Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

καρμεν ηρεμησαν.δεν εδωσα ντεπον.κοιμουνται.δεν εφαγαν πολυ ουτε κ μενα.περιμενω τρελο γλεντι αποψε.

το βιβλιο θα το παρω αυριο.το παρηγγειλα.κανει για τοσο μικρα μωρα;αξιζει τον κοπο;τεσπα.θα δουμε.

βιβη το παπλωμα το ριχνω στο χαλι.απο πανω το γυμναστηριο.τα μωρα χυμα κατω.αλλα τωρα με το που τις βαζεις κατω κατευθειαν γυρνανε οποτε στο γυμναστηριο δεν πολυκαθονται.ασε που πρεπει ολη την ωρα να ειμαι εκει να τις ξαναγυρναω γιατι μετα απο λιγο κουραζονται μπρουμυτα κ ακομα δεν εχουν μαθει να γυρνανε παλι ανασκελα.πλυσιμο τακτικα.δεν ειμαι κ υστερω με τις αποστειρωσεις και την τρελη καθαριοτητα.εγω ομως ετσι;δεν λεω να κανεις το ιδιο.

πηγαμε στη μανα μου επισκεψη χαλαρα.ηρθαμε,ψησαμε μπριζολιτσες φαγαμε κ τωρα αραγμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω να πω μπραβο που πηγατε!!!! θα χαρηκε πολυ η μικρη σου! μπραβο!

επισης το σπιτι του αη βασιλη ειναι ασορτι με το μπεμποκαροτσο γι αυτο να το παρετε σπιτι!

υ.γ. το βιλβιο παρτο δεν χανεις τιποτα να το διαβασεις - εχει καποια καλα πραγματα αλλα εχει και βλακειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα τωρα σας διαβασα γκερλς.

καρμεν πρεπει να περασατε τελεια!ειναι κουκλα μωρε η ζετα.κ πολυ τσακπινα!!!οριστε δεν επαθαν τιποτα τα παιδια που γκρινιαζε ο αντρας σου!!

νιου μαμμυ τα βαζεις απο τις 8 κ τι ωρα ξυπνανε το πρωι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

21122010901.JPG[/attachment:3qn9j5la]post-1311-13873934649868_thumb.jpg20122010895.JPG[/attachment:3qn9j5la]

κ αφου τελειωσα η ψωναρα με τις φωτογραφιες επιτελους να πω οτι για το βιβλιο το ειχα παρει κ εγω κ καπου ειναι πεταμενο γιατι πιστευω οτι απλα ελεγε να τα αφηνουμε να κλαινε. Εμενα δεν με βοηθησε προσωπικα κ ετσι ακολουθησα το δικο μου προγραμμα.

Νιου μαμμυ μου πολυ θα το ηθελα το σπιτακι η μικρη ξετρελαθηκε κ δεν ηθελε να φυγει κ να φανταστεις οτι δεν πηγαμε στην παρασταση που ειχε κ παζαρι αλλα σημερα που ηταν απλα στημενα τα σπιτακια γυρω απο το δεντρο στην κεντρικη πλατεια κ ειχε κ αλλα 4 νομιζω κ ταχυδρομειο κ παιχνιδοσπιτο κ κατι αλλα

post-4250-13873935866826_thumb.jpg

post-4250-13873935869125_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου αφου κοιμηθηκαν χωρις ντεπον καλυτερα.

Εμεις αποψε κοιμηθηκαμε παλι απο τις 7,30 κ δεν εχουν φαει κ καλα οποτε 11,30 θα τους θηλασω κοιμισμενους. Το πρωι τωρα ξυπναμε 7 κ μετα γυρω στις 10 με 11 οταν δεν παμε κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ!

Ειμαστε και εμείς εδώ!Σας διάβασα μία μία με μεγάλη προσοχή(ναι αλήθεια λέω :lol: )

αλλα ολιγον τι δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω....

