Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2


Recommended Posts

γωγώ κι ο δικός σου αγκαλίτσας ε? κι εγω τα ίδια. πηγαίνεις στο όνομα της κοπέλας που θέλεις και μπαίνεις στο προφιλ της για να δεις τις φωτογραφίες.

ελευθερία εσεις έχετε προχωρήσει πολύ, εμεις μονο το γάλα μας ξέρουμε να φτιάχνουμε προς το παρόν!δεν είναι τόσο εύκολο με τον αγκαλίτσα μου. όταν θέλει να κλάψει δεν τον ξεγελάς με τίποτα, μόνο αγκαλία θέλει. τί να τον γαργαλάω, να του κουνάω 10 κουδουνίστρες ταυτόχρονα, δεν γίνεται τίποτα. κλαίει ακόμη πιό δυνατά για να καλύψει τους υπόλοιπους ήχους!

πολύ ζηλεύω με τα κουλουράκια, απίστευτη λιγούρα με έχει πιάσει!το απόγευμα που θα πάω σουπερ μαρκετ θα πάρω υλικά να φτιάξω τίποτα, ελπίζω να τα καταφέρω μέσα στο 2010!τώρα τον έχει πάρει ο ύπνος στο ριλαξ και δεν κουνιέμαι καθόλου μην τον ξυπνήσω και ξεσηκώσει τον κόσμο!εχω να βάλω σκούπα και να σιδερώσω αλλά δεν κάνω τίποτα, μέχρι και την μουσική πιυ άκουγα χαμήλωσα. άστα, πολύ ψαρωμένη με έχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

H ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΕΝΟΣ ΕΜΒΟΛΙΟΥ τελειωσε!!! :lol::lol::lol:

Τα νεα μας ειναι πολυ καλα κ ειναι τα εξης:

Ευα: 6024 γρ,60.5 υψος,ψυχοκινητικη αναπτυξη πολυ καλη

Τετη:6240 γρ,61.5 υψος,ψυχοκινητικη αναπτυξη πολυ καλη.

Δεν εκλαψαν καθολου στα εμβολια κ ηταν πολυ καλες.

Που λετε χτες το βραδυ εβαλα τα μωρα να κατσουν καθιστα στον καναπε για να τα βγαλω φωτο γραφια.χωρις μαξιλαρια.κ τα παιδια καθονταν κανονικα!κ δεν επεφταν!επειδη φοβηθηκα ομως οτι δεν κανει τις κατεβασα.οταν πηγα στην παιδιατρο της εβαλε μονη της να κατσουν παλι.κ παλι καθισανε πολυ καλα.η γιατρος ειναι πολυ ικανοποιημενη κ μου ειπε οτι γενικα ειναι γρηγορες στην αναπτυξη τους.κ οτι σε κανα μηνα θα κατσουν κανονικα!

το να τα στηριζεις υποβοηθουμενα στα ποδια τους δεν πειραζει αρκει να τα κρατας απο τις μασχαλες.

επισης οτι το εμφιαλωμενο νερο επιτρεπεται αλλα βρασμενο.μεχρι ενος ετους αποστειρωμενα λεει τα μπιμπερο.ναι καλα.

αυτα τα νεα μας!

καρμεν η απεργια συνεχιζεται! :evil::evil:

αλικη μην ψαρωνεις.κ να ξερεις οτι τα μωρα με τον ηχο της σκουπας, του σεσουαρ κ του αποροφητηρα ηρεμουν.οποτε κανε τις δουλειες σου.εγω την ημερα τα κανω ολα κανονικα.εχω βαλει σκουπες που περνανε απο διπλα τους κ δεν καταλαβαινουν τιποτα!μην τα μαθαινεις κ πολυ στην ησυχια.λεω εγω τωρα αλλα αμα ενοχλουνται τα μωρα ασε με μενα να λεω!

γιωργια βαλε παιδι μου ενα τικερακι να βλεπουμε ποσο ειναι τα μπεμπακια σου γιατι ολο ξεχναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως γραφω κ στο στατους μου διαβασα στο φεισμπουκ αυτο κ ηθελα να το βαλω κ εγω γιατι ειναι απιστευτο

Eνα

τι να πω δεν παιρνει λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο τη βροχερη πατρα!

