Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

good morning κοριτσακια μουυυυυυυυυυ σημερα γιορταζω τον αντρουλη μου. Χρονια πολλα κ σ οποιν εχει καποιον εορταζοντααα.

Ελσα μου η παιδιατρος μου ειπε ν αρχισουμε φρουτο κ μετα μου λεει ασε ξεκινα πρωτα κρεμα βανιλια οχι ρυζαλευρο. Τωρα βεβαια ειναι νωρις ακομα γιατι εκει γυρω στις 26 θα ξεκινησουμε κ μαλιστα της λεω ε θα το κανω 25 δωρο χριστουγεννων δυο κουταλιες κρεμουλα για το απογευμα χαχα. Βεβαια θα ξαναρωτησω αλλα δεν θυμαμαι κ εγω με την κορη μου με τι ειχα ξεκινησει. Νομιζω παλι με κρεμα αλλα δεν ειμαι σιγουρη.

Αυταααα για τωρα σας αφηνω παω να ετοιμασω τα μπεμπινια να τα ντυσω ομορφα σημερα κ να παω για δουλειες γιατι εχω τρεξιματα κ ψωνια. Θα σας βγαλω φωτος να σας βαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια,

καρμεν να χαιρεσαι τον αντρα σου!

καραμελενια κουκλες οι κορες σου!!!!!!!!!

να τις χαιρεσαι! βλεπω και η δικη σου δαχτυλακι στο στομα.... και η δικη μου τα ιδια γμτ.. με το δαχτυλο στο στομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου

καρμεν να χαιρεσαι τον αντρα!

και την οικογενεια ολοκληρη!

2002 μπραβο που γυρισες στο κομφορτ γιατι πιστευω ειναι το καλυτερο για αναγωγες παρολο που δεν το εχω χρησιμοποιησει, αλλα απο αυτα που εχω ακουσει απο αλλες μανουλες.

φριντομ καλως ορισες στα πατρια εδαφη

του χρονου οχι στη Ρωμη, στο Μιλανο να πας που εισαι και της μοδας κοριτσι εσυ μαζι με τις κορακλες σου

αληθεια δεν ειχα προλαβει να γραψω στις συμπεθερες καρμεν φριντομ οτι ειναι κουκλες στη φωτο και αυτες και τα μωρα

να ζησετε ολες!

κλαει η κορακλα φιλακια για τωρα

υ.γ και η δικη μου δαχτυλο-στομα...πειραζει???

εμενα το εκανε απο την κοιλια, την βλεπαμε στους υπερηχους με το δαχτυλο στο στομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το γιογιο κι εγω το ιδιο πιστευω ρε κοριτσια απλα μου φαινεται περιεργο που το κανει η αλλη μανουλα απο τωρα και ειπα να ρωτησω κι εσας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!!

Κάρμεν χρόνια πολλά για τον αντρούλη σου!!!!!!!!!!!!

Εμεις σήμερα έχουμε επετειο :x 13 χρόνια γάμου [smilie=wav.gif]

Αχ αυτό το δάχτυλο πρέπει να είναι πολύ νόστιμο!!!! Πιπίλα το άτιμο το παιδί βάζει μόνο της Χριστιάννας, που την αρπάζει απο το στόμα της :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Ελευθερία καλως όρισες. Φανταζομαι η Ρώμη θα ήταν "απαίσια" ε;;;;;;; Εμείς είμαστε καλούτσικα. Βέβαια έχουμε ακόμα λίγο βράσιμο, αλλά που θα πάει θα περάσει. Το Σάββατο πάμε για εμβόλια πάλι και θα τα ξαναδεί και απο κοντά ο γιατρός για να δούμε τι παίζει.

Κάρμεν να χαίρεσαι τον άντρα σου και εσυ Έλσα να τα εκατοστήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Τα λέμε αργότερα, παω να συνεχίσω το στόλισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί κάνετε κοριτσάκια μου, μου λείψατε!

έλσα να ζήσετε και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

καρμεν χρόνια πολλά στον αντρούλη σου!

για σένα ελευθερία τί να πω, φαντάζομαι απλά τέλεια!

εμεις επιτέλους στολίσαμε και άρεσε πολύ στα μπεμπίνια. χθες πήγαμε εκδρομούλα στα ζαγόρια οικογενειακώς και περάσαμε τέλεια αλλά όταν γυρίσαμε μας πέθαναν, μάλλον τους χαλάσαμε το πρόγραμμα τόσες ώρες και δεν κοιμόταν με τίποτα.