Κάρμεν αν και καθυστερημένα,Χρόνια σου πολλά και ο,τι πραγματικά επιθυμείς να το χεις,αν και με τέτοια πανέμορφη και αγαπημένη οικογένεια , φαντάζομαι πως η υγεία και η ηρεμία είναι υπεραρκετα!!!!!Να είσαι γερή!

Οι φωτογραφίες σας στο χωριό του Αη Βασίλη,απλα΄φανταστικές!!!!

Εφώ θα σας πω γρήγορα τα νέα μου,εχω δυο μέρες να σας μιλήσω :oops:

Την Κυριακη τελικά κατάφερα να αφήσω τα μωρά στον άντρα μου και τη μαμα του και κατέβηκα στο κέντρο για ψώνια!Φυσικά πήγα με λίστα για πολύ συγκεκριμένα πράγματα , αλλα χάρηκα πολύ γιατί δεν δυσκολευτηκα να βρω αυτα που ήθελα ( κυρίως δώρα για άλλους) και έμεινα πολύ ευχαριστημένη!!!

Χθες έπεσε καθαριότητα στο σπίτι και το απόγευμα μας ξετίναξαν τα μωρα από το κλάμα και την αυπνία!

Σήμερα ήρθε η νονά του μεγάλου μου γιου , να ευχηθεί για τις γιορτές και αυριο περιμένω κόσμο , γιατί τώρα που σαραντήσαμε ψιλοαρχίζουμε να δεχόμαστε - δικούς μας ανθρώπους και κατά κύριο λόγο φίλους γιατί θέλουμε να αποφύγουμε θείες και συναφή που τα φυλάνε στα χέρια και τα φτύνουν για να μην τα ματιλαξουν!!! :lol::lol:

Τα θήλασα στις εννιά και τους κοίμησα γιατί πάλι κλαίγανε.....Τώρα σα να ακούγεται ο ένας,αλλα καλά είναι τρίωρο έκανε...

Αυτα κοριτσάκια,τα φιλιά μου σε όλες και όνειρα γλυκά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ευη ηρωιδα!

φριντομ η μπεμπα μου ξυπναει καμια φορα και στις 9 αλλα γενικοτερα κατα τις 7 προσπαθω να δινω γαλα ισως και 6:30 καμια φορα που ξυπναει ο φανταρος πειναλεος και ξυπνανε 7:30-8:00.

δεν τα σηκωνω ομως αν δεν παει 9:15. αν κλαινε πηγαινω και τα ησυχαζω στο προφορικο και κανενα χαδακι αλλα δεν τα σηκωνω.

και το βραδυ δεν αλλαζω πανες, μονο στονμπεμπη στις 12 περιπου γιατι αλλιως μας κατουραει μεχρι το σαλονι.

αυτα βασικα...στην κορη πιανει το κολπο στον αντρα δυσκολοτερα.

αυριο που θα ερθει η μαμα θα κατσω και θα στειλω στην ψυχαναλυτρια υπνου καρμεν ολο το βραδινο μου θεμα να με συμβουλευσει!!!

σας φιλω κοριτσουδια μου, καλο βραδυ και να κοιμηθουν ολα τα μωρα ησυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης ξεχασα να σου πω φριντομ οτι δεν ανοιγω και το πατζουρι τους μεχρι που τα σηκωνω,καραταω σκοτος!!!

και καρμενσιτα μην ξεχασω...η κορη σου (σκορδα!) ίδια εσύ είναι! και την εχεις και κουκλακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, Κάρμεν τι να πω, κουκλιά είστε όλοι σας και συμφωνώ με την συμπεθέρα μου, η Ζέτα σου μοιάζει πολύ.

Τώρα, εμείς δεν έχουμε μπει ακόμη σε πρόγραμμα με το φαγητό. εσείς πότε το ρυθμίσατε αυτό; Γιατί ενώ είχαμε πει να καθιερώσουμε 4ωρο, τελικά κόψαμε λίγη μασαμπούκα του μπέμπη λόγω αναγωγών και δεδομένου οτι η μπέμπα δεν καλοτρώει γιατί φροντίζει σιλουέτα, εν τέλει δίνουμε γάλα ανά 3ωρο. Αυτό βέβαια παει σύμφωνα με την ώρα που θα ξυπνήσουνε. Εδώ μέσα επικρατεί αναρχία μου φαίνεται. Να δούμε τώρα που το Αλέκο δεν θα έχει σκολείο, μήπως και τα βάλουμε σε σειρά..