τωρα που τα μωρα ξυπνανε μετα τις 7:30 νιωθω αλλος ανθρωπος!πραγματικα!ειμαι πολυ ξεκουραστη.εδω εχω φτασει να κοιμαμαι κ το μεσημερι αφου αυτα τα σκατουλια κοιμουνται απο τις 3,30 κ τα ξυπναμε εμεις στις 6,15 για να φανε!

χτες περασαμε πολυ ωραια!πηρα τηλ κατι φιλους μας κ εσκασαν μυτη κ καλα απροειδοποιητα.ειχα βγει το απογευμα πηρα μια τουρτα.την αφησα στο αυτοκινητο κ οταν μαζευτηκαν ολοι κ καλα ειπα οτι παω να παρω τα βιβλιαρια των παιδιων που ξεχασα στο αμαξι!αλλα ο αντρας μου με ξερει πολυ καλα! ;);)

και οπως ημουν εξω απο την πορτα κ ειχα αναψει να κερια για να μπω μεσα ανοιγει ο κωστας την πορτα ξαφνικα κ μου λεει:σε τσακωσα!!! :lol::lol::lol:

απο την τρομαρα μου κοντεψε να μου πεσει η τουρτα κατω!!!ε μα χαζος ειναι;;του λεω κ γω μεσα στη νυχτα παω να φερω τα βιβλιαρια!!!ειχε πολυ πλακα!

μαγειρεψα,φαγαμε,ολα ηταν πολυ ωραια!τωρα με τα μωρα στο σπιτι νιωθω πως οι γιορτες ειναι πολυ διαφορετικες!!!

καρμεν δεν θα σχολιασω το ποστ σου.μας ψυχοπλακωσες πρωι πρωι.

το τριο καρμενοστουτζες τελειο!!!η μικρη ειναι ολα τα λεφτα!!καλα για το διονυση δεν θα πω τιποτα!το παιδι ειναι μορφη!!αλλα κ ο θεοφιλος τι πριγκηπας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!

μολις κερδισα απο ενα μπλογκ ενα πολυ ωραιο φορμακι με το γουινι!!!πηρα μερος στο διαγωνισμο με σκοπο αν το κερδισω να το κανω δωρο στα μπεμπιδια της καρμενσιτας!!!!!μολις τελειωσα το προηγουμενο ποστ κατσε λεω να δω μπας κ κερδισα!!!κ το κερδισα!!!!!!α τι ωραια που ξεκιναει η μερα μου!

καρμεν σου ρχεται το φορμακι!μολις το ειδα σκεφτηκα τα μωρακια σου αμεσως κ να που επειδη τα αγαπαω πολυ το φορμακι ηρθε!!

post-10130-13873935568104_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τσακισες πρωι πρωι Ελευθερια μουυυυυυυυυυυυυυυ. Τι να πω δεν εχω λογιαααααα με εχεις κανει λιωμαααα. Χιλια μα χιλια ευχαριστωωωωωωωωω ευχομαι τωρα μονο να καταφερουμε να ρθουμε.

Παντως ολα ταλεφτα το φορμακιιιιιι

Ειδες φατσες τα σκατουλινια? Ασε απο μερες σκεφτομαι την συναντηση με τις πατρινιες μαςςςςςς κ τωρα που ακομα δεν ξερω τι θα γινει με το καραβι ειναι τα νευρα κορδονια.

Χαιρομαι που περασατε ωραια Ελευθερια μου κ ακομα περισσοτερο που χαιρεσαι τοσο τις γιορτες με τα μωρουλινια σου. ΜΕτα απ αυτο που διαβασα εγινα κ εγω λιωμα κ ολο το βραδυ πηγαινα κ χαιδευα κ φιλουσα κ τα 3 μωρουλινια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Καρμενσίτα, είναι κάτι άνθρωποι που θέλουν παλουκιές σ' όλο το κορμί και πάλι λίγο είναι..

Ελευθερία, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και την οικογένεια γενικά.

Με τα εμβόλια όλα καλά απ' ότι είδα. Και δε μου λες, τα πληρωσες και θα σου τα γράψουν από το ΙΚΑ για να πάρεις τα χρήματα πίσω; ή πάνε αυτά;; έτσι ρωτάω γιατί είμαστε κι εμείς την 1η του μήνα για το πρώτο εμβόλιο και τη Δευτέρα θα τηλεφωνήσω να δω τι γίνεται και αν έχουν εμβόλια (διάβασα οτι η Λένα τα προμηθεύτηκε κι ότι έχουν έλλειψη).

