Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

Γεια σας και απο μενα!!! τι κανετε κοριτσια? καλως μας ηρθες Βασω!!!

Λολλακι τελικα ημουν πολυ κακια μαζι σου φαινεται χαχαχα μονο εγω ειπα για τεραστια κοιλια και ολες οι αλλες λενε μικρη.... συγνωμη λολλακι ελπιζω να με θελεις για φιλη σου ακομα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φιλια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x δεν σε συγχωρω!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ΒΑΣΩ! ειναι λογικο να μην νιωθεις καλα μετα απο το μεσημεριανο....ολα τα οργανα <στριμωχνονται> (και το στομαχι) απο το μπεμπεκι. Κι εγω νιωθω ετσι καποιες φορες κ εχω συγχρονως και ταχυκαρδια για κανενα 20λεπτο. Ο ντοκτορας μου εχει προτινει (απο την αρχη της εγκυμοσυνης) μικρα και πολλα γευματα αλλα δεν το ακολουθω παντα :oops::oops::oops: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλι άντε ωραία θα δεις τις μπεμπούλες σου απόψε.

Daddycool καλή επιτυχία με τη β επιπέδου όλα καλά θα πάνε.

Εγώ απόψε δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά, γιατί με πονούσε ο λαιμός μου και με γαργαλούσε. Σήμερα α΄ποφάσισα να μείνω ξάπλα στο κρεββάτι και να μην κάνω τίποτα, μήπως και συνέλθω. Δεν έχω καμία όρεξη να είμαι άρρωστη παραμονή Πρωτοχρονιάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσοπουλα με τις ομορφες κοιλιτσες

Ευχομαι ενα ευτυχισμενο 2011.Ευτυχως εμεις ολες θα εχουμε κατι ευχαριστω μεσα στη μαυριλα που θα φερει το 2011 ,κατι ωστε να ελπιζουμε στο καλυτερο.

Εγω τελικα δεν εχω κανει τιποτα ακομα απο δωματιο ετσι που παμε να παω στο μαιευτηριο και μετα ,τι να πω.

Κοριτσια ποσο συχνα μεσα στην ημερα νιωθετε τα μωρακια σας γιατι εγω αυτες τις ημερες δεν ειναι πολυ δραστηρια.

φιλακιααααααααα

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίνο υπάρχουν μέρες που ο μπέμπης είναι πολύ δραστήριος και τον νιώθω σχεδον συνέχεια και υπάρχουν μ΄΄ερες που είναι πιο ήσυχος και κλωτσάει όποτε του αρέσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσούδια καλησπέρα !!!

εκανα μια βολτα σήμερα στο κεντρο της Αθήνας ...ξεθύμανα! ολο σπιτι σπιτι σπιτι...! πηγα και στα Lapin και ρώτησα για ενα 3ροδο που ειχα βαλει στο μάτι... κορίτσια... ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ! το "αγαπώ" αυτό το καρότσι ! ισα ισα που κρατιέμαι μεχρι τις εκπτώσεις ! ειπαν οτι θα το φέρουν και σε νέα χρώματα...ααχχχ!!! ξετρελάθηκα !

κατα τα αλλα πηρα κατι μικρο-σαχλαμαρίτσες για μενα... και ταλαιπωρήθηκα στους γοφούς... εκεί νιώθω μια ταλαιπώρια... αντε περαστικά μου!

για το στομάχι... νομίζω και γω οτι οσο παει και δυσκολεύει η κατάσταση... εγώ κανονικό γευμα πλεόν ΔΕΝ μπορώ να κανω... αναγκαστικά κανω περισσότερα μικρούτσικα... αλλιώς το μετανιώνω για πολλές ωρες!!!!! δεν λέει !!!!

*Φραουλινάκι και γω οπως η vasia... μια μερα χαλαρός μια μερα ζωηρότερος...! τα μικρά μας ανθρωπάκια εχουν διαφορετική διαθεση μερα με τη μέρα !!!

post-12238-13873935923637_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα εγραφα τοση ωρα και με πεταξε εξω....γκρρρρρρρρρρρρρρ

ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑ??? Ηρθα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!

Λοιπον εγραφα οτι μεττακομιζουμε μεσα στον Γεναρη , οποτε ολα απο την αρχη και ξεκιναει μαραθωνιος για να προλαβουμε...ουφ!!!!!

Αυτες τις μερες οι καουρες κ η παλινδρομηση εφτασε στο απροχωρητο....... εμετοι με συνοδια αιματος!!

Πολυ πονος κοριτσια μου κ κλαμα. Καηκε ο οισοφαγος μου ειπε ο γιατρος κ ανοιξε πληγες..... Απο τον 4ο με ταλαιπωρουν τωρα ξεσπασαν.

Αρχισα το σιροπι μαλοξ για να κλεισουν οι πληγες, αλλα το νινι ολο κλωτσαει οταν το πινω!

Το καημενο ταλαιπωρειται, εκει που το ταιζω, του παιρνω πισω το φαγητο του! :roll:

Προσπαθω να ηρεμησω αλλα δεν ξερω κατα ποσο το μπορω να το καταφερω.

