Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

νιου μαμμυ θα στο πω...μου εχει κατσει οτι σε λενε δημητρα....(τι καθομαι κ λεω ε;;;).δεν ξερω γιατι αλλα αφου μου χει κατσει τι να κανω;;εγω λοιπον απο δω κ περα θα σε λεω δημητρα.

τελος.

αυτο ειχα να δηλωσω.

παω να ντυθω γιατι θα αρχισουν νωρις οι επισκεψεις!!

ελπιζω να παρω πολλα δωρα!

χιχιχιχι!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλσα να σου ζήσουν οι διδυμες και να είναι πάντα γερες, ευτυχισμένες και τυχερες στη ζωή τους. Κάρμεν ευχομαι να είναι όλα καλά με το μπαμπά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση προς ολγα επειδη δεν θυμαμαι:

μου ειπες οτι πηγες τσεπελοβο αλλα το καλυτερο χωριο ειναι το μονοδενδρι ή το αντιθετο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλσα να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου, να' χουν υγεία και να χουν μια ζωή ευτυχισμένη και χαρούμενη (και το Δημητράκη σου φυσικά - σωστό το όνομα δεν κάνω λάθος ε;;)

Ελευθερία!!!!!!!!!!!!!!!!

χρόνια πολλά για τη γιορτή σου να χαίρεσαι την οικογένειά σου και τα νινάκια σου.

post-12883-13873935813048_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μολις κερδισα στο ειμαι μαμα στην ζωντανη εκπομπη της Ολιβια

σκουλαρικιαααααααααααααααα

πρωτη φορα κερδιζω κατιιιι θα πηδηχτω απο το παραθυρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα τελειωνει ειναι μια λαιφ εκπομπη καθε τεταρτη στις 9 η ολιβια ειναι μελος εδω στο μαμμυλαντ κ εχει κανει αυτη την εκπομπη η οποια ειναι ενημερωτικη για παιδια κ για ολα τα θεματα πχ υπνου θηλασμου κ ενα σωρο ακομα κ κληρωνει κ δωρα καθε εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μπορειτε να μπειτε κ να δειτε σε επαναληψη την εκπομπη με το θεμα του υπνου ηταν η σημερινη νουμερο 4 φανταζομαι οτι αν δωσετε eimaimama tv 4 θα σας το βγαλει. Ηταν πολυ ωραια εκπομπη κ ειπαν για πολλα θεματακια να σας πω δυο φορες την εχω δει την εκπομπη κ μ αρεσε πολυ κ λεω κ αποψε κατσε να την δω ολοκληρη αφου εχει θεμα υπνου κ τελικα κερδισα κ σκουλαρικια χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!

Ελευθερία μου αν και καθηστερημένα χρόνια σου πολλά να σε χαίρετε η οικογένεια σου!!!!

Κουράστικα πολύ σήμερα αλλά χαλάλι τους!!

Οι τσούπρες μου, οι κούκλες μου, τ' αστέρια μου, γίναν ενός έτους!!! Πω πω δεν μπορώ να το πιστέψω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αλικη η δικηγορος ξερεις ποσα ζητησε? 3500 ευρουλακια. λες και ειναι φακες...

γραψε μου τα στοιχεια του ξαδερφου να με αναλαβει επειγοντως

το κακο ειναι οτι τελειωνει η προθεσμια μεθαυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εμείς ούτε απόψε κοιμηθήκαμε. Ο μπεμπούλης μας βγήκε πολύ ωυχτερινός τύπος απλά δεν έχω καταλάβει αν είναι μπαρόβιος λή μπουζουκόβιος :lol::lol::lol: .

Πως τα περάσατε οι εορτάζουτσες εχθές;

Πήρα το γιατρό και τον ρώτησα για να φτιάχνω την κρέμα ρυζάλευρο μόνη μου και να μην παίρνω του εμπορίου και με αποθάρρυνε εντελώς. Μην μπαίνεις σε αυτή τη διαδικασία μου είπε!!!!

