Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

Όχι είναι μια συσκευή.Πάνω απο το πλυντήριο έχω ντουλάπι για τις πετσέτες και τώρα ειδικά που μαζευτίκαμε πολλόι δεν με συμφέρει να το βγάλω!

όσο για την σάουνα δεν με πειράζει καθόλου γιατί δεν έχω θέρμανση στο μπάνιο μόνο ένα αερόθερμο οπότε...

νομίζω πως μπορείς άνετα να φορέσεις στα μωρά ρούχο απο το στεγνωτήριο.Εδώ οι γιατροι σε άτομα που ανοσοκατεσταλμένα επιβάλουν στεγνωτήριο.

Εγώ πάλι σιχένομαι το σίδερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επιστροφη αρον αρον!

εφυγα με ηλιο οπως σας ειπα κ με το που εφτασα κεντρο βαζει εναν αερα....κατσαμε λιγο στο μπαμπα αλλα φυγαμε μετα απο καμια ωρα.τωρα κοιμουνται στα ριλαξ τα γλυκουλια μου!!ειναι μουρλια μωρε να τα βλεπεις να κοιμουνται!!

κατασκοπε βιβη εσυ διαχειριζεσαι το γουικιλικσ ε;;;;;;σε τσακωσα!!!

ρε καρμεν τι επαθε το ζουζουνακι;οχι μωρε κριμα;σας ειχα ξαναρωτησει κ παλιοτερα.αν αρρωστησει το ενα μωρο ειναι δεδομενο οτι θα αρρωστησει κ το αλλο;

περαστικα στα παιδακια σου.

στεγνωτηριο ε;;;καλη φαση ακουγεται!

εμενα προς το παρον οταν παω να τους δωσω μπιμπερο ανοιγουν το στομα διαπλατα!απλα η μεγαλη οταν θελει να σταματησει να πινει.τελος.δεν ξανανοιγει το στομα.η αλλη μπορει να ξεγελαστει κ να πιει λιγο παραπανω.τωρα θα δειξει με τις κρεμες.

φτιαχνω κεφτεδακια κοκκινιστα με ρυζι.η χθεσινοβραδυνη συνταγη καλη αλλα δεν τρελαθηκα κιολας.οχι κατι ιδιαιτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα κάτι έπαθα και δεν σας πιάνω.

Έλσα, δεν το κατάλαβα ακριβώς. Για εξήγα.

σε ποια άτομα επιβάλουν οι γιατροί στεγνωτήριο;;

νομίζω πως μπορείς άνετα να φορέσεις στα μωρά ρούχο απο το στεγνωτήριο.Εδώ οι γιατροι σε άτομα

που ανοσοκατεσταλμένα επιβάλουν στεγνωτήριο.

Ελευθερία, τι διαχειρίζομαι είπες;;

Όσο για τα παιδιά, εμένα ο μπέμπης έφτασε στο νοσοκομείο αλλά η μπέμπα ευτυχώς ήταν εντάξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε? σας εχω πεθυμισει πραγματικα!

εμεις ειμαστε συνεχεια αυτς τις μερες με σκληρο προγραμμα αλλα ταυτοχρονα εχω και την πεθεριαδα να συνεχιζεται...

χειρουργηθηκε και ο πατερας μου χολη και καταλαβαινετε που χρονος για γραψιμο...

τελοσπαντων εμεις να ξερετε τρεχουμε συνεχως αλλα σας σκεφτομαστε!!!

με τις κρεμες παντως που συζητατε ευχομαι καλη ορεξη απο τωρα γιατι εμεις καποιες μερες ςεχουμε ορεξη αλλα καποιες αλλες βγαινει το ελαιολαδο της μανουλας απο τη μυτη για να φανε...οπως σημερα για παραδειγμα!

κι εμεις βγηκαμε βολτα καθοτι καλοκαιρι και χαρα ΘΕου το πρωι, αλλα οπως τα ειχε παρει ο υπνος κι εγω διαβαζα το βιβλιαρακι μου στο παγκακι ξεκιναει ενα κρυο και ενας αερας και ηρθαμε τρεχοντας σχεδον σπιτι.

η κορη μου να σας πω ζηλευει πολυ τον μπεμπη ρε παιδια.αμα με βλεπει να τον κραταω αγκαλια ολο κλαιει.

εσεις που εχετε ενα κι ενα διδυμακια αντιμετωπιζετε το ιδιο?

