Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Κοριτσακια μου ζηλεψα και θελω κι εγω να κανω τικερακι με την εγκυμοσυνη μου αλλα δεν μπορω να τα καταφερω :(:(:(:(:( Θα κανω ομως μερικες δοκιμες οποτε αν δειτε καμια βλακεια ζητω κατανοηση..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ax Νικολακι μου μην κλαις γιατι δεν κανεις καλο στο ή στα μπεμπουκια σου! ΤΟ ξερω πως ειναι απο χαρα και απο ευτυχια! Οπως και απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης επισης! Τι αλλο να πω κοπελα μου, απλα οτι η χαρα μου ειναι παρα πολυ μεγαλη για σενα!!!!

Κοριτσακι 84 στα ειπαν και τα υπολοιπα κοριτσια. Μην στεναχωριεσαι για την ποσοτητα. Η ποιοτητα μετραει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia glika kai agapimena!ti kanete?ego gurisa apo tis mpaxames!!!!!kai kala!den piga pouthena ,apla mazevo ta kommatia mou!den xero pairnao mia megali krisi ,me mikra flash aisiodoksia alla kai pali xalia!!!!me troei pou den akousa ton giatro mou,me provlimatizei pos kai pote tha mporo na kano mia kainourgia prospatheia!!!!!afiste ta!!!!!!!

koritsakia mou xairomai toooooosooooooo polu gia sas pou ta kataferate!eimai poli perifanei gia oles sas!!!!!sas euxomai mia teleia egkumosini,tha deite pos auti oi mines tha einai i arxi mia zois gemati sugkiniseis,anupomonisia,aperioristi agapi,kai polles agkalistes !!!!

na eiste oloi kai iles kala!

sas euxaristo pou rotagate gia mena,apla pernao mia duskoli stigni kai prospatho na to palepso!!!!tin alli paraskevi pao gia tin usteroskopisi,eimai sigouri pos kati tha vroune kata tin diarkeia,kai etsi tha lithoun polles apories mou,opos giati den ta kataferno,giati den ta kratao ta emvriakia mou stin koilitsa mou!!!!gia na doume!????!!!!

sas filo gluka olous!!!!! ;)

Αχ Dafni μου ποσο σε νοιωθω! ΚΑι εγω μια απο τα ιδια ειμαι! Το παλευω ομως. Το παλευω οσο μπορω! Τι να κανουμε για μερικες απο εμας χρειαζεται λιγος χρονος παραπανω και μερικες προσπαθειες παραπανω αλλα θα τα καταφερουμε αυτο εχει σημασια. Σημασια εχει να μην πεσουμε σε καταθλιψη γιατι αυτο θα ειναι ενα παραπανω εμποδιο στην επιτευξη του στοχου μας! Ελπιζω συντομα να εισαι καλύτερα και να σε βλεπουμε παραπανω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Νικολακι μου μην κλαις γιατι δεν κανεις καλο στο ή στα μπεμπουκια σου! ΤΟ ξερω πως ειναι απο χαρα και απο ευτυχια! Οπως και απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης επισης! Τι αλλο να πω κοπελα μου, απλα οτι η χαρα μου ειναι παρα πολυ μεγαλη για σενα!!!!

Κοριτσακι 84 στα ειπαν και τα υπολοιπα κοριτσια. Μην στεναχωριεσαι για την ποσοτητα. Η ποιοτητα μετραει!

geia s vasoula m!

tha ton petixoume ton stoxo mas glikia m!

tha to deis!

allwste den xexnaei kamia mas O THEOS KAI H PANAGITSA!

Einai panta plai mas auto na to xereis!

m dinete elpides koritsi m pantws p m lete gia tin posotita!apla an itan perissotera skeftomai oti tha xa perissoteres pithanotites na tane kalis poiotitas!alla tha deixei koritsakia m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου κάθε τόσο κοιτούσα για σένα....

Νικόλ μου πόσο πολύ χαίρομαι....

Σε αγαπώ πολύ μου έχεις σταθεί πολύ......Μ Π Ρ Α Β Ο Νικόλ μου!!!!!!

Επιτέλους!!!!!!!

Μπράβο!!!!!!

Έχω τρελάθει από τη χαρά μου....

Κοριτσάκια ελπίζω όλες να είστε καλά, εγώ είμαι χάλια Έπαθα υπερκόπωση, μου έρχεται να σβήσω και όλο θέλω να κοιμάμαι και κλαίω....Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου , Girl 84 σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούμε, μην το βάζετε κατω θα έρθει και η δική μας σειρά είμαι σίγουρη.... :D

Νικόλ πόσο χάρηκα, πόσο χάρηκα :o):YMHUG:[smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=toothy2.gif]

Γιωργάκη μου τι κάνεις;

Οι εγκυούλες καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο!!!!!Μπραβο!!!!!!!!!!!!! στη Νικολ. Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!Να σου πανε ολα τελειααααααααα!!!!!! [smilie=wav.gif]

Αντε, σιγα σιγα να παιρνουμε σειρα και οι υπολοιπες.....Για εμένα η επόμενη προσπάθεια θα είναι με παγωτίνια μετά απο κανα 2-3 κύκλους.....αντε να περασει ο καιρος να παμε δυναμικα για την δευτερη προσπαθεια....

Καλο βράδυ κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου με συγκινήσατε βρε αντε να σταματήσω το κλάμα με σας.

Κορίτσια να σας πω κάτι?

Μετα απο τόσες αποτυχίες που είχα 3 χρόνια τώρα, 8 στο σύνολο αυτη ήταν η 9η (3η εξ.) δεν πίστευα ποτε στη ζωή μου ότι θα γινόμουν μανούλα, έκανα ότι έκανα με τη σκέψη να ξέρω ότι έχω δώσει τα πάντα. Δεν ξέρω τι θα γίνει στη συνέχεια σκέφτομαι θετικά και προσέυχομαι, αυτο που θέλω να πω όμως είναι ότι ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, δεν υπάρχει περίπτωση. Ναι μας ταλαιπωρεί κάποιες περισσότερο αλλά η επιθυμία μας είναι μεγαλύτερη και θα νικήσει. Σας φιλώ μια μια ξεχωριστα, και σας ευχαριστω όλες γιατι χωρίς εσάς θα είχα καταρευσει...........

Καληνύχτα μαναράκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Δεν μπήκα χθες το βράδυ γιατί έπρεπε να το χωνέψω: τα καταφέραμε, είμαι έγκυος!!!!!!!!!!!!!! Ο γιατρός μας είχε απόλυτο δίκιο