Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

καλημερα!!!

πινω το καφεδακι μου κ τρωω τα κουλουρακια μου.μωρα κ μπαμπας κοιμουνται!

αλικηολγα κρεμες ε;;;;;νωρις νωρις!!!εγω αμα δεν κλεισω οτν 6ο δεν ξεκιναω.δεν θελω!!!φοβαμαι τοσο πολυ την στιγμη που θα τους βαλω το κουταλι στο στομα.κ αμα φοβηθουν; κ αμα παθουν σοκ κ δεν τρωνε τιποτα μετα;δεν ξερω ρε κοριτσια τι εχω παθει μ αυτο το θεμα.μιλαμε για πανικο.κ πριν πειτε οτιδηποτε το λεω κ μονη μου οτι ειμαι βλαμενη που τα σκεφτομαι ετσι αλλα με εχει πιασει ενας φοβος οτι τα μπεμπιδια θα φοβηθουν με την αλλαγη.τελοσπαντων.εμεις αρχες γεναρη ξεκιναμε.το συζητησα κ με την παιδιατρο κ μου ειπε οτι γινεται σταδιακα η αλλαγη.ειδωμεν.

ολγα πως το εκανες δηλαδη.τους εδωσες λιγες κουταλιες κρεμα κ μετα το γαλα τους;;;σε ποιο γευμα της ημερας;κ φρουτο ποτε θα ξεκινησετε;αμαν αγχωθηκα παλι..... :cry::cry:

μπαμπα λενε κ μενα κ καθαρα μαλιστα....αλλα το αφηνω ασχολιαστο.....γιατι τα σκατουλια ειναι κ...λοπαιδακια!!!καταλαβες δηλαδη;;;τοσο ξενυχτι,τοσος κοπος εννια μηνες μεσα στην κοιλια,τετοια αφοσιωση μπαμπα λενε πρωτα!!!δεν πειραζει...τα κραταω εγω αυτα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γκουντ μορνινγκ κοριτσακια μουυυυυυυυυ Ελευθερια μου δεν θελω ανχος. Ωραιο αυτο που δειχνει αλλα ειναι για εξω. Εχουν στην αγορα ωραια μαλακα ευκαμπτα κουταλακια που δεν τραυματιζεις το παιδι. Κ η κικο εχει σιγουρα γιατι ειχα στην κορη μου. Και σε φαρμακειο μπορεις να βρεις. Απ οτι θυμαμαι δινεις αριχκα δυο κουταλιες κ μετα γαλα κ καθε μερα αυξανεις την ποσοτητα κ αν δεις οτι δεν ειναι ετοιμα να φανε το αφηνεις για δεκα μερες κ μετα ξαναδοκιμαζεις. Κ εγω λογο θηλαμου θα παω μεχρι 6 κ αν χρειαστει κ παλι.

Αλλοι γιατροι λενε πρωτα ρυζαλευρο κ αλλοι πρωτα φρουτοκρεμα κ μετα ρυζαλευρο κ τους δινεις μετα δυο γευματα τετοια ενα το πρωι κ ενα το απογευμα μεχρι να μπουν τα λαχανικα κ αργοτερα το κρεατακι. Μπισκοτοκρεμα μπαινει τον 8ο κ απο κρεατακι ξεκιναμε μοσχαρακι κ κοτοπουλο

Νιου μαμμυ μου περαστικάααααααααα. Ο αντρακος μου ειναι ζυμαρουλης δεν ειναι σφιχτος απλα ειναι κουτσομπολης το παιδι μου κ θελει να στεκεται ορθιος να κοιταει γυρω γυρω.

Αλικη καλη αρχη με τις κρεμουλες.

Α Ελευθερια αν δεν τα καταφερω να σε πετυχω θελεις να τα αφησω στην Βιλμα? γιατι ειναι κ κατι για το σπιτι κ τετοια η θελεις να σου τα πακεταρω καποια στιγμη να σου τα στειλω?