ρε κορίτσια η μικρούλα μου τις τελευταίες μέρες είναι πολύ ανήσυχη. σαν να έχει υπερβολικά πολύ ενέργεια, λέτε να είναι από την κρέμα?δεν θέλει να κάθεται λεπτό στο ίδιο σημείο και όλη την ώρα κουνάει νευρικά χέρια πόδια!εκεί που ήταν τόσο ήσυχη που την ξεχνούσαμε αποφάσισε να κάνει την επανάστασή της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τάισα τα μωράκια κι επανέρχομαι. εμεις ξεκινήσαμε με ριζάλευρο βανίλια της ΝΟΥΝΟΥ.Νουνου είναι και το γάλα μας οπότε πήραμε και την κρεμούλα. τρώμε κρέμα το πρωί στις 11 αλλά σε λίγες μέρες που ξεκινάμε και φρούτα η κρέμα θα πάει απόγευμα. οπότε τώρα τρώμε το πρώτο γεύμα όταν ξυπνήσουν, δηλαδή 7 ή 7.30, μετά κρέμα στις 11, γάλα 2.30, 6 και 10 ή 10.30. το τελευταίο το πίνουν συνήθως κοιμισμένα.

ελευθερία δηλαδή τώρα τα μωρά κοιμούνται μέχρι 8.30???πώς???τα δικά μου ξυπνάνε 7 με 7.30. εγω βάζω ξυπνητήρι κατά τις 7.15 για να φτιάξω το γάλα πριν ξυπνήσουν γιατί κλαίνε και δεν μπορώ τόση φασαρία πρωί πρωί. όταν το φτιάξω αν δεν έχουν ξυπνήσει τα ξυπνάω εγω και τα ταίζω. λέτε να κάνω λάθος?μάλλον δεν θα μάθουν να ξυπνάνε ποτέ αργότερα με αυτόν τον τρόπο.

κι ο μπεμπάκος μου μονίμως με το δάχτυλο στο στόμα είναι, πειράζει?λέτε να τους μένει συνήθεια? η μικρή πάλι είναι πορωμένη με την πιπίλα, δεν την αποχωρίζεται ποτέ,πιστεύω ότι και στο δημοτικό με πιπίλα θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα τρεις ωρες κ με πεταξε....δεν πτοουμαι ομως κ ξαναγραφω!

καρμεν χρονια πολλα στον αντρα σου!του χρονου να του κανει δωρο ενα μωρο ακομα!!!να ειστε μια μεγαλη κ ευτυχισμενη οικογενεια!

ελσα χρονια σας πολλα κ ευτυχισμενα!να γερασετε μαζι ευτυχισμενοι κ με υγεια να χαρειτε τα παιδια σας καλους κ αξιους ανθρωπους!

τα μωρα τσεκαρισμενο σημερα ξυπνησαν 8:30!μαλλον εγω τα ξυπνησα.κοιμηθηκαν αμεσως.τα ξανα ξυπνησα στις 11.τα ταισα 11 κ κατι.φυγαμε πηγαμε βολτα.ξανακοιμηθηκαν στο καροτσι κανα τεταρτο.στο σπιτι τα ταισα στις 2.30.τα εβαλα αμεσως στην κουνια οπου κ ξανακοιμηθηκαν κατευθειαν.κ ερχομαι κ λεω.ειναι φυσιολογικο αυτο;γιατι κοιμουνται τοσο πολυ;.εχω αρχισει κ αγχωνομαι.αληθεια σας λεω.το ειπα στην παιδιατρο της εκανε εντυπωση που κοιμουνται τοσο αλλα δεν ανησυχησε.βεβαια τα μωρα ειναι πολυ ενεργητικα οταν ειναι ξυπνια,καταλαβαινουν,αντιδρουν,δεν ειναι πως ειναι οκνα ή μου κανει κατι κακη εντυπωση αλλα τοσος υπνος;;;οτι θα μ ανησυχουσε παντως αυτο δεν το περιμενα.

κοριτσια αρχισα επισημα διαιτα.το απογευμα θα παω στο γυμναστηριο που βρισκεται ενα δρομο διπλα απο το σπιτι μου κ θα ξεκινησω αμεσα.το υποσχεθηκα στον εαυτο μου.εγω αντι να μπαινω ξεχειλωνω.τρωω περισσοτερο απ οτι ετρωγα την εγκυμοσυνη.τωρα θα μου πειτε μεσα στις γιορτες αποφασισες να κανεις διαιτα;;;μακαρι να καταφερω τιποτα.καλα τα 52 κιλα που ημουν δεν τα φτανω με τιποτα αλλα ας χασω κανα εφταρι κιλα κ βλεπουμε!

