Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

20122010884.JPG[/attachment:cqtmwxdo]

αυτο κοριτσια μου ειναι το δωρο μου για τα αυριανα μου γενεθλια ναι εκανα ενα φλασμπακ κ λεω τι εχω κανει μεχρι τα 29 μου? αν δεν εκανα κατι αλλο τουλαχιστον εκανα 3 θησαυρους κ εχω την οικογενεια μου. Ναι με τα προβληματα μας οπως ολες οι οικογενειες αλλα τουλαχιστον εχω τον αντρα μου κ τα παιδια μου κ ολα θα γινουν. Δεν προλαβα να σας διαβασω αλλα ηταν μια μερα δυσκολη πηγα στα γενεθλια σημερα κ γυρισα συναισθηματικα φορτισμενη. Τωρα ηπια κ ενα ποτηρακι κρασι που κοιμουνται οι μπεμπουληδες κ ειμαι πιο χαλαρα αλλα εκανα αυτες τις σκεψεις

post-4250-13873935852003_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν μου έχεις ότι πιο πολύτιμο μπορεί να έχει μια γυναίκα!!! Μια όμορφη οικογένεια!!!

Να είσαι καλά και να την χαίρεσαι!!

Το ίδιο ισχύει για όλες μας!!! Και όσες έχετε αντοχές σας εύχομαι να την αυξήσετε!!!

Είμαι κουρασμένη σήμερα...η Ελένη με τ γνωστό σόου του γιακά...αλλά δεν το αλλάζω με τίποτα!!!!

Α! νιου μάμυ σε θυμήθηκα το πρωί που φορούσα ζιβάγκο και έσπασα τα νεύρα της Ελένης...δεν την βολεύει καθόλου...και για τιμωρία μου...την γέμισε μύξες...μπλιάααχχχ!!!!

Το ημερολόγιο καταπληκτικό!!Τα πιτσιρίκια φοβερά και τα 3 !!!!

Και φυσικά τα μωρά της νουνου για ρούφηγμά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νουνουμωρακια τεζα...

πινω κ γω το κρασακι μου κ βλεπω μαστερ....

καρμεν δεν θα σχολιασω τιποτα....να σαι καλα μανουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΧΡΥΣΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!

Ωχ λαθος τραγουδι........σορρυ...παμε παλι....

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΚΑΡΜΕΝΣΙΤΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΕ ΣΚΟΥΡΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ ΤΟ ΦΩΣ Κ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΙΑ ΣΟΦΟΣ!!!!

να σαι παντα καλα κοριτσακι μου!

να σε χαιρεται η οικογενεια σου!!!!

post-10130-13873935856865_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα σας ευχαριστω παραααααααααααα πολυ πραγματικα να μου φιλησετε ολες τα διδυμομπομπιρινια μαςςςςςςςςςς να μαστε καλα να τα χαιρομαστε κ να εχουμε αυτην την ομορφη παρεουλα. Να στε καλα βρε κοριτσακια μου κ να χουμε ολες καλες γιορτες με τα μωρα μας μακιααααααααα θα ξαναμπω αργοτερα γιατι σημερα θα παω τελικα για δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!

καρμεν [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

να τα εκατοστησεις κουκλα και να χαιρεσαι την υπεροχη οικογενεια σου!! τοξοτινα κι εσυ λοιπον!!!

πολυ ωραιο το ημερολογιο σου..

πηρα κι εγω τα ημερολογια με τις φωτος των μωρων.. τελεια!!! οι γιαγιαδες που τους τα καναμε δωρο επαθαν πλακα... και σημερα θα παρω και κατι χιονομπαλες με τις φωτος του ντυμενα αγιοβασιλακια για τις νονες μας...!!!! ψωναρα μανα...

ελευθερια σουπερ οι μικρουλες!!!!

φιλακια σε ολες τις υπολοιπες!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και καλημέρα από την ξενύχτησσα (όπως λέμε φουρνάρισσα, μαγείρισσα, γειτόνισσα κ.λπ.)

