Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μ' αρέσει που ανησυχούσα για τον γιό μου, πρώτη χρονιά φέτος στον παιδικό...

Όλοι έχουμε αποδεκατιστεί και ο Δημητράκης...ντούρασελ...να 'ναι καλά το παιδάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μαμμυ σε περιμένω ξανά στα μέρη μας, να έρθεις να βρεθούμε κιόλας.

Έλσα, όταν λες διάρροια, εννοείς, νερό έτσι; Γιατί αυτό άκουσα στην τηλεόραση. Διάρροια όταν κάνει ένα παιδί είναι τα κακά του σαν νερό και όχι απλώς νερουλά. Μίλησες με γιατρό;;

Κάρμεν περαστικούλια κι εσείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

μπηκα μια γρηγορη και λεω:

ολη μερα γλυκα.....μ αρεσει που κανω κ διαιτα κ καθομαι κ τα κοιταω απο μακρια.ποιος θα τα φαει;;;;

σιδερωμα φουλ.......

δουλειες χαμος...η κουζινα γενικο μετα απο το βατερλο με τα γλυκα!

τα μωρα καλα...παλι ξυπνανε εκει κατα τι; 6:30 γμτ.παλι τα ιδια.αφηστε που η μικρη ξυπνησε πρωτη φορα στις 4:40 κ φρικαρα...

παω να συνεχισω..θα μπω κ αργοτερα..

σορρυ που δεν σχολιαζω τα δικα σας...θα επανελθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πες φριντομ τι μαγειρευει η νοικοκυρα?

αληθεια για πες μου κατι για αυτο που ειπες οτι δεν εισαι παντρεμενη, οι δικοι σου πως αντιδρουν αν επιτρεπεται?

εγω πιστευω την κορη μου θα την πεισω να μεινει ανυπαντρη

αλλο να χωριζεις απο ενα γαμο και αλλο απο εναν ερωτα

δεν ξερω ετσι νομιζω...

κατσε να το πω βεβαια αυτο στον αντρα μου και θα με διωξει απο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία στο σπίτι σου τα φτιάξατε τα γλυκά τελικά;; Πω! βομβαρδισμένο τοπίο θα είναι η κουζίνα..

Ανυπομονώ να δω τις φωτογραφίες.

Κρίμα πάντως κορίτσια, αν ήμασταν πιο κοντά, θα αναλάμβανα εγώ το σίδερό σας και θα μοιράζαμε τις δουλειές. είμαι λαμόγιο γαμώτο, αλλά δε γουστάρω το νεροχύτη δεν τον γουστάρω (μόνο το γιο μου το νεροχύτη γουστάρω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε εχω παντρευτει με πολιτικο...ξεχασα να σας το πω.

αλλα βερες δεν εχουμε!ουτε θα παντρευτουμε μ θρησκευτικο.βαριομαστε.

το καλο ειναι πως στον πολιτικο δεν ηρθαν οι γονεις μας!!!εμεις οι δυο κουμπαροι κ τρεις φιλοι.κ μετα πηγαμε να φαμε σαν να ηταν μια κανονικη μερα.ημουν εγκυος τοτε τριων μηνων.

επισης οι γονεις μας γνωριστηκαν μετα το γαμο!!!!!μεταξυ τους δλδ γιατι εγω γνωριζα του κωστα κ ο κωστας τους δικους μου!κ αυτο γιατι λεμε μωρε θα ειναι καπως να γνωριστουν στο νοσοκομειο οτν γεννησω!!!

ειμαστε λιγο γαιδουρια σ αυτα!αλλα δεν το κανουμε απο καποια αποψη του τυπου δεν θελουμε ή κατι αλλο...απλα τα βαριομαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία κάπως έτσι ήταν και σε μένα, όχι ακριβώς - ακριβώς από άποψη, αλλά κι από ανάγκη, λόγω πεθεροκαημένης. αλλά έτσι κι αλλιώς δεν θέλαμε τραπέζι κι εγώ δεν ήθελα να φορέσω νυφικό, οπότε..

απλά επειδή είχε προηγηθεί αρρεβώνας, έχω τη βέρα. έχω και γαμοδαχτύλιδο χα!

