Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

α ξεχασα να σας πω απιστευτη βραδια αποψε ενω οι μπεμπηδες κοιμουνται ταβλα το αργοτερο 8,30 ειχαν τετοια γκρινια κ καλα τους εβαλα 8,20 κ ο ενας γκλαουνιζε μεχρι 8,45 ο αλλος μεχρι 10.15 λυσσα να μη μπορω να τον ηρεμισω ε στο τελος του εδωσα ντεπον οτι κ να ναι να του περασει δεν γινοταν αλλιως.

Αντε Ελευθερια μου σου ευχομαι να περασεις τα καλυτερα γενεθλια φετοςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ρε συ κ γω να φανταστεις τον κωστα δεν τον παιρνω ποτε μαζι!!!!

θυμαμαι την πρωτη φορα που ηρθε σπιτι που ηταν νεογεννητα τα παιδια ηρθε στις 9 κ εφυγε στις 1:30!!!τρελαθηκα!δεν την ηξερα κ τοτε κ λεω κατι δεν παει καλα μ αυτην!!!αλλα ειναι πολυ καλη κ οτι εχω χρειαστει ειναι παντα παρουσα.

εμενα μου παιρνει 45 ευρω επισκεψη κ για τα δυο παιδια.ξερω οτι επισκεψη παιρνει 25 ευρω.ενταξει καλα μου φαινεται οτι παιρνει.

καρμεν μου καλο ταξιδι να εχεις.οτι ωρα φτασεις πατρα παρ με τηλ.εγω οπως σου ειπα θα ειμαι κεντρο κατα τις 11,30 κ θα φυγω μετα τις 13,30.οποτε τα λεμε αυριο!!ανυπομονω να σας δω!!αν κ θα ηθελα να δω κ τον ντενις τον τρομερο μαζι σας!!!

κοριτσια δεν ξερω για σας αλλα πατρα εχει καλοκαιρι!κανονικα!ειχε πολυ ωραια βραδια κ πηγαμε με τα διδυμομπεμπιδια σε μια κεντρικη πλατεια (στα ψηλα αλωνια για τις γνωριζουσες!!) κ κατσαμε εξω κ φαγαμε ποικιλιες κ μπυρες!το ριξαμε εξω οικογενειακως!περασαμε πολυ ωραια!

νιου μαμμυ που εισαι;;;

βιβη;;;

ελσα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου ασε τον Ντενις τον τρομερο να καθισει εδω γιατι παραηταν τρομερη σημερα. Μου κατουρησε το βρακι της 8 φορες σημερα οποτε καταλαβαινετε πως ειμαι. Ναι ναι εχουμε ξεκατουριστει απο το καλοκαιρι κ σημερα τα εκανε 8 φορες. Οι περισσοτεροι που το συζητησα μου ειπαν οτι ειναι θεμα ζηλιας. Κατα πασα πιθανοτητα ετσι ειναι γιατι το πρωι στο μαγαζι πηγε κανονικα χωρις να λερωθει ενω απο το μεσημερι που ηρθαμε σπιτι ξεκινησαν τα καλα μου. Θα δειξει. Αν αυριο που θα λειπω δεν κανει τιποτα παει να πει οτι οντως ειναι απο την ζηλια της. Βεβαια αν ειναι οντως ετσι καηκα γιατι δεν γινεται κ τιποτα σπουδαιο απλα θελει συζητηση κ ξαναμανα συζητηση.

Τελος παντων.

Τι κανουν τα υπολοιπα κοριτσακια?????????????? αντε αν καταφερω να μπω αυριο βραδυ θα σας διαβασω απο την πατρα. ΦΙλακια πολλα κοριτσακια μου κ πολλα φιλια στα μωρουλινια μας ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!!

Χάθηκα ε;;

μπαίνω σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω...ή εισπνεόμενα θα δίνω ή σταγόνες ή ορό!!!

Οι μικρούλες μου έχουν βήχα που δεν λέει να φύγει...το απόγευμα παιδίατρο...ελπίζω να γλιτώσουμε την αντιβίωση!!!

Δεν τρώνε και καλά...ζόρι!!!

Ελευθερία ευχαριστώ για τις οδηγίες για τις τουτου, αλήθεια πότε φεύγεις Ρώμη;;;

Αν δεν ξαναμιλήσουμε καλό ταξίδι και καλά να περάσετε!!!!!

