Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χα χα Κάρμεν καλό!!!

Εγώ πάντως δεν εχω βάλει κανένα στόχο για το 11...μήπως έβαζα τι άλλες χρονιές;;;;

παρ'όλα αυτά θέλω να κάνω μια ευχή...λιγότερες μύξες το 2011 γιατι δεν την παλέυω άλλο...η μυξορουφήχτρα έγινε προέκταση του χεριού μου!!!!!

Αμαν...σας αφήνω γιατι την πέσανε στο ολοκαίνουργιο γκαράζ του Μήτσου και δεν το βλέπω καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και της Κάρμεν καλό και το δικό σου Έλσα, με το γκαράζ του Μήτσου.

λοιπόν, πάμε πίσω στις απορίες.

έχετε καμία φωτογραφία από τα δωμάτια των παιδιών σας, όσες τα έχετε σε δωμάτια δικά τους για να βάλετε να πάρουμε καμία ιδέα εδώ;

το καροτσι μου, το αρια που μας το εκαναν δωρο, έχει το νάυλον για τη βροχή και τη θήκη για το ποτηράκι αλλά δεν έχει ποδοσακους. πλήγμα. πως θα τα βγάλω έξω;; νεγκλιζέ;; άσε που΄ρώτησα στην αντιπροσωπεία και αν θυμάμαι καλά κάνουν γύρω στα 60 ή 80 ευρώ έκαστος.

οι παιδικές κάλτσες από το μαρκς εντ σπένσερ είναι πολύ καλές. είχε την προηγούμενη εβδομάδα 5 ζεύγη 10 γιούρια και πήρα ροζουλένιες για την κορασίδα και με ζωάκια για το κοπέλι. τις συνιστώ.

πήρατε ζώνη ή κορσέ ή κάτι τέτοιο για την κοιλιά μετά την εγκυμοσύνη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...