Ο μπέμπης μου κι εγώ βολτάραμε μέχρι τις 4 παρά κάτι όπου πλέον και για να μην πάρω ένα καναπέ, ένα τραπεζάκι χώλλ και το Χριστουγεννιάτικο δέντρο παραμάζωμα, ξύπνησα τον άντρα (έλα! ο άντρας είμαι! - Της Λωξάντρας;; - Ο ΑΝΤΡΑΣΣ!!! - Τι κάνεις Νικολάκη;;;;;)

Μετά με έπιασε το άυπνο και κάθισα να σας βάλω φωτογκράφ το δέντρο μας και μία άλλη. Κλασσική περίπτωση, δεν μπόρεσα.

Τις έβαλα στου προφίλ μου.

Σας φιλώ και νυστάζω (από το "οδηγώ και σε σκέφτομαι" εμπνευσμένο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!να χαίρεσαι την πανέμορφη οικογένειά σου!είστε όλοι τέλειοι, το ημερολόγιο φοβερό!καλέ εσυ μικρούλα! μέχρι τα 28 πρόλαβες κι έκανες 3 ζουζουνάκια???

βιβή ακόμη σε ξενυχτάει ο άντρας του σπιτιού?αυτοί οι άντρες από μικροί μας τρέχουν!

εμεις σημερα εχουμε εμβολια :cry: ελπίζω να μην κάνουν πυρετό γιατί έρχονται χριστούγεννααααα!!!!

μέχρι τώρα μια φορά μας έχουν χαλάσει τα εμβόλια, για να δούμε σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!

καρμεν αυτο για σενα!!

ειναι λιγο αστειο γι αυτο αν δεν σάρεσει παρε κι αυτο!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη καλα...εμβολια! να πανε ολα καλα!

συμπεθερακι μου σε νιωθω...εγω ξερεις τι παθαινω καμια φορα πανω στο ξενυχτι? νομιζω οτι κραταω μωρο στα χερια μου και το αφηνω προσεκτικα διπλα στον αντρα μου... :shock: και μετα παω να δω ποιο παιδι κλαει :shock: και τα βλεπ και τα δυο εκει :shock::shock: και μετα λεω...ρε γμτ εγω ποιο κραταγα :shock::shock::shock::shock: ?????

αυτα σε στιγμες τρελης κουρασης ομως. κυριως το πρωτο τριμηνο το παθαινα συνεχεια τα βραδια οταν ξυπνουσαν με τους κολικους καθε ωρα κυριολεκτικα.

κοριτσια μου να σας ρωτησω κατι αλλο...τα ημερολογια πως τα φτιαξατε???

α και να σας πω και το γεγονος της αυριανης ημερας!!!! ερχεται η μανουλα μου αυριο!!!!!και ο μπαμπας δηλαδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νιου μαμμυ!!!ερχονται οι γονεις σου;;;

τελεια ευκαιρια να καλεσεις τη λιοτριβω τη μουσταλευρια κ να την περιλαβετε με τη μανα σου να μην εχει που να δωσει απολογια!!!!!να την τρελανετε!!!να δεις ξαναρχεται;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μουυυυυυυυυ κ παλι σας λεω με λιωσατε με τις ευχες. Λοιπον νιου μαμμυ μου θελω δωρο το κοριτσακι που λεει το χαπυ μπιρθντευ τυλιξε το κ στειλτο με κουριερ παρακαλω. Ολα τα λεφτα.

Αλικη μου ευχομαι να μην κανετε πυρετουλη αλλα δεν ειναι απαραιτητο εμεις στο πρωτο πρεβεναρ-μενιτζιτεκ καναμε ενω πριν απο μερες που επαναλαβαμε την δευτερη δοση δεν καναμε.

Εγω πηρα σημερα την παιδιατρο κ ρωτησα για το επομενο εμβολιο τις 29 κ την ρωτησα κ για το φαγητο. Μου ειπε να ξεκινησω κρεμα τελος του μηνα τα κλασσικα καθε μερα δυο κουταλακια παραπανω κ οταν φτασουμε να τρωνε κανονικη μεριδα θα ξεκινησουμε κ το πρωι φρουτοκρεμα παλι κλασικα ενα ενα φρουτο κουταλιτσες- κουταλιτσες κ βλεπουμε κ μου ειπε μετα οτι απο 7 μηνων κ ανω θα βαλουμε αρχικα χορτοσουπα κ 8 κρεατοσουπα. Ε ρε γλεντια με το φαγητο κ με τα εξτρα μαγειρεματα. Μεχρι τωρα καλα ηταν βυζι κ τερμα τωρα? κ εγω δεν ειχα να φτιαχνω κ γαλατα κ εχω παρακαλομαθει μου φαινεται χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Καρμενσίτα γεννεθλιάζουσα, όλο παρόλες είσαι (να τα πούμε τα επτανησιακά μας εμείς),

είσαι με 3 παιδιά και τα φέρνεις βόλτα, και βάζεις πλυντήρια και μαγειρεύεις και δουλεύεις και ούτε ξέρω τι άλλο κάνεις, εσύ τι λες; δεν θα το βάλεις στο πρόγραμμα κι αυτό; να μαγειρεύεις στα μικρά; ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!

