Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

βρε παλιοκοριτσο με κατασυγκινησες οπως διαβασα αυτο το τελευταιο μ επιασαν τα ζουμια χαχα. Να στε καλα βρε κοριτσακια μου. ΓΙ αυτο δεν θα διαγραφω για να μην χασω την ομορφη παρεα μας. Τις αλλες θα τις αφησω να λενε δεν μ απασχολει πλεον αρκετα με χαλασε η ολη ιστορια

Χαχα ειστε ολες βαλτες ε? Ελευθερια τωρα διαβασα κ το δικο σου. Μ εχετε κανει λιωμααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνω Χριστέ μου; μόνη μου τα σβύνω τώρα;;;; *&%$%#$%#%#$%##$%#$%#

Λοιπόν ξαναγράφω:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! και Κέρκυρα για Πάσχα έτσι;

Έχουμε και σπίτι, υπό κατασκευή ακόμα, στην Παραμυθιά, εκεί είναι ωραία τον Οκτώρη που έχει και πανηγύρι. Η Αλίκη Όλγα θα ξέρει.

Φιλιά

έλα, αφήστε με να δουλέψω, όλο μιλάτε - μιλάτε.

(Καρμενσίτα, κι εγώ μόνο εδώ μπαίνω και μιλάω, αλλού μπαίνω και σιωπώ, άλλη παρέα αλλού, άλλη παρέα εδώ, εδώ δικιά μας παρέα, δικός μας καφενές, εδώ καλά, γκούντ, γκούντ!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

albiz σιγουρα θα στρωσουν!!!! κι εγω απελπισμενη ημουν και μου τα ελεγαν τα κοριτσια και δεν τις πιστευα.... επειδη δεν ειχα ενδειξεις...

ξαφνικα θα γινει... θα δεις!!!!

βεβαια μην φανταστεις οτι τα δικα μου ειναι αγγελουδια... ειδικα ο γιος μου ειναι τυφωνας.. :lol:

την κορη μου τη λεω κι εγω βρωμουσα.... φανταζομαι εχουμε τον ιδιο λογο... :lol::lol:

αλικη ειχαμε πολυ γελιο στη συναντηση.... χαμος γινοταν... ο καναπες επεσε λιγο μικρος... εμεινε μια κουκλα απ εξω...

τα μικρα μου ακομη δεν εχουν προγραμμα, αλλα τουλχιστον ξυπνανε πλεον μετα τις 6....!!!!!!

ποτε 6 ποτε 7... μπορει και 8 ο γιος...

καρμεν μην το παιρνεις τοσο ζεστα βρε....

υπαρχουν ανθρωποι που ζουν σε αγγελικο κοσμο... στο δικο τους :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

διαβάζω ότι προλαβαίνω και μόλις πάω να γράψω κλαίει κάποια. Σήμερα λέω να τα καταφέρω. Καλά είμαστε σε γενικές γραμμές. Α η γιατρός κάθε φορά που πάμε όλο και κάτι μας βρίσκει , τώρα λέει τα χείλη στο πιπί τους είναι κολλημένα και κουραφέξαλα και να πάμε σε παιδο χειρούργο και τέτοια. Της ανηψιάς μου ωστόσο άνοιξαν μόνα τους όταν ήταν 2 χρονών. Ξέρει καμιά τίποτα άλλο σχετικά. Καλά κοιμόμαστε, καλά τρώμε, μεγαλώνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάσχα είναι τέλεια στην κέρκυρα. οπότε να συνοψίσουμε, χειμώνα ζαγόρια, πάσχα κέρκυρα και καλοκαίρι ιθάκη!πρέπει να βρούμε σπόνσορα ταξιδιωτικό γραφείο γιατί με τα διδυμομωρά γεμίζουμε πουλμαν άνετα!