Εμενα κοριτσια μου οι αντρες μου δεν λενε τιποτα απλα κανουν φωνουλες κ μαλιστα ο ενας περισσοτερο απο τον αλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν εγω θελω να σας δω κ δεν με νοιαζει για τα δωρα!!!!!!να ερθεις την τεταρτη το πρωι!θα στειλω εγω το ιδιωτικο μου ελικοπτερο να σας παρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

ελευθερία γιατί τόσο άγχος???εμένα μου αρέσει που γίνονται μεγάλα παιδάκια και αρχίζουν να τρώνε!γίνονται χάλια από πάνω μέχρι κάτω, πολύ πλάκα!αρχίσαμε με ριζάλευρο, 3 κουταλιές χθες, 6 σήμερα και μετά γάλα. μέσα σε 1 βδομάδα θα αυξήσουμε σταδιακά τις κουταλίτσες και θα κόψουμε το γάλα.αφού γίνει αυτό θα αρχίσουμε την ίδια διαδικασία με τα φρούτα. δε φοβούνται το κουτάλι απλά δεν ξέρουν τί να το κάνουν! νομίζω ότι το κουταλάκι που βρήκες θα τα μπερδεύει περισσότερο, νομίζω ότι όσο πιό γρήγορα μάθουν να χρησιμοποιούν τοκανονικό κουτάλι τόσο καλύτερα. στις 11 θα κάνω τη δεύτερη απόπειρα και θα σας πω!

έφτιαξα κορμό σοκολάτας, αν δεν έφτιαχνα γλυκό θα έσκαγα!!!

ο μικρούλης μου εδω και 3 μέρες ηρέμισε αρκετά, μήπως του έφταιγε που δούλευε η μανούλα κι έλειπε πολλές ώρες???ελπίζω! και τα δικά μου λένε μπα μπα και άλλα τέτοια αλλά δε νομίζω ότι τα λένε συνειδητά αλλά τους βγαίνει πιό εύκολο από το μα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

εμεις κοιμομαστε για μεσημερι...αγκαλια εννοειται...δεν πειραζει τουλαχιστον να πλυνω κανενα μπιμπερο γιατι θα τους δωσω το μπρικι να πιουν αν δεν πλυνω.

αλικη ειμαστε περιπου 7 μηων. σε μια εβδομαδα θα ειμαστε 7 μηνων.

αλλα και που το ειπε δεν αλλαζει κατι ετσι? μην περιμενεις οτι ο αντρας σου αν το παιδι σου πει μπαμπα οτι θα αλλαξει.απλα θα χεστει λιγο πανω του και μετα ολα νορμαλ. και θα κοκορευεται...ναι...αυτο που το πας!

σας αφηνω για τωρα

πολυ συννεφια στας Αθηνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια αν εισαι γκατζετου θα δουλεψει το κουταλι που βρηκες αλλιως δεν νομιζω

παντως μην το φοβασαι το φαι...οι δικες το πολυ πολυ να χορτασουν πιο καλα και να κοιμουνται ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

υ.γ. αν γινει αυτο δεν θα το πεις γιατι εγω προσωπικα θα ζηλευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλιιι αφου τα παιξα απο τις δουλεις μιας κ ολη την εβδομαδα χρονος γιοκ καθισα σημερα κ εβαλα 3 πλυντηρια κ μαζεψα αλλα, μαγειρεψα σκουπισα αλλαξα κρεβατια ξεσκονισα κ λεω λεω λεω γιατι δεν ειμαι σιγουρη ακομα μηπως καταφερω μετα να παω στην αποθηκη της μαμας μου να παρω το δεντρο μου μπας κ ξεκινησω. Δεν θα το τελειωσω βεβαια γιατι μου λειπουν στολιδια μιας κ περυσι ειχαν χαλασει καμποσα.

Ελευθερια μου παιρνω την βιλμα να συνενοηθω. Αν δεν χρειαζεται να κανω την βυθοσκοπηση θα κοιταξω αν ληξει η απεργια να ερθω τριτη η ακομα καλυτερα τεταρτη πρωι κ να κανω μονο εξετασεις αιματος κ εμβολια

γι αυτο σας ρωταω αν εχετε κανει ολες αυτα τα πρωτα πχ ωτακουστικη βυθοσκοπηση κ υπερηχο εγκεφαλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο!