Μακαρι να μπει ο καινουριος χρονος καλυτερα!!!

Βασω τρεχω να σε βαλω στη φουσκολιστα μας, καλως ηρθες μαζι με το αντρακι σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που γυρισα εξαφανιστηκατε ολες???? :-\ :(( :-\ :(( :-\ :((

καληνυχτα κορτσουδια!!!!!!!!!!!!!!

Θα μπω το πρωι να σας πω τ α καλαντα, να εχετε ετοιμα τα κερματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!να τα πουμε?(εγω και ο μπεμπης μου) ;)

σε λιγο φευγω για δουλεια,σχετικα χαλαρα σημερα,δεν εβαλα πολλα ραντεβου στις 2 θα τελειωσω.μετα μαμ οικογενειακως(γονεις και αδερφια) και επιτελους θα φτιαξω τη μοναδικη βασιλοπιτα μου με τον αντρουλη μου το μεσημερι!!τρελαινομαι για βασιλοπιτα,την περιμενουμε πως και πως με τον μπεμπη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααα!!!!

Παει ο παλιος ο χρονος....και ερχετε ο νεος που θα φερει το δωρο μας λιγο καθυστερημενα βεβαια αλλα αξιζει τον κοπο!!!! το μεγαλυτερο δωρο που θα εχουμε παρει ποτε..... απιστευτο εε?

Γιουλακι ελπιζω το 2011 με την αλλαγη της χρονιας να παει στο καλο και το ξερατο επιτελους...!!!

λολλακι που εισαι σημερα να πεις νεα απο το γιατρο? παρακοιμηθηκες βλεπω... ξυπναααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και χρονια πολλα!!!!!!!!!!

ρανια στειλε λιγη βασιλοπιτούλα και απο εδω....μιαμ μιαμ

Σπιρτουλι μου το καλυτερο δωρο θα παρουμε φετος :D:D

Εγω εχω να ετοιμασω γλυκα γιατι απο σημερα κ το ΣΚ εχουμε καλεσματα για φαγητο και ειπα να κανω γλυκακια....βουρ στη κουζινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! ευχαριστώ που με βάλατε και εμένα στην λίστα σας :D

Τελευταία μέρα του χρόνου σήμερα, τι καλά. Εγώ για το 2010 δεν παραπονιέμαι μιας και μέσα σε αυτό πιάσαμε όλες τα ζουζούνια μας :) βέβαια το 2011 θα τα φέρει και κοντά μας :).

φτιάξατε την βασιλόπιτα? εμείς πριν λίγο την τελειώσαμε και έβαλα και χρωματιστή τρούφα για να σχηματίσω το 2011! πολύ μου αρέσει!

Σήμερα τι θα κάνετε? εμείς θα πάμε στο σπίτι ενός φιλικού ζευγαριού, όπου θα είναι και άλλοι φίλοι μας! Το μόνο που δεν έχω βρει ακόμα είναι τι θα βάλω. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμη και η δική μας βασιλόπιτα !!! τσουρεκι-πιτα ομως !! ;)

μύρισε ολο το σπίτι μαχλεπι ! μμμμμ....!! γιαμ γιαμ ! ετοιμαζουμε και λιγουλακι αρνακι... πωπωπωωωω δεν κρατιέμαι !!!

οικογενειακά θα ειμαστε αλλα ο μεζές... μεζές ! ε!;

Σας ευχομαι να εχετε μια καταπληκτική Πρωτοχρονιά και φυσικά...

ολες... με 1 πονο κορίτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[youtube:j1w8zxik]LedUjMuTR7Q[/youtube:j1w8zxik]

♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪

...lalaalalalalaaaa life goes oooοοοοοοn ♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪♫♥♪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια!Ευτυχισμένο το 2011 με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!

Ράνια τέλεια η κοιλίτσα σου, αλλά και η βασιλόπιτα δεν φαίνεται άσχημη :)

Τώρα το μεσημέρι φάγαμε με τους γονείς μας και κόψαμε και την βασιλόπιτα και το φλουρί ήταν στο κομμάτι μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή χρονιάαααααααααα σε όλες κορίτσια !!

χρόνια πολλά στην vasia μας, την Βασούλα και την Βάσω! !!! Ξεχνάω καμία φουσκωκοιλίτσα μας ;; να με συμπαθάτε αν ξεχασα καποια... :oops:

:shock: Βάσω! Καλά! δεν το πιστεύω ! ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο συνεβη και σε μένα ! Στην πίτα στο σπίτι των δικών μου, επεσε σε μένα το φλουρί !!!!!

Ράνια... η κοιλιά με την πίτα ...ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ !! χαχαχα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά Καλή Χρονιά με το καλο να αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας!!!! Μαράκι σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.

Κοριτσάκια εμείς υποδεχτείκαμε το νέο έτος αγκαλιά με τον αντρούλη μου. Το φλουρί το πέτυχα εγω!!! Ε φυσικά φέτος είναι η χρονιά μας φουσκοκοιλίτσες αφού θα φέρουμε στον κόσμο τα μωράκια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Να ερθουν τα μωρα μας με υγεια!!!

