Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια σας βάζω μερικές από τις καρτούλες που ετοίμασα για τα Χριστούγεννα. Εκρύψα όμως τα προσωπάκια τους γιατί είμαι και λιγο φοβιτσιάρα με το ιντερνετ.post-1311-13873934649868_thumb.jpgx1aaaa.jpg[/attachment:1ey727d6]

m2aaa.jpg[/attachment:1ey727d6]

post-11196-13873935738751_thumb.jpg

post-11196-13873935738881_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειες ειναι μπραβοοοοοοοοοο. Καλα εκανες κ εκρυψες τα προσωπακια τους

πειτε μου παρακαλω πως μπορω να αλλαξω το ονομα χρηστη ξερει καμια σας? το ψαχνω αλλα δεν βγαζω ακρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειες ειναι μπραβοοοοοοοοοο. Καλα εκανες κ εκρυψες τα προσωπακια τους

πειτε μου παρακαλω πως μπορω να αλλαξω το ονομα χρηστη ξερει καμια σας? το ψαχνω αλλα δεν βγαζω ακρη

Μήπως επεξεργασία προφίλ και μετά επεξεργασία στοιχείων. Δεν είμαι και σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα Ελευθερία..

και να σκεφτείς οτι πέρσι πήγα στην Πράγα για Πρωτοχρονιά, απλά δεν έχω προμηθευτεί ακόμη την μπέρμπερι την καμπαρτίνα, έχω μία από το ζάρα το παρακατιανό..

μετά εκεί που λέγαμε να πάμε Βερολίνο, μας έκατσε Δρέσδη και Φρανκφούρτη, ήταν τα λουκάνικα στη μέση.

κλαίει το ταλιμπανάκι μου έφυγα

δυνατός ο σεισμός;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εκανα αυτο με την επεξεργασια στοιχειων αλλα... πριν αλλαξει εβγαζα ακρη τωρα ψαχνω τοσες μερες κ τιποτα.

Ελευθερια δυνατος τελικά ο σεισμος?

δεν ειναι κ ετοιμο το σπιτι να σας φιλοξενησω αλλα βουτα τες εσυ κ ελα κ θα βολευτουμε χαχα θα βαλουμε το ζευγος απο τωρα μαζι να μαθαινουν χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλα πολυ ωραιες οι καρτες!!!!!!!

κουκου λιγα γευματα κανουν τα μωρα σου!!!! μονο 3 το ενα και 4 το αλλο!!! ποσο πινουν καλε;

απο κιλα και υψος κι εμεις καπου εκει παιζαμε οταν πηγαμε στη γιατρο .. αλλα εμενα κανουν 5 γευματα 150-200

οσον αφορα την φαση με ζηλιες και τετοια.. κι εγω νιωθω ασχημα απεναντι στη μπουμπου μου επειδη ο μικρος ειναι συχνοτερα αγκαλια λογω της γκρινιας του.... η μπουμπου ειναι πιο ανεξαρτητη και γι αυτο ειναι και ριγμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπανιαριστικαμε, φαγαμε κ ξαπλωσαμε στην κουνια μας. Ο ενας κοιμηθηκε ταβλα μολις τον αφησα κ ο αλλος ετοιμαζεται. Αλλα κ η μεγαλη κυρια ευτυχως ειναι κ αυτη μισοετοιμη οποτε θα χαλαρωσω κ εγω λιγο.

Πετρουλακη ολα καλα? ζεις? ολα οκ με τον χασμπεντ?

Τι μαγειρευουν αυριο? Σ εμας δινει μεγαλη κακοκαιρια κ ετσι δεν μας βλεπω να ξεπορτιζουμε καθολου ουτε αυριο κλαψψψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μολις διαβασα αυτο κ ειπα να στο βαλω να το δεις

Μια ισορροπημένη δίαιτα είναι ένα χάμπουργκερ σε κάθε χέρι. Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα τελεια διαιτα κ σουπερ αποτελεσματικη!!!

καλα με τον χασμπεντ τι αναγκη εχει αυτος;;;

φτιαχνω μια συνταγη της αργυρως με μαριναρισμενο ψαρονεφρι κ ψητα λαχανικα.αν βγει καλο θα σας πω τη συνταγη.