με εχει πρηξει ο αντρας μου με το ποδοσφαιρο ολο το σκ!!!

δεν φτανει που βλεπει στο νοβα θελει κ τον υπολογιστη!!!

οταν ειπα πριν οτι λενε μπαμπα εννοειται οτι δεν το λενε συνειδητα...αλλα το λενε...κ ο μπαμπας καμαρωνει φυσικα!!

νιου μαμμυ πως ειναι το μωρο;;καλυτερα;

καρμεν αφησε τα παιδια καμια μερα στην πεθερα ρε συ.το ξερω οτι δεν θες με τιποτα μαλλον ουτε αυτη θελει αλλα προκειμενου να κανεις κατι κ με τον αντρα σου.ενα βραδυ θα ειναι.δεν θα τους κανει τιποτα!σκεψου κ αυτην την εναλλακτικη(σιγα μην την σκεφτεις!!)και δεν εισαι εγωιστρια.αμα ησουν εγωιστρια θα τα ειχες φορτωσει ολα στον κοκορα κ δεν θα καθοσουν να κανεις ολα αυτα που κανεις.

θα μου πεις μιλαω εκ του ασφαλους που θα αφησω τεσσερις μερες τα μωρα στην πεθερα κ θα τρεχω στις ρωμες!

τωρα για τις εξετασεις που λες εγω δεν τις εχω κανει.εσυ αληθεια γιατι θες να τις κανεις;μου φαινεται θα κανουμε τη βιλμα μεσολαβητη για την ανταλλαγη των προιοντων καθως δεν το βλεπω να βρεθουμε γμτ.διαβασα στο τρομακτικο οτι η απεργια παραταθηκε μεχρι τα ξεημερωματα της τριτης. [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

τι να πω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!

Κάρμεν μου νωμίζω πως έχει δίκιο η Ελευθερία, άσε τα παιδια μια μέρα στην πεθερά και αν δεν θες να είναι όλόκληρη νύχτα άφησε τα για μερικές ώρες ένα μεσημέρι ή ένα απόγευμα να πάς για ένα καφεδάκι με τον άντρα σου, θα σας κάνει καλό και τους δύο!!

Εχθές περάσαμε πολύ ωραία, τελικά ο γιός μου πήγε με τον παπού και έτσι απο τις 11 και μετά είχαμε πλήρη ελευθερία κινήσεων!!!!

Απο όλα πιο πολύ όμως ξέρετε τι μου άρεσε περισσότερο; Οταν φεύγαμε απο το κέντρο πιασμένοι χέρι χέρι με τον άντρα μου και περπατήσαμε χαλαροί μέχρι το αυτοκίνητο όπως τόν παλιό καιρό,τότε που δεν είχαμε να κουβαλάμε την πιτσιρικαρία!!!

Βέβαια όταν μπήκα στο άδειο σπίτι ένα σφίξημο το ένιωσα αλλά ευτυχώς μου έφυγε γρήγορα!!!

Ελευθερία τέλεια η tutu. Έχω σκοπο να κάνω κάτι τέτοιο για τα κορίτσια μου και να τις ντύσω πεταλούδες στα καρναβάλια!! Αλήθεια πόσο τούλι χρειάστηκες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

New mammy πως είναι τα μωρά;; εμένα ο γιόκας έχει ακόμα ένα θόρυβο στην αναπνοή του αλλά μετράμε για πυρετό κι ευτυχώς δεν.. Να τους χέσεις τη Δευτέρα και καλά θα κάνεις κιόλας..

Εμείς 1η του μήνα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. που να ρωτήσουμε αν το έχουν να μην τρέχουμε τσάμπα; στο φαρμακείο του ΙΚΑ; ξέρει καμία;; όχι τίποτε άλλο, αλλά το να ετοιμάσουμε 2 μπεμπέ με τέτοιο χαλιόκαιρο να βγούμε έξω τσάμπα, δεν παίζει, θα παίξει καβγάς.

