Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

εξαφανιζολ επεσε;;;

που ειστε καλε;ολα καλα;;;;

εμεις ειχαμε ενα δυσκολο βραδυ..ε βεβαια αφου τα ματιασα τα παιδια κοιμουνται πολυ κ κοιμουνται πολυ παρτα μου λενε τωρα να δεις.η μικρη χτες το βραδυ να κλαιει παρα πολυ χωρις λογο.μολις την επαιρνες αγκαλια ησυχαζε!μετα εκανα το τραγικο λαθος κ ειπα στον αντρα μου να ταισει αυτη.μεγα λαθος.το παιδι εκλαιγε αυτος εκνευριστηκε γιατι του χαλασε η ζαχαρενια κ ηθελε να δει το ποδοσφαιρο.τελοσπαντων την ταισα εγω.αλλα ημουν σιγουρη οτι δεν θα εχουμε καλο βραδυ.ελα ομως που μου ρθε απο αλλου!!!

πραγματικα στις 5 ακουω το πρωτο ουα.νατη λεω.παω της βαζω την πιπιλα κ παω για υπνο.5,20 δευτερο ουα.μαλιστα λεω.παω κ ηταν η αλλη....η οποια αφηνιασε.δεν ηρεμουσε με τιποτα κ αναγκαστηκα στις 6 να την ταισω.η μικρη ξυπνησε στις 7,30.παω να κοιμηθω λεω αντε μεχρι τις 11 που κοιμουνται να κοιμηθω κ γω.9,15 ουα....η μεγαλη.ειχε κανει κακα της κ τραγουδαγε.τωρα κοιμαται στο ριλαξ.

εχει πολυ ωραια μερα αλλα βαρεθηκα να παω βολτα.μονο για ψωμι βγηκα.

α καρμεν μην νομιζεις οτι εχω ξεχασει το φορμακι που σου ειπα με το γουινι.σημερα μου ηρθε το χαρτι να παω να το παρω απο το ταχυδρομειο!θα στο στειλω με τη μπεσσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω είμαστε ιταλιάνα μου μην αγχώνεσαι!έχω βάλει το σίδερο αλλά βαριέμαι να ξεκινήσω :roll:

αχ,στις ματιάσαμε τις υπναρούδες μου φαίνεται!

εγω χθες το έριξα στις τσάρκες και πολύ το ευχαριστήθηκα, shopping therapy και κρασάκι μετά!ο άντρας μου με τα μπομπιράκια βέβαια δεν τα πέρασε το ίδιο καλά, του έκαναν κολπάκια με τον ύπνο. η μικρή κοιμήθηκε στις 12.30!γύρισα και τη βρήκα να χωροπηδάει και να μιλάει λες και ήταν πρωί, πολύ ενέργεια αυτό το κορίτσι! το πρωί όμως ξύπνησε 8.45 και τον μπέπμη τον ξύπνησα εγω τέτοια ώρα!δεν μου βγαίνει και πολύ καλά το πρόγραμμα όμως έτσι γιατί τρώνε στο 3ωρο. η γιατρός βέβαια μου είπε ότι δεν πειράζει, μετά το 3ωρο τάισέ τα όποτε σε βολεύει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τελευταια μπαινω τρεχοντας κ ημουν κ στο τσακ να μην ξαναμπω καθολου αλλα μ αρεσει η παρεα μας. Ελευθερια ευχαριστω που μου ανοιξες τα ματια σχετικα με το θεμα.

Θα καθισω απο αυριο που θα εχω πιο πολυ ηρεμια κ θα σου τις στειλω.

Ακομα εχουμε κομμαρα κ απ οτι εμαθα ειναι μια ιωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρωω το νεροβραστο μου κουνουπιδι κ εχω την εξης απορια:

ΚΑΡΜΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

τι ναι αυτα που καθεσαι κ λες;πρωτη φορα ή τελευταια ειναι αυτη που γινονται τετοια εδω μεσα;μην ασχολεισαι παιδακι μου.κ γω τι στο πα;;;νομιζα οτι θα το ειχες δει.λοιπον τελος το ζητημα ετσι;κ εμεις τι ειμαστε εδω δηλαδη που θα μας παρατησεις ετσι;;;;κ το συμπεθεριο;;;

τα παιδια μου τι εχουν παθει μου λετε;;;πολυ γκρινια κ δεν εχω συνηθισει ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν δεν ξέρω τι έγινε, μάλλον έχασα επεισόδια (τρέχω και ξενυχτάω και νυστάζω συνέχεια) αλλά εδώ μέσα μπαίνουμε 5 - 6 άτομα συγκεκριμένα, και έχω την εντύπωση οτι καλοπαιρνάμε, λέμε τα δικά μας, βλακείες ή όχι και γουστάρουμε.

Είναι σαν τον καφέ με τις φιλενάδες. Τουλάχιστον εγώ έτσι το βλέπω.

Λέω τι με απασχολεί, και όλες μας και βλέπω ένα ενδιαφέρον σ' αυτά που λέω, κι εγώ νιώθω ανάλογα.

Τέλος πάντων..

Εχει δίκιο η Ελευθερία, έχεις και μία νύφη να κρατάς επαφή.

Φιλιά πάω μήπως προλάβω να φάω τα γεμιστά της μαμάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!!!!!! ολες καλα βλεπω!!!

albiz πραγματικα κι εγω σαν εσενα ενιωθα στους 2 μηνες.... κι εμενα τα δικα μου κυκλοθυμικα και χωρις προγραμμα... αλλα οσο περναει ο καιρος, βελτιωνονται!!!! κανε υπομονη λιγο ακομη και θα αρχισεις να βλεπεις διαφορα!!!!!!

