Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!!!! Ο μπεμπούλης μου σήμερα ξαναμεταλλάχθηκε στο γλυκο και ΜΗ δαιμονισμένο παιδάκι που ήταν πριν!!!! Σήμερα είναι ένας γλύκας!!!!!!!!

Βιβή εμένα το NOVALAC DIGEST δεν μου άρεσε καθόλου. Ήταν πολύ πηχτό και δεν διαλυόταν με τίποτα και τους έπεφτε και βαρύ και για αυτό γύρισα στο FRISOLAC. Παιδεύεστε και εσείς με αναγωγές;Καλό κουράγιο!!!!

Εμείς τώρα που ξεκινήσαμε κρεμούλες είμαστε λίγο καλύτερα, αλλά είναι μερικές μέρες που πάλι βγάζουν παρα πολύ. Άλλες μέρες πάλι, δεν βγάζουν σχεδόν καθόλου. Δεν ξέρω τι ναπώ, ελπίζω όσο μεγαλώνουν να διορθωθεί το πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεωργία πρέπει να γνωρίσουμε τα αγοράκια μας, θα κάνουν καλή παρέα!έτσι είναι και ο δικός μου, με τις μέρες του!άλλες μέρες με θέλει κολλημένη πάνω του άλλες είναι μια χαρά! τουλάχιστον ξεπέρασε τη φάση με τον ύπνο, τώρα κοιμάται σαν πουλάκι μόνος του!

αρχίσατε και φρούτα ή μονο ρυζάλευρο?

ελευθερία και το μέτσοβο είναι τέλειο, εχει καταγωγή ο άντρας μου από κει και έχουμε πολλούς γνωστους και πηγαίνουμε συνέχεια. με τα μωρά δεν έχουμε πάει γιατί έχει 2 βασικά προβλήματα. έχει πολύ κρύο και δεν έχει πρόσβαση το καρότσι πουθενά. όλες οι καφετέριες και τα εστιατόρια έχουν σκαλοπάτια!πάντως αν το αποφασίσετε πες μου να σε κατατοπίσω περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ μετα απο πολλες οδηγιες της καρμενσιτας μας

σημερα για πρωτη φορα στα χρονικα τα τεκνα μου κοιμηθηκαν για μεσημερι στις κουνιες τους

ελπιζω να μην τα ματιασω γιατι συνηθως ετσι γινεται

αλικη σε ενα μηνυμα που εγραψες νομιζα οτι το εγραφα εγω...

2002 υπομονη

φριντομ οι κουκλες ειναι για μοντελακια σε περιοδικα!

καρμεν ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ελπιζω να πιασει και τις επομενες μερες γιατι χαθηκα

το κεφαλι μου παει να σπασει

τα κουκλια σου απλα κουκλια και ΘΕϊΚΑ!

πως κανω επικολληση ρε κοριτσια φωτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε συ νιου μαμμυ καλη συνεχεια.ευχομαι να πανε ολα καλα.

εγω στις αρχες το μεσημερι τα αφηνα στο ριλαξ κ οταν κοιμοντουσαν τα πηγαινα μεσα.κ ενα σαββατο μου λεει ο αντρας μου που ηταν σπιτι οτι καλυτερα να τα βαζουμε στην κουνια μετα το μεσημεριανο.ευτυχως που τον ακουσα (γιατι συνηθως το παιζω ξερολας!!!!).ε απο τοτε τρωνε στις 2,30 τα βαζω κατευθειαν στην κουνια τους κ στο πενταλεπτο κοιμουνται μεχρι τις 6,15 που τις ξυπναμε!!!

σημερα εχει εκπληκτικη μερα κ βουρ εξω!!οργωσαμε ολο το κεντρο!!

το απογευμα θα ερθει κ η γυναικα να κανει τις δουλειες κ τελειωσαμε κ μ αυτο.