αυτα προς το παρον.παω να κανω μπανιο κ τα μποτε μου.το πρωι περασα απο το βαρνακιωτη που δουλευει μια φιλη μου αισθητικος στην clarins κ με φορτωσε μασκες κ κρεμες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερία πες το μυστικό, δε θα το πω σε κανέναν! τί τους δίνεις και κοιμούνται τόσο??? τα δικά μου τις τελευταίες μέρες σαν να έχουν πιεί 10 καπούτσο (με το συμπάθειο :oops: ), ρεντμπουλ και έκσταση μαζί!ειδικά η μικρή ντουρασελ τελείως, εκεί που λες δεν μπορεί κουράστηκε τώρα, κοιμάται μισή ώρα και συνεχίζει, συνεχίζει, συνεχίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα δεν τους δινω ρε συ.να ακομα κοιμουνται.κ καθε απογευμα εμεις τις ξυπναμε στις 6,15 για να φανε στις 6,30...εμενα δεν με πειραζει να μενουν ξυπνιες.αφου ειναι πολυ ησυχες κ δεν με κουραζουν.το αντιθετο θα ελεγα.εδω θελω να παιξω μαζι τους κ αυτες ολο νανακια κανουν.εσενα δεν σου φαινεται περιεργο που κοιμουνται τοσο;τι να πω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επανερχομαι με τις γνωστες αποριες μου:

εκπαιδευτικο μπιμπερο ποτε θα δωσουμε;για να μαθαινουν να πινουν το γαλα μονα τους;

τα ρουχα τους μεχρι ποτε τα σιδερωνουμε;το πλυντηριο που εχω εχει ενα προγραμμα που βγαζει τα ρουχα ατσαλακωτα.τα δικα μας σπανια τα σιδερωνω.των μωρων φυσικα τα σιδερωνω.απλα σκεφτομαι οτι δεν θα με χαλαγε να μην τα σιδερωνα.δεν ντρεπομαι λιγο λεω εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αλήθεια είανι ότι όλες οι μαμάδες παραπονιούνται ότι τα μωρά τους δεν κοιμούνται αρκετά όχι γιατί κοιμούνται πολύ!πάντως ανησυχιτικό σίγουρα δεν είναι, βολικό πάλι πολύ! ελπίζω να περνάει απλά μια φάση η μικρή μου γιατί δεν θέλω να πιστέψω ότι δεν είναι πιά η υπναρού μου!

για να πίνουν μόνα τους πολύ νωρίς το βλέπω, εγω τουλάχιστον δεν έχω όρεξη να σφουγγαρίζω και να τους αλάζω ρούχα 10 φορές τη μέρα!ακριβώς το ίδιο αναρωτιόμουν κι εγω με το σιδέρωμα. πήρα πρωτοβουλία κι έχω σταματήσει να σιδερώνω τις σαλιάρες και τα πετσετάκια που σκουπιζόμαστε όταν τρώμε κρέμα. θέλω να σταματήσω και τα υπόλοιπα, δεν προλαβαίνω και μου γίνονται κάτι στοίβες τριόροφες!

τώρα διάβασα όλα τα νέα σας. νεροχύτη και κουμπαρά? :lol::lol: και μετά αισθάνομαι άσχημα εγω που τον λέω απλά φαγάνα! μάλλον το έχουν τα αγοράκια ότι τους βάζεις στο στόμα να το καταβροχθίζουν!σήμερα δεν μπορούσα να του πάρω το νερό με τίποτα, τελικά ήπιε όλο το μπιμπερό και αμέσως μετά το έβγαλε!μέχρι και με το ντεπον ξετρελάθηκε!

τέλειες οι φωτο κοριτσάκια. έλσα σωστές πριγκίπισσες οι μικρούλες!

καλά κάρμεν η ζετούλα όλα τα λεφτά με την φουστίτσα της. κριμα η μικρούλα μάλλον ζηλεύει τους μπέμπηδες και της βγαίνει σε υπρένταση και τσισάκια! εννοείται ότι θα έρθουμε να λιαστούμε ιθάκη το καλοκαίρι να γνωρίσετε και τη νύφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον είναι απλώς υπναρούδες οι κορες σου Ελευθερία!!!!!!

Κοίτα και οι δικές μου κοιμούνται αρκετά για την ηλικία τους, αν τις συγκρίνω με τον γιό μου ειδικά σ'αυτην την ηλικία...καμία σχέση!!!