αυτο που λεγατε οτι μας διαβαζουν αυτοι που λεει απο κατω τα ονοματα τους αληθεια???

ολο κατινιες γεμισαμε-και δεν εννοω ολα τα ονοματα που διαβαζω!!!!

ας μας διαβασουν λοιπον γιατι εχουμε πααααρα πολυ ενδιαφερον!ειμαστε απιστευτες!

σας φιλω φιλεναδες μου

υ.γ. αυτο για την κυστη που σας ελεγα στα χειλακια απο οτι βλεπω θα σας το βαλω φωτο να μου πειτε αν βλεπετε τιποτα αλλα μαλλον περι τα Χριστουγεννα που θα εχω την μαμα εδω και θα εχω χρονο για χακεριες

συμπεθερα τι εννοεις οτι εφτασε στο νοσοκομειο ο γαμπρος? την προηγουμενη φορα λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Μετά απο πολύ προσπάθεια κατάφερα να γράψω και κάτι. Τις τελευταίες μέρες είχαμε τρελή γκρίνια μέρα-νύχτα και δεν προλάβαινα ούτε για κατούρημα!!!!! ο μπεμπούλης χειροτέρεψε και απο το πολύ μπούκωμα δεν μπορούσε να κοιμηθεί ούτε μέρα ούτε νύχτα. Ευτυχώς απο εχθές το απόγευμα είναι πολύ καλύτερα. Ελπίζω να του περάσει σύντομα.

κάρμεν περαστικά στο μωράκι. Φταίει αυτός ο κ....καιρος και όλος ο κόσμος αρρωσταίνει!!!

Εμεις εχθές ξεκινήσαμε κρέμα βανίλια για να βοηθηθούν λίγο με τις αναγωγές. Ο μπέμπης ξετρελάθηκε και τη ζητάει σαν τρελός αλλά η μπέμπα βλέπει κουτάλι και βάζει τα κλάμματα οπότε θα την αφήσω κανα δυο μέρες και θα την ξαναπροσπαθήσω. Οι κοπέλες που έχετε πιο μεγάλα παιδάκια, τι κρέμα δίνετε; Προσπάθησα να βρώ αυτη με την πιο λίγη ζάχαρη, αλλα ψιλομπερδεύτηκα. Επίσης την κρεμα βανίλια με ρυζάλευρο μπορούμε να τη φτιάξουμε μόνες μας;

Θα προσπαθήσω να σας βάλω και φωτο απο το δέντρο μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι Ελευθερια μου δεν αρρωσταινουν απαραιτητα κ τα δυο μαζι. Εμενα μου τους κολλαει η Ζετα δυστηχως γιατι ειναι ενα κοριτσακι που παιζει μαζι οταν παμε στο μαγαζι του οποιου ο αδερφος παει στον παιδικο σταθμο κ οτι κολλαει το μεταφερει στην αδερφη του κ κατα συνεπειαν στην δικια μου. Ο Θεοφιλος προς το παρον ειναι μια χαρα δεν εχει κολλησει. Τωρα τους εχω ταισει κ τους εχω βαλει στην κουνια να ηρεμισουν κ ευτυχως κοιμηθηκαν. Μεχρι κ ο Διονυσης κοιμηθηκε αμεσως. Η μεγαλη κ αυτη στο κρεβατι κ της εβαλα κ κρυφα συροπι στο γαλα για να μην το παρει χαμπαρι για να το πιει κ να προλαβουμε τα χειροτερα μιας κ εχει κ βηχαλακι.

Ελσα να τ

2002 περαστικα κ σ εσας βρε κοριτσακι μου ειναι απελπιστικο το μπουκωμα κ αυτη η γκρινια δεν αντεχεται κ δεν ξερεις τι να τους κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβή είναι τα άτομα που παιρνουν φάρμακα για να είναι σε καταστολη το ανοσοποιητικό τους όπως π.χ.αυτοί που έχουν κάνει μεταμόσχευση.Έτσι είναι πιο ευαίσθητοι σε μικρόβια.Το στεγνωτήριο το συνηστουν γιατί 1ον ανεβάζει υψηλες θερμοκρασίες, και 2ον αποφεύγεις τα μικρόβια του αέρα απο τα απλωμένα έξω ρούχα.Κάνει δηλαδή σαν "αποστήρωση" στα ρούχα.

Ελευθερία κολούν συνήθως σε ηλικία όπως οι δικές μου γιατι π.χ. παίρνει η μια την πιπίλα απο το στόμα της άλλης, και όσο και να έχεις το νου σου δεν το αποφεύγεις!!!! Όχι όμως ότι είναι και κανόνας.