κοριτσια αυριο γιορταζω.δεν φορτωνετε να παιδια να ερθετε εκδρομουλα να φαμε γλυκακι;;;σοβαρα το λεω!ειμαστε κ εμεις ρε παιδι μου σκορποχωρι.αλλη νοτια αλλη βορεια αλλη ανατολικα αλλη δυτικα...που να βρεθουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Ελευθερια μου να σε χαιρομαστε αλλα το να ρθω εγω δεν σας συμφερει ειμαι κινητος κουβαλητης μικροβιων ναι ναι. Και αυτο επειδη η αναισθησια ορισμενων ανθρωπων δεν εχει ορια. Δεν μπορω να σας γραψω κ καλα γιατι εχω ενα 39αρακι αυτη τη στιγμη κ γραφω κ σβηνω. Λοιπον ειχε ερθει επισκεψη πριν δυο μερεες ο αδερφος του αντρα μου με τα πιαιδια κ την γυναικα του. Ο ανιψιος μου λοιπον ειχε περασει ιωση με στομαχι κ πολυ πυρετο κ οτι ειχε γινει σχετικα καλα. Κ τσουπ ηρθαν επισκεψη. Ε ναι δυο μερες μετα λοιπον ταβλα η καλη σαςςς. Κατεβηκα το πρωι για δουλειες με το τσουρμο μου το οποιο ειναι ακομα χαλια απο μπουκωμα κ ημουν καπως αφου δεν αντεχα κ ανεβηκα σπιτι πριν τελειωσω. Μπα λεω δνε ειμαι καλα κατι εχω. Βαζω θερμομετρο 37,8 ε λεω δεκατα γι αυτο. Βαζω καπακι στο μιασαωρο που ημουν ετοιμη να καταρευσω 39 παρακαλω.

Να χω να μαγειρεψω να ταισω τα παιδια κ να τα βαλω για υπνο. Ο αντρς μου ηρθε εφαγε κ παει για κυνηγι ... χαπακωθηκα κ καθισα λιγο στον καναπε κ παρακαλαω να συνερθω γιατι δεν ξερω πως θα τα βγαλω περα με 3 παιδια σ αυτη τη κατασταση.

Λοιπον νιου μαμμυ μην ξαναπεις ευχαριστω ειπαμε. Ας πιασει κ βλεπουμε. Κ αν ειμαι καλυτερα μετα θα μπω να διαβασω πιο αναλυτικα το μυνυμα σου.

Ευη μου οτι θες εδω ειμαστε.

Κοριτσακια ξεχναω πολλα αλλα δεν ειμαι σε φαση να κατσω να γραψω γιατι ποναω παντου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ελατε ολες μαζι να στειλουμε θετικη ενεργεια στην καρμεν να γινει αμεσως καλα!

ομμμμμμμμμ..................................(του διαλογισμου!)

ομμμμμμμμμμμμμμ..........................!!!

ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!

θα πιασει δεν μπορει!!!

συνεχιζουμε ολες μαζι!!παμε...αναπνοες κ ξανα

ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!

καρμεν ενταξει;συνηλθες;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι φωτο;σαν κ αυτες που βαζω εγω;

εκει απο κατω που γραφεις λεει επισυναψη συννειμενου(παλι λαθος το γραψα;)

αναζητας το αρχειο που θες.κανει προσθηκη αρχειου κ οταν το βαλεις υποβολη.

αν σου πει οτι ειναι μεγαλο το αρχειο κανεις τα εξης.

πας στη φωτο που θελεις.πατας δεξι κλικ ανοιγμα με ζωγραφικη.πατας εκει που λεει εικονα.αλλαγη μεγεθους.εκει που λεει 100 εσυ βαλε 30.αποθηκευσε το.κανε ξανα αυτα που ειπα παραπανω.

γκουντ λακ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ επισης καρμεν να πεις στη μαμα σου να μην στεκεται εμποδιο στον ερωτα της τετης με τον θεοφιλο.......!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν περαστικά και...

οομμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!