Κάρμεν, δεν υπάρχει τίποτε σε ξαδέλφη, φίλη, να κάνετε ανταλλαγές baby sitting;; και το λέω αυτό γιατί τόσο η Ελευθερία όσο και η Καραμελένια έχουν πεθερές ΟΚ (φτου - φτου κορίτσια), μπορώ να σε καταλάβω γιατί κι εγώ δεν θα της έδινα παιδί να μου φυλάξει, ειδικά για βόλτα. Έχεις δίκιο πάντως να σκας, κουράγιο κάνε και θα' ρθουν καλύτερες μέρες. Για το μπαμπά σου δεν σχολιάζω, είναι δύσκολα τα πράγματα ότι κι αν αποφασίσετε.

Ε! Βασιλική που είσαι;;

Αλίκη - Λουκουμάκι μπράβο με την κρέμα, το έλεγα του άντρα μου, σαν τα δικά μας, έτσι θα έκανε ο μπεμπης μας, θα καταβρόχθιζε το κουτάλι ενώ η τσουράπω θα νευρίαζε. Εγώ σε αντίθεση με την Ελευθερία, ανυπομονώ να πάμε σε φαγητό πιασάρικο, δεν γουστάρω το γάλα (φταίνε οι αναγωγές μάλλον).

Καραμελένια έζησες συγκλονιστικές στιγμές πάλι! άντε, καμία άλλη ανιψιά παντρεύεται τώρα κοντά;;

Ελευθερία το νου σου! Όπως λένε και οι φίλοι μας οι Γαλάτες, είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

απιστευτη γκρινια σημερα αλλα ευτυχως χωρις πυρετο

ειμαστε καλυτερα ο μπεμπης κανει λιγο χρου χρου και η μπεμπα απυρετη

αλλα απο την γκρινια πρεπει να μας ακουσαν μεχρι την Κρητη

καρμεν τι να σου πω..κι εγω δεν εχω που να αφησω τα παιδια, η μαμα μου ειναι μακρια και δεν εμπιστευομαι κανεναν αλλο.

εσυ κιολας που δουλευεις θα επρεπε να σςε ξεκουραζει καποιος αλλα αν δεν υπαρχει τι να κανεις κοπελα μου εκτος απο υπομονη και κουραγιο...

συμπεθερα χαιρομαι που εισαστε καλυτερα και ευχομαι να πατε και στο τελεια!

φριντομ στη Ρωμη αδερφη μου στη Ρωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τον εναν μπομπιρινο μου σε τρυφερη στιγμη λιγο πριν παει για νανακια.

Α δεν στολισα τελικα σας το ειπα? δεν ειχα διαθεση μαλλον φαινεεται κ στην φωτο οτι ειμαι ψοφιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διονυσακη μου!!!!καρμεν μην ακουω βλακειες...εισαι κουκλα...σαν βραζιλιανα!!!εγω δεν θυμαμαι αν στο εχω πει οταν σε πρωτοειδα κ σε συνδυασμο με το ονομα σου λεω α ειναι βραζιλιανα η καρμεν!!!!

νιου μαμμυ χολντ ον!!!!ρε συ μεγαλωσανε τα μικρα σου.ολοκληρα παιδια!7 μηνων!πωπω!θα μου πεις εδω φτανουμε εμεις 5 μηνων!

σημερα πηγαμε για καφε κ συναντησαμε μια γνωστη μας που εχει διδυμα 17 μηνων περιπου.κ μου ελεγε πως τωρα που αρχισανε να περπατανε δεν μπορει να τα παει μονη της στην πλατεια γιατι δεν ξερει προς τα που να τρεξει!!!!ετοιμαστειτε....

βιβη στο φαρμακειο του ικα να παρεις τηλ.κ εγω εκει πηρα κ μου ειπαν τα ευχαριστα.

