Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ. ΒΑΣΙΚΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΦΙΟΖΟ!!! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!! Η ΜΠΑΜΠΟΥΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ. ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια!!

Τι μου κάνετε;;;

Εγώ είμαι σε γενικό συναγερμό!! :lol: Δεν μου φτανε το Βασίλειο της Μύξας έχω και τον αντρούλη μου με πονόλαιμο. Απο αλλού το περίμενα απο αλλού μου ήρθε :shock:

Ελευθερία και 2002 τα μικρούλια σας θα αρχίσουν σιγά σιγά να έχουν την ανάγκη να εξερευνήσουν τον κόσμο!!Καλό το ριλάξ δεν λέω αλλά χρειάζονται και λίγη άπλα να κινηθούν και να αρχίζουν να γυρίζουν μόνα τους μπρούμυτα και ανάσκελα!

Το πάρκο το χρησημοποιήσα μόνο και μόνο επειδή είχα τον γιό μου ο οποίος δεν κάθεται στον κώλο του όλη μέρα και έχει και αυτή την φυσική χάρη...αλλόυ πατάω αλλού βρίσκομαι :lol:

Εσείς που δεν έχετε τέτοιο θέμα καλό είναι τα μωράκια σας να τα αφήνετε και λίγη ώρα στο πάτωμα με ένα γυμναστήριο και να δείτε τι ωραία θα απασχολούνται και πως θα αλλάξουνε κινητικά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελσα δεν τα εχω ολη μερα στο ριλαξ.βαζω ενα λεπτο παπλωμα στο πατωμα κ τις βαζω εκει καθομαι κ εγω κ παιζουμε!!!εχει πολυ πλακα!

γενικα εμενα μου αρεσει πολυ να καθομαι στο πατωμα κ γι αυτο στρωνω νωρις το χειμωνα.αραζω στο χαλι κ βολευομαι μια χαρα.παιρνω κ τον υπολογιστη κοντα κ περναω σουπερ.οποτε κ με τα μπεμπιδια διπλα ειμαστε μια χαρουμενη οικογενεια!!

τις προαλλες ξεκινησαμε να παμε τζαμπο να παρουμε γυμναστηριο για τα μωρα αλλα τελικα το ξανασκεφτηκαμε κ ειπαμε μηπως ειναι τζαμπα αγορα κ δεν τους αρεσει.λες να το ξανασκεφτω;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

εγω λεω να το παρεις οπωσδηποτε

εμενα παιρνανε αρκετη ωρα με το γυμναστηριο αλλα επειδη πηρα ενα συνηθως αυτο που καθετα ακριβως αποκατω ειναι το προνομιουχο και το αλλο γκρινιαζει μεχρι να βαλω αυτο εκει!

τι να κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πεις ρε καρμεν δεν ξερεις τι σου ξημερωνει.γι αυτο υγεια κ παλι υγεια.

καλε οι υπολοιπες που ειστε σημερα;;;;;;

αυριο πρωι εχουμε εμβολιο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω οτι ο γουινι ειναι παντου!!!!!!!κυριολεκτικα!!!

μωρε τι γλυκα ειναι οταν κοιμουνται!!!!τελικα ζηλεψα θα παρω κ γω γυμναστηριο αυριο κιολας!!

τα καρμενοζουζουνακια!τα εγγονια της ξακουστης δημοτικης συμβουλου τζωρτζια της ξακουστης σε ολο το ντουνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α θα σας μαλωσω!!!καλε τι εγινε;;;σας εχουν εξοντωσει τα μωρα κ χαθηκατε;;;

εγω οπως σας ειπα οτι ειχαμε εμβολιο.....ναι καλα!να μην αρχισω να βριζω σημερα γιατι εχω τα κεφια μου με το κ..λοικα.

παιρνω τα μωρα κ τσουκου τσουκου κανω την εμφανιση μου στο ικα.παω στην παιδιατρο κ μου λεει δεν το εχει το εμβολιο το φαρμακειο εχουμε ελλειψη!!σε δεκα μερες θα ερθει κ αν!!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

κ γω τι θα κανω τωρα της λεω που ηδη το εχω καθυστερησει το εμβολιο.κ γω τι να σου κανω μου λεει!!!!ρε παιδια αυτη η απαντηση:εγω τι να σου κανω μου τη δινει στα νευρα.κ ποιος θα μου κανει τελικα.ποιος ειναι υπευθυνος ρε παιδι μου για ολα αυττα;κανεις.

κ γω τωρα πρεπει παροτι πληρωνω ταμειο ασφαλισης να παω να πληρωσω 150 ευρω για να κανω τα; εμβολια εξω.

κατα τα αλλα καλα.η μικρη μου εχει γκρινια απο χτες.κατι της φταιει.κοιμαται κ κλαιει μαζι.δεν ξερω.

αντε μαζευτειτε να πουμε καμια κουβεντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μικρη μολις κοιμηθηκε κ η μεγαλη το ματι γαριδα.

αλλα δουλειες βαριεμαι να φτιαξω.κ γεμιστα που μαγειρεψα πολυ ηταν.

καρμεν σας περιμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ μάνα με 4 παιδιά έγινα!!!

Ο αντρούλης μου έχει τα χάλια του ο κακομοίρης [smilie=sad4.gif] Δεν μπορεί και να μιλήσει και μέχρι να καταλάβω τι θέλει κάθε φορά ιδρώνω!!

Τώρα τους έβαλα για ύπνο όλους αν και ακούω την μεγάλη να τραγουδάει!!!!

Αααχχχ! Τι τέλειο το φουστανάκι!!!!!!!

Μπράβο Ελευθερία και εσύ μια κούκλα!!!