εμας τα μωρα κλασσικα τα ξυπνησαμε στις 6.15 κ παιζουμε παιχνιδακια.ακουμε κλασικα κ μπειμπι ρειντο κ περναμε σουπερ.τωρα κυλιουνται με το μπαμπα στα πατωματα!!σε καμια ωρα εχει υπνο.

ολα καλα λοιπον...

καρμεν σου ρχεται.................... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 210 ΑΛΛΑ ΤΡΩΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ 180!!! ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟΣ!!!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΝΥΧΤΑ :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Ελευθερια τι να πω στειλε κ την νυφη μαζι κ θα στην φερω μετα τις γιορτες χιχι.

Εμενα ο Διονυσης ηταν μεχρι τις 9 στην κουνια του κ επαιζε μονος του αλλα ουτε γκρινια ουτε τιποτα. Μαλλον του εφταιγε το στομαχακι του κ ειχε τοσες μερες γκρινια. Κανει κ μια εβδομαδα να ενεργηθει αυτο το παιδι κ αν δεν εχει δεν τον πιανει ουτε υποθετο ουτε τιποτα τα κανει οταν ειναι η ώρα του. ΤΙ να πω. Καλος ο θηλασμος αλλα αυτη η στουμποκωλιαση δεν παιζεται.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ περιμενουμε την συνταγη μην ξεχνιομαστε. Τρελαινομαι για τα λαχανικα τα ψητα αλλα ο συζηγος δεν ειναι κ πολυ φαν. Τωρα βλεπω χαρυ ποττερ η μπεμπουλα το οποιο το εχω ξαναδει αλλα τι να πω. Ο δικος μου χασμπεντ λειπει τα παιδια κοιμουνται κ ετσι κανω κ εγω ριλαξξξξξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας!!!

που ειναι ο χειμωνας ρε παιδια;;;;ειπαν θα χειμωνιασει;που;σε αλλη χωρα μαλλον γιατι εδω ετοιμη ειμαι να ετοιμασω κουβαδακια κ να παμε θαλασσα!

τα μωρα καλα.κανανε κατι κονξες κατα τις εξι αλλα τελικα ξυπνησαν στις 8,30.να δω τι ωρα θα ξυπνησουν τωρα.θελω να παω κ βολτα.

γλυκα φτιαξατε;εγω την κυριακη.θα μαζευτουμε στην μια αδερφη μου κ θα τα κανουμε ολα εκει!

καρμεν,αλικη,ελσα για πειτε καμια συνταγη εσεις που μενετε σε πιο παραδοσιακα μερη.μηπως κανουμε κ κατι διαφορετικο φετος.εγω βεβαια ειπα στον αντρα μου οτι θα φτιαξω πολυ λιγα...λογω διαιτας...γιατι με τα μελομακαρονα παθαινω μια παρακρουση!!τα αλλα δεν τα τρωω!!

φιλακια γκερλσ.τα λεμε το μεσημερι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!ρε φιλενάδες δεν σας προλαβαίνω!

ελευθερία τί μου θύμισες με το σεισμό!4 χρόνια στην πάτρα έκανε τουλάχιστον 10!και τους φοβάμαι υπερβολικά!

έχω μπλέξει με τις κρέμες, καθόλου χρόνος!το απόγευμα που έχω και τα μπάνια τρώω κανένα δίωρο!χθες ξεκινήσαμε μήλο το πρωί. πάλι το αναμενόμενο. ο μικρός-νεροχύτης-κουμπαράς-φαγάνας το τσάκισε. η μικρή με τίποτα, είχε σφραγίσει το στόμα και δεν έμπαινε τίποτα μέσα. την παλεύω κανενα μισαωρο μεχρι που αρχιζει το κλάμα απ΄τα νεύρα της!

πάω να συμαζεψω το χαος και να φτιάξω τις κρέμες :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Αλίκη Όλγα τι μου λες, είναι σαν να μιλάς εσύ κι εγώ να τα βλεπω μπροστά μου. Ο νεροχυτης - κουμπαράς - φαγάνας να τρελαίνεται και η άλλη η σκατούλα να φουσκώνει το κάτω το χειλάκι για να κρατάει αντίσταση στο σφράγισμα. Πω! πω! μου τα κάνουν τώρα με τα γάλατα αυτά.....