Νιού μάμυ το ίδιο αντιμετοπίζω και εγώ που δεν είναι και το ίδιο φύλλο. ¨οχι συνέχεια βέβαια αλλά κάποιες φορές!

Κάρμεν και 2002 περαστικά στα ζουζούνια σας!!!

Καλέ αφήστε τις να χαζεύουν...απορούν πως με δύο μωρά τα καταφέρνουμε μια χαρά και μπορούμε και παρλάρουμε στο μάμμυ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πας απαντηση που ειναι με κοκκινο κ προσθηκη συννημενων κ μετα αφου ανεβασεις την φωτο πατας προβολη στην δημοσιευση

καλα μην νομιζετε κ εμενα ο ενας μπεμπης ζηλευει τον αλλον οποτε φανταστειτε η μεγαλη ζηλια η καημενουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια περαστικα σας μωρε.εκει κατω που γραφεις λεει προσθηκη συνημεννου(λαθος το χω γραψει το ξερω!).κανεις προσθηκη τη φωτο που θες κ μετα πατας προσθηκη αρχειου.κ μετα υποβολη.αν ειναι απο φωτογραφικη μηχανη θελει να τη μικρυνεις.αν ειναι απο κινητο μπαινει κατευθειαν.

νιου μαμμυ οι δικοι σου δεν μενουν αθηνα;εισαι μονη σου εκει;εννοω απο συγγενεις δικους σου.αλλα τι λεω.εσυ εχεις τον πεθερο δεν θες κανεναν αλλον!!!

βιβη τωρα μολις βεβαιωθηκα οτι δεν εισαι κατασκοπος!!!ή μηπως μπλοφαρεις οτι δεν ξερεις το γουικιλικσ...μωρε ειναι μια ιστοσελιδα οπου καποιος ανεβαζε απορρητα εγγραφα της σια κ τον επιασαν κ εχει γινει χαμος με αυτο το θεμα.

καρμεν σιγα ρε μην γινουμε ιδιωτικη ομαδα.γιατι εχουμε να κρυψουμε κατι;;;εχουμε τα πιο ομορφα παιδια κ φυσικα εμεις ειμαστε οι πιο ομορφες μαμαδες!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελειο ειναι κοριτσακι κ του χρονου να στε καλα κ να το στολιζεις παρεα με τα αγγελουδια σου που μαλλον του χρονου θα προσπαθουν να το ξεστολισουν αντι να το στολισουν χιχι. Τελειο κ μεγαλο φοβερο δεντρο.

Εγω λεω του χρονου πρωτα ο Θεος να ειμαι στο καινουριο σπιτι που θα χω μπολικο χωρο κ τοτε θα βαλω πιο μεγαλο να το χαρω.

Ακουω την κορη μου κ βηχει αγριως κλαψψψψψψψψψψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, μην παρεξηγηθώ, εντάξει; απλά το βρήκα λίγο αστείο.

H γέννηση για φέτος ματαιώνεταi....!!! O Ιωσήφ πρέπει να πληρώσει περαίωση, η φάτνη να τακτοποιηθεί ως ημιυπαίθριος, η Παναγία δεν παίρνει επίδομα τοκετού, οι άγγελοι δεν πετάνε λόγω απεργίας, οι 3 μάγοι φοβούνται ότι θα απελαθούν ως λαθρομετανάστες και τα βόδια ..."καλοριφέρ" περιμένουν να διευκρινίσει η Μπιρμπίλη τι θα γίνει με τα φωτοβολταϊκά.!

Ελευθερία μου πείστηκες οτι δεν είμαι κατασκόπα ε;;

new mammy πως σε λένε συμπεθέρα; κοτζάμ κόρη θα σου δώσω (κι έχει ένα στόμα η άτιμη, για φωνή, γιατί στο φαγητό θα σας βγει οικονομική).

Κορίτσια περαστικά

θα σας βάλω κι εγώ τα δικά μου σε φωτογραφία, δέντρα και λοιπά λατερνοτέτοια.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy τι διαβάζεις; είπες οτι διαβαζες το βιβλιο σου. πες κανένα καλό βιβλίο που είμαι έτοιμη να παραγγείλω στον ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να διαβασεις μουρακαμι.ειναι φοβερος.

παρε το αγαπμενη μου σπουτνικ.