Κάρμεν για γουίνι θέμα να βρέις έτοιμα πράγματα το βλέπω λίγο δύσκολο...εκτός αν φτιάξεις ορισμένα εσυ! Όπως παράδειγμα λαμπάδα και στολισμό κολυμπύθρας. Μπομπονιέρες είδα σε ένα σαιτ κούπες γουίνι αλλά πανάκριβες 4-5 ευρώ η μια!!!!!!

Το ίδιο θέμα θα κάνεις και για τους 2;;

Εγω πάντως αν είχα αγόρι τώρα θα έκανα θέμα Μικρός Πρίγγιπας είναι φορεμένο πολύ αλλά είμαι φαν του βιβλίου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας φιλεναδίτσες! αχ κοριτσάκια μου πολύ δύσκολο να είσαι εργαζόμενη μητέρα, έχω εξαντληθεί! καρμεν είσαι πραγματικά ήρωας! χάρηκα που είδα τους συναδέρφους μου και ξεφεύγω λίγο απ΄το σπίτι αλλά εξαντλήθηκα :shock: γυρνάω στις 3 ταϊζω τα μωρουλίνια και παρακαλάω να κοιμηθούν καμιά ωρίτσα αλλά τίποτα, έχουν όρεξη για παιχνιδάκια. πάντως είναι περίεργα, αν και λείπω σχεδον ένα χρόνο όλα είναι ίδια μόνο που τώρα είμαι μαμα! μου λείπουν πολύ τα σκατουλίνια κι αυτά όταν γυρνάω μου κάνουν απίστευτες χαρούλες! μάλλον θα δουλέψω και την επόμενη εβδομάδα και μετά συνεχίζω την αδειάρα μου!

γυμναστήριο να πάρεις ελευθερία δεν θα το μετανιώσεις. μέχρι κι ο μπεμπάκος μου ο γκρινιάρης εκεί ξεχνιέται με τις ώρες. χθες τα έβαλα και πρώτη φορά στο πάρκο. ο μπέμπης με το γυμναστήριό του και η μικρή καθιστή σαν κυρία!πού και πού γέρνει, πηγαίνω και την ισιώνω και μετά από λίγο πάλι τα ίδια, έχει πολύ πλάκα. τώρα δεν την αρέσει καθόλου ξαπλωτή, το ριλαξ το έχω τέρμα πάνω και είναι σαν να κάθεται στον θρόνο!

μια χαρά ειμαστε στο καινούριο δωματιάκι, ούτε που καταλαβαν τη διαφορά. εγω βέβαια την κατάλαβα γιατί από το άγχος μου σηκώνομαι και με τον παραμικρό ήχο που κάνουν στον ύπνο τους :?

μόλις ξύπνησε η μπέμπα που κοιμόταν εδω και 2,5 ώρες και κοιμήθηκε ο μικρούλης. κανένας συντονισμός να χαλαρώσει λίγο και η μανούλα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα δεν εκανα.μου εκλεισαν ραντεβου για την αλλη βδομαδα κ αν κ παλι δεν το εχουν θα τα αγορασω κ θα παω στην παιδιατρο.ηδη το εχω καθυστερησει αλλα μου ειπε η παιδιατρος οτι εχω περιθωριο ακομα.αλλα οχι παραπανω απο μια βδομαδα.

αλικηολγαγωγω εγω ουτε που θελω να σκεφτομαι οτι θα γυρισω στη δουλεια.ειναι κ περιεργη η δουλεια μου ρε γμτ.πολυ ψυχοφθορα κ αρκετα πιεστικη.θα δουμε πως θα παει.ποιος σου κραταει τα παιδια αληθεια;;;

το πηρα το γυμναστηριο.πολυ ωραιο ειναι.δεν εκατσαν πολυ γιατι ηρθαμε αργα απο τα τζαμπο.τους πηραμε κ αγιοβασιλιατικα φορμακια!!!

γκερλς καληνυχτα.βλεπω ιλουμινατι στο νοβα.εχει τη ρωμη κ προετοιμαζομαι!αν κ με βλεπω σε κανα δεκαλεπτο να κοιμαμαι!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ΙΚΑ είναι πεταμένα λεφτά.

Τις είδα κι εγώ τις στολές στο ΤΖΑΜΠΟ και γλύφτηκα αλλά δεν είχα χρόνο, ήμουν στο τροχάδιν.

Ποιο γυμναστήριο πήρες Ελευθερία, και ποιο προτείνετε όσες έχετε; εγώ σκεφτόμουν να πάρω 2 διαφορετικά, ένα Mothercare κι ένα Fisher Price. Έχει καμία κάποιο απ' αυτά;;

Για την ώρα, ξέρω είναι νωρίς για μας, το γκλιν - γκλιν πάνω από την κούνια το' χουμε φτυσμένο αν και τη μουσική δείχνουν να την ψιλογουστάρουν.

Άντε καλό βράδυ να' χουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβή να σου πώ ούτε που θυμάμαι τι ήταν τα γυμναστήρια, ήταν δανεικά. Δεν ήταν απο τα περίπλοκα, σαν της Κάρμεν στην φωτο ήταν,αλλά την δουλειά τους την έκαναν μια χαρά!!

Καλά Ελευθερία ο μπερές όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok, Ελσα, και περιστικά σας.

Ελευθερία, ποια είναι η Εύα και ποια η Τέτη στη φωτογραφία με τη μπερεδιά;; Πράγματι όόλα τα λεφτά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΚΑΡΜΕΝ ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΚΟ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΡΕΣ ΦΟΒΕΡΟΣ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΙΒ ΜΑΣ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΠΟ ΣΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6 ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ. Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η 2η ΒΡΑΔΙΑ ΜΑΣ, Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΣΤΙς 6, ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ!!! ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΝΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΜΗΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...