Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

[smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ,ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΑΓΧΟΣ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερααααα!!!!Τι μου κανετε γλυκες μου και Γιωργακη?

Αννουλα τελεια τα νεα σου!Διδυμομανουλα λοιπον κι εσυ!!!Τελεια,τελεια,τελεια!!!Ολα να σου πανε κατ'ευχην μεχρι το τελος γλυκεια μου!Κι οσο για τον υπερηχο νομιζω κανενα προβλημα οτι δεν θα εχεις.

Οι υπολοιπες τι κανετε?

Κοριτσακι μας μικρο και γλυκο ελπιζω να αισθανεσαι λιγο καλυτερα.....

Κατερινακι,Νικολ,Ζαχα,βασουλα,Μεμ πως ειστε γλυκες μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ.......ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ....ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!!!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAAA AGAPES!!!!!!!!!!! LOIPON!!!!!! AVRIO EINAI H GENNHSH TOU XRISTOU MAS!!!!!!!! H PANAGITSA MAS SIGOURA THA THELEI OLES NA NIWSOUME AFTO TO THAVMA KAI 1 KAI 2 KAI 3 FORES GI AFTOOOOOOOO!!! AVRIO EGW THA KANW PROSEFXOULLES IA OLES MAS KAI EIDIKA GIA SAS POU APOGOITEFTIKATE POLY KAI MOU EXETE MOUTRAKIA :D KORITSARES MOU KALA XRISTOUGENNA KAI H PANAGIA MAS KAI O THEOS NA SAS DINOUN DYNAMH ELPIDA KAI AGAPH STHN KARDOULA SAS GIA NA PETYXETE TO THAVMA!!! SAS EFXARISTW POU ME DEKTHKATE STHN PAREA SAS GIATI ME KANATE ALLO ANTHRWPO ME THN AAGAPH SAS!!! TA FILIA MOU KAI NA THYMASTE OTI EPEIDI TO EZHSA PRIN 11 XRONIA TO THAVMA AXIZEI OOOOOOLO AFTO POU PERNATE GIA NA KRATHSETE STHN AGGALIA SAS TON AGGELO SAS !!! LOVE YOU GIRLS!!!!!!XXXXXXXXX :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D E KAI OTAN TELEIWSEI ME TA DIKA SAS THAVMATA AS MOU STEILEI KAI MENA AKOMA ENA POU TO PERIMENW ME ANYPOMONYSIA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κοριτσάκια μου και Γιώργο. Ευχομαι να γίνετε μανούλες όλες, (φυσικά κ είναι θέμα χρόνου) και να έχετε πολύ πολύ αγάπη και υγεία.

Φιλάκια σε κάθε μια ξεχωριστά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα Χρονια Πολλα και Καλα Χριστουγεννα με ενα 2011 γεματο φουσκωμενες κοιλιτσες και μωρακια στην αγκαλια μας!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Χρονια Πολλα και Καλα

Καλα Χριστουγεννα!!!!!!!!!!

Ευχομαι το 2011 να εχετε ολες εσεις που αγωνιζεστε θετικα αποτελεσματα!!!!!Ειλικρινα και μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!!!!!

Ξεκουραστειτε τωρα τις γιορτες κ γεμιστε μπαταριες για μετα! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!Χρονια πολλα!!!Καλες τελειομηνες εγκυμοσυνες να εχουμε ολες και στα γλυκα μας κοριτσακια που προσπαθουν πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες να φερει το 2011!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα και Καλα Χριστουγεννα σε όλους!!!!

Ευχομαι σε ολες τα επομενα Χριστουγεννα να τις βρουν μανουλες! Και στις εγκυουλες μας Καλη Λευτερια!!!

Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena koritsia kai agori:)

xronia polla se olous k oles sas!

euxomai na perasate kala ta Xristougenna sas!

egw dn mporw na pw oti eimai kala. . . !ok tin paleuw!

prospathw na kanw pragmata na xexniemai!alla tipota pleon den me euxaristei!

tha sinexisoume omws!den uparxei alli epilogi!

ta dika m auta. . .!

eseis kopeles m pws ta pate?

egkioules?zaxa?katerinaki?nikolaki?sofitsa?annoula?lollipop?pws pane oi koilitses?:)

mem?vasso78?valia23?

xexasa kamia?elpizw pws oxi!an to kana sigxwreste me!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ φιλεναδες.περασαμε καλα?εγω τσακισα τα μελομακαρονα κ τη σοκολατοπιτα που εφτιαξα.μπορω να πω οτι το 3ημερο που περασε το ευχαριστηθηκα.εκανα κ τις βολτιτσες μου.επαιξα κ το χαρτακι μου.εσεις τι μου κανετε?τα κοριτσακια που ειναι λιγο στενοχωρημενα να ανασκουμπωθουν γιατι το 11 θα ειναι γουρικο για ολες μας κ του χρονου τετοιο καιρο καθεμια απο μας θα κραταει ενα μικρο ζουζουνακι στην αγκαλια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και Χρονια πολλα κοριτσακια μουυυυυυυυυ!!!! Ο Θεος να δωσει σε ολες τις συναγωνιστριες θαρρος και αισιοδοξια και επιτυχημενες προσπαθειες!!!!