Καλό κουράγιο.

Ελευθερία φέτος νομίζω ότι μόνο λουκουμάδες ΚΑΙ ΑΝ, θα φτιάξω που το' χουμε έθιμο παραμονές του Αγίου Σπυρίδωνα, όχι τίποτε άλλο, αλλά ο χάσμπαντ έχει το πρωί σχολείο και το απόγευμα 4 - 9 σεμινάριο επιμορφωτικό. ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΗΓΗΤΟΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΠΙΑΝΑΝΕ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝΕ ΝΟΗΜΑ, ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ.... ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου σημερα μαλλον θα επρεπε να γραψω στο θεμα καταρεω μιας κ αποψε ημουν στα προθυρα να πηδηχτω απο το παραθυρο. Η μεγαλη κολλησε τον ενα μπεμπη συναχι κ ειχαμε γκρινια συνεχομενη κ γοερο κλαμα μεχρι τις 4 κ μετα ανα εικοσι λεπτα ξαναξυπναγε οποτε καταλαβαινετε οτι υπνος γιοκ για την μαμα κ τον μπαμπα.

Εμεις παντως Ελευθερια μου ουτε καραβι δεν εχουμε σημερα εχει δωσει δεκα μποφορ εδω στο Ιονιο οποτε τα κεφαλια μεσα κ μιας κ ειναι κ αρρωστα τα μικρα αναγκαστικα μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αλικη αυτα τα ειχα κ εγω με την κορη μου τοτε εκατο χρονια για να ανοιξει το στομα της κ μου εβγαζε το λαδι μεχρι να φαει κ βεβαια το κακο μας συνεχιζεται μεχρι κ σημερα.

Βιβη καλα τα λες εσυ αλλα ποιος σ ακουει ειναι το θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Πω πω εδώ κοντέυει να μας πάρει ο αέρας!!!!!

Επιτέλους ήρθε και το πλυντήριο-στεγνωτήριο!! Τώρα έβαλα την πρώτη πλύση.Τα ρούχα των μωρών θα πληρώσουν την δοκιμή!!!

Αχ αυτό το σφραγισμένο στόμα...μου το κάνει η Χριστιάνα στο μεσημεριανο μόνο και πολύ με νευριάζει :x

Στο φρούτο και στην κρέμα δεν την προλαβαίνω!!!

Το μοίρασμα του χρόνου μεγάλη πίκρα...ένα χρόνο τώρα είμαι συνέχεια με ένα παιδί αγκαλιά και όμως νιώθω ότι δεν τα χορταίνω και δεν με χορταίνουν κι αυτά :(

Άμα περιμένετε απο μένα συνταγες για γλυκά σωθήκατε!!!Δεν το κατέχω το σπόρ, άσε που κουραμπιέδες και μελομακάρονα μου αρέσουν περισσότερο τα έτοιμα!!Αμα είναι ο άνθρωπος ανάποδος...

Ξύπνησαν πάω να τις σηκώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλσα, κι ότι ήθελα να σε ρωτήσω αν ήρθε το πλυντήριο - στεγνωτήριο.

Είανι δύο έτσι; Πλυντήριο και διαφορετικό στεγνωτήριο. γιατί όπως το λες μαζί μπερδεύομαι.

Βγάλανε δύο σε ένα;;

Εγώ το' χω καταφχαριστηθεί στο στεγνωτήριο πάντως. Εν τω μεταξύ είμαι πολύ του σιδερώματος και σκέφτομαι τώρα που ο χρόνος δεν υπάρχει, θα μπορούσα άραγε να πάρω ρούχο του μωρού από το στεγνωτήριο και να του το φορέσω ασιδέρωτο;

Γουστάρω σίδερο τρελά, σιχαίνομαι λάντζα.

Α, ετοιμάσου, στο χώρο που θα το βάλεις, να δημοιυργηθεί σάουνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...