Κάρμεν επιτέλους φεύγεις πάτρα;;; Καλές βόλτες αν προλάβεις!!!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;;; Τα άρωστα μπεμπούδια;;;;

Συγνώμη αλλά δεν θυμάμαι και πολλά απο αυτά που γράψατε :oops::oops:

Σας αφήνω,πάω για τάισμα αν καταφ'ερω θα μπω αργότερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπήκα μόνο και μόνο για να μη χαθώ εντελως..

κούραση πολύ τούτα τα μπεμπέδια, να' ναι καλά.

αύριο έχουμε εμβόλιο. κάπως τα κάναμε τάτσι μήτσι και θα μας το γράψουνε και δεν θα πάμε στο ΙΚΑ και θα μας το κάνει ο γιατρός μας.

ρε κορίτσια, τόσες ώρες τι κάνετε στους γιατρούς;; τι εξετάζουν και κάνετε δίωρα και τρίωρα;; εμείς είμαστε όπως η Αλίκη - λουκουμάκι μισή ωρίτσα και γεια σας.

Ελευθερία ξαναπες πότε έχεις γεννέθλια για να σου πούμε χρόνια πολλά. το μόνο που θυμάμαι είναι οτι θα βρίσκεσαι στην αιώνια πόλη. σου έχω ξαναπεί να δώσεις τα σέβη μου στον πάπα ε;; θέλεις να σου κάνω ένα σούπερ ταχύρυθμο ιταλικό μάθημα;; αν ναι, δώσε σήμα και ξεκινάμε δουλειά.

Κάρμεν! επιτέλους! Λάμψη κατέληξε το ταξίδι σου.

Συμπεθέρα new mammy γουερ αρ γιου;;

άντε περαστικά μας ρε παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας φιλενάδες!ακόμη άρρωστα τα μπουμπουδάκια ε? κάτι ξέρω εγω και δεν τον χωνεύω τον χειμώνα! περαστικούλια πολλά!

βιβή τα δικά μου στα 3 πρώτα εμβόλια δεν είχαν καμια παρενέργεια οπότε νομιζω θα είστε εντάξει κι εσεις. πάντως μέχρι να κλείσουν το πρώτο 3μηνο είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα. εγω είχα απελπιστεί από την κούρση. μετά λιγο στρώνουν με τον ύπνο λίγο απασχολούνται με παιχνίδια και τέτοια είναι πολύ καλύτερα, υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω απίστευτη εικόνα!!!!!τα καταφέρατε τελικά μικρες μου!του χρόνου έτσι θα κυκλοφορούμε κι εμεις στα γιάννενα, η αδερφή του άντρα μου περιμένει δίδυμα!

πότε αναχωρείς για ρώμα τρελοκόριτσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως ειπα για την παραπανω φωτογραφια δεν θα πω τιποτα!!!

ενταξει τα μωρα της καρμεν δεν παιζονται!!!ο θεοφιλος ηταν ξυπνιος κ ολο γελαγε!ο αλλος ο μπουλουκος δεν ξυπνησε καθολου!!!

κ το καλο;;;εχουμε πει οτι ο θεοφιλος θα παρει την τετη τη δικη μου!ε ηταν κ οι δυο τους ξυπνιοι κ τα αλλα δυο μωρα ουτε που ανοιξαν τα ματια!μα το ειχαν καταλαβει οτι θα γινουν τα ειδωματα!επρεπε να δειτε πως κοιταγονταν!love at first site!!!

πηγαμε για καφε εκει που δουλευει ο αντρας μου κ ο κωστας με το που ειδε τα μωρα πηγε κατευθειαν στο θεοφιλο!!μα που καταλαβες του λεω οτι αυτος ειναι ο γαμπρος σου;;;

αλλα ηθελα κ αλλο ρε γμτ....δεν μπορεσαμε να κατσουμε πολυ ωρα γιατι η καρμεν επρεπε να παει στο μικροβιολογικο!! :cry::cry::cry:

αλλα περασα πολυ καλα!!!καρμενσιτα συμπεθερα μου!!!

ελσα περαστικα ρε συ..μακαρι να μην παρετε αντιβιωση.να ρωτησω κατι;αν αρρωστησει το ενα ειναι στανταρ οτι θα αρρωστησει κ το αλλο;εχει να κανει με το οτι ειναι διδυμα ή το ιδιο θα συνεβαινε κ με παιδακια διαφορετικης ηλικιας;;;

βιβη μην χανεσαι!!! :cry::cry: ελα κ μεγαλωνουν τα μωρα...κ δεν θελω καθολου που μεγαλωνουν...πωπω πως περναει ο καιρος!!!