Επίσης, συμπεθέρα, κάνω λάθος ή δίνεις το βιολογικό φρεζυλάκ; το ξεκινήσαμε στη νυφη σου και ήθελα να μου πεις, λέει στη συσκευασία να το κάνεις μισό μισό το νερό και να ρίχνεις τη σκόνη στο μισό νερό και μετά αφού ανακατέψεις να ρίξεις και το υπόλοιπο νερό. τέλος πάντων, 2 μπιμπερό χρησιμοποιώ. εσύ έτσι το φτιάχνεις; το έχουμε συνηθίσει τώρα, απλά κάτι νύχτες, κάτι ξημερώματα δηλαδή, μπορεί να κάνουμε καμία ομορφιά..

Χαίρομαι που το κοριτσάκι μου έχει ίδιες συνήθειες με τον γαμπρό - φαντάρο.

Θα φροντίσω να προμηθευτώ πάπλωμα για να ξεκινήσουμε τα παιχνιδίσματα.

Ανυπομονώ να αρχίσουμε τις ζωγραφιές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

εχει φοβερη μερα!!περιμενω πως κ πως να παμε βολτα!εχω βγαλει τα αγιοβασιλακια φορμακια που τους εχουμε παρει κ θα τους τα φορεσω να παμε βολτουλα!!ε να ειμαστε μεσα στο κλιμα των ημερων!

καρμεν κ γω κατα τις 7,30 με 8 τα ταιζω.η ευα δεν ξυπναει καθολου απο τις 10 το βραδυ αλλα η τετη μου κανει νουμερα.μπορει να ξυπνησει κ 5 φορες κ να θελει απλα την πιπιλα της.δεν πειναει.αλλα εγω σηκωνομαι.σημερα παλι τα ιδια.αλλα ειμαι σιγουρη οτι το παιδι ποναει στα ουλα.τρωει με μανια το σεντονι!θα παω σημερα να παρω τζελ για τα ουλακια.εσεις εχετε κ αν ναι ποιο;πως το βαζετε;ειμαι λιγο χεστρω σε αυτα τε γμτ.

βιβη κ μενα το βραδυ στην αρχη δεν ξυπναγανε στανταρ ωρες.αλλοτε 5 5,30 6 κ παει λεγοντας.προσπαθουσα με πιπιλα να τα κραταω μεχρι τις 6,30.δεν το πετυχαινα παντα.αλλα μετα το πηγαινα στανταρ στο τετραωρο.δλδ κ 6 να ειχα ταισει μετα ταιζα στις 10,30 κ μετα ανα τετραωρο.κοιτα τα δικα σου ειναι 2,5 μηνων τωρα.θα ελεγα να ξεκινουσες σιγα σιγα να κανεις τα γευματα ανα 3,5 ωρες κ μετα το τριμηνο να το πας στο τετραωρο.κ βλεπεις πως θα παει.εγω να σου πω οτι τις ταιζω κ τις δυο την ιδια ωρα.οχι ταυτοχρονα αλλα πρωτα τη μια κ μετα την αλλη οταν ειμαι μονη μου οταν ειναι κ ο μπαμπας εδω μαζι.δεν ταιζω δλδ αλλη ωρα τη μια κ αλλη ωρα την αλλη.

χτες εβλεπα στον υπνο μου οτι τους εδινα κρεμα.....

αυτα προς το παρον γιατι απ οτι καταλαβα εγραψα κατεβατο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης εχω να πω το εξης:

η ζετα σας φαινεται οτι μοιαζει στην καρμεν!στην πραγματικοτητα ειναι ιδια ο πατερας της!!!σοβαρα το λεω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσάκια δεν σας προλαβαίνω, ακόμη δεν τα διάβασα όλα!