Εγώ απορώ με σένα δηλαδή και σε φτύνω (φτούύ!!). Εγώ τα πρωινά που το Αλέκο λείπει στο σκολείο, φέρνω ή τη μάνα ή τον πατέρα σπίτι. Σήμερα, (μετά από πόσο καιρό;;; α! απ' όταν πρωτοστόλισα) έριξα μία σκούπα γερή στο σπίτι - τρίξανε τα πατώματα.

Δε με βοηθάτε όμως. Θέλω να μου πείτε τι να κάνω για να κοιμούνται τα μπεμπέ λιλιά το μεσημέρι και το βράδυ. Τώρα είμαστε καλά, θα κοντέψουμε 3 μηνών και πρέπει να ξέρω τι να αποφύγω.

Α, η σκατούλα, η νύφη σου συμπεθέρα μάμμυ, κάνει το εξής όμορφο, κλαίει σαν να σφίγγεται, σαν να βήχει και κοκκινίζει ολόκληρο το μουτρίτσι του και λες, θα σκάσει, δεν παίρνει ανάσα. οπότε δεν μπορώ όταν κλαίει να την αφήνω..

Τέλος πάντων. αυτή δεν κοιμάται και πολύ, και για να κοιμηθεί θέλει κάτι στο κεφαλάκι, πανάκι, σεντονάκι..

Όλο βίτσια αυτά τα παιδιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβη για το μεσημερι δεν κανω καποιο κολπο.πλα τα βαζω στην κουνια στις 2,5 κ ξεραινονται μεχρι τις 6 και κατι.

το βραδυ εγω ακομα εχω θεματα με την τετη κ αποφασισα σημερα να παρω το βιβλιο κοιμησου παιδι μου μπας κ δω καμια αλλαγη.μην σας πω για χτες βραδυ καλυτερα.

ενα μονο θα σας πω.σηκωθηκε ο κωστας μετα απο 6 σχεδον μηνες κ πηγε στο δωματιο να της βαλει την πιπιλα.φανταστειτε τι επικρατουσε.απο τις 2 χορευε.μαλλον ποναγε.γιατι απο τις 5,30 μεχρι τις 6 εκλαιγε!!πρωτη φορα αυτο.ποτε δεν εκλαιγε.βεβαια εγω δεν τη σηκωσα κ μετα απο ενα σημειο δεν πηγαινα κ μεσα οποτε κοιμηθηκε μεχρι τις 8,30 που την ξυπνησα εγω για να φαει κ να ξανακοιμηθει.τι να πω;κουραστηκα πολυ χτες.

βιβη γνωμη μου σιγα σιγα να προσπαθεις να μενεις μονη με τα παιδια.να συνηθιζεις κ μονη σου με τα παιδια.εχουν μεγαλωσει αρκετα τωρα ετσι δεν ειναι;θα εχεις μαθει τη σειρα τους.κ τα δικα μου οπωσδηποτε κατι στα μουτρα για να κοιμηθουν!!!το πηραν απο τη μαμα τους.

καρμεν φανταζομαι ακριβως το ιδιο προγραμμα θα εχω κ γω με το φαγητο.ασε κ γω τι ωραια λεω τοσο καιρο, γαλατακι,νερακι τσουπ φαγακι!αντε τωρα μαγειρευε....κ να φανταστεις ουτε μοσχαρι τρωμε,ουτε ψαρι εγω κ ο κωστας....τωρα θα φτιαχνω για τα μωρακια!!!

φευγω παω γυμν...σι γιου λειτερ....