Βασω συλλεκτικη η φωτο....τελεια :lol::lol::lol::lol:

Σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες ευχομαι ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!

φιλακια πολλα πολλα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια να εχουμε και με το καλο να γεννησουμε.

εμεις σημερα σε γονεις και μετα ενα σινεμαδακι.

αλλα γενικα δεν ειμαι στα καλα μου.ειναι και οι ορμονες και με εχει φαει το αγχος.με τη γεννα το σπιτι τα ψωνια που δεν εχω κανει.

σορυ για την γκρινια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοιλιτσες μου!κοιμαστε ακομη?εγω μετα απο ποοολλες ωρες υπνου ξυπνησα απτο χαραμα και τωρα ετοιμαζω μοσχαρακι σουπιτσα(μπλιαχ-παραγγελια του αντρουλη μου)

χθες ηταν μια δυσκολη μερα για μας,αφου γιορταζε ο κουνιαδος μου και ο παππους μου που πεθαναν μεσα στη χρονια..ημασταν καπως οικογενειακως και απο τις δυο πλευρες.το μονο που μας παρηγορουσε ηταν ο μπεμπης που με το καλο του χρονου τετοια μερα θα τον γιορταζουμε!

κατα τα αλλα,παλι εμετους ειχα χτες(μαλλον απο ψυχολογικη πιεση).αυριο απογευμα θα παμε γιατρουλη μας!θα δουμε το μπουρμπουληθρα μας!!!και θα με ζυγισει.. :(:(:( 2,5 αυτο το μηνα.ποιος τον ακουει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας, γεια σας τι κανετε? εγω καλα φαγαμε παρα πολυ παλι το 2ημερο και τωρα θα πεσει λιγο πεινα για να ερθω στα ισια μου αν τα καταφερω....τι νεα εσεις ολες?

Λολλακι που εισαι βρε κοπελια?να ανησυχισουμε παλι? ακομα δεν μας ειπες τι σου ειπε ο ντοκτορ.

ρανια τελεια η φουσκοκοιλιτσα σου!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και καλη μας χρονιααααααα

Ολα να πανε καλα.Εμενα αφου η μπεμπα το εκοψε στον υπνο για 3 ημερες και ετρεχα 31/12 για υπερχ τελικα ολα καλα.Την κουναγε η γιατρος και αυτη τιποτα ,τον υπνο του δικαιου ,τι να παω .κατα τ αλλα μανα και κορη σαρωσαμε ολα τα φλουρια 31/12 εγω και 1/1 στο κομματακι της μπεμπας μας .Ελπιζω να ειναι παντα τυχερη.

Κατα τ αλλα εχω πονους παντου ,πλατη ποδια κοιλια ,τι να πω .

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια Χρονια πολλά κ καλή χρονιά σε όοολες μας,με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας!!! Βεβαια το 2011 με υποδεχτηκε με μια ωραιοτατη γριππη κ ειμαι κρεβατωμενη αλλα δεν πτοουμαστε :) αφηστε που δεν υπαρχει σημειο που να μην με ποναει...μεση,ποδιακλπ...τελευταια με πιανουν κραμπες στον υπνο κ ποναει πολυ...τοχει αλλη κοπελα αυτο?κατα ταλλα καλα :lol::lol: η μικρη μου σβουριζει συνεχεια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καλη Χρονια να εχουμε ολοι κ καλη μας λευτερια με υγιη μπεμπακια!!!!

Χρονια πολλα στις Βασουλες,Βασιλικες κτλ...

Εμεις την πηραμε την τρομαρα μας χρονιαρες μερες.....

Οπως ξερετε την Πεμπτη ειχαμε ραντεβου με τον ντοκτορα στις 10 το βραδυ...Ολα καλα μεχρι τοτε...οι μπεμπες ειχαν φοβερες μετρησεις ( βαρος 1,200 περιπου η καθε μια)και γενικα ολα καλα!!!!

Το βραδυ ξυπνησα απο φοβερο πονο αριστερα στην κοιλια και στη μεση που ολο και δυναμωνε!!!! Σηκωνομαστε αρον αρον και παμε στην κλινικη....Για να μην τα πολυλογω, γυρισε η μια μπεμπα κ ειχε το κεφαλακι της στο εντερο μου κ μου εκανε κολικο!

Βγηκα απο την κλινικη παραμονη Πρωτοχρονιας μεσημερι.....Κατα τα αλλα καλα....!

Δεν καναμε τιποτα ιδιαιτερο παραμονη και ανημερα αλλα τελειωσαμε το βαψιμο του παιδικου (ο καημενος ο αντρας μου δηλ, γιατι εγω ημουν ξαπλα)....

Αααααα να σας πω και το καλυτερο να τραβατε τα μαλλια σας;;;;;;; Σε 20 μερες πηρα 4 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κοντεψε να παθει εγκεφαλικο ο γιατρος μου :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...