ΜΕ το καλο τα μωρακια που εχουν τις μανουλες τους εδω στο αγαπημενο ποστ μας και με το καλο ολα τα μωρακια του κοσμου!!! Υγεια και πολλη πολλη αγαπη!!!!

Δεν ειμαι η ζαχαρενια...ειμαι ενα γουρουνακι που παλια εμοιαζα με την ζαχαρενια!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Πως περασατε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μαναράκια

Ζαχαρωτό μου εγω που παραπωνιόμουν ότι δεν έχω αναγούλες δεν πήγα σχεδόν πουθενα γιατί είμαι γκόλ.....δεν πειράζει χαλάλι. Θα μειώσω τα φάρμακα σε 2 μέρες κ μετα απο μια βδομάδα θα τα κόψω, οπότε ελπίζω να συνέλθω. Εχω χάσει 1.5 κιλό γιατί δεν τρώω αρκετά. Δεν έκανα τίποτα ιδιαίτερο αλλα είναι τα καλύτερα Χριστούγεννα μέχρι τώρα για μένα.

Girl θα δεις θα ανέβεις ψυχολογικά πιο σύντομα απο ότι νομίζεις και θα γίνεις επιτέλους μανούλα ..σε φιλώ κ σου ευχομαι ενα μωράκι πολύ πολύ σύντομα.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!!!!!!!Χρονια πολλα καλα ευτυχισμενα με πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες κ γερα μπουμπουκακια!!!!!

Τι κανετε?????

Εμεις ειμαστε καλα αν κ ακομη δεν τρωμε διοτι οοοοολα μας ενοχλουν και ακομη ανακατευομαι και εχω κ αυτη την αθλια γευση στο στομα και και και και!!!Αλλα χαλαλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εξωσωματικουλες μου γλυκες!

Ελπιζω να περασατε ΥΠΕΡΟΧΑ τις μερες των Χριστουγεννων!!!!! YMPARTY:

Ερχονται τα καλυτερα με την αλλαγη του χρονου... ειμαι σιγουρη!!!!!!

ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!

ΥΠΟΜΟΝΗ,ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΣΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena koritsia kai agori:)

xronia polla se olous k oles sas!

euxomai na perasate kala ta Xristougenna sas!

egw dn mporw na pw oti eimai kala. . . !ok tin paleuw!

prospathw na kanw pragmata na xexniemai!alla tipota pleon den me euxaristei!

tha sinexisoume omws!den uparxei alli epilogi!

ta dika m auta. . .!

eseis kopeles m pws ta pate? geia sou koritsaki mou!!!! se skeftomoun polyyy!!! dynami gemizeis mpataries kai metaaaaa ,,,,,,,,, afou eipame axizei ton kopo ooolo afto!!! irthe i akatanomasti kai se 14 meres arxizw eneseis gia to makry protokolo!!! telos genari tha palepsoume gia to oneiro kai o theos voithos!!!! kata ta allaaaaa mia anestisia mia agnoia kai mia ilithia xara me krata alla tha dixei :lol: ante sikwwww na proxwroume maziiiii!!! ante elaaaaa!! pame na piasoume to oneiroooooo :lol:

egkioules?zaxa?katerinaki?nikolaki?sofitsa?annoula?lollipop?pws pane oi koilitses?:)

mem?vasso78?valia23?

xexasa kamia?elpizw pws oxi!an to kana sigxwreste me!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα MEM :-* !!!

Οτι επιθυμεις!!!!!

Γιωργο καιρο εχω να σε διαβασω! Τι κανεις;

Γεια σου ρε ΖΑΧΑ μωρο ατελειωτο! ;;)

Νικοοοοολλλλλλ :YMHUG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΥ ΛΟΛΙΠΟΠ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ; ΤΡΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ; ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ;ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΤΕΚΕΙΣ ΚΑΛΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ , ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ. 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΟ, ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΥ ΛΟΛΙΠΟΠ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ; ΤΡΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ; ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ;ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΤΕΚΕΙΣ ΚΑΛΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ , ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ. 8-) 8-)

συννεφακι πριν 2 εβδομαδες που ζυγιστηκα στον γιατρο ημουν +7 κιλα. Μεθαυριο που θα ξαναπαω (κ θα με ζυγισουν παλι γκκκρρρρρ) θα δουμε.....

Η αληθεια ειναι οτι δεν τρωω κανονικα,αλλα οχι λογω σιλουετας....Μου εχει απαγορευσει ο ντοκτορας εντελως το αλατι..οποτε δεν μπορω να τσιμπολογαω κ το μεσημεριανο το τρωω με κακο ζορι (μπλιαξξξξ ανοσταααααα)...

Μια φορα στις 10 μερες ομως θα την κανω την γουρουνια μου κ θα φαω σουπερ αλατισμενες βρωμιες!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...