Το πότε το κάθε παιδάκι θα πιάσει εκπαιδευτικό μπιμπερό είναι σχετικό.Βέβαια το να πιούν όλο το γάλα μόνα τους θα αργήσει πολύ ακόμα λόγο του ότι είναι μεγ'αλη ποσότητα.Τα κορίτσια μου ακόμα δεν το καταφέρνου καλά το ποτήρι γιατί πρέπει να ρουφήξουν δυνατά.Αυτά τα ποτηράκια συνήθως έχουν ασφάλεια να μην τρέχει το υγρό όταν δεν ρουφάει το μωρό.Ο "κουμπαράς" μου μια χαρά το κατάφερνε αλλά τελείως μόνος του ήπιε κοντα 16 μηνών.Είναι βλέπεις και μια ιεροτελεστία το γάλα και κυρίως το βραδυνό!!

Να σασ πώ την αλήθεια απο 5 μηνών και μετά είχε τύχει πολλές φορές να τους βάλω και κανένα ασιδέρωτο ρούχο μέσα στο σπίτι γιατί δεν είμαι και φαν του σπορ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όταν λέτε εκπαιδευτικό μπιμπερό τί εννοείτε?υπάρχει κάποιο είδικό?

ελσα από ποτε άρχισαν να κάνουν παρέα οι μικρούλες σου?τα δικά μου εδω και λίγες μέρες χαμογελάνε το ένα στο άλλο και κάνουν φωνούλες αλλά όχι πάντα!αποφεύγω να τα βάζω και πολύ κοντά γιατί φοβάμαι. θέλουν να πιάνουν τα πάντα κι έχουμε ατυχηματάκια. προχθες ο μικρός άρπαξε το αυτί της μπέμπας και το έστριψε και σήμερα η μικρή για αντίποινα τον έγδαρε με τα νύχια στο χεράκι οπότε λέω για λίγο καιρό να αποφεύγουν τις στενές επαφές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο την αρχή τις είχα πάντα κοντά!!Και απο την ώρα που τις άφησα ελεύθερες στο πάτωμα να κυλιούνται ασχολούντε η μια με την άλλη.Βεβαια εχουμε συχνά ατυχηματάκια, αλλά τα ξεπερνάνε γρήγορα και συνεχίζουν...την περισσότερη ώρα πλέον είναι μαζί σαν τους Χιώτες!!

Ανακαλύψανε και το ντουλάπι της μαμάς με τα τάπερ...τα βγάζουν ΟΟΟΛΑΑΑ έξω και τα βαράνε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον στα γρηγορα πρωτον ευχαριστουμεεεεεεεεε για τις ευχες. Δευτερον δεν το συζητω να ρθειτε για διακοπες ολες κ οι νυφες αλλα κ ολοι οι συνομιλοικοι..

Αλλο για το μπιμπερο το εκπαιδευτικο ειναι πααααααααααρα πολυ νωρις. Οι μικροι εμενα μεταξυ τους κανουν παρεα αλλα με την μεγαλη οχι ακομα.

Για το σιδερωμα ουτε εγω ημουν πολυ φαν κ το σταματησα στον χρονο με την μικρη κ λεω με τους μπεμπηδες να το σταματησω εκει στους δεκα μηνες ε να χουν σταματησει κ την αποστειρωση κ ολα κ να μην με νοιαζει. Ηδη βαζουν τα παντα στο στομα τους κ δοντι δεν φαινεται στον οριζοντα αλλα... Μολις πιασουν το χερι μου το χωνουν στο στομα αλλα...

Βρε παιδια κ εμενα ακομα κοιμουνται αρκετα κ αν δεν εχουν χορτασει εχουνγκρινια

πχ σημερα που ηταν το προγραμμα μας σκατα ξυπνησαν πχ το μεσημερι 4 που επρεπε να παιξουν κ να φανε πχ 5 κ να κοιμηθουν 8 αλλα νυσταζαν κ ετσι εφαγαν κ κοιμουνται παλι ταβλα τοσες ωρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, δώστε λίγο ύπνο κι από' δω....

μας έχει φάει η μαύρη αυπνία.

Καρμενσίτα να χαίρεσαι το στεφάνι σου και Έλσα σου εύχομαι να γιορτάζετε την επέτειό σας μέχρι τα βαθιά σας γεράματα.

Να ρωτήσω, δόντια πότε βγάζουνε τα μπεμπέ;

Αλίκη Όλγα, του άρεσε και το ντεπόν ε;;;; νεροχύτης - κουμπαράς και ο δικός σου λοιπόν. χα! χα!

Πάντως κι εμένα δε βρίσκουν την άκρη τους ακόμα τούτα τα μωράκια. Τη μία λες, άγια παιδιά, την άλλη τα πουλάς ευχαρίστως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γραφτηκα γυμναστηριο!!!αυριο ξεκιναω!αντε κ ο θεος βοηθος!σημερα με μετρο εφαγα.ιδωμεν!