Αυτά για την ώρα, δεν φεύγω από πάνω τους,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβη τι κανουν τα μωρακια;;;;

τα εμβολια τα πηρωσα 90 ευρω κ αντιο!!!!ρωτα πριν πας αν τα εχουν μην ταλαιπωρηθεις αδικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι μου κανετε?

εχω τετοια νευρα που τι να πω δηλαδη. ΣΥνεχιζεεται η αναθεματισμενη η απεργια κι αλλες 48 ωρες. Ημαρτον την Δευτερα κλεινουμε μια εβδομαδα χωρις καραβι. Εχουμε μονο απο αστακο αλλα πως να παω Πατρα μετα με δυο μωρα κ τα πραγματα κ το καροτσι μονη μου??????? οεο?

X(X(X(=))=)) [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν δηλαδη ουτε δευτερα δεν θα εχει καραβι;;;κ το ραντεβου στο ριο;;αμαν.

παντως αστακος πατρα ειναι 1 1/2 ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας!!

Ελευθερία να χαίρεσε τον αντρούλη σου και την οικογένειά σου!!

Κάρμεν το πρωινό ποστ ήταν σοκαριστικό!!!

Όσο για την απεργία...τι να πώ...υπομονή!!

Λοιπόν σήμερα έχω επίσημη έξοδο, αραβωνιάζετε η ανηψιά του άντρα μου και μάλιστα αν μας κάνει το χατίρι ο γιός μου και κοιμηθεί με τον παππου και την γιαγια θα έχουμε με τον αντρούλη μου όοοοληηη την βραδιά δική μας μετά απο 1,5 χρόνο ;);)

Οι μικρές είναι ήδη στην μαμά μου!!!

Έτσι σήμερα ετοιμάζομαι λες και θα πάω στο πρώτο ραντεβού :lol::lol:

Μαλιά, νύχια, αποτρίχωση (λίγο ακόμα και θα ανακυρήσανε τα πόδια μου εθνικό δρυμό) και όλα τα σχετικά!!

Ανησυχώ λίγο για την Ελένη μου γιατί δεν ήταν πολύ στα κέφια της το πρωί και φοβάμαι μην κάνει κανένα πυρετό...έχει και αυτές τις μύξες...

Με την γκαντεμιά που με δέρνει όλα είναι πιθανά!!

Θα δείξει...Σας αφήνω να τελειώσω το μποτέ μου...καλό σαββατόβραδο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αντε κοριτσακι σενιαρισου κ ετοιμασου λοιπον να περασεις τελειααααααααα.

Το ραντεβου στο ριο παει Ελευθερια μου. Την Δευτερα το βραδυ θα ξερουμε αν θα ληξει η αν θα βγαλουν τοτε κι αλλη σαρανταοχταωρη. Πρεπει να παρω κ την μαστορακου που ειχα ραντεβου για τις εξετασεις κ να τα ακυρωσω ολα. Βρε κοριτσια να ρωτησω κατι εσεις εχετε κανει βυθοσκοπηση στα σπορακια σας κ τις αλλες που ειναι για τα αυτια κ τον εγκεφαλο κ τετοια? Το πολυ πολυ δεν θα την κανω την βυθοσκοπηση κ θα κοιταξω μηπως κανονισω αν ληξει η απεργια να φυγω τριτη βραδυ απο εδω κ να ειμαι τεταρτη εκει για τις εξετασεις κ το απογευμα για την παιδιατρο κ εμβολια. Δεν ξερω τι αλλο να κανω. Αλλα αν δεν εχετε κανει κ εσεις να μην το πολυψαχνω αυτο για τα ματια γιατι ειναι κ 5 μηνων τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Ελευθερια δεν κρατιεμαι θα στο πω κ θα στα δωσω οταν ερθω ειχα παει να παρω πριν απο μερες κατι καλτσακια για τους διδυμομπομπιρινους μου κ ειδα κατι μπαλαρινουλες κ επαθα πλακα κ μιας κ δεν εχω κοριτσακια χαχα τις πηρα για τις δικες σου μια ροζ κ μια λουλουδατη κ τα αντιστοιχα καλτσονακια τους. Φανταζομαι οτι θα τους εχεις τετοια αλλα τρελαθηκα κ μιας κ το ειχα σκοπο το ταξιδι τα ειχα παρειιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι ακόμη σ' επιφυλακή με το μπουμπουρίνο μου.

