Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

Καλημερουδια σε ολες και χρονια πολλα.

Ευχομαι να ειμαστε ολες γερες και να υποδεχτουμε τα πιτσιρικακια μας γερακαι ομορφα ωστε το δυσκολο 2011 να γινει ομορφοτερο για εμας και να εχουμε περισσοτερους λογους να ελπιζουμε. :D

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kαλησπερα κοριτσια τι κανετε?απο οτι διαβαζω καλα!!!!!πολυ φαγητο αυτες της μερες ε?αντε να δω τι θα γραψει η ζυγαρια αρχες τουμηνα που εχω γιατρο???????? ;) ποτε μπαινουν οι εκπτωσεις βρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!σημερα πηγα πουρνο πουρνο για καμπυλη ζαχαρου,αυριο απογευμα τα αποτελεσματα,αλλα απο οτι μου ειπε ολα οκ.και εννοειται ΔΕΝ πηγα για δουλεια!γιουπι!βεβαια μου βγηκε λιγο ο πωπος σ/κ αφου ειχαμε παρει τα ανηψια του αντρα μου,3 τον αριθμο,και ημουν σε μια κουζινα και μαγειρευα.πολυ φαι τα πιτσιρικια ρε σεις..και περιττο να σας πω πως αφησαμε το σπιτι το πρωι που εφυγαν κι αυτα...οποτε ειχε συμμαζεμα σημερα.αλλα δεν πειραζει,ηταν τοοσο ωραια.φωνουλες παιδικες μεσα στο σπιτι,γκρινια,τσακωμοι μεταξυ τους..ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και χρονια πολλα σε ολες!! κι εμεις φυσικα φαγαμε του σκασμου αυτες τις μερες αλλα χαλαλι μας! ;) ειχαμε και τραπεζι τη μερα των χριστουγεννων και μετα παιζαμε χαρτακι μεχρι τις 5μιση το πρωι! το καταευχαριστηθηκα!!! :D:D ειχαμε κι εμεις τα ανιψια μας εδω, 2 μικρουλια αλλα δε μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα ιδιαιτερα... :?:? ολο φωνες... γκρινια... πονοκεφαλος με επιασε αν κι ευτυχως εφυγαν και σχετικα νωρις! ο αντρας μου με κοροιδευε αλλα ελπιζω με το δικο μας θα ειναι διαφορετικα! :D:D ηταν και η κουραση των ημερων, τα ψωνια, το τρεξιμο, οι ετοιμασιες στο σπιτι, η εγκυμοσυνη, οι ορμονες, η στερηση υπνου... εεε.... πολυ θελει ο ανθρωπος??? στο τσακ δεν τα πεταξα απο το παραθυρο τα πιτσιρικια!!!!!!!!!!!! :shock::shock::D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!ελα ρε σοφουκι!εμας χαζευαν οοολη μερα την παττυ στο ιντερνετ(ξεπατωθηκαν στην παττυ).οποτε τι να ενοχλησουν τα καημενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooooooooo !!!

τα (ξενα) πιτσιρίκια ειναι ανάλογα... :

1) το πως τα εχουν μαθημένα οι γονείς τους και 2) την δική μας διάθεση και ορμόνες εκείνη την στιγμή... χαχαχα !!!

:shock: αυτές τις μέρες, κορίτσια, προσοχή! με μετρο τα γλυκά...

"τσάμπα" θερμίδες μας προσθέτουν... αϊ στο καλό!

τι μου κάνετε κατα τα αλλα ;;

*Φραουλινάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!! τι κανεις ;; πήγες Φαιναρέτη ;; πως σου φάνηκε εσένα !;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο το αρθρο για τα βρεφη μαρια-φωτης!!!!!!τι αλλα κοριτσια απο ενοχλησεις πως πατε εμενα ξεκινησαν δυναμικα και οι καουρες απο αυτη την εβδομαδα τα δυσκολα τωρα ξεκινανε!!!!οσο για τα πιτσιρικια οσο ανυποφορα και αν σου φαινονται σοφουκι ειναι πραγματικα αξιολατρευτα ιδιαιτερα σε μικρη ηλικια ,και οταν μαλιστα ειναι και δικα σου ακομα καλυτερα...θα το καταλαβεις συντομα ακομα φταινε οι ορμονες που μας κατακληζουν.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Πως πανε τα κεφια και οι κοιλιτσες; Ελπιζω και ευχομαι ολα καλα! YMPRAY: :ympray:

Κανενα νεο εχουμε; Τιποτις καλο;

Εμεις εχουμε γιατρο την Πεμπτη...φυσικα βραδινο ραντεβου...στις 10 το βραδυ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατα τα αλλα ησυχιαααααααα smilie=blob9.gif] [smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!χρονια πολλά σε όλες!!!τι κανετε?εγω φαι κ αγιος ο Θεος :lol::lol: το λοιπόν τελειωσε το φωτιστικο μας επιτελους κ μας εμεινε μονο το βαψιμο...απο ψωνια θα δουμε ...εσεις τι κανατε?καμμια ετοιμασια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESH χρονια πολλα!!!!