κι εγώ τώρα δεν θέλω θρησκευτικό γάμο, αν και ο Αλέκος ίσως και να το ήθελε μέσα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου κ εμενα αν ηταν στο χερι μου τοτε δεν θα εκανα θρησκευτικο. Χαλασαμε του κοσμου τα λεφτα να τα κανουμε ολα οπως επρεπε οπως λενε κ με ενα τραπεζι 250-300 ατομων κ τελικα ολο κ καποιοι παραπονεθηκαν. Θα κραταγα τα λεφτα μου να τα κανω μασουρακια καλυτερα. Πηγαμε βεβαια ωραιο ταξιδι του μελιτος δυο εβδομαδες αλλα ακομα κλαιω τα λεφτα που χαλασαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αφου εχετε βγαλει τα παιδια σας ονοματα εγω ειπα την κορη μου σημερα αποχετευση γιατι τα κατεβασε ολα και ηθελε κι αλλα.

χαχα!

στο δικο μας γαμο την ωρα που χορευα ηρθε μια η αδερφη του πατερα του αντρα μου και μου ειπε οτι δεν περναει κανεις καλα και πως ειναι δυνατον να μην το εχω καταλαβει και να χορευω και να αλλαξω αμεσως την μουσικη και να βαλω ταγκο για να χορεψει

οπως επισης μου ειπε για το σοι μου διαφορα

η ιδια θεια να σας πω οτι εκλεψε ολες τις ελιες που ειχα για διακοσμηση στα τραπεζια οι οποιες ηταν σε κασπο και μικροκλαδεμενες σαν μπονζαι

εεεεεεετσι...κατα τα αλλα εγω η ειμαι η αγραμματη βλαχα χαζη κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοκορικο κοκορικο πετεινε μου πιτσιρικο....για τη βιβι!

ρε συ νιου μαμμυ δεν της εφερνες καμια ελια καπελο;;;;

τι σπαστικα ειναι αυτα ρε γμτ;να θελεις να ευχαριστηθεις το γαμο σου κ να εχεις τον καθενα να λεει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να σας γράψω και εγώ τα νέα μου στα γρήγοραμιας και δεν καταφέρνω να μιλάω πιο συχνά μαζί σας.

Κάποιες με θυμάστε , κάποιες όχι.

Τα διδυμάκια μας γεννήθηκαν με καισαρική στις 4 Νοεμβρίου 2350 ο πρώτος και 2520 ο δευτερος.

Ολα πήγαν μια χαρούλα και εγώ που φοβόμουν τόσο πολύ την επέμβαση,δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου και ανάρρωσα πολύ πολύ γρήγορα!

Τώρα? τι γίνεται σπίτι μας?Κορίτσια ο χαμός,αν και αυριο σαραντίζουν δεν κοιμούνται καθόλου καλά το βράδυ,κοιμούνται μόνο οταν είναι πάνω στο στήθος μου.εχω καταντήσει πιπίλα και δυστυχώς το επιτρέπω γιατί αλλιώς δεν κοιμόμαστε καθόλου.Την ημέρα αντιθέτως κοιμούνται μέχρι και 5 ωρα αν τα αφήσω....

Αχ , θα στρώσουν/Και δεν φταίει το οτι θηλάζουν και ξενο που τους έδωσα το ίδιο γίνεται...

Πείτε κανένα κόλπο,ή την εμπειρία σας,γιατί σας βλέπω τόσο δυναμικές και άνετες που λεω εγώ γιατί δεν μπορώ?Πρέπει να τα αφήσω να κλαίνε ατελείωτα για να μην είναι κολλημένα πάνω μου,αλλα δεν μπορώ να το κάνω.

Αυτα,πολλές φορές σας διαβάζω αλλα δεν έχω το χρόνο να γράψω...ελπίζω να τα ξαναπούμε.

Τα φιλιά μου σε όλες και ΥΓ Λιονταράκι-επειδή είδα τις φωτογραφίες- τα κοριτσάκια σου είναι δυο κουκλάκια,να τις χαίρεσαι!

Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη που εισαι κοριτσακι μου γλυκοοοοοοοοο? να σου ζησουν καλεεεε ειδες που ολα πηγαν καλα? αντε κ αλλη μια στο κλαμπ των μαμαδων που θηλαζουν χιχι γιατι ειμαι μονη μου η κακομοιρα μιλκο εδω μεσα. Δυστηχως στην αρχη μεχρι να προσαρμοστεις ειναι λιγο δυσκολα αλλα εχουμε την εμπειρια απο τα πρωτα μας κ ειναι ενα τσακ πιο ευκολα. Εμενα τι να σου πω οι μπομπιρες δεν ηθελαν ουτε θελουν πολυ ωρα βυζι. Γεννηθηκαμε κ εμεις 2400 κ τωρα ειμαστε ο ενας 7500 κ ο αλλος ενα κιλο ελαφρυτερος περιπου. Εγω τι να σου πω τα ζορισα λιγο κ τα αφηνω κ κλαινε κ παω για πιπιλα δεν τα αφηνω να καρανιασουν αλλα το βραδυ τα θηλαζω κ μετα τα βαζω στις κουνιες τους κ κανω βολτουλες για πιπιλα κ στο τελευταιο γευμα που ειναι 11 με 11,30 τους ταιζω κοιμισμενους. Οτι θες εδω ειμαστε. Και παλι να σου ζησουυυυυυν

αχ κοριτσακια μου ωραια ειναι οταν κοιμουνται χαλαρωνω κ εγω κ εβαλα κ την μικρη νωρις αποψε απο τις 9 κ ετσι αισθανομαι αλλος ανθρωπος χιχι δεν ειμαι κακια αλλα κ λιγος χρονος για μενα χρειαζεταιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη ποια ευη;;;δεν θυμαμαι!! ;););)

μπραβο κοριτσι μου ειδες που πηγαν ολα καλα;;;να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου...κ να συνεχισεις να θηλαζεις οσο μπορεσεις.η καρμεν θα σε βοηθησει!

εμεις τα εχουμε βαλει για υπνο αλλα εχουν πιασει κουβεντα κανονικη μεσα.τι να πω;καθε μερα κ κατι καινουργιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa δεν ειναι τελειο να τα ακους να παρλαρουν?

λοιπον πειτε μου εγω ποτε να πεσω να πνιγω τωρα η ποτε????????? δεν μπορω θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

με πηραν τηλεφωνο οι κουμπαροι μου τωρα κ μου ειπαν να κανονισω τα παιδια να παμε τον γεναρη λεει προς το τελος γεναρη 4 μερες Παπιγκο. Οχι πειτε μου εμενα τωρα που να παωωωωωωωωωωωωω????????? που να αφησω 3 παιδια οεο???????? εχω τρελαθειιιιιιι

αν ηταν η μανα μου να μην ειχε τον πατερα μου κατι μπορει να γινοταν αλλα δεν ειναι κ ενα ειναι 3.

Που να παω γαμωτο μου. Κ απο εξοδα τιποτα δεν θα καναμε αλλα....

ΚΛαψψψψψψψψψψψψψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι οτι ειναι παιδια μου αλλα.....

καρμεν φερτα σε μενα τα παιδια!αληθεια!

κ εμεις θα κανονισουμε μετα τις γιορτες να παμε καπου αλλα μαζι με τα παιδια.μαλλον αραχωβα.θα ηθελα πολυ να παω κ γω ζαγοροχωρια να δουμε κ την αλικη ολγα αλλα ειναι αρκετες ωρες μωρε με το αυτοκινητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ξαναλεω στειλε μου την νυφη μου αμεσως οπως ειναι με το καπελο αλλιως θα στειλω τον αδερφο μου για καφε κ τσουπ θα την κλεψει απο το καροτσι κ θα μου την φερει χιχι. Κουκλες φτου φτου φτου ειναι φοβερες.

Αχ εγω δεν θα παω δεν ξερω καν γιατι το λεω η γιατι στενοχωριεμαι εδω δεν μπορω να βγω ενα βραδυ εξω η να παω να ψωνισω στο σουπερ μαρκετ θελω κ ταξιδι. Αλλα επειδη μου αρεσει να παραδεχομαι την αληθεια ναι εχω στενοχωρηθει κ εχει χαλασει η διαθεση μου κ μονο που ηταν ο αντρας μου εκει κμε πηραν μαζι με τους κουμπαρους να μου το πουν. Επρεπε να μην με παρουν καθολου κ να τους το πει κ ο αντρας μου κ οχι να συμφωνει εφοσον ξερει οτι δεν γινεται με τιποτα. Σκατα. Δεν ειναι οτι θελω να αφησω τα παιδια μου αλλα θα μου εκανε πολυ καλο μια εκδρομουλα κ ιδιως με τους κουμπαρους που τους αγαπαω πολυ κ μαζι με τον αντρα μου να ξεσκασουμε αλλα..... κλαψτα Χαραλαμπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γελαει κι ολας το σκατο ποζαροντας μα φταιω εγω μετα να την βουτηξω ε πειτε μου φταιω? κ συ βρε συμπεθερα μη βαζεις το κοριτσι μας γυμνο δηλαδη τι θελεις τωρα να κολαστουν κ οι υπολοιποι διδυμογαμπροι κ να μου την παρει αλλος ε? ντοπης