νιου μαμμυ σε βλεπω!!!!

το απογευμα παμε τα μωρα στην πεθερα!δεν εχω τιποτα ετοιμασει για το ταξιδι.ουτε κ το εχω καταλαβει οτι αυριο τετοια ωρα θα ειμαι ρωμη!αυριο εχω γενεθλια!μεγαλωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κορίτσια με τα μωράκια τα ζηλευτά. πάντα τέτοιες συναντήσεις, χαρούμενες και γελαστές.

άντε, μπορεί κάποτε να βρεθούμε και οι υπόλοιπες οι σκορπιες.

Ελευθερία επειδή λες δεν φοράς χοντρα ρούχα, Ρώμη κάνει κρύο ξέρεις.. δες τον καιρό φυσικά και πράξε ανάλογα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ,τον προλάβατε τον γαμπρό τον τρελοεπτανήσιο κι ομορφονιό αλλά αφού είναι έρωτας κεραυνοβόλος τύφλα να΄χουν οι πεθερές!

εγω δίνω προσφορά για τον διονυσάκο...έχω νύφη όμορφη και οικονόμα, δεν τρώμε πολύ κρατάμε σιλουέτα!

αν δεν τα ξαναπούμε καλό ταξίδι!να περάσετε τέλειααααααα! και να μη ξεχάσω, [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πειτε μου τη γνωμη σας.

τα μωρα κοιμουνται δεκα κ κατι κ ξυπνανε 8 παρα.το κανουν αυτο εδω κ δυο βδομδες περιπου.το θεμα ειναι μετα τις 8 τι ωρα να τις ταιζω.μολις φανε κοιμουνται παλι μεχρι τις 11.οταν ξυπνησουν τι ταιζω κ μετα παλι 2,30 6,30 κ 10 κ κατι.αλλα μου φαινεται οτι τα πρωινα ειναι κοντινα.τριωρα.σκεφτομαι μηπως τους το ξανω πενταωρο.δλδ να ταιζω 8,1,6,10 τελευταιο.βγαινουν βεβαια 4 γευματα κ δεν ξερω αν κανει.θα ρωτησω βεβαια την παιδιατρο αλλα οταν γυρισω.φανταζομαι οτι οταν μπουμε στις κρεμες τον αλλο μηνα 4 θα ειναι τα γευματα.

εσεις πως το κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα γρηγορα να πω γεια σας κι εγω!

σας φιλω ολες!

θα προσπαθησω να μπω βραδυ

φριντομ αν δεν σε προλαβω καλα να περασεις και καλη ξεκουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ. ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΤΗ ΡΩΜΗ. ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ.

ΤΑ ΔΙΔΥΜΟΚΑΡΟΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΙΤΑΓΑΝΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ. ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ. ΤΩΡΑ ΤΡΩΝΕ 8,12,4,8,12, ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΩΣΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.30-10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΤΑ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ.

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ NOVALAC ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ FRISOLAC. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡ. ΑΠΟ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΗΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ.

ΕΛΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου εμείς χρησιμοποιήσαμε το novalac το απλό και το AR για το μπέμπη που έχει τις αναγωγές. δεν μου άρεσε. του καθόταν "μπάλα" του παιδιού στο στομαχάκι, έτσι καταλάβαινα. το άλλαξα και πήρα το ΝΑΝ AR για το μπέμπη και το απλό για τη μπέμπα (μας το' χανε δώσει στην κλινική). πάλι όμως δεν είμαι ευχαριστημένη. αύριο που θα πάμε για το εμβόλιο θα ρωτήσω το γιατρό, δεν μπορεί εκεί που τρώει ειδικό γάλα να ρίχνει ρουκέτες το μωράκι..