Καμια φωτο θα δουμε απο το φωτιστικο;;; Πολυ διαφημιση το εκανες κ με τρωει ο [smilie=pottytrain1.gif] να το δω!!!!!!!

Εμεις δεν τελειωσαμε τα βαψιματα ακομα...βαψαμε το κιτρινο και μενει τωρα το λιλα αλλα ετσι οπως το παμε (απο αργια σε αργια) δεν θα τελειωσουμε ποτε!!!χαχαχα

Μολις τελειωσουμε θα σας το δειξω!!!

Ρε κοριτσια τι θα κανω με την πλατη και τα πλευρα μου;;;; Με πεθαινουν!!!!!!! Αφηστε που εχουν προστεθει και οι καουρες στο στομαχι.........ουυυυφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλιτσες!λολλι καουρες ε?εγω ευτυχως δεν εχω καθε μερα και οταν εχω μονο απογευμα.χθες βραδυ ξερναγα παλι βεβαια.τα ευχαριστα ειναι πως εχασα 1,5 κιλο(δεν ξερω πως).οποτε αυτο το μηνα πηρα μονο 1,5!συνολο 11,5.. :(

τωρα παω να παρω τα αποτελεσματα απο τη χτεσινη καμπυλη και τις γενικες μου και θα μπω να σας πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλως τη ΡΑΝΙΑ!!!!!

Κι εμενα απογευματα με πιανουν οι ρουφιανες!!!! Εμετους δεν εχω...αλλα νιωθω καψιμο απο το στομαχι ως τον λαιμο!!! μπλιαξξξξ

Καλα αποτελεσματα να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω... χρονια πολλα και παλι κοριτσακια!!

Βρε λολλακι τι κοιλουμπα ειναι αυτη που εχεις? καλα τελεια ε? εγω νομιζω πως θα ειμαι ετσι σε κανενα 2μηνο....χαχαχ

απο φαι και γω καλα τα πηγα αλλα μονο την μερα των χριστουγεννων... μετα προσεχα οσο μπορουσα και κομμενο το βραδινο,κατι πολυ ελαφρυ ετρωγα και σημερα που ζυγιστηκα ημουν 500 γρ κατω... καλο εεεεεε? εγω καουρες εχω πολυ λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειχε ανοιξει το μικροβιολογικο..μου την εδωσε τωρα.δεν μπορω να περιμενω ως αυριο..θα ξαναπαω.ελπιζω να βρω να παρκαρω.. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΙΑ κ εγω προτινω να παρεις τηλ. Δεν αξιζει να εισαι μεσα στους δρομους αφου η δουλεια σου γινεται κ τηλεφωνικα ;) .Εκτος αν θες να κανεις και την βολτα σου!

ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ......ειπες κοιλουμπα την μικρη και διακριτικη κοιλιτσα μου;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Βαλτε καλε να δουμε καμια κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιλιτσα σωστα =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) σε φανταζομαι 9 μηνων..... :lol: :lol: :lol: θα βαλω και γω μια προσεχως....

σιγα που με φανταζεσαι 9 μηνων!!!!! Δεν θα χωραω ουτε στην φαντασια σου στον 9ο ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσακια!!!

Τι μου κάνετε? Εγώ δυστυχώς είμαι συναχωμένη, συνάχι και με πονάει ο λαιμός. το θετικό είναι πως σήμερα δεν έχω πυρετο, χτες είχα ένα 37,7 πήρα ένα Depon και δεν μου ξανανέβηκε. Νι΄΄ωθω τελείως εξαντλημένη, οπότε είμαι ξάπλα και ευτυχώς ο αντρούλης μου με περιποιείται. Χτές μου έφτιαξε κοτόσουπα!!!

Σχετικά με το πόνο στα πλερά και εγώ τον έχω και συνήθως με πιάνει όταν είμαι πολύ ώρα όρθια. Καούρες δεν με έχουν πιάσει ευτυχώς ακόμη.

Αντε να γίνω καλά δεν μπορώ άλλο ξάπλα στο κρεββάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα VASIA μου και υπομονη!

Ευτυχως εχεις κ τον αντρα σου να σε νταντευει....

Εμενα ο πονος στα πλευρα κ στην πλατη με πιανει ειτε ειμαι ορθια,ειτε καθομαι καθε μερα......κ οι καουρες εδω και 3 μερες καθε απογευμα με επισκεπτονται !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...