υ.γ. βιβη οταν σου φαινεται οτι δεν παιρνει ανασα απο το πολυ κλαμα να τη φυσας στα μουτρα κ θα ανασανει αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια καλησπέρα!!!Εχθές πήγαμε στο γιατρό και μας είπε καλά νέα. Ο μπεμπούλης έχει ελάχιστα υπολλέιματα στον αριστερό πνεύμονα και θα συνεχίσουμε το αερολιν και το φλιξοταιντ μέχρι την Κυειακή και μετά τέλος. Σήμερα έφτιαξα μελομακάρονα και γενικά είχαμ καλή μερα. Απο σήμερα είπα να σταματήσω να κουνάω τον μπέμπη στο ριλαξ για να κοιμηθεί το μεσημέρι γιατι τον είχα κακομάθει. Τους στρώνω κουβερτούλες στο πάτωμα και παίζουν με τα παιχνιδάκια τους και σήμερα για πρώτη φορά, αφού έκλαψε λίγο, γυρισε το κεφαλάκι του και κοιμήθηκε [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

Ελευθερία δύσκολο το νυχτερινό;;;; Και ο μπέμπης μου ξυπνάει στις 3, 6,7 αλλά τις τελευταίες μέρες, μόλις του βάλω πιπίλα ξανακοιμάται ευτυχώς.

Κάρμεν ένα έχω να πω: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν έσυ δεν θα τα καταφέρεις;;;;

Το καλύτερο πολυμηχάνημα της αγοράς;;;;

Μην σκας... θα τους βρείς τους ρυθμούς σου...Πάντως εμένα με έσωσε η χύτρα και ο ατμομάγειράς!!!

Στον γιό μου πάλευα με τα κατσαρολάκια και έκαψα άπειρες φορές το φάι του. Ενω τώρα...μια φορά την εβδομάδα μαγειρέυω κοτόπουλο-κρέας, τα χωρίζω μερίδες και στην κατάψυξη.Τα λαχανικά στον ατμο ρυθμίζω τον χρόνο και σταματάει μόνο του.Δεν χρειάζετε να είμαι πάνω απο την κατσαρόλα συνέχεια και μπορώ να κάνω άλλα πράγματα ταυτόχρονα ή να βγώ έξω βόλτα με τις μικρές!!!

Βιβή μου αυτά που αποφεύγεις τώρα αυτά θα αποφευγεις και μετά.Απο προσωπική μου εμπειρία λέω ότι όσο μπορούμε να μην σηκώνουμε τα μωρά απο την κούνια όταν γκρινιάζουν την ώρα του ύπνου.Εγώ αυτό κάνω...θα πάω θα τα χαιδέψω στην πλατούλα μέχρι να ηρεμίσουν θα δώσω πιπίλα στην Χριστιάννα γιατι η Ελένη δεν παίρνει και θα κοιμηθούν.Να σας πώ επίσεις ότι δεν τρέχω με το παραμικρό στο δωμάτιο τους...μόνο αν κλαίνε...αν ψευτοκλαψουρίζουν ή βγάζουν φωνούλες κάνω για λίγο την κουφή....και πολλές φορές ξανακοιμούντε μόνες τους.Το πανάκι που λές δώστης το καλό είναι να έχουν κάτι που τα ηρεμεί μαζί τους στο κρεβάτι! Τους πρώτους μήνες τους έβαζα δικές μου μπλούζες, τώρα και οι 3 έχουν τα κουκλάκια τους!!!

Το κάθε παιδί βέβαια είναι διαφορετικό και θέλει ανάλωγους χειρισμούς...το βασικότερο όμως νομίζω είναι ότι και να κάνουμε να το κάνουμε με ηρεμία...

Και κάπου εδώ τελείωσε η σημερινή εκμπομπή "συμβουλές και σοφίες της θείας Ελσας"

Θα έιμαστε και πάλι μαζι... δεν γλυτώνετε!!!!!!!!!

Γεωργία αντε να τελειώνετε με αυτό τον βραχνά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελσα μου τον ατμομαγειρα τον πηρα κ εγω πριν λιγο καιρο κ λεω να τον χρησιμοποιησω για ολα οταν ερθει η ωρα.

Βιβη μου πολυ γελιο εριξα. Ναι εχω ψιλοανχωθει αλλα απ την αλλη λεω θα τα καταφερω τι τωρα θα μασησω?

Παω γιατι εχω επισκεψεις κ θα σας τα πω αργοτερα κ για τον υπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τις χαζεύω εδω και 10΄που "μιλάνε" μεταξύ τους και σκάνε στα γέλια...ήθελα να 'ξερα τι λένε και τι καταλαβαίνουν...