Α, Ελευθερία, οι ποδόσακοι ήταν του καροτσιού ή τους αγόρασες χωριστά;;

Και έτσι για να πω κι εγώ για τα γεύματα, αν κι εμένα είναι πολύ νινιά ακόμα, τα ταίζουμε κάθε 4 ώρες, όμως δεν μπορούμε να έχουμε συγκεκριμένες ώρες, γιατί ας πούμε οτι το τελευταίο γεύμα είναι στις 1 τα ξημερώματα, μετά τα βάζουμε για νάνι και δεν τα ξυπνάμε εκτός αν ξυπνήσουν μόνα τους. πολλές φορές πάει μέχρι τις 6 - 7 η ώρα το πρωί. έ, από' κει κρατάμε καινούργιο τετράωρο πρόγραμμα. κάνουμε βλακεία λέτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω παλι!μολις γυρισαμε απο την πεθερα.αφησα τα μωρα με βαρεια καρδια.δεν θελω να το σκεφτομαι ομως γιατι αλλο το ενα κ αλλο το αλλο.δεν ξερω καμια φορα νιωθω τυψεις που τα αφηνω αλλα νομιζω οτι καλο ειναι να κανω κ με τον αντρα μου πραγματα σαν ζευγαρι.τελοσπαντων.

επνερχομαι στα δικα μας.

γιωργια θα σου ελεγα να δοκιμασεις να σταματησεις το 12 το βραδυ.το δικο μου το ωραριο πως σου φαινεται;για καντο μπας κ πιασει.το αλλο που μπορεις να κανεις ειναι σιγα σιγα να ερχεσαι πιο νωρις στο τελευταιο γευμα.δλδ εκει που ταιζεις 12 να ταισεις 11:45.μετα απο λιγες μερες 11:30,μετα 11:15 κ.λ.π. για να το φερεις πιο νωρις.με τα γαλατα ταλαιπωρια ρε γμτ.

βιβη τους ποδοσακους τους αγορασα απο το ebay 45 ευρω κ τους δυο με εξοδα αποστολης.δεστους εδω.με εχουν βολεψει αφανταστα!

http://cgi.ebay.co.uk/Hauck-pink-cosyto ... 3a60e8fd9f

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μουυυυυυυυυυ συμπεθερα μου γλυκια ευχομαι να περασεις τα καλυτερα γενεθλια της ζωης σου αυριο. Εχω ξετρελαθει με τα δωρα σου κ μολις παω σπιτι θα τα βαλω στην ζετουλα κ θα την βγαλω φωτογραφιεςςςςςς. Καλα η νυφη μου απλα τα σπαει. Θεααααα που λεει κ ο ψινακης. Βεβαια απο τετοιους γονεις τι να βγουν οι τσουπριτσες? δυο καλονες πραγματικα αν δειτε κατι ματακια κ κατι βλεφαριδες...

οταν παω σπιτι θα σας βαλω φωτο που ειμαστε κ εγω με την συμπεθερα αγκαλιτσα χαχα. Ετρεχα σαν την τρελη αλλα προλαβα. Ο Θεοφιλος τελειος ουτε κιχ την ωρα που του πηραν αιμα ο Διονυσης ε ψιλοεκλαψε αλλα τιποτα σπουδαιο. Το κακο ειναι οτι δεν βρηκα τον σταθμο δραστηριοτητων απο τα μαδερκερ κ στενοχωρηθηκα.

Α Ελευθερια φοβερος ο αντρας σου με τον Θεοφιλο οπως ειδες τον συμπαθησε κ ο γαμπρος.

Βρε κοριτσια εμενα ο Διονυσης δευτερο βραδυ αποψε που σαπισε στο κλαμα απο τις 8 μεχρι 9,40 δηλαδη τι εχει αυτο το παιδι δεν καταλαβαινω. Με εκνευρισε κ παραληλα με στενοχωρησε. Δεν ξερω γιατι το κανει αυτο. Ευχομαι παντως απο τον αλλο μηνα που θα ξεκινησουμε τις κρεμες να κοιμομαστε κ μεις μεχρι τις 8 γιατι εμεις κοιμομαστε 8,30 τρωνε 11,30 κ μετα περιπου 6,30 με 7 αλλα δεν πανε 8. Αν τους βαλω πιπιλα ε μπορει αλλα τελικα σηκωνομαι εκεινη την ωρα τους ταιζω κμετα παμε 10.

Αυριο θα παμε για τα δυο εμβολια κλαψ. Δυο σε καθε μπουτι οποτε φανταστειτε αυριο τι γκρινια θα χει ο μπεμπηςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εκτος των αλλων εχω ξετρελαθει κ με τα δωρα που εκανε η συμπεθερα κ στα 3 μωρουδελια τι να πωωωω ρεσπεκτ χρυσοχερα συμπεθερα μολις δει η ζετουλα τα ρουχα θα τα βαλει κ θα χορευει χαχα.