Είμαι υπο σκέψη και δεν ξέρω τι να κάνω. Απο τη μια σκέφτομαι ότι όλα τα παιδάκια αυτες τις κρέμες τρώνε και δεν πάθανε τίποτα απο την άλλη δεν θέλω να τους δίνω ζάχαρη και συντηρητικά απο τώρα. Είμαι υπερβολική λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί δεν δοκιμάζεις τις βιολογικές κρέμες;;;

Μπορείς να τις φτιάξεις έιτε με νερό μόνο, είτε με το δικό τους γάλα, είτε με φρουτάκια, όταν θα ξεκιήσετε.

Νομίζω πως η φρεζυλακ που βρίσκεις στα φαρμακεία είναι έτοιμες με γάλα β βρφικής ηλικίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alikh brhka allon dikhgoro

καραμελσακι λογω πολλων λεφτων που ζητησε η δικηγορος

καρμεν εισαι καλυτερα?

φριντομ ακομα κοιμασαι?

εμεις τρωμε βιολογικες αλλα μαλλον εχω πει το ιδιο τοσες φορες που ειμαι βαρετη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαμις!!!!

γραφω στα πολυ γρηγορα γιατι το σπιτι θα εκραγει σε λιγο απο το χαμο που γινεται.αργησα να σηκωθω κ μετα πηγα με τα μωρα καρφουρ κ τωρα ηρθα.

χτες περασαμε πολυ ωραια!!!ηρθε αρκετος κοσμος σπιτι.η μαμα μου εσκασε μυτη με φαγητα που ειχε φτιαξει γιατι εγω ειχα πει οτι απλα ενα γλυκο θα εχω!!!τα μωρα το καταδιασκεδασαν.δεν δυσανασχετισαν λεπτο κ οταν η ωρα για υπνο ξερες παροτι τον κοσμο στο σπιτι.ενταξει δεν φωναζαμε κιολας αλλα οσο κ να το κανεις ειχε κοσμο το σπιτι!!αχ πολυ χαρηκα!

καρμεν μεγεια τα σκουλαρικια;;;δεν ειναι τελειο να κερδιζεις;;;;με το μπαμπα ολα καλα;;

ελσα γιορτασατε τις μικρες σου;;;αντε κ του χρονου!!!

γιωργια σε παιδευει ο μπομπιρας;;;αντρες παιδι μου!

για τις κρεμες δεν ξερω να σου πω.κ γω τωρα αρχιζω κ το ψαχνω.κ αυτοι οι παιδιατροι αμεσως στου εμποριου.λες κ θα τη φτιαχνει αυτος κ θα ταλαιπωρηθει!

οι υπολοιπες καλα;;;;;

σι γιου λεητερ!!!

υ.γ.ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!(για τη νιου μαμμυ σημερα!!)

νιου μαμμυ χολντ ον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιου μάμυ "καθάρισες" τον πεθερό και χρειάζεσε δικηγόρο;;;; :lol::lol:

Πάντος γεωργία νομίζω πως οι βιολογικές είναι ότι καλύτερο για τώρα αντι να τις φτιάχνεις μόνη σου.Σε 3-4 μήνες θα μπορείς να τους δώσεις και σπιτικιές και άλλα φαγητάκια όπως τραχανα για απογευματινό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομμμμμ ηρθε ο πεθερος και μου εφερε ορχιδεα κοριτσια και μου ευχηθηκε καλα χριστουγεννα

δεν θα ερθει γιατι θα παει με γκομενα εξωτερικο (εννοειται η γκομενα αμφισβητουμενης εθνικοτητας...)

λοιπον με τον δικηγορο κανω εφεση για να παρω αδεια απο τη δουλεια για το β΄διδυμο τεκνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μένω θεσσαλονίκη.

3500 για μια έφεση;;;Είσαι στο δημόσιο;

Φαντάζομαι την στεναχώρια σου που δεν θα έχεις τον πεθερούλη σου στις γιορτές!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...