λέτε να με κουτσομπολεύουν και να γελάνε με το χάλι μου;;;;; :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Έλσα ωραία πρέπει να' ναι όταν δίνουν παράσταση..

Εμείς επειδή πήραμε πολλά δώρα, (εμείς ακόμη δεν αποφασίσαμε τελικά..) σκέφτομαι πως θα το κάνω για να τα απλώσουμε.. Να τους βάλω ένα πάπλωμα ίσως όπως έχει κάνει η Ελευθερία;; Και Ελευθερία το μαζεύεις και το στρώνεις καθημερινά ε; Το πλένεις τακτικά;;

Όλο απορία είμαι..

Ευχαριστώ για τις συμβουλές, θέλω απ' όλες την κουβέντα σας.

Μ' αρέσουν οι παρατηρήσεις, διορθώνομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβη μου να το βαλεις το γυμναστηριο ειναι ωραιο κ θα ασχολουνται.

Ελευθερια μου τι γινεται με την γκρινια?

Ελσα πρεπει να ναι πραγματικα τελειο εγω τους βλεπω που καθονται κ γελαει ο ενας στον αλλον κ τρελαινομαι

σημερα ηταν πολυ καλοι δοξα τον Θεο αλλα τωρα το βραδυ δεν παραπειναγανε κ πεσανε εχοντας φαει ελαχιστα αλλα αφου νυσταζανε τους εβαλα. Αυταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου πολλα γραψατε!

καλα κανατε!

λοιπον συμπεθερα για τον υπνο της νυφης εχω να σου πω οτι την πετσετα τη θελει και ο γαμπρος! αλλα και η κορη μου!

τωρα για το κοκκινισμα και το σιξιμο που λες-αν δεν ταιριαζαμε δεν συμπεθεριαζαμε-το κανει ο γαμπρος σου-ας τον λεμε φανταρο-και με στενοχωρει πολυ. το εκανεαπο μικρος αλλα δεν το εχει κοψει τελειως.το ξεχναει που και που αλλα ολο και οταν θυμωνει π.χ. με τις κρεμες οταν θυμωνει και δεν θελει αλλο το κανει, ή οταν θελει οπωσδηποτε να τον παρω αγκαλια...

αυτο με το φυσηγμα που λεει η ελευθερια πιανει αλλα εμενα τις πρωτες φορες τρομαζει κιολας. τωρα δεν μασαει. αλλα το εκανα και οταν δεν σφιγγοταν για να το συνηθισει.

για τον υπνο στο βραδινο εφαρμοζω προγραμμα απο πολυ μικρα μπανιο μετα τις 7 και μεχρι τις 8 νανι. ενδιαμεσα στο μπανιο το μονο που παρεμβαινει ειναι το ντυσιμο, οχι παιχνιδια. η μπεμπα εχει αποκτησει καλες συνηθειες ο γιος ειναι λιγο ξενυχτης. θελει φαι ακομα και τωρα τη νυχτα. για να δουμε ομως θα φτιαξει???τοσα φροντιστηρια με την καρμεν!!!!

για τον μεσημεριανο υπνο ΑΚΟΥ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΚΑΡΜΕΝ!!!

και βαζε τα στην κουνια γενικοτερα και οχι αλλου. το γεγονος παντως οτι θελουν πετσετουλα στο κεφαλι ειναι καλο γιατι ΔΕΝ θελουν εσενα!!! να την δινεις λοιπον!

ελσα και εμενα μιλανε μεταξυ τους και πεφτει πολυ ωραιο γελιο!

εγω στο πατωμα βαζω καποια σαν καλυματα ειναι αλλα ισως ξεκινησω κι εγω με παπλωμα γιατι οταν τα πλενω στεγνωνουν αλλη ωρα το καθενα και ειναι εκνευριστικο.

καρμεν για το φαι που λες οτι θα πεσει βρασιμο...σορυ αλλα χεστηκες! τι σε μελλει εσενα??? εσυ εισαι σουπεργουμαν!!!!το βρασιμο τωρα θα σε πτοεισει???η το ταισμα??? αντε γραψε κανενα βιβλιο για εμας τις υπολοιπες καλυτερα και ασε τις ανησυχιες!!

δεν ξερω αν ξεχασα καμια...

σας αφηνω προς το παρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...