για το δαχτυλο που λεγατε εμενα το βαζουν μονο αν ξυπνησουν το βραδυ κ τους εχει πεσει η πιπιλα.κ πιπιλα βαζουν μονο οταν νυσταζουν το βραδυ κ μολις κοιμηθουν την πετανε.

δοντακι κ μενα δεν βγαζουν ακομα.το ειπε κ η παιδιατρος οτι δεν βλεπει κατι στον οριζοντα.πω πω μου φαινεται τοσο περιεργο που ξαφνικα ενα πρωι τσαφ θα ξεφυτρωσει ενα δοντακι!

σημερα πηγαμε σουπερ μαρκετ κ χαζευα τις κρεμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδια μου σημερα μπηκα τρεχοντας λιγο γιατι ειμαστε καπως. Η μεγαλη μου ξυπνησε κ ετρεχε η μυτη κ οι μπεμπηδες απο χθες ματι τρελο κ τετοια γκρινια που δεν την εχουν ξανακανει. Κ εγω? σερνομαι κ δεν ξερω γιατι. Κυριολεκτικα σερνομαι δεν εχω δυναμη να κανω τιποτα ουτε να κανω δουλειες ουτε τιποτα. Ελευθερια ειδες την φωτο με την ζετα με τη φουστα??????? τρελα κοιμηθηκαμε με την φουστα περιτο να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μποτζορνο σενιοριτες!

καρμεν την ειδα την ταλιμπανιτσα με τη φουστιτσα αλλα δεν τη σχολιασα μην με πειτε κ ψωνιο!!!!ειναι κουκλιτσα!ο ντενις!τι παθατε ρε συ;μπας κ ηρθε η τζωρτζια χτες κ σας γλωσσοφαγε;

να σου πω στειμε μου με μειλ τις φωτο που εβγαλε ο αδερφος σου με το κινητο του γιατι δεν τις εχω ολες.

τα μωρα κλασσικα κοιμουνται.κ σημερα 8,30 τα ξυπνησα.λεω αυριο να τα αφησω να δω απο περιεργεια τι ωρα θα ξυπνησουν.

φορεσα τη φορμα μου απο τωρα κ προετοιμαζομαι ψυχολογικα για το απογευμα.εφτιαξα κ σπανακορυζο κ ετοιμαζομαι να φαω!το πρωι γαλα με δημητριακα.κ πειναω........

παω να κανω καμια δουλεια.χτες βαρεθηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλή αρχή ελευθερία!σε ζηλεύω, θέλω κι εγω αλλά δεν το τολμάω. όσες φορές έχω ξεκινησει γυμναστήριο το σταμάτησα το πολύ στους 3 μήνες, πολύ αθλητικός τύπος είμαι η άτιμη. τώρα με τοση κούραση νομιζω ότι θα το σταματήσω στις 3 μέρες!

χθες πήγαμε σε γιορτή αλλά μας βγήκε ξινή!ο μπέμπης έπαθε κατι αδιευκρίνιστο και χτυπιόταν στο κλάμα για τουλάχιστον μία ώρα. μιλάμε τσίριζε!μέχρι και γάλα του έδωσα και δεν σταματούσε, καταλαβαίνετε πόσο σοβαρά ήταν τα πράγματα!το πρωί ξύπνησε πρώτη φορά στις 8( [smilie=blob1.gif]) και σήμερα είνααι μια χαρά.

η μικρή μου σήμερα έκανε την πρώτη της ολοκληρωμένη κωλοτούμπα, από ανάσκελα μπρούμυτα!πιάστηκε από τα παιχνίδια του γυμναστηριου και γύρισε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πηγα γυμναστηριο λεμε!!!

ενιωθα λες κ πηγα σε αλλο πλανητη.θυμηθηκα τα νιατα μου.πηγαινα γυμν παρα πολλα χρονια πολυ συχνα κ σταματησα κανα χρονο πριν μεινω εγκυος!αχ μου αρεσε παρα πολυ...δεν εκανα πολλα πραγματα γιατι ειμαι τελειως σαν λαπας!!αυριο θα ειμαι τερμα πιασμενη!!

που ειστε ολες εσεις σημερα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έκανες ευχή όμορφη κοπελιά;;;;

μπράβο Ελευθερία, ας είσαι πιασμένη θα στρώσεις και εφόσον γυμναζόσουν χρόνια, θα επανέλθεις γρήγορα. εγώ να δω πότε θα το αποφασίσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...