Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλες και σας ευχαριστώ και πάλι ολόψυχα για τις ευχές σας! Έχω αρχίσει σιγά σιγά να το συνειδητοποιώ, με βοηθά και ο άντρας μου που στη σχέση μας είναι η φωνή της λογικής! Έχει κι αυτός τρελαθεί από τη χαρά του αλλά μπροστά μου δεν το δείχνει και πολύ γιατί είναι της άποψης ότι πρέπει να είμαστε ψύχραιμοι.

Ο Δεκέμβρης μπήκε πολύ καλά για τις κοπέλες που περιμέναμε αποτέλεσμα. Είμαι βέβαιη ότι και η συνέχεια θα είναι ίδια για όλα τα κορίτσια. Πίστη, υπομονή και λίγη τύχη χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους.εχω πολυ καιρο να μπω και να διαβασω νεα σας, απο οτι βλεπω ομως υπαρχουν πολυ καλα νεα.συγχαρητηρια στα κοριτσακια που τα καταφεραν και υπομονη σε μας τις υπολοιπες.σημερα πηρα τις εξετασεις του προγενητικου και εχω καποιες αποριες...η igG οταν ειναι θετικη ειναι καλο η κακο???αν γνωριζετε παρακαλω τα φωτα σας γιατι ψιλομπερδευτηκα.φιλακια σε ολες !!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες και σας ευχαριστώ και πάλι ολόψυχα για τις ευχές σας! Έχω αρχίσει σιγά σιγά να το συνειδητοποιώ, με βοηθά και ο άντρας μου που στη σχέση μας είναι η φωνή της λογικής! Έχει κι αυτός τρελαθεί από τη χαρά του αλλά μπροστά μου δεν το δείχνει και πολύ γιατί είναι της άποψης ότι πρέπει να είμαστε ψύχραιμοι.

Ο Δεκέμβρης μπήκε πολύ καλά για τις κοπέλες που περιμέναμε αποτέλεσμα. Είμαι βέβαιη ότι και η συνέχεια θα είναι ίδια για όλα τα κορίτσια. Πίστη, υπομονή και λίγη τύχη χρειάζεται.

papitsa m oi antres panta einai pio psixraimoi apo emas!theloun panta na kratane k tin opisthen!

eimai sigouri omws oti i xara t einai toso megali:) ola na pane kala koritsaki m!kai tha deis pws tha kilisei omala i egkimosini s, sto euxomai, kai se ligous mines na kratiseis to mwraki s agkalitsa:)

i paizei na nai k mwrakia?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια χαθηκα γιατι τελικα ηταν θετικο κ ημουν σε ακινησια αλλα τελικα δεν σταθηκα τυχερη κ παλινδρομισε.βασουλα λυπαμε κ για σενα ευχομαι η επομενη φορα να ειναι η τυχερη μας κ η τελευταια.ελπιζω οι εγκυουλες μας να ειναι μια χαρα.δεν εχω προλαβει να διαβαζω τα νεα σας εγω επομενη προσπαθεια θα ειναι φεβρουαριο σας φιλω ολες σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ 9 !!!ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ. ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ... ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΗ..ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ΄΄ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ!!!Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΓΙΝΕ 16/11 29/11 ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΕΡΕΣ ΕΠΕΣΕ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ 7 ΓΚΡΕΜΙΣΤΗΚΑΝ ΟΛΑ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΟΜΩΣ, ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl84, τίποτα δεν αποκλείεται! Βέβαια, ο υπέρηχος έδειχνε μόνο έναν σάκο, ωστόσο ο γιατρός είπε ότι αυτό δεν λέει τίποτα.Την Πέμπτη που θα ξαναπάω, ίσως έχω νεώτερα επί τούτου, διαφορετικά θα περιμένω να ακούσω την καρδούλα του (ή τους!!).

Κατά τα άλλα είμαι καλά, έχω μικρά πονάκια πού και πού, τα οποία όλοι λένε ότι είναι φυσιολογικά. Ξεκουράζομαι και σήμερα στόλισα και το δέντρο μας! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να φέρουν τα Χριστούγεννα τα πιο ωραία δώρα, δηλαδή τελειόμηνες εγκυμοσύνες και πανέμορφα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι κανετε???

ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το μωρακι μας ειναι ενα,ειναι στη σωστη θεση ,εχει καρδιακους παλμους,εχει αρχισει και δημιουργειτε και ο ομφαλιος λωρος και μεγαλωνει κανονικα!!!!Την επομενη βδομαδα θα ξαναπαμε για να ακουσουμε κιολας τη καρδουλα!!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας και ειστε οι επομενες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Κατερίνα, τέλεια. Σε παρακολουθώ στενά γιατί προηγείσαι περίπου μια εβδομάδα από μένα, οπότε ξέρω κι εγώ τι να περιμένω να βλέπω τις επόμενες μέρες! ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και Γιωργακη!Πως μου ειστε σημερα??