ελσα χρειαστηκα ενα μετρο τουλι απο το καθε χρωμα.εβαλα ροζ κ φουξια.το ροζ ειναι χοντρο τουλι κ το φουξια λεπτο.θα βρω στο you tube to link που πηρα τις οδηγιες κ θα το βαλω.ειναι πανευκολο.χωρις ραψιμο.το μονο που χρειαζεσαι ειναι τουλι κ μια κορδελα.

αυτα δεν θυμαμαι κατι αλλο τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα διδυμομανουλες!!!!

λυπαμαι που εξαφανιζομαι απο την παρεα σας αλλα σας σκεφτομαι συχνα!!!!

εμεις εδω στολισαμε πριν 10 μερες και τα μικρα μου χαζευουν τα φωτακια που αναβοσβηνουν!!!

το σαββατο που μας περασε ειχαμε συναντηση με τις μανουλες αυγουστου -σεπτεμβριου και ειχα στο σπιτι 8 μωρα!!! ηταν τελεια!!! τα φωτογραφισαμε ολα στη σειρα στον καναπε διπλα απο το δεντρο και ηταν σαν διαφημιση..... :lol:

περασαμε καταπληκτικα!!!!

καναμε και το 2ο εμβολιο στη γιατρο η οποια μας ειπε οτι ο γιοκας μου εχει ραγδαια αναπτυξη...

παιρνει 6 εκ το μηνα κοριτσια :shock: η μικρη ειναι πιο μινιον....που λεει ο λογος δηλαδη...

ο βαγγελης ειναι 6860 και 66εκ και η μυρσνη ειναι 5720 και 61,5 εκ !!!!

εχουμε στρωσει καπως... και κοιμαμαι ως τις 6 πλεον!!!! καλα ειναι δεν λεω αλλα ελπιζω να πετυχουμε σιγα σιγα το 7!!!!!!

παω να διαβασω οσα νεα σας προλαβω!!

αααα και περαστικουλια στα αρρωστουλια γιατι στα γρηγορα κατι επιασα για κρυωματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί κάνετε φιλενάδες?τα αρρωστούλια μας βλέπω είναι καλύτερα.

βασιλική απίστευτος ο μπέμπης!!!αν συνεχίσει έτσι σε βλέπω σε κανένα χρόνο να μαγειρεύεις σε καζάνι!εσύ κι ο άντρας σου είστε ψηλοί?

καρμεν πρέπει να είναι δύσκολο να μην έχεις καθόλου βοήθεια. όλοι έχουμε ανάγκη να ξεφύγουμε μην αισθάνεσαι άσχημα που το λες. εγω έχω διαθέσιμες και τη μαμα μου(αν και έχει ένα πρόβλημα υγείας και το αποφεύγω γιατί δεν θέλω να την κουράζω) και την πεθερά μου αλλά μέχρι τώρα 2 φορές τα έχω αφήσει μόνο μέχρι τώρα. αλλά αισθάνομαι ότι αν θελήσω έχω επιλογές απλά δεν θέλω να τις επιβαρύνω γιατί τα μωρούλια μου είναι πολύ απαιτητικά.

τέλεια σήμερα με τις κρεμούλες μας!φάγαμε 10 κουταλίτσες και συμπληρώσαμε με γάλα. τα καημενούλια δεν ξέρουν τί να κάνουν με το κουτάλι, σήμερα το είδαν για παιχνίδι και συνέχεια γελούσαν!βέβαια η όλη διαδικασία μου παίρνει πάνω από μια ώρα αλλά πιστεύω να στρώσουμε γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