αν κ οπως φαινεται κ ειπαμε η Τετη παει με τον ΔΙονυση που εχουν πιο λιγα μαλλια χιχι ενω οι αλλοι δυο εχουν αρκετα κ για τα δυο αδερφακια τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πετεινέ μου, πιτσιρίκο, με το κόκκινο λειρί!! :lol::lol:

μπράβο κούκλες Ελευθερία, κι εσύ δεν πας πίσω. Θεά είσαι με το μαλλάκι σου το σγουρό.

Καρμενσίτα μη μου στεναχωριέσαι βρε συ. Θα έρθουν τα καλύτερα και είναι μπροστά μας.

Α, ρε Μάμμυ, πολύ σε γουστάρω, μου θυμίζεις το "εγώ είμαι στρατιωτικός και τα λέω τσεκουράτα".

ήθελα να σ' έβλεπα πως φέρεσαι μπροστά στον ακατανόμαστο..

Σχετικά με τα ταξίδια, υγεία να' χουμε πρώτα απ' όλα, θα ήθελα να πάμε το καλοκαίρι μία Λευκάδα φερ' ειπείν, αλλά δεν θα το σκεφτόμουν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τώρα. Θεωρώ οτι είναι πολύ μικρά και όχι τόσο "βολικά" μωράκια για να ξεβολευτούμε, ακόμα δεν βρήκαμε τις άκρες μας.

Πάντως κάνω και όνειρα που φτάνουν μέχρι την eurodisney αλλά και πάλι αργότερα, όταν θα καταλαβαίνουν.

Για την ώρα λεώ, ευτυχώς που προλάβαμε και κάναμε και κανένα ταξίδι γιατί έτσι όπως έχει η κατάσταση βράστα.. Εγώ εκεί που ήμουνα με 2 δουλειές, έμεινα με την περιστασιακή, (ξέρετε, την κατασκοπική). τέλος πάντων. τι να πω η συμβασιούχα, έτσι είναι αυτά.

ΑΑΑΑ!!!! Μαμμυ, ρώτα εκείνη τη θειά, έκανε λάδι από τις ελιές που σου τζούρνεψε;; Ρώτα την όμως: "αλήθεια "θεία" εκείνες οι ελιές που αρπάξατε στο γαμήλιο τραπέζι τελικά έκαναν καρπό;;;;" :lol:

Να βράσω το λόξυγγα, κάποιο έχει πάλι.

Χμ!! μη γελάσετε. η κόρη μου μοιάζει στην Αθηναϊδα Νέγκα. Έχουν την ίδια φρατζούλα, είναι ασπρούλες, έχουν ένταση στο βλέμμα και έχουν και κάτι άλλο κοινό που αυτή τη στιγμή μου διαφεύγει.

Ο γιος μου μοιάζει στο Νίκο Ξανθόπουλο γιατί έχει ένα πόνο στο φρύδι του που δεν κατεβαίνει με τίποτα.

Χα! χα! αποχέτευση. μα κι εσύ.. το κοριτσάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε;

Ελευθερια κουκλίτσες μάνα και κόρες!!! Και εγώ τρελαίνομαι και τα βγάζω φωτογραφίες συνέχεια!!!!

Τα νέα μας έχουν ως εξής: με την κρεμούλα τελικά τα πάμε μια χαρά και με τα 2 μπεμπάκια, απο μυξούλες και μπουκωμα ευτυχώς πολύ καλύτερα. Ο μπεμπούλης έχει χαλάσει πάρα πολύ τον ύπνο του. Εκεί που ξύπναγε μόνο μια φορά τη νύχτα, τώρα σχεδόν κάθε 1 -1 1/2 ώρα ξυπνάει για πιπίλα και έγω πετάγομαι για να μην βάλει τα κλάμματα και ξυπνήσει και την μπεμπούλα. Τι να τον κάνω; Έχω 3 μέρες να κοιμηθώ. Εννοείτε ότι την ημέρα δεν παίζει να κοιμηθώ γιατί ποτέ δεν κοιμούνται ταυτόχρονα, οπότε το 24ωρο πάει σερι!!!! Μου θύμησε τις παλιές "καλές" νύχτες που τον ύπνο τον είχαμε ξεχάσει!!! Ευτυχώς που είναι μόνο το ενα και δεν κάνουν και τα 2 το ίδιο. Που θα πάει; Δεν θα μεγαλώσει; Θα του τα πώ όλα και θα τον βάλω τιμωρία!!!

