Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

που ειστε βρε κοριτσια ολες??? μην με αφηνετε μονη μου γιατι τρωω συνεχεια :@):@):@)

ελατε να πουμε καμμια κουβεντα...

Γιουλακι πηρες το γιατρο? τι σου ειπε?

Σοφουκι αντε να μας πεις τα νεα σου...

Vasiα μου περα απο οτι το στηθος μου εχει μεγαλωσει αρκετα.... εχει να με πονεσει απο το α τριμηνο και δεν μπορω να σε βοηθησω, εμενα παλι το στηθος μου απο τη αρχη περιπου εχει τρομερη φαγουρα, το εχει καμμια αλλη αυτο το συμπτωμα???

κοριτσιααααααααααααααα ελατε φοβαμαι μονη μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγραφα εγραφα κι ολα χαθηκαν :cry::cry::cry:

ελεγα για το στηθος που δεν με ποναει αλλα ειχα φαγουρα και μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι επειδη τσιτωνει το δερμα. Εγω ηδη στην αρχη πεταξα ραγαδες. Τωρα ενυδατωνομαι συνεχεια κ στη κοιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι ξεκουράσου και άσε τις δουλειές. Κάτσε βάλε Χριστουγεννιάτικες ταινίες και απόλαυσέ το.

Εμένα το στήθος δεν έχει φαγούρα απλώς ώρες ώρες με πονάνε οι ρώγες μου.

Βαριέμαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!! τι μου κανετε? εμεις χτες πηγαμε γιατρουλη και ευτυχως οοολα ηταν τελεια!! 1.300 ολοκληρα γραμμαρια ηταν ο παιδαρος μου!!!!!!!! ολοκληρο παιδι!!!! :D:D:D απο δω και περα θα πηγαινουμε γιατρο καθε 15 μερες και οχι μηνα, οποτε ακομα καλυτερα! ;);) Αρα 4 ιανουαριου ξαναεχουμε ραντεβουδακι! :D

Σημερα εχουμε τραπεζι εξω το μεσημερι και το απογευματακι θα παμε να παρουμε δωρα στα βαφτιστηρια! :D Θα τα ξαναπουμε! Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα...τι κανετε?

σοφουκι παληκαρι το αντρακι σου,μεγαλωσε :D:D μπραβο!!!

τωρα για πονακια ,φαγουρες κλπ το μονο που εχω ειναι οτι μου εχει ξεραθει το δεξι ποδι ,τις περισσοτερες ωρες ειμαι αποκει γυρισμενη γτ αποκει με βολευει καλυτερα και ποναει πολυ...

κατα ταλλα ακομα δεν τελειωσα τις δουλειες μου γτ ο μαστορης τελικα ειπε θα ερθει αυριο για την γυψοσανιδα μας και μεχρι τελευταια στιγμη θαμαι χαλια στο σπιτι ... τα νευρα μου

η μπουμπουκα μου χτυπαει συνεχεια σαν τον γουντυ τον τρυποκαρυδο...τικι τικι απο δω, τικι τικι αποκει :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω... καλημερα!!! πριν λιγο γυρισα απο το γιατρο και ολα καλα!!! ο μπεμπουλης μας εγινε 1092 gr, το μονο κακο ειναι οτι ειναι λωροδεμενος μια φορα αλλα μας ειπε να μην ανησυχουμε γιατι συμβαινει συχνα στο μηνα που βρησκομαστε και μετα μπορει να αλλαξουν τα πραγματα και να μπορεσει να τον λυσει μονος του...... :ympray::ympray::ympray:

το αιμα δεν ηταν τιποτα τελικα.... μπορει να ηταν καποιο αγγειακι απο την μητρα λεει,συσπασεις δεν κανω, ολα καλα κατα τα αλλα!!! φιλακια σε ολες και καλη σας μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooooooo girls !!!

τι καλά νεα για τα μωράκια της φουσκωλίστας !! μπραβο μπραβο !!! :ymparty::ymparty:

εμείς ραντεβού απο τη νέα χρονιά ...αργεί λιγάκι ! :cry:

τις τελευταίες μέρες ειχα πονακια χαμηλά (στο "κοκκαλο του μπικίνι" να το πω; εκεί παντως)

και μίλησα τηλεφωνικώς με τη γιατρό μας και μου ειπε οτι δεν ειναι ανησυχητικό, ειναι απο τα οστά της λεκάνης ! ΑΑΑΑΑΝ γινει εντονος ο πονος θα πρεπει να απευθυνθώ σε ορθοπεδικό...

