastiki analisi :-o..8a emai 15 w+6 d 8a tin kanw pio nwris giati exw istoriko diaviti stin oikogeneia mou k den 8eloun na to diakindine4oun..Exei o mpampas mou..Mou ekanan k PAP test k pali eixa mikites..Aaaaaaaaa 8a pidixtw apo to para8iro :lol::lol: , prin 3 evdomades piga stn gianikologo mou k eixa pali mikites k akolou8isa gia 3 meres 8erapeia k prepei na min efigan :o ,mou edwsan aloifi endokolpiki k auti tin fora xapakia gia ton sizigo..Den eidame to mwraki sto iperixo mono me ena minaxima akousame tous palmous tou (152 palmous)..8a paw 3ana tin pempti gia analiseis, stis 13 tou dekemvri exw rantevou ston ginaikologo mou, stis 7 tou genari exw rantevou sto kratiko k stis 25 exw k stous dio tin b epipedou hehe paizw se diplo tamplo wspou na apofasisw pou 8a paw :)..

Axxx Andria mu...ti travas k esy...ok 8a takaneis k meta thn b.epipedou 8a xalarosete me to nini sou gt den 8a exeis toses eksetaseis....Kouragio k ypomonh na skeftesai to moraki sou k ola 8a pane poly kala k glykoulika.......filia

Auta apo mena :)..

:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...