Κατερινακι μπραβοοοοοοοοοοοοο!!!Με το καλο να ακουσετε και την καρδουλα!Πολυ χαρηκα,ειλικρινα!:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:ymparty::ymparty::ymparty:

Φενια μου λυπαμαι πολυ κουκλα μου!Μη το βαζεις κατω ομως.Μαζεψε δυναμεις για τον Φεβρουαριο.Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η επομενη φορα να ειναι η τυχερη και τελευταια κουκλιτσα μου!Σε φιλω!

Βαλια μου το ιδιο ισχυει και για σενα κοριτσακι μου.Υπομονη και επιμονη και ο στοχος θα επιτευχθει αργα ή γρηγορα.

Νικολ111 μου τι κανεις?Η IGg δεν ειναι μια εξεταση,ειναι αντισωματα σε καποια ασθενεια και ειναι παλια που σημαινει οτι την εχεις περασει και οτι δεν νοσεις τωρα.Τα αντισωματα IGm ειναι εκεινα που δειχνουν οτι νοσεις τωρα και που ισως δημιουργησουν προβλημα στο εμβρυο.Οποτε για οποια ασθενεια και να ειναι(συνηθως σε τοξοπλασμα ερυθρα και σε κυτταρομεγαλο'ι'ο αναφερονται)δεεν χρειαζεται καμια ανησυχια.Και στο λεω με βεβαιοτητα γιατι την προηγουμενη εβδομαδα τα περασα και μαλιστα μου ειπαν να διακοψουμε την κυηση αλλα τελικα δεν ειχα τιποτα!!!!!!

Φιλια σε ολες οσες ξεχναω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Κατερίνα, τέλεια. Σε παρακολουθώ στενά γιατί προηγείσαι περίπου μια εβδομάδα από μένα, οπότε ξέρω κι εγώ τι να περιμένω να βλέπω τις επόμενες μέρες! ;) ;)

:lol::lol: χαχα και εγω εσένα papitsa γιατί προηγέισαι καμια βδομάδα!!!!!!!! ωραία γιατι είμαι άσχετη κ δεν ξέρω τι μου γίνεται κορίτσια, ξέρω τα πάντα για υπογονιμότητα αλλά ποτέ μου δεν μπορούσα να διαβάσω για εγκυμοσύνη....ελεγα άστο έχω δρόμοοοοοοοοο....πονάκια κάποιες στιγμές έχω κ εγώ, κ επιπλέον αρχίζει να ηρεμει η διέγερση που φούντωσε με την εγκυμοσύνη.....

feniael και ΒΑΛΙΑ :( μου το μόνο που μπορώ να πω είναι ενα μεγάλο λυπάμαι, νομίζω τώρα μπορώ να φανταστώ καλύτερα τι περάσατε, όλο όνειρα περίεργα βλέπω....

Ευχομαι η επόμενη κοριτσάκια μου να σας δώσει το μωράκι σας.

Αχ Κατερινάκι μου τέλεια τα νέα σου, εύχομαι ενα υγιέστατο μωράκι, έλα πάει κ αυτό, τώρα ηρέμησες ε? Φιλάκια πολλά

Καλησπέρα Σοφάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είδα χθες ενα πολύ άσχημο όνειρο, ότι με έσερνε στις σκαλες ενα παιδάκι κ γέλαγε κ έχω χάσει την ηρεμία μου, την Πέμπτη η χοριακή ήταν 178, τη Δευτέρα πόση πρέπει να είναι?

ευχαριστω είμαι λίγο αγχωμένη!!! Πόσο πολλαπλασιάζεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μου κανονικα καθε 2 μερεσ διπλασιαζεται αλλα εμενα η γιατροσ μου ειπε οτι τουλαχιστον καθε 3 μερεσ να ανεβενει 75 τισ εκατο. δηλαδη απο 250 εωσ 712 αν δεν κανω λαθοσ. απο εφιαλτεσ εχω και εγω αρκετουσ. ολα καλα θα πανε :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ειμαι στην 8Η μερα μετα την εμβρυμεταφορά αλλά εκτος το ότι εχω γεμισει σπυράκια,λόγω περιόδου,,,(δε θελω να το πιστεψω) δεν εχω κανενα συμπτωμα....να ανυσηχώ...βοηθειαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia m se oles sas!