Εύη μην ανησυχείς θα στρώσουν τα πράγματα σιγά -σιγά. Εμένα μετά τις 50 ημέρες αλλάξανε πάρα πολύ, μην κοιτά που ο μπεμπούλης μου ξανασεληνιάστηκε!!!!!!!

Εμείς δεν φτιάξαμε γλυκάκια ακόμα για να μην τα φάμε μέχρι τα Χριστούγεννα. Ίσως μέσα στην εβδομάδα να κάνουμε καμιά προκοπή!!!

Καλά η θεία με τις ελιές όλα τα λεφτά!!!! Εγώ πάντως πιστεύω ότι σε ενα γάμο πρέπει να περνάει καλά ο γαμπρός και η νύφη. Απο εκεί και πέρα Π Α Ν Τ Α θα βρεθούν κάποιοι που θα έχουν παράπονα και θα κάνουν και τις κατινιές τους και πρέπει να τους γράφουμε κανονικά. Εγώ πάντως το γάμο μου τον θυμάμαι ακόμα και πέρασα τέλεια!!!! Χόρεψα τρελά γέλασα και πέρασα υπέροχα με τα αγαπημένα μου πρόσωπα και τους υπόλοιπους τους έγραψα ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

βρεχει κ ειμαι ερωτευμενη.......

τα μωρακια ακομα κοιμουνται.

ξυπνησαν στις 7,15 κ 7,30 κ εφαγαν.καλα ειμαστε.

γιωργια κ γω χω καταλαβει οτι εκει που παιρνουν μια σειρα τσουπ την αλλαζουν κ αντε παλι απο την αρχη να προσαρμοστουμε!

να τωρα εμεις εχουμε το εξης καινουργιο:η ευα μολις την αφησεις κατω γυριζει μπρουμυτα στο δευτερολεπτο.της αρεσει παρα πολυ!βεβαια ακομα δεν εχει εκπαιδευτει κ στο αντιθετο.να γυρναει παλι πισω.λιγο το κανει.ετσι οταν ξυπναει στην κουνια αντι να καθεται να παιζει με τα παιχνιδακια της απο πανω γυρναει τουμπα κ καποια στιγμη κουραζεται κ αρχιζει κ φωναζει!οποτε πρεπει να παω να τη γυρισω κ αντε παλι απο την αρχη!!!φανταζομαι τι θα γινει οταν θα σηκωνονται!

παω να φτιαξω καφε κ επανερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι, εκεί που λέω "τι καλα, βάλαμε πρόγραμμα" μου τα κάνουν πάλι μπάχαλο. Ο μπέμπης αν δεν είμαι εκεί να με βλέπει σηκώνει τον κόσμο στο πόδι. Η μπεμπούλα απ' την άλλη, είναι πολύ ήσυχη και παίζει και μόνη της με τα παιχνιδάκια της σε αντίθεση με τον αντάρτη που θέλει όλη την ώρα να ασχολούμαι μαζί του!!!! Τι θα τον κάνω δεν ξέρω. Δεν με αφήνει να κάνω και τις δουλειές μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλοου γκιρλς. Εμεις δραμα δεν ειχαμε ρευμα απο τις 2 την νυχτα μεχρι τωρα μια η ώρα το μεσημερι κ να χω 3 παιδια σ ενα παγωμενο σπιτι χωρις φως. Τρελαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλοου κ παλιιιιι. Κοιμουνται τα σπορια κ ειπα να καθισω κ εγω λιγο επιτελους στην ζεστουλα μου μιας κ ολο το πρωι ξεπαγιασα με την διακοπη ημαρτον. Τι κανετε καλε που χαθηκατε κοπελιες?

Νιου μαμμυυυυυυυυυυυυυυ περιμενω να μου πεις.

Ελευθερια τι κανετε? που ειστε οι υπολοιπες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...