σούλα έτσι μου είχε πει κι εμένα κάποτε αλλά μέσα σε ένα μήνα έφτιαξε. την καταστροφή φέρνουν αυτοί οι γιατροί, αμαν πιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλα και στη μικρη μου κλεινουν τα εσωτερικα χειλη και εκτος του οτι τα νοιγει η γιατρος τελειως καθε φορα που πμε, της τα ψιλοανοιγω κι εγω καθε 2-3 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα, ο γυναικολόγος μου όταν ήμουν στην Κλινική μετά τη γέννα μου είχε αναφέρει μία τέτοια περίπτωση.

Συγκεκριμένα: Σήμερα μου ήρθε η πιο μικρή μου πελάτισσα, (συγνώμη αλλά δεν θυμάμαι πόσο μηνών), είχε το και το, κολλημένα τα χειλάκια στο πουλάκι της. Αυτό ήτανε δουλειά του παιδίατρου αλλά ας όψεται, μου το στείλανε εμένα το παιδάκι.

ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ;

Με πολύ λεπτούς χειρισμούς το άνοιξα. δεν είναι τίποτα, ούτε θέλει χειρουργείο.

Αυτά ακουσα.

Βέβαια, μπορεί να είναι κάτι διαφορετικό εδώ. δεν ξέρω.

Φιλιά κι ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΠΑΡΛΑΠΙΠΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε σουλα πιο συχνα να μπαινεις!!μας ελειψες!καλα τα μωρακια σου;;;

για το θεμα σου δεν ξερω να σου πω αλλα ευχομαι να μην ειναι τιποτα που απ οτι καταλαβα δεν ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ σεις δεν μπήκα μια μέρα και τώρα δεν σας προλαβάινω!!!!!!!!!!!

Τι πάθατε σήμερα;;;;;;

Σούλα δεν έχω προσωπική εμπειρία για το θέμα αλλά νομίζω πως δεν είναι κάτι σοβαρό. Υπάρχει και κάπου μια ενότητα που γράφουν κοπέλες και απαντάει κάποιος ουρολόγος αν θες βρές το και κάνε μια ερώτηση ;)

Κάρμεν τι έπαθες;;; Εσυ δεν μάσησες απο την Tζώρτζια (μέρες έχουμε να την μελετήσουμε)και θα μασήσεις τώρα;;;

Ελευθερία spotrswoman;;; Ευτυχώς τα δάχτυλα δεν πιαστηκαν απο την γυμναστική και μπορείς να γράφεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπερα

σουλα δεν ξερω αν θα βρεις απαντηση εδω αλλα δες το: www.surgeryonline.gr

συμπεθερα δεν σουλευεις νομιζω αλλα δουλευεις τον κοσμο

χαχα!

πηγαμε παιδιατρο εμεις τωρα το απογευμα και εμας μας ειπε οτι η μπεμπα εχει μια κυστη στα χειλακια τα πανω ομως, στο στομα

εγω δεν μπορω να την δω

αυτη της ζουληξε τα χειλακια το παιδι εκλαιγε χαμος

λεει να την προσεχω να δω τι θα γινει

βλαμενη

ειναι στα πανω χειλακια εκει που κανουν την περισπωμενη που λεμε εμεις απο κατω ομως

δεν φαινεται ομως ειναι στο μεγεθος μισου κοκκου ρυζιου basmati barba ben

σας φιλω ολες και κυριως φιλω τις αϋπνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιου μαμμυ τι ειναι κ τουτο παλι;;καινουργιο;κ αυτη που το ειδε κ το προσεξε;ελπιζω να μην ειναι τιποτα.που δεν ειναι δλδ μην αγχωνεσαι.

εμεις καλα.του αντρα μου δεν του μιλαω απο χτες που μου εσπασε τα νευρα!δεν παθαινει τιποτα.εχω κ το κεφαλι μου ησυχο.εχει παει κ εχει ξαπλωσει απο τις 9.τελεια!κ νομιζει οτι επειδη δεν με βοηθησε με το τελευταιο ταισμα εγω στεναχωρηθηκα....τοσα ταισματα που εχω κανει εγω ουτε στον υπνο του δεν τα εχει δει!!! :lol::lol::lol:

αυριο θα αποφασισω ποτε θα του ξαναμιλησω...μαλλον αυριο ομως τωρα που το σκεφτομαι γιατι θελω να παω γυμναστηριο! ;)

τα μπεμπιδια ευτυχως ηρεμησαν απο το πρωι.εφαγαν ολο τους το γαλατακι κ νανακια.