ελευθερία μάλλον από δόντια είναι η ανησυχία και δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. εμενα μου έδωσε αλοιφή η γιατρός αλλά 3 φορές που δοκίμασα να του βάλω την έφαγε αμέσως και δεν έμεινε ούτς 2 δευτερόλεπτα στα ούλα!

έλσα βάζεις το φαγητό κατάψυξη?εμένα γιατί μου είπε η γιατρός να μην το βάζω???από αύριο ξεκινάμε μεσημεριανό λαχανικά.

γεωργία ακόμη ξυπνάει ο μικρός για γάλα?εμένα αν και φαγάνας τη νύχτα δεν ξυπνούσε ποτέ για φαγητό, μάλλον ήταν ακόμη φουσκωμένος τόσο που τρώει τη μέρα!

εμεις μια χαρά με τα εμβόλια, δεν μας πείραξαν καθόλου :P ο μπεμπάκος έφτασε 8.500 και 70 εκ. και η μικρή 7.500 και 66. άκουσε όμως ενα μικρό φύσημα στην καρδούλα του μπέμπη και αγχώθηκα. μου είπε βέβαια ότι δεν είναι τίποτα και να μην κάνουμε ακόμη υπέρυχο αλλά φυσικά εγω αγχώθηκα και έκλεισα ραντεβού σε παιδοκαρδιολόγο.

από αύριο ξεκινάμε και μεσημεριανό, αχ τί ωραία που είμασταν με τα γαλατάκια! επίσης μου είπε η παιδίατρος ότι δεν εμπιστεύεται τα βιολογικά αλλά εγω παίρνω μονο βιολογικά φρούτα και σκέφτομαι να δοκιμάσω και τις κρεμούλες!

πολύ το κ...βάρεσα με τις κουβέντες...τρέχω για φρουτόκρεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε Όλγα, τώρα θα έχεις και βοήθεια που ο άντρας σου θα έχει διακοπές έτσι;

Εγώ γλύφομαι. Σκέφτομαι την επόμενη έξοδό μου για ψώνια.. χε! χε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκές διδυμομανούλες!!!! Πως τα πάτε; Κάρμεν φοβερες οι φωτογραφίες!!! Πάντως και εμένα μου φαίνεται οτι η κόρη σου σου μοιάζει πάρα πολύ.

Αλίκη εμένα ο μπέμπης δεν ξυπνάει για φαγητό, του δίνω την πιπίλα του και κοιμάται αμέσως. Βασικά και φαγητό να ήθελε δεν υπήρχε περίπτωση να φάει. Τους το έχω κόψει το νυχτερινό απο 2,5 μηνών γιατί αργούσαν πάρα πολύ να φάνε και δεν γινότανε!!!!

Εγώ όταν είμαι μόνη μου στο τάισμα έχουμε λίγο θέμα γιατί κάνουνε γύρω στο μισάωρο για να φάνε. Όταν τρώνε κρέμα τα ταϊζω ταυτόχρονα στα ρηλάξ και συνεχίζω ταυτόχρονα με το γάλα τους και μετά τα σηκώνω και τα 2 μαζί για ρέψιμο αλλά μου έχουν πέσει λίγο τα χέρια. Το καλό είναι ότι δεν έχουν πρόβλημα να φάνε γάλα και μέσα στο ρηλάξ και αυτό ειναι καλό.

Σήμερα έκανα φασολάδα να φάμε, αν και δεν έχει και τόσο κρύο.

3 μέρες για Χριστούγεννα [smilie=blob9.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδή γεωργία τί εννοείς ταυτόχρονα την κρέμα?μια κουταλίτσα το ένα μια το άλλο? το έχω σκεφτεί κι εγω αλλά νομίζω ότι θα αργώ και θα γκρινιάζουν!τα δικά μου πάντως και την κρέμα σε 10 λεπτά την τρώνε οπότε δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα.

βιβή αυτό περιμένω κι εγω πώς και πώς, να τελειώσουν τα σχολεία! ούτε μαθήτρια δεν το περίμενα τόσο! βέβαια ο δικός μου έχει και δεύτερη δουλειά αλλά σίγουρα θα είναι καλύτερα από τώρα!