29112010789.JPG[/attachment:25ur4p1q]post-1311-13873934649868_thumb.jpg29112010788.JPG[/attachment:25ur4p1q]και ναι ειναι γεγονος στολισαμε κ εμειςςςςς. Ακομα δεν εχω δει αντιδρασεις απο τους μπεμπηδες μιας κ τωρα το τελειωσα. Καποιο παλιοκοριτσο μου εστειλε μυνημα σημερα για την μεση της κορης μου. Γιατι Ελυθεριααααα????? τι θα της φτιαξεις? θα μας παρεις τα μυαλά???????? γιατι δεν καθεσαι παιδακι μου να ξεκουραστεις κ να ετοιμαστεις για το ταξιδι σου παρα φτιαχνεις στον Ντενις μου ρουχο ε? (ντενις απο το ντενις ο τρομερος) αν ληξει η ρημαδοαπεργια τεταρτη πρωι θα ρθωωωωωω

post-4250-13873935637745_thumb.jpg

post-4250-1387393563997_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βασιλικη τι θηρια εχεις κοπελα μου;;;φτου φτου!οι δικες μου 5 μηνων περιπου ειναι 6 κ 6250 κιλα!!!!

καρμεν μην σε νοιαζει τι θα φτιαξω εγω στην μικρη ταλιμπανιτσα!!!

αλικη ωραια με τις κρεμουλες ε;;;

βιβη που βρισκεσαι;το μωρο;;

τα αλλα κοριτσια καλα;;

θα τα πουμε αργοτερα..εχω τα ξαδερφια μου εδω!με πηραν κ μου λενε εχεις να ταισεις δυο ορφανα (σπουδαζουν στην πατρα) κ τους λεω δεν εχω τιποτα αλλα ελατε...ε τα εβαλα κ εφτιαξαν μονα τους μια ωραιοτατη μακαροναδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα η Βασιλική απο την αρχη μας εβαλε τα γυαλια με τον μικρό της χαχα να ναι καλα το παιδακι κ να μην παιδευει την μανουλα του ετσι να τρωει να μεγαλωσει κ να μην τον κυνηγαει η μαμα απο πισω φωναζοντας να φαει το φαγητο του. Μα κ εμεις τι νομιζεις Ελευθερια μου ο Θεοφιλος μου καπου εκει ειναι γυρω στα 6400 περιπου κ ο αλλος μου πρεπει να ναι 7,500 εχω την ζυγαρια αλλα θα τους ζυγισει η Βιλμα μια και καλή

Ακομα ψαχνομαι να δω αλλα δεν εχω νεοτερα για την απεργια αλλα αν ληξει την εκανα. Θα παρω τηλ την μαστορακου να παω κατευθειαν για τις εξετασεις δηλ να παω σπιτι μολις φτασω κ να τους ταισω κ βουρ για εξετασεις αν μπορει ετσι ωστε να προλαβω κ κανενα τζαμπο κ τετοια μιας κ θ αφησω την βιλμα για πεμπτη γιατι φανταζομαι οτι το δυωρο μας θα το φαμε σιγουρα στη βιλμα για να μην πω κ παραπανω γιατι θελω να της πω να μου γραψει κ το προγραμμα φαγητου εφοσον θα μας ξαναδει τωρα σε κανενα διμηνο και βαλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου δεν ειναι γραφτο μου να ρθω

συνεχιζουν οι μαλακες κ αλλη σαρανταοχταωρη δηλαδη ποσο πια. Τα νευρα μου δεν αντεχω αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπηδες οκ στην κουνια κ ετοιμαζονται για νανι τσεκ

ζετα πινει γαλα κ ετοιμαζεται για νανι τσεκ

η μαμα παιρνει θεση στον καναπε μ ενα ποτηρακι κρασι κ μια κουβερτουλα κ περιμενει για το νησι χαχα

εμ να χαλαρωσω κ εγω λιγο ε? αν κ ο αντρας μου παω στοιχιμα οτι θα ρθει να φαει την ωρα που θα βλεπω το νησι )(&&&&&*^^^)+

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου ευχομαι να ισχυει αυτο για την απεργιααααααααααααα να μπω στο καραβι κ τι στον κοσμο αμαν πιααααααα να ναι καλα η κουμπαρα σου παντως ωραιο τα νεα απο Ιθακη μεσω Πατρας κ παλι Ιθακη χαχα να σαι καλα κοριτσακιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...