ειχε ερθει η μαμα μου το απογευμα κ πλεκαμε.αυτη φτιαχνει στα μωρα κατι ωραιες ζακετουλες κ γω επλεξα ενα σκουφακι ροζ.πλακα ειχε!

καρμεν στα μουτρα σου!!!!!

τι δωρο θα κανουμε στα μωρα για τα χριστουγεννα;πρεπει να εχουν το δωρο τους κατω απο το δεντρο.κανα εκπαιδευτικο παιχνιδι;κανα σετ φαγητου τωρα που μπαινουμε στις κρεμες;για ριξτε καμια ιδεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα μου, δουλεύω και μάλιστα, γύρισα από την Κλινική 10/10 και την επόμενη μέρα κιόλας δούλεψα (στο σπίτι είπαμε). Αυτή η δουλειά μου απέμεινε, είναι part time όπως ξανάπα, αλλά αυτήν έχω και μ' αυτήν θα πορευτώ. εσύ συμπεθέρα εργάζεσαι;

Απλώς έχω το μαμμυ ανοιχτό όπως και το facebook συνέχεια.

Τι σόι κύστη είναι αυτή στο χειλάκι του παιδιού;; Αμάν πια!! Τι πρέπει να γίνει; απλά να παρατηρείς το μέγεθος;;

Εμείς ξέρεις οτι έχουμε θεματάκι με το έκτο δαχτυλάκι του μπουμπουκου μου. Άστο, το' χω βάλει στο πίσω μέρος του εγκεφάλου μου..

εν τω μεταξύ γράφω γρήγορα οτι γράφω και δεν το ξαναδιαβάζω, ελπίζω να μην διαβάζετε μπούρδες.

Ε, το συμπεθεριό Πάτρα - Ιθάκη τι έγινε σήμερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερίααααααααααα

πάρε χρυσοχέρα..

http://www.laylagrayce.com/Products/Pin ... __PP7.aspx

Α, εγώ παιλίδι θα τους πάρω, εκπαιδευτικό. Μπορεί το σκυλάκι fisher price που λέει, "κοιλίτσα" "χεράκι" "ποδαράκι"

Κι εγώ συμφωνώ, πρέπει να υπάρχει δώρο κάτω από το δέντρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ βιβη αυτη τα χρυσοπουλαει τα σκουφια.τετοια κανω κ γω...ρε μπας κ αρχισω να το σκεφτομαι διαφορετικα το θεμα;να βγαζω κανα χαρτζηλικι;μπα οχι.θα βαριεμαι.ενω τωρα φτιαχνω οποτε γουσταρω κατι κ αν βγει καλο βγηκε αλλιως πεταμα.

σκυλακι φισερ πραισ ε;δεν το ξερω θα το δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενοήται πως τα μωράκια θα έχουν δωράκι κάτω απο το δέντρο!!!!!!!

Οι δικές μου ήταν 15 ημερών πέρισυ και πήραν δώρο απο τον άη Βασίλη!!!!!!

Και μάλιστα τα έιχα αγοράσει πρίν καλά-καλά τις βγάλω απο το νοσοκομείο!!!!!!!!!

Αχ η μαμά μου τις έπλεξε κάτι ωραία ζακετέκια...μούρλια!!!!!!!

Μόνο που τα έκανε ίδια...

Όταν μου τα φέρει θα τα βάλω να τα δείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.fisher-price.com/gr/infantto ... l&id=33113

αυτό είναι το σκυλάκι, το οποίο δεν είναι και φτηνό, νομίζω έχει γύρω στα 40 - 50 γιούρια.