Περαστικα στα αρωστουλια μας ξεχασα να πω.

Εχω ανχος για τα αποτελεσματα του θυροειδη αυριο κ δυστηχως θα πρεπει να περιμενω μεχρι αυριο το απογευμα για να τα μαθω κ τρεμωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν ολα καλα θα πανε κ με τις εξετασεις κ με τα εμβολια!

ο μικρουλης μωρε τι εχει κ γκρινιαζει;;ο μπουλουκος;;

post-10130-13873935657803_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα τα βρηκαμε παντως με την νυφη δεν μπορεις να πεις. Καλα κοριτσια αν δειτε ντυσιμο η νυφη ε πως να μην ξεμυαλιστει ο γαμπρος. Ναι ο Διονυσακης γκρινιαζε δεν ξερω μπορει να ειναι η κοιλια του γιατι αυτο το παιδι με τον θηλασμο κανει κ μια εβδομαδα να ενεργηθει γαμωτο.

Αλικη ευπροσδεκτη η προταση κ οπως λεει κ η αλλη συμπεθερα θα ρχεστε για διακοπες στο νησιιιιιι να δειτε τοτε πλακα που θα παθουν αν δουν τοσα διδυμακια μαζι. Ελευθερια την θελω κ εγω την φωτο με την νυφηηηηηη η την εχει ο αδερφος μου? ακομα να μου τις στειλει κ τον εχω φαει αλλα αυτος βγηκε κ εγω βαριεμαιιιιιιιιιιιιι.

Κοριτσια οπως βλεπετε κ στην συγκεκριμενη φωτο που την βλεπω τωρα κ επαθα πλακα πρεπει να χασω εκατον πενηντα κιλα. Πως??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα να περασετε συμπεθερα μουυυυυυυυυυυυ η μαλλον να περασετε τελεια κ να τα εκατοστησεις να εχεις τα ομορφοτερα γενεθλια κ το νου σου ε? εγω πηγα μυκονο με τον αντρα μου για 5-6 μερες κ γυρισα με διδυμα χαχα πλακα κανω να περασετε υπεροχα κ περιμενουμε να μας πεις τα νεα σουυυυυυυυυυυ α κ φωτος.

Αλικηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμέρα!!

Λοιπόν τα νέα μας...την βροχιολίτιδα την τσιμπίσαμε...να την χαιρόμαστε...αυτιά καθαρά προς το παρόν...

για αντιβίωση πήραμε παράταση 2 μέρες!!!

κατα τ'άλλα μετράτε:4 φορές αερολίν, 2 φορές φλιξοτάιντ, 2 φορές σταγόνες σολντεσανιλ, 2 φορές ρινική αλοιφή, και ενδιάμεσα όρο!!!! Όλα αυτά επι 2!!!!!!!!

Συμπεθέρες, νύφες και γαμπροι όλοι κούκλοι!!!!!!!!!!!!!!

Ελευθερία καλάνα περάσεις και χρόνια πολλά!!!!!!!!

Κάρμεν καλά αποτελέσματα!!Αλήθεια γιατί κάνεις εξέταση θυροειδή;;

Γεωργία μην περιμένεις θαύματα απο τα αντιαναγωγικά γάλατα απλώς βελτιώνουν κάπως την κατάσταση, δεν σταματούν τις αναγωγές!!

όσο για το ωράριο όσες πλησιάζετε στην φάση για στερεές περιμένετε για να προσμαρμόσετε τότε το πρόγραμμά θα είναι πιο έυκολο!!!

πάω να ψεκάσω και επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΒΙΒΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ NOVALAC ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ fRISOLAC ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑΥΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΒΕΛΤΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΛΣΑ. ΑΦΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΗ ΡΩΜΗ!!!!

ΕΛΣΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία δοκίμασε το frisolac comfort το αντιαναγωγικό, εμείς αυτό παίρναμε δεν σταματάνε οι αναγωγές αλλά καλά είναι να πάιρνουν αντιαναγωγικό για να μην έχεις τόσο αγχος το βράδυ και να μην ερεθίζετε ο οισοφάγος.

Όσο για το πρόγραμμα με στερεές συνήθως είναι:

πρωί γάλα, 10-12 φρούτο, 1-2 φαί, 5-6 κρέμα, και πρίν τον ύπνο γάλα

Δηλαδή 5 γεύματα αλλά πιο κοντά το ένα στο άλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...