αλλα δεν ειναι ανησυχητικό ! ολα καλά δηλαδή !

αυριο παω για την καμπύλη :-ss:-ss

(100 γραμ γλυκόζη, 3 ωρες :? στο μικροβιολογικό...αχ αχ αααααχ...)

Α! σε σας ηταν υγρή η γλυκόζη που σας εδωσαν (στο φαρμακείο) ή ΣΚΟΝΗ (και την αραιώσατε μόνοι σας) ;;;;;;; :-? εμάς γιατί μας εδωσαν σκόνη καλέ !;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Μαρακι!!! καταρχην το θεμα με το κοκκαλο του μπικινι το εχω και γω τωρα δυο μερες και ηθελα να του το πω και το ξεχασα.......

Τωρα οσο για την γλυκοζη,εγω δεν την πηρα απο το φαρμακειο... σου την δεινει το μικροβιολογικο.. εσυ γιατι την αγορασες? στο ειπε καποιος? και ηταν σκονη που την αρεωσε η μικροβιολογος στο νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σπιρτούλιιιιιιιι @};-

α! αυτό δεν το σκέφτηκα !!!! ευτυχώς ΑΝ μας δώσουν και στο μικροβιολογικό δική τους, θα την επιστρέψω τη σκόνη ... ο κουνιάδος μας εχει φαρμακείο!! χιχιχιχι ! απλά παντα νόμιζα οτι ηταν υγρή η γλυκόζη...δε το ειχα σκεφτεί σαν εκδοχή να ειναι σκόνη και να την αραιώσω εγώ !

καλό παντως που και το μικροβιολογικό σκόνη ειχε (αρα συμβαίνει !) !

οσο για το πονο εκεί κατω... μην ανησυχείς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με ανυσηχει απλα εχω αρχισει να μην βολευομαι τα βραδια και στρουφογυριζω γιατι ποναω, την μια εδω την αλλη εκει και συνηθως οταν αλλαζω πλευρο ποναω στο κοκκαλο....

και ελεγα το πρωι μα ειναι δυνατον να συμβαινει αυτο? μαλλον μονο σε μενα συμβαινει.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα τότε με ενοχλεί πολύ !οταν ξαπλώνω και θελω να αλλάξω πλευρό ή οταν ξαπλώνω στον καναπέ να δω τιβι και θελω να παω πιπι μου ή χτυπάει το τηλέφωνο ή η πόρτα και πρέπει να σηκωθώ ...! σπαστικό-τα-το !!!!

αφού ομως δεν ειναι κακό... ας ειναι! τι να κανουμε... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο σκέφτηκα και γω ! αφού ελυσα την απορία μου (οτι δεν ειναι κακό που πονάω εκεί) μετά σκέφτηκα οτι ειναι καλή "προπόνηση" μέχρι την Μεγάλη Ωρα !!!!

εχω παθει κοκο μπλόκο σήμερα... δεν ξερω τι να φάω... παω να ψαχτώ στα ντουλάπια και στο ψυγείο... :-B:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω ρε γαμωτο πειναω συνεχεια και παντα γλυκο πευτει μπροστα μου αλλα ευτυχως η ζυγαρια του γιατρου εδειξε +600 γρ και πηρα συγχαρητηρια ;);););) αλλα για να τρωω τις βλακιουλες αυτες το βραδι τρωω κατι ελαφρυ νωρις και παντα πεφτω στο κρεβατι πεινασμενη και περιμενω να ξημερωσει για να φαω πρωινο....

σημερα λεω να φαμε μακαρονακια με κοκκινη σαλτσουλα. εσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?σοφουκι μεγαλωσε πολυ ο μπουμπουκος σου αυριο θα παω και εγω γιατρουλι και εχω και ντοπλερ ,θα σας ενημερωσω και εγω για την αναπτυξη της κορακλας μου αυριο.... :) οσο για φαγουρα ωρες ωρες ξυνομαι σαν λεπρη στο στηθος μονο αλλα πασαλειβομα με κρεμες και αλοιφες και της εχω γλυτωσει της ραγαδες...επισης τρωω απιστευτες κλωτσιες τετοια ζωηραδα ουτε ο γιος μου μεσα στην κοιλια δεν ειχε που ειναι και αγορακι,και αυτος δεν πηγαινε πισω αλλα οχι και ετσι αλλα μεταξυ μας<ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά χτύπησα μακαρονάκια με τριμμένο τυράκι ! ελαφριά και νοστιμουλικα !