katerinaki m bravo!Poli xarika koritsaki m!kali sinexeia na xeis k na pane ola teleia koritsi m!

feniael kai valia23 lipamai koritsia m para poli gia tin katalixi tis egkimosinis sas:(xerw poso asximo einai!twra omws to kefali psila k proxwrame mprosta e?stin epomeni prospatheia opou mas perimenoun k xares etsi den einai kopeles m?:) O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SAS!:)

nikolaki m pas ayrio gia xoriaki e??egw loipon s euxomai oxi mono na diplasiastei alla kai na triplasiastei kai na tetraplasiastei!sta upsi na einai kopela m!

sofitsa m esi pws ta pas?

xexasa kamia?:)elpizw pws oxi:)

emena ta nea m einai oti TRITI PAW GIA WOLIPSIA me ti voitheia tis Panagias!ta wariakia m mallon 5 tha einai alla pame me ti voitheia TOU THEOU kai THS AGIAS EIRINIS TIS XRUSOVALANTOU KAI TOU AGIOU STULIANOU elpizontas oti tha nai mazi mas kai tha voithisoun na pane ola kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΑΣ!!nikolaki ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.girl84 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ !!! fenial ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ....ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ... ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΑΣ!!nikolaki ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.girl84 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ !!! fenial ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ....ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ... ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Se euxaristw kopela m!

na sai kala!kali sinexeia k se sena!

kai sintoma me polla apothemata dinamis kai upomonis gia tin nea prospatheia,e?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Ειρήνη μου.

vasoula μου σπυράκια έβγαλα κ εγω , δεν παίζει ρόλο τελικά, κ εγω είχα φρικάρει, όσο για τα άλλα συμπτώματα είχα πονάκια περιόδου όπως κ τώρα που κ που, αλλα τα άλλα κοριτσάκια μας που τα καταφεραν δεν είχαν τίποτα. Θετική σκέψη κ εύχομαι η Παναγίτσα να κάνει κ για σένα το Θάυμα.

girl ευχαριστώ για τις ευχούλες, θα είναι δώρο γιορτής για μένα :) αν όλα πάνε καλά,

Με το καλό η ωοληψία και να πάνε όλα τέλεια κοριτσάκι μου, ανυπομονώ για τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Ειρήνη μου.

vasoula μου σπυράκια έβγαλα κ εγω , δεν παίζει ρόλο τελικά, κ εγω είχα φρικάρει, όσο για τα άλλα συμπτώματα είχα πονάκια περιόδου όπως κ τώρα που κ που, αλλα τα άλλα κοριτσάκια μας που τα καταφεραν δεν είχαν τίποτα. Θετική σκέψη κ εύχομαι η Παναγίτσα να κάνει κ για σένα το Θάυμα.

girl ευχαριστώ για τις ευχούλες, θα είναι δώρο γιορτής για μένα :) αν όλα πάνε καλά,

Με το καλό η ωοληψία και να πάνε όλα τέλεια κοριτσάκι μου, ανυπομονώ για τα νέα σου.

kai gia mena an ola pane kala dwro giortis tha einai koritsi m!

Giortazw tou Agiou Vasileiou, Prwtoxronia diladi:)Vasw me lene:)

ola kala tha pane mazi s aurio koritsaki m!

to niwthw:)na deis p o arithmos tis xoriakis s tha nai terastios:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!! ΜΑΛΛΩΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα να μην ανησυχεις καθολου!Σπυρακια ειναι πολυ πιθανον να εβγαλες απο τις πολλες ορμονες που εχεις παρει ή που αρχιζουν και αυξανονται λογω εγκυμοσυνης.Για να σου δωσω να καταλαβεις εγω ποτε δεν ειχα ουτε ενα σπυρακι ακομη και αδιαθετη και με το που εμεινα εγκυος εχω γινει πουα!!!!!!!Ηρεμησε χαλαρωσε και σου ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη!!

Νικολ απο ονειρα αλλο τιποτα......Ηρεμησε!Μηπως στο ονειρο εκλαιγες κιολας?Γιατι αν εκλαιγες ξερεις τι λενε...οτι κατι καλο θα συμβει.. ;);) Η χοριακη ακριβως οπως ειπε και η Ειρηνη καθε 2 μερες πρεπει να διπλασιαζεται εκτος βεβαια αν εισαι διδυμομανουλα οποτε παιρνει τα υψη....

Κοριτσακι την Τριτη ωοληψια ε?Ολα θα πανε ποοοολυ καλα θα δεις!Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι και τα 5 αυγουλακια να γινουν 5 εμβρυακια!!!!

Βαλια μου ετσι σε θελω!Υπομονη,επιμονη και θετικη σκεψη!!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...