Τους πήρα και κοιυμπαράδες από το Ταμιευτήριο (η μαμά μου δηλαδή), ένα μπλέ κι ένα κίτρινο.

Τα σκουφιά το ξέρω που τα πουλάει χρυσάφι, αλλά αν δεν είσαι χρυσοχέρα.....

Θα ρωτήσω τη μαμά μου αν μπορεί να φτιάξει, κάτι ψιλοπλέκει, αλλά ψιλά. Αυτό το νήμα δεν θα πρέπει να είναι ελαστικό ή λέω αρλούμπες;;

Δεν είναι όμως σκέτη γλύκα;;

Ναι, ναι, Έλσα να τα δούμε, κι εσύ Ελευθερία να τα βάλεις μόλις τα τελειώσει η δικιά σου.

Α, μου φαίνεται θα στρώσω κι εγώ τη δικιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Αυτό το σκυλάκι το είχα στον γιό μου, το κράτησα και όταν γένησα η καλονυκοκοιρά το...έπλυνα...

απο τότε μουγγάθηκε το σκυλάκι :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο στη φωτο ειναι πλεγμενο με βελονακι.

αλλα βελονακι.αυριο θα βαλω στη μικρη το σκουφι κ θα ας το δειξω!κατσε να δω κ το σκυλακι τωρα.50 εουρα ε;;;χαλαλι τους μωρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ενα ολοιδιο αρκουδακι εχω παρει απο τα τζαμπο πιο μικρο κ με αλλες λειτουργιες.πχ εχει κρικους στα χεριακια,ηχο τηλεφωνου,σκουιζ στο ενα χερακι κ το λεμε τομυ κ ειναι το αγαπημενο παιχνιδι της ευας!

οταν μεγαλωσει λιγο ακομα θα της παρω κ τον μεγαλο αρκουδο.θα της λεω οπως μεγαλωνεις κ εσυ μεγαλωνει κ ο τομυ!τον λεμε τομυ απο το θωμας...αλλα ειναι αυτο ονομα για αρκουδακι;;;κ ετσι καλλιτεχνικα το λεμε τομυ! :lol::lol::lol:

ειδατε για να ειμαι τσακωμενη με τον αντρα μου;;;;;τετοια ωρα κ ειμαι ακομα μεσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμά μου κάποτε έπλεκε μπερεδάκια για μας και για εκείνη...λέτε να την βάλω στο τρυπάκι να ξαναδοκιμάσει;

Ενω εγώ που δεν είμαι μαλωμένη με τον άντρα μου...

Είπαμε να κάνεις δίαιτα όχι να λιμοκτονήσεις!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, η Εύα, δηλαδή η νυφούλα μου..

Ναι, ναι, να το βάλεις το σκουφάκι και να το δούμε.

Θα σε φτιάξω μάνα, έννοια σου..

Έλσα, το έπαιζε το σκυλάκι το καμάρι σου;; (το έπλυνα και μουγγάθηκε, χε! χε!)

Αυτό θα το πάρει το ένα μπεμπέ, μάλλον ο μπέμπης. Τώρα πρέπει να βρω και της βρωμούσας μου ένα δωράκι..

Α, αυτές τις μέρες θα τους αγοράσω και παραμύθια για να φτιάχνουμε τη βιβλιοθήκη μας σιγά - σιγά. Αγοράζω από τον Παπασωτηρίου μέσω ίντερνετ εδώ και χρόνια κι έχω βολευτεί. Βέβαια δεν είναι το ίδιο σαν να πας στο βιβλιοπωλείο και να το πιάσεις το βιβλιο, να το ξεφυλλίσεις, αλλά τέτοια ώρα, τέτοια λόγια.

ΠΙΕΣ ΝΕΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ. ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΔΙΨΑΓΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΓΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε σεις διψα ειναι!!!μα λεω κ γω τι μου φταιει τι μου φταιει!!παω να πιω νερο....να χε κ γευση τσιζ κεηκ θα ηταν πολυ καλυτερα!!!

καληνυχτα κοπελιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...