η μικρή υπερβολική γκρίνια σήμερα!δεν με έχει συνηθίσει έτσι και δεν ξέρω τί να την κάνω!μάλλον φταίει το εμβόλιο, τί να πω!

για το φύσημα έχετε ακούσει τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη μου έτσι ακριβώς κάνω!!! Και τρώνε και πολύ πιο γρήγορα!!! Τις πρώτες φορές εκνευρίστηκαν λιγάκι, αλλά τώρα συνήθισαν και όλα καλά. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι και αργότερα. Για το φύσημα δεν ξέρω κάτι να πω. Βέβαια έχω και εγώ φύσημα (λίγο) αλλά μου είχε πεί ο γιατρός ότι δεν είναι τίποτα σοβαρό και οτι το έχουν πολλοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά...

Πήγα σημερα οφθαλμίατρο...απογοήτευση...στα ύψη ο αστιγματισμός :(

Ο άνθρωποςς απόρησε πώς κυκλοφορώ έξω χωρίς γυαλιά!!!

Παρήγγειλά και κάτι τρέντι γυαλιά...

Τεσπα...Αλίκη τα λαχανικά δεν τα βάζω κατάψηξη, μόνο το κρεας και το κοτόπουλο. Και πάλι θέμα γιατρού είναι. Η δικιά μου στον γιό μου που είχα ρωτήσει μου είχε πει όχι, το πολύ πολύ να μαγειρεύω για δύο μέρες και στο ψυγείο. Αλλές φίλες μου όμως μου είπαν ότι ο γιατρός είπε οκ για κατάψηξη.Τι να πώ...πάντως ειδικά για το κρέας με βράσιμο στο κατσαρολάκι,( γιατί που να βάλεις χύτρα για 1 μερίδα),

και πολύ ώρα έκανα και πολές φορές το έκαιγα και γινότανε θεόσκληρο και άγευστο.

Στις κρέμες κορίτσια θα βρείτε τους ρυθμούς σας ανάλογα με τα παιδιά. Εγώ στην αρχή δεν τάιζα ταυτόχρονα γιατί γκρίνιαζαν αργούσα και δεν βόλευε. Τώρα ανάλογα πότε τις ταίζω μαζί πότε χώρια ...

Κάρμεν δεν ξέρω αν η Ζέτα μοιάζει εσένα ή του μπαμπα αλλά προβλέπω ένα θηλυκό με τα όλα του και τον μπαμπα να τραβάει τα μαλιά του με τους γκόμενους που θα την περιτριγυρίζουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν προλαβα να σας διαβασω...θα σας διαβασω ομως το βραδυ. ηρθαν οι δικοι μου και ειμαι πολυ χαρουμενη!

ηθελα να σας πω οτι οποια θελει το "κοιμησου παιδι μου" της το χαριζω.εγω δεν το θελω γιατι μου την σπαει.

στειλτε μου οποια το θελει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γραφω στα γρηγορα γιατι ισα που στεκομαι απο την νυστα.παω να την πεσω.πηρα κ αυτο το περιβοητο βιβλιο να δω αν λεει κατι ενδιαφερον.

πηγαμε τη βολτα μας.ειχε πλακα γιατι ετσι που τα εντυσα αγιοβασιλακια ολοι τα εκαναν χαζι!

πηρα κ τζελ για τα ουλα να μου βρισκεται!

νιου μαμμυ τι ωραια που ηρθαν οι δικοι σου!καλα να περασετε!

ελσα τοσο πολυ εφτασε ο αστιγματισμος ε;;;;

ολγα απο το εμβολιο θα ειναι μωρε...θα περασει...

κ εμενα αν γκρινιαζουν καμια φορα στεναχωριεμαι γιατι δεν το εχω συνηθισει.

παω να την πεσω....σι γιου λεητερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ενα τελευταιο κ θελω σχολιο απο τις εμπειρες μαμαδες.

