Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια βοηθεια


Recommended Posts

καλησπερα ισωσ με περασετε για τρελλη αλλα κατι εχω παθει.λοιπον πριν 5.5 μηνεσ γεννησα ενα αγορακι.ολα καλα ευτυχωσ.η πιο ευτυχισμενη γυναικα.μολισ γυρισα απο το νοσκομειο σοκ.επαθα αμοκ.καταθλιψη λογχια,ολα μαζι.που λετε κοιταζα το μωρο και εκλαιγα ενιωθα οτι δεν με θελει οτι δεν με γνωριζει επειδη το αφηνω στη μανα μου να παω για δουλεια.(μετα απο λιγο πηγ).λοιπον

νομιζω οτι οταν το παιρνω απο τη μαμα μου το μωρο θελει να μεινει εκει, φοβαμαι μην μαθει την μανα μου πιο πολυ απο μενα, το κοιταω και κλαιω μερικεσ φορεσ χωρισ λογο, ακομα και τωρα.μονο οταν ειμαι μαζι του ειμαι καλα.μεχρι και τη δουλεια μου σκεφτομαι να αφησω.ολοι μου λενε πωσ οπου και να πασ οταν ερθεισ το μωρο σε αναγνωριζει αμεσωσ απο τη μυρωδια.εγω τιποτα.κοριτσια τι να κανω?5,5 μηνεσ πανε.μιλησα και με το γιατρο μου τα ιδια μου ειπε.ειναι δυνατον ρε μου λεει?το παιδι σου?αμεσωσ σε αναγνωριζει οποιοσ και αν το κραταει.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...