έχει το μπουκωματάκι του. χθες ήρθε ο γιατρός στο σπίτι να τον δει, να τον ακροαστεί. καλά λέει. του συνεχίζουμε τις πλύσεις με τον ορό (ο Αλέκος τα κάνει αυτά, εγώ δεν μπορώ). είμαστε ακόμη σε χωριστά δωμάτια, εγώ με τη μπέμπα και οι άντρες μαζί. του βάζουμε το θερμόμετρο και κάνω το σταυρό μου..

Καρμενσίτα, υπομονή, τα ξέρω εγώ αυτά, Ιόνιο Νησί είμαι κι εγώ, έχουμε καλοπεράσει κι εμείς άπειρες φορές. Πρόπερσι το καλοκαίρι που θα πηγαίναμε Βαρκελώνη είχαμε φύγει από Κέρκυρα 4 μέρες πριν και μείναμε Παραμυθιά γιατί είχαν απεργεία τα πλοία και εμείς έπρεπε να βρισκόμαστε στη Θεσσαλονίκη συγκεκριμένη μέρα και ώρα για την πτήση. Άστα..

Γράφω λίγο βιαστικά γιατί σήμερα ΣΤΟΛΙΖΩ!! δηλαδή άρχισα να στολίζω, δεν είναι απλή υπόθεση, δεν είναι μόνο το δέντρο, είναι χίλια δυο μπαραμπάτσαλα..

Καραμελένια με το καλό η έξοδος και να περάσεις όπως επιθυμείς.

Συμπεθέρες μου..

Συμπεθέρα Λίμπερτυ, ετοιμάστηκες για τις Ρώμες;;;;

Α, και όσες είχαν θέμα με τις αναγωγές, τι γάλα έδιναν στα μπεμπέκια τους;;; έχω ακόμα θέμα με το μπέμπη, ο οποίος πίνει το ΝΑΝ AR, αλλά δεν βλέπουμε προκοπή.

Φιλιά και τα λέμε σούν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το γαλα δεν μπορω να σε βοηθησω εγω γλυκεια μου μιας κ εγω εχω απευθειας ανεφοδιασμο απο την μιλκο χαχα. Ευχομαι του μπουρμπουρινου σου να ναι τα τελευταια

θελω να πω κ απο δω ενα μεγαλο ευχαριστω στη new mammy μας που μου ειπε να κοιταξω ενα λινκ κ με σκεφτηκε για τον μπεμπουληνο μου.

Ο ενας αποψε νυσταζε απο τις 7,30 κ τελικα καταφερα με το ζορι να τον βαλω 8,05 κ αυτο γιατι δεν κρατιοταν απο την νυστα κ την γκρινια. ΤΟν αλλον τον εβαλα 8,45 μιας κ ειχε παρει κ ενα χουχουλακι το απογευμα κ ηταν πιο ησυχος. Αυτη την στιγμη εχω βεβαια την μικρη κ μου γκρεμιζει το σπιτι αχ τι τραβαωωωω

Ο αντρουλης μου λειπει για καλαμαρια κ ετσι κ εγω δεν κανω τιποτα κ τα αφηνω γι αυριο που ειναι Κυριακη κ θα μαι ολη μερα σπιτι αφου δεν φευγω ταξιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε καρμεν με τα δωρακια σου!!κατσε να δεις που θα συμπεθεριασουμε στ αληθεια εμεις!!! :lol::lol::lol::lol:

μολις ηρθε η κουμπαρα μπεσσυ απο την ιθακη!ακου δρομολογιο:πηρε λεει βαρκα απο τον πισω αετο μεχρι τη σαμη.απο τη σαμη λεωφορειο για πορο κ απο πορο κυλληνη.κ απο κυλληνη λεωφορειο για πατρα.αυτο κ αν ειναι οδυσσεια.αλλα αντι να πηγαινεις στην ιθακη να προσπαθεις να φυγεις!!!!δεν το σκεφτεσαι κ εσυ να φορτωσεις το περεγκο στη βαρκα κ να τραγουδας:αλλος για τη βαρκα μας......

εμεις παραγγειλαμε σουβλακια κ θα φαμε.βαρεθηκα να μαγειρεψω.

δειτε λιγο αυτο που εφτιαξα να μου πειτε τη γνωμη σας.ειναι φουστιτσα απο τουλι.τις λενε τουτου κ δνε ξερω αν τις εχετε ξανακουσει.την εφτιαξα για να την κανω δωρο στην κορη του ενος νονου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι απλα τελειαααααααααααααααααα.