καραμελενια εχουν μπει στη φαση της εξερευνησης.... κι εσυ στη φαση του κυνηγητου... ποσο το σκεφτομαι αυτο.. οτι οταν θα ειναι στα φορτε τους εγω θα γυρισω δουλεια...

ελευθερια εκανες ευχη;;;

γυμναστηρια και διαιτες βλεπω... τι να πω.... ποτε δεν ημουν τετοιος τυπος, αλλα μαλλον ειναι καιρος να γινω :roll:

οι μικρες σου ειναι λογικο οτι θα εχουν και διαφορετικες μερες/νυχτες... ολα τα παιδακια ξεφευγουν που και που απο τα συνηθησμενα τους...

καρμεν περαστικα στη μικρουλα σου!!!!!!!

φιλακια σε ολες σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΙΚΟ!!!!ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ!!!!!!

πω πω θελω κ γω!!!!

βεβαια κ με την καρμεν που βγηκαμε ειμασταν 4....αλλα εσας δεν σας φτανουμε με τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απίστευτη φωτογραφία!!!!!!!πώς ήταν με τόσα μωρά ταυτόχρονα?φαντάζομαι 2-3 θα έκλαιγαν ταυτόχρονα! άρχισαν να φτιάχνουν πρόγραμμα βασιλική τα μικρούλια?

ελευθερία κοίταξες μήπως έχουν πρησμένα ούλα? το πιθανότερο βέβαια είναι να έτυχε έτσι για να σπάει η μονοτονία!

γλυκιά μου καρμεν ποιός σε συγχισε?καλά κάνω εγω και μπαίνω μόνο στις διδυμομανούλες που είμαστε λίγες και καλές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ισως ετυχε τα σκατα να εχουν γκρινια.η μικρη πιο πολυ δλδ.

ουλακια δεν ειναι φουσκωμενα.τσεκαρισμενο.

εχεις δικιο κ γω κακως καμια φορα απο περιεργεια κοιταω κανα θεμα διατροφης ή με προγραμμα υπνου κ τετοια αλλα σε μερικα συγχυζομαι.δεν παιρνω θεση ποτε γιατι σεβομαι τη γνωμη του καθενα αλλα ως ενος σημειου..

δεν μου ειπες τελικα σε ποιο χωριο πηγατε εκδρομη;;;κ ποιο ειναι το καλυτερο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγαμε στο Μονοδένδρι πο είναι από τα πίο κοντινά, περίπου μισάωρο. έχουμε πάει 100 φορές αλλά είναι πολύ ωραία. το πιό ωραίο κατά τη γνώμη μου είναι το Τσεπέλοβο. Πάρτε τις μικρές κι ελάτε να σας ξεναγήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη μου κ εγω μονο στις διδυμομανουλες μπαινω γιατι παντα γινοντουσαν γκρινιες αλλα ποτε δεν ειχα παρει μερος κ τωρα τελικα ημουν εγω αυτη που την ακουσε απο δυο τρεις που θεωρουν οτι δεν κανει να γραφουμε οτι θελουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτοντως κ εμενα το αγαπημενο μου ειναι το τσεπελοβο. Ολα τα προλαβαινω ε?

new mammyyy σε παω με χιλια με εκφραζεις χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εγραψα κ στην Ελευθερια κ το ξαναγραφω κ εδω. Ημουν στο τσακ πραγματικα να ξεγραφτω κ να μην ξαναμπω ποτε αλλα μου εχετε γινει συνηθεια κ μ αρεσει η ωραια παρεα μας περναω καλα μαζι σας κ δεν θ αφησω να μου το χαλασει αυτο καμια. Εγινα σκατα κ να σας πω την αληθεια μου με πιασανε κ τα κλαμματα γιατι εγω δεν το εκανα απο κακο. Λατρευω τα παιδια κ το ειχα δει στο φεισμπουκ κ εγραφε οτι ηταν κατα της κακοποιησης το θεωρησαν τοσο κακο οκ λυπαμαι λαθος μου αλλα δεν περιμενα να μου επιτεθουν κ με τετοιο τροπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία σ' ευχαριστώ για τις γεννέθλιες ευχές. Ναι, γίναμε 2, άντε, να' μαστε όλα καλά..

Βασιλική από το στόμα σου και στου Θεού το αφτί. μακάρι να αλλάξουν τα πράγματα, αλλά εκείνη η μικρή η ντόσα μου θα με σκάσει. θέλει όλο αγκαλιές (σκάει και χαμόγελα η βρωμούσα)

Η φωτογραφία είναι μία τρέλα. Τον καναπέ τον είχες κάνει παραγγελία;;

New Mammy - συμπεθέρα νο2 συμφωνώ μαζί σου.

Άρα Καρμενσίτα, χέστους κι εσύ, μπορείς. Δεν ξέρω τι σου κάνανε ακριβώς, αλλά όποιος μας στεναχωρεί, ξουτ!

Αυτά, σας αφήνω γιατί αν δεν το' χετε καταλάβει, εγώ εργάζομαι (από το σπίτι μεν, part time μεν, αλλά εργάζομαι)

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπότε έκλεισε, χειμώνα ζαγόρια καλοκαίρι ιθάκη!

εγω πάντως είμαι υπερ της ελευθερίας του λόγου, δεν είναι απαραίτητο ότι γράφεις να αρέσει σε όλους. αν κάποιες τις χάλασε κάνε απλά αυτό που λεει η new mammy και μη σκας!εμεις στις διδυμομανούλες σε λατρεύουμε [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...