Ελευθερία άλλές δυο τρεις φορές να γράψεις την λέξη και θα την μάθεις :lol::lol:

Λόγω γεννεθλίων δεν θα παρευρεθουμε στην γιορτή σου (γιατί αλλιώς...Θεσσαλονίκη Πάτρα 1 τσιγάρο δρόμος) αλλά δεχόμαστε κέρασμα και με κούριέρ!!! ;)

Νιου μάμυ άντε και ήσυχα βράδια σας εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη λες τα μωρά μας να συνδέονται πνευματικά;;;;;;;Τι ναπω;;; Σήμερα είναι λες και είναι άλλο παιδι!!! Μάλλον περνάνε διάφορες φάσεις και μετά επανέρχονται!!!

Κάρμεν περαστικά και καλό κουράγιο (ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμ). Παρεπιπτόντως, τα ζουζουνια σου είναι γλύκα με τα πουκαμισάκια τους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα βρε κοριτσια μπορει να μην μου περασε αλλα η διαθεση μου ειναι πολυ καλυτερη ειστε απαιχτεςςςςςςςς. Τι εκανε καλε η μανα μου να την σκοτωσω που μπαινει εμποδιο??? εμενα με ρωτησε? ε? εδω σκεφτομαι να την κλεψω τι μου λετε

Λοιπον σας εχω τρελανει στις φωτος εδω σας βαζω το δωρο που τους πηρα για τα χριστουγεννα το ενα δηλαδη αλλα το χρησιμοποιησαμε γιατι η μαμα ηθελε λιγο ηρεμια σημερα κ το ανοιξα κ τους εβαλα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τη ρωτησεις τη μαμα σου να σου πει....γιατι δεν δινει το δωρο της τετης στο θεοφιλο;μηπως δεν την θελει για νυφη;;;δεν ξερω....

αυτο τι ειναι καλε γιατι δεν μπορω να ξεχωρισω;περπατουρα;αχ θεοφιλε κουκλε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχασα τη μεσημεριανή κουβεντούλα σήμερα αλλά άξιζε, κοιμήθηκαν τα μωρά κι έριξα κι εγω έναν ύπνο...

νιου μαμι τέλεια η φωτό :lol::lol::lol: σκόρδα στα μωράκια μας, να συνεχίσουν έτσι!

καλά ελευθερία οι δικές σου είναι φαινόμενα!

όντως περνάνε φάσεις, τουλάχιστον δεν είναι μόνιμη η ανησυχία!

ρε καρμενίτσα περαστικάαααα!με πυρετό και μωρά δεν πελευεται...ξανα περαστικά!

λοιπόν διάβασα ένα άρθρο για το πόσο κακό κάνει η "ηλεκτρομαγνητική ρύπανση" από κινητά και ασύρματο ιντερνετ στα παιδιά κι έπαθα σοκ! ο άντρας μου έχει καιρό που με πρήζει για το λαπτοπ.εσεις ασύρματο ιντερνετ έχετε? όλη μέρα σήμερα το ενεργοποιώ και το απενεργοποιώ, δεν κάνω άλλη δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμ κ εγω ασυρματο κ το εχω ολη μερα ανοιχτο σχεδον. Μα κ τι να κανω?

Α Ελευθερια θα βαλω χερι στην μαμα μου δεν μπορει να επεμβαινει χωρις να με ρωταει ντροπης. Ευχαριστουμε για το φορμακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αλλα εκεινη την ωρα ειχα ανεβει σπιτι να βαλω θερμομετρο

Θα το παρω το πρωι πρωτα ο Θεος να μαι καλυτερα βεβαια γιατι προς το παρον με ντεπον επεσε 38

νιου μαμμυ μου τελειο το σκορδο δεν σε ξεχανω θα παρω τα πανω μου κ θα σου γραψωω

α το δωρο ειναι κεντρο δραστηριοτητων οχι περπατουρα μιας κ δεν πολυσυμφωνουν οι παιδιατροι απλα ηθελα να τους εχω ορθιους να ξεχνιουνται λιγο

κ παλι σα ς ευχαριστφ κοριτσια μου ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να φτιαξω καρυδοπιτα για αυριο

σι γιου σουν!

θα παρω κ τις μικρες στον παγκο να μαθαινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτιαξα καρυδοπιτα για ενα λοχο!!!

για ελατε προς τα δω!

το σπιτι λαμπικο...μπραβο στην κοπελα που το καθαρισε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...