Εισαι χρυσοχερα κ το εχουμε ξαναπει.

Αν ημουν μονη να εισαι σιγουρη οτι θα την εκανα την οδυσσεια αλλα με δυο μωρα κ το καροτσι κ πρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν ειλικρινα στεναχωριεμαι παρα πολυ ρε γμτ.τι να πω;σου εχω ξαναπει τη γνωμη μου.ισως ειναι καλυτερα να φιλοξενηθει ο ανθρωπος σε καποιο χωρο που θα εχει ειδικη φροντιδα.θα ειναι κ αυτος καλυτερα κ εσεις πιο ησυχοι γιατι ετσι που γυρναει ο ανθρωπος στα χαμενα δεν θελει κ πολυ να γινει το κακο.συγνωμη αν σε στεναχωρω μ αυτα που λεω αλλα κ γω δεν ξερω τι να σου πω ρε κοριτσι μου.

ελπιζω να σε προλαβω παντως στην πατρα γιατι εμεις πεμπτη πρωι φευγουμε για ρωμη.κ τα διδυμομπεμπιδια θα τα παω τεταρτη απογευμα στην πεθερα μου.μακαρι τεταρτη να σε δουμε.αλλιως ενα πακετακι που προοριζεται για τα καρμενοπαιδακια θα αποσταλει μετα της κουμπαρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω

βιβη μου πως παει ο γιοκας?

γενικα με τα ρουφηχτηρια πως τα πατε? το δικο μου δεν τραβαει ουτε τις τριχες. το οτρισαλιν εχω.

κι εμεις αρρωστα αυτες τις μερες ειμαστε...αφηστε

η μπεμπα με πυρετο και ο μπεμπης με μυξοκατασταση και γενικοτερη μαμακιαση και γκρινια

ακουστε σημερα οι κορυφαιοι απο την βιοιατρικη

κανουμε την καλλιεργεια ουρψν της μικρης μου για να αποκλεισουμε ουρολοιμωξη και ζηταω να μου πουν την γενικη οταν βγει γιατι αν ειναι θετικη η καλλιεργεια θα βγει μπορει και Τρίτη, και πηρα τρεις φορες τηλεφωνο να μου πουν το αποτελεσμα και ειπαν θα με απρουν πισω. τελικα τελευταια φορα που πηρα τηλεφωνο ειχαν κλεισει το μαγαζι. καλο ε? καναμε αρον αρον καλλιεργεια και γενικη για να δουμε μην εχει τιποτα το παιδι να το παμε στο νοσοκομειο και αυτοι αντι να παρουν αν που τι γινεται κλεινουν το μαγαζι!!

ε ρε ξεχεσιμο που θα πεσει τη δευτερα. η παιδιατρος λεει αν κανει 38 πυρετο να την παω νοσοκομειο. ας φυλαει ο Θεος.

ελευθερια ειχε γραψει διαφορα αλλα δυστυχως θυμαμι μονο να σου πω οτι οι μπεμπες σου ειναι κουκλες χριστουγεννιατικες και οτι εισαι τελεια μοδιστρα. σου αφιερωνω το τραγουδι της ηβης "ολα ειναι μαγικα λαμπερα και αστραφτερα μεταμορφωσου...μεταμορφωσου...της μοδας η βασιλισσα θα ΄σαι εσυυυυυυυυυυ..." χαχαχα!! ελπιζω να το ξερεις το τραγουδακι, ολη μερα το βαραει το αλτερ

καρμεν δεν κανει τιποτα, οτι ειπα να ξερεις το ειπα και με καθε επιφυλαξη ετσι? απλα να σε ενημερωσω ηθελα!

ρε κοριτσια πειτε καμια συμβουλη για τον μεσημεριανο υπνο τι να κανω... ο μπεμπης κοιμαται μια ωρα το πρωι που θα ειναι η 10-11 η 9-10 η κατι τετοιο, μετα θελει παλι κατα τις 2 μεχρι τις 3 και ισως λιγο ακομα στις 5. το θεμα ειναι οτι με τους κολικους εχει μαθει τον μεσημεριανο υπνο αγκαλιτσα και ενω προσπαθησα με διαφορα μεσα να το κοψω ειδα οτι κοβεται μονο αν τον κουναω σε κανενα ριλαξ κτλ αλλα και αυτο καλο δεν ειναι ...το να κουναω εννοω

το βραδυ ενταξει τον αφηνω στο κρεβατι και ηρεμει αμεσως αλλα την ημερα δυσκολα, το ιδιο και η μανταμ σουσου μου, η οποια σημερα ειπε μπαμπα για πρωτη φορα και ο μπαμπας χεστηκε μεχρι τον Βολο.