γενικά λενε οτι τα αγόρια [smilie=male.gif] ειναι πιο ήσυχα στην κοιλιά, ενώ τα [smilie=female.gif] κορίτσια ζωηρότατα !

εγώ αισθάνομαι σα να εχει "πρόγραμμα" ο μπεμπινος [smilie=fish.gif] ... εχει συγκεκριμένες ωρες που τις ρίχνει !!

(*) λεμε να πεταχτούμε σουπερμαρκετ σήμερα για το γιορτινό τραπέζι... μην παμε τελευταία τελευταία στιγμή και πετύχουμε τον χειρότερο χαμό...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!τωρα μαζευτηκα απτη δουλεια.2 μερουλες εμειναν!!!δευτερα θα παω κι εγω για την καμπυλη και ο θεος βοηθος.το μονο που με παρηγορει ειναι πως θα κλεισω το μαγαζι και θα παω απο τριτη για δουλεια!!!κουραστηκα..ποσο σας ζηλευω που δεν δουλευετε οσες δεν δουλευετε και χαιρεστε την εγκυμοσυνη σας..εγω χαιδευω την κοιλια μου λιγο τετοια πριν ξεραθω στον υπνο..το λυπαμαι και το μπεμπεκι μου,το ταλαιπωρω με την ορθοστασια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα... εγω εχω νοιωσει κατι πονακια, σαν περιοδου να τα πω, σαν να σε πιανει "κοψιμο" να τα πω...(μη γελατε) :lol: δεν διαρκουν πανω απο 2-3 λεπτα και μετα μια χαρα, δλδ σε δυο συνεχομενες μερες με πονεσε απο μια φορα την μερα. επειτα εχει τυχη να με πονεσει σαν σουβλια οταν παω να αλλαξω πλευρο στον υπνο . βεβαια τον γιατρο δεν τον πηρα τηλ γιατι θεωρω οτι ειναι φυσιολογικα τα πονακια , εσεις τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα κουράγιο ράνια !!! λιγες μερούλες εμειναν !!!

Κωνσταντίνος μηπως ειναι συσπάσεις ;; ελεγξε το : οταν σε πιανει αυτο μηπως "πετρώνει" κιολας η κοιλίτσα σου ;;

εγώ εχω μια αλλη απορία : μηπως πρεπει να βγάλουμε τις βέρες μας ;; συνήθως την νιώθω να "σφηνώνει" στο δαχτυλο μου, οταν βαζω κρεμούλα ομως ψιλο-γλιστράει (αμα θελω να τη βγάλω)...

σας εχει πει τιποτα ο γιατρός σας περι τούτου ;; εσείς που εχετε ήδη ενα παιδάκι, στην 1η εγκυμοσύνη την βγάλατε ;;;

το ειχα διαβάσει σε ενα ξένο site αλλα εδώ στην Ελλάδα δεν ξερω τι συνηθίζεται και αν παίζει καποιο ρόλο ... (βασικά φοβάμαι μην σφηνώσει χειρότερα πιο μετά...!!! και αν μου ζητηθεί δεν θα μπορέσω να την βγάλω !!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινος προσεχε μηπως "σκληραινει" η κοιλια. Εμενα μου εδωσε μαγνησιο γιατι αυτοι οι πόνοι ηταν τελικα συσπασεις!

Μαρια, αυτο με τη βερα το βλεπεις απο μονη σου. Εγω δεν εχω αρχισει να πρηζομαι κ ελπιζω να μη πρηστω. Ειναι απο κατακρατηση που γινεται. Βλεπεις και πως παει και πράττεις νομίζω.

Εμενα παντως βγαινει κανονικα σε αυτη τη φαση, αργοτερα δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουδιτσες!ξυπνηστε!!σημερα μεσημεριανη στη δουλεια,αλλα παρολα αυτα ξυπνησα κανονικοτατα για το καθιερωμενο πιπι μου και δεν μπορω να ξανακοιμηθω..

καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...