η αδερφη του αντρα μου που εχει διδυμα περιπου 3 χρονων ακομα τους αλεθει ολα τα φαγητα γιατι φοβαται μην πνιγουν :shock::shock: :shocK

ειναι νορμαλ αυτο ρε κοριτσια ή ειμαι τελειως ασχετη εγω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς τους δέχτηκες συμπεθέρα τους γονιούς σου.

θα πάρεις μιαν ανάσα κι εσύ τώρα, δεν μπορεί.

Εγώ το βιβλίο το έχω παραγγείλει στου Παπασωτηρίου μέσω ίντερνετ, μερσί.

Ά, ρε Όλγα, τι μου θυμίζεις. το Αλέκο να πηγαίνει στο ένα σχολείο, μετά λίγες ώρες στο άλλο και να έχει και τρίτη δουλειά σαν εξωτερικός πωλητής. Ωραία πράματα.

Αυτό το έκανε ένα χρόνο.

Δεν θα μας έβγαινε τώρα με τα μωρά. αλλά θα μου πεις, και τι θα εκανε;;

Έλσα με' γεια τα τρεντυ γκλάσες. Κι εγώ είμαι της γκαβοπαρέας. κι εδώ σας περνάω. 1.30 και 2.00 αλλα τα δικά μου τα τρέντυ τα φοράω μόνο στο σινεμά, όταν πάμε καμία Αθήνα ή Θεσσαλονίκη στα village, και στην τελεβιζιόν. Κανονικά θέλει και στο αυτοκίνητο, αλλά σαν συνοδηγός εγώ, δεν πειράζει. (Έχω δίπλωμα, έχω αυτοκίνητο (να' ναι καλά το εφάπαξ του μπαμπά), αλλά δεν μπορώ να οδηγήσω. Καλό ε;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβή ατύχησες...αστιγματισμος 3 το ένα και 1 το άλλο μυωπία απο 1,5 μόνο που τα γυαλιά τα έκανα με μικροτερο βαθμό για να μήν ζαλίζομαι!!!

Και το δικό μου δίπλωμα το έχω μόνο για να το δίνει ο άντρας μου στην τροχαία όταν τρώει κλήση :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλσαααααααααα, πες, πες, γιατί δεν οδηγείς κι εσύ;

εγώ δεν ξέρω τι είδους μαλάκινση στον εγκέφαλο έχω, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

Πρόπερσι που ο άντρας είχε πάει στην Αθήνα πήγα ΜΟΝΗ ΜΟΥ από το σπίτι στο αεροδρόμιο να τον παραλάβω. του έκανα έκπληξη. Ε, δε μου κάνει ούτε κέφι, ούτε παρακινιέμαι, τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκερλς με εχει πιασει μια μουντιλα αλλο πραγμα.

νυσταζω εχω νευρα χωρις λογο.τελοσπαντων.

εγω παλι τρελαινομαι να οδηγω!!!αν δεν ειχα το αυτοκινητο νομιζω οτι θα ημουν εγκλωβισμενη!ειδικα τωρα με τα μωρα!οπου θελω παω κ δεν κολωνω πουθενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μουυυυυ μπηκα στα γρηγορα γιατι ειμαι ψοφια. Λοιπον για την Ζετουλα μου υπερευχαριστω για τα σχολια απλα την λατρευω σ οποιον κ να μοιαζειεεειιι.

Ελευθερια θελω φωτος με τα αγιοβασιλακια στην Πατρα.

Τσουπριτσες οι υπολοιπες ειστε καλααααααααα?

Α εγω της ζετας εχω να της αλεσω φαγητο εδω κ εκατο χρονια νομιζω. Εμεις αυριο ειμαστε δυομιση χρονων ακριβως. Εχω τουλαχιστον ενα χρονο μπορω να πω να της αλεσω μιας κ τα τρωει ολα κ της αρεσουν απλα σε μηδενικες ποσοτητες χιχι.

Θα προσπαθησω αυριο να μπω με ηρεμια να σας διαβασω κ να απαντησω γιατι σημερα ηταν μια πολυ δυσκολη μερα ψυχολογικα για μενα με τον μπαμπα μου κ την μαμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...