σας αφηνω γιατι σας ζαλισα

καλο βραδυ

υ.γ. απο γαλατα εμεις αλλαξαμε πολλα και καταληξαμε στη φρεζιλακ το βιολογικο αλλα για αναγωγες εχω ακουσει το καλυτερο ειναι το κομφορτ της φριζολακ. το ναν παιρναμε το σενσιτιβ ειμεις και γιναμε στουμποι στον πωπω και πρασινα κακα...πολυ κακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιου μαμμυ υχαριστω για την αφιερωση!

περαστικα στα μωρακια!τι να πεις για τους ηλιθιους παντως.να μην τους πληρωσεις.ευχομαι να μην ανεβει πυρετος.φτου φτου μακρια

εγω να σου πω για τον υπνο το μεσημερι δεν ξερω.οι δικες μου ξυπνανε 11.τρωνε.κατα τις μια κοιμουνται περιπου μισαωρο ή λιγο παραπανω.2,30 τρωνε.κοιμουνται στο ριλαξ κατα τις 3,30 οπου τις παω στην κουνια τους κ κοιμουνται μεχρι τις 6,30 περιπου που εμεις τις ξυπναμε γιατι ποσο να κοιμηθουν πια;τωρα κ γω θελω να τους κοψω το ριλαξ το μεσημερι κ να κοιμουνται κατευθειαν στην κουνια αλλα μ αρεσει να τις εχω εκει το μεσημερι μεχρι να κοιμηθουν.καλα το βραδυ κατα τις 10,15 ταισμα κ ξερες μεχρι το πρωι.

κοριτσια οποια θελει να τις φτιαξω τετοια φουστιτσα να μου το πει.αληθεια.εγω θελω να φτιαξω σε ολες τις φιλες μου εδω.σοβαρα.οποια θελει να μου πει σε πμ τη διευθυνση κ τσουπ θα ερθει!!!!κ μην ντρεπεστε σοβαρα.αν σας αρεσει βεβαια.εγω χαιρομαι πολυ να φτιαχνω πραγματα κ να τα δωριζω σε δικους μου ποσο μαλλον στα μωρακια σας που τα ξερω απ οταν ηταν μεσα στην κοιλιτσα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy περαστικά στα μωρουλίνια, ελπίζω να συνέρθετε γρήγορα. νοσοκομείο με 38 σας είπε?υπερβολικό μου φαίνεται. πόσο είναι τώρα και είπαν κιόλας μπαμπά?κι εγω μπαμπά προσπαθώ να τα κάνω να πούνε πρώτα μπας και τον καλοπιάσουν και σηκώνεται καμιά φορά αυτός να κοιμάμαι εγω λίγο παραπάνω!

για τον ύπνο δεν ξέρω, μάλλον είναι ανάλογα στο παιδί, με τον μπέμπη έχω ψιλοπροβληματάκια κι εγω. τον τελευταίο καιρό θέλει να κοιμάται αγκαλιά και για να το αποφύγω τον κοιμίζω στο ριλαξ. το φοβάμαι λίγο και αυτό, νομίζω ότι θα δυσκολευτώ να τον ξανακάνω να κοιμάται μόνος του στο κρεβάτι.

εμεις σήμερα φάγαμε για πρώτη φορά κρεμούλα! όαλ πήγαν όπως τα περίμενα, ο μπέμπης-φαγάνας στην αρχή δεν ήξερε τί να κάνει το κουτάλι αλλά όταν κατάλαβε ότι τρώγεται δεν έχασε λεπτό! η μικρή προσπαθούσε να ρουφήξει όπως το μπιμπερό και όταν δεν τα κατέφερε νευρίασε και άρχισε να κλαίει. ελπίζω αύριο να τα πάμε καλύτερα.

βιβή για τις αναγωγές εμεις έχουμε το frisolac comfort και έχει κάνει πολύ διαφορά. ρώτα τη γιατρό σου και δοκίμασέ το.

αυτά για σήμερα...πάω για ύπνο γιατί κουτουλάω απ΄τη νύστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...