ειναι λιγο περιεργος αλλα εμενα μ αρεσει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρμεν σε ευχαριστώ πολύ. Με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας. Πες καμια ιδεα για κρέμα βανίλια εσυ που εχεισ και μεγαλύτερο παιδάκι!!!

Έχω μια απορία;;;; Εχθές βγήκα με τα παιδιά μόνη μου και αντιμετώπισα το εξής πρόβλημα: τώρα που κάνει κρύο και πρέπει να τους φοράμε μπουφάν πως το κάνετε; Τι εννοω;; εγώ δεν τουσ φοράω το μπουφάν μέσα στο αυτοκίνητο και γιατί δεν χωράνε και για να μην ζεσταίνονται. Τα ντύνω μέσα στο αυτοκίνητο πριν τα βγάλω. εκτός οτι και αυτό είναι δυσκολο γιατί δεν χοράμε μέσα στο αυτοκίνητο, αν βάλω το ένα παιδί πρώτο στο καρότσι και μετά να βάλω το αλλο δεν μου πολύ αρέσει γιατί το ένα μένει για λίγο μόνο του και ψιλοκλαίει κιόλας. Πείτε καμια ίδεα και γι αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί αέρας είναι αυτός, απίστευτος!χειμώνα δεν ήθελες ελευθερία?το είπες κι έγινε!

γεωργία ποιά κρέμα πήρες, ποιά ειναι με λιγότερη ζάχαρη?εγω ξεκινησα με ρυζάλευρο βανίλια της Νουνου. για συνταγή μάλλον δεν είμαι το κατάλληλο άτομο :? για να πω την αλήθεια και να είχα δεν νομιζω να το επιχειρούσα :oops::oops: ήδη το πρόγραμμα είναι πολύ φορτωμένο.

εγω τους φοράω τα μπουφαν απ΄το σπίτι. βέβαια ο μπεμπάκος ψιλοσκάει αλλά προτειμώ να τα εχω έτοιμα γιατί στο αυτοκίνητο δεν βολευει να ντυθούμε.

καρμεν περαστικά, όταν είναι αρρωστούλια δεν κοιμονται καλά είναι αλήθεια, υπομονή!

εγω πάλι έβλεπα ταινία μέχρι τις 1.30 το βράδυ, μετά δεν με έπαιρνε κι ο ύπνος, χαζοξενύχτι τελείως!ευτυχώς κοιμήθηκαν μεσημέρι και είμαι χαλαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχουν πει οτι πολυ καλες κρεμες εχει η γιωτης.αλλα δεν ξερω κιολας καθολου.τωρα αρχιζω κ τις κοιταω.θα παω σουπερ σε λιγο κ θα τις ξαναδω.

εγω κανω το εξης.κατεβαζω παιδια στο παρκιν που εχω το αυτοκινητο(πυλωτη) χωρις μπουφαν.βαζω τα μωρα μεσα.οταν φτανω στον προορισμο μου ανοιγω τη μια πορτα σηκωνω το ενα μωρο κ ορθιο οπως ειναι γρηγορα γρηγορα του βαζω το μπουφαν.το αφηνω στο καροτσι κ γρηγορα γρηγορα παω κ στο αλλο κ κανω το ιδιο πραγμα.

γιατι ανησυχεις ομως;ποσην ωρα αφηνεις το αλλο μωρο μονο του;καθολου φανταζομαι.ε να ψιλονιαουρισει λιγο θα πας κ θα του περασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να μην ξεχασω τιποτα

ελευθερια μονο τον αδερφο μου εχω εδω αλλα και αυτον τον εχουν φαει οι γκομενες

συμπεθερα να σου πω την αληθεια νομιζα οτι σου εδινα την κορη τελοσπαντων μου δινεις εσυ τη δικια σου

ονομα δεν λεμε γιατι κινδυνευω να με βρει ο πεθερος μου και να με διωξει και απο το σπιτι που μενω γιατι μην ξεχνας ειναι δικο του και τον εχω μεγαλη υποχρεωση ως βλαχα, χοντρη, χαζη και ασχημη

κρεμα κοριτσια που ρωτατε εμεις τρωμε τις κρεμες φρεζιλακ που ειναι βιλογικες και χωρις ζαχαρη

σας φιλω προσωρινα γιατι γκρινιαζει ο γιος

α και για το ντυσιμο αυτοκινητο εγω το εχω το ενα να με κοιταει οταν κανω το αλλο

και γενικα δεν κανω πολυ ωρα

αλλα μηπως μπορεις να το αφηνεις ξαπλωμενο στο καθισμα να σε κοιταει? δεν ξερω...δες το...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον 2002 εγω τους τα βαζω απο το σπιτι τα μπουφαν απλα στο αυτοκινητο τους ξεκουμπωνω κ οταν ειναι να ξαναβγουν τους κουμπωνω παλι εγω κρεμα βανιλια της εδινα τοτε αυτη με το ρυζαλευρο αλλιως της εδινα την αλλη την κιτρηνη που ειναι σκετη βανιλια κ την τρωει ακομα καμια φορα.

Αλικη κ εγω το ιδιο εκανα ο βλακας στην αρχη κοιμοταν ο μπεμπης μεχρι τις 1 που αρχισε ο χορος κ εγω αντι να κοιμηθω νωρις εβλεπα κ εγω διαφορα βασικα ειχα μπει στο μεγκα τιβι κ εβλεπα τους πρωταγωνιστες που ειχε γυρισει για την σπιναλονγκα κ ετσι μεχρι τις 1 ημουν ξυπνια κ μετα ξυπνησε κ ο τυπακος. Τωρα προσπαθει απελπισμενα με μια μανια τρελη να φαει ενα παιχνιδι του αλλα απο μπουκωμα καλα κρατει ακομα. Φουλ θα ελεγα αφου χρησιμοποιω το μυξορουφηχτηρι το τελειο κ παρολα αυτα ειναι τιγκα παλι δεν μας βλεπω να κοιμομαστε αποψε

new mammy μου σ ευχαριστω για τα περαστικά. Καλε απο την φωτο πουειχες βαλει που στολισες μονο χοντρη κ ασχημη δεν σε λεει κανεις καλα ειναι γκαβουλιακας ο γλυκητατος πεθερουλης? η τον γκαβωνει η κακια του μη δινεις σημασια καλε χειροτερα θα σκαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, κι εγω ετσι τα κάνω, τα ντύνω ενα- ενα και μετα στο καρότσι, αλλα εκνευρίζονται πολύ.Τεσπα, θα κανούν και αυτα και εγώ υπομονη.

Νιου μαυ, τη Φρεζιλακ απο φαρμακείο την παίρνεις; Πόσο έχει; Εγώ τους πήρα της Νουτριτσια προς το παρόν.

Κάρμεν περαστικά και σε εσάς. Και εμείς τα ίδια έχουμε. Η μυξορουφυχτρα πάει σύννεφο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κακη αρχη καναμε τελικα παλι κοριτσια μου κ δεν με βλεπω καλα. Τους εβαλα για υπνο 8 η ώρα που νυσταζαν κανονικα κ κοιμηθηκε κ ο συναχωμενος αμεσως εφοσον του ειχα καθαρισει κ τη μυτη κ ολα κ τωρα πριν δεκα λεπτα ξυπνησε γκλαουνιζοντας αγριως παλι κ οτι κ να του κανω δεν σταματαει. Μεχρι που του εβαλα μεσα στην κουνια το ριλαξ με την δονηση κ τον εβαλα μεσα τον εδεσα κ τον σκεπασα μπας κ χαλαρωσει δηλαδη ο υπνος ο ηρεμος ηταν ενα μισαωρακι. Δεν ξερω τι να του κανω εχω απελπιστει οσο για τωρα δεν θα μπορεσω να βγαλω κ αλλο βραδυ αυπνιας

2002 κοιμουνται εσενα μετα αφου τους καθαρισεις? του την καθαρισα την μυτη κ του εβαλα το ριλαξ επιτηδες για να εχει μια κληση κ να μην πνιγεται αλλα δεν βλεπω να ηρεμει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν αλλα τα ματια του λαγου και αλλα της κουκουβαγιας δεν λενε?? χαχα

τελοσπαντων..για πες ποιο ειναι το ρουφηχτηρι το τελειο γιατι το δικο μου δεν κανει τιποτις!

2002 δοκιμασε να δινεις στο αλλο που περιμενει ενα μουσικο παιχνιδι να κραταει(δεν θυμαμαι ποσο ειναι τα παιδακια σου και αν κρατανε αντικειμενα τωρα, αλλα αν δεν κρατανε οταν επιτελους θα το κανουν αυτο θα σε βοηθησει για το θεμα του "περιμενε να ντυσω το αλλο")

συμπεθερα εσυ ρωτησες τι βιβλιο διαβαζα?

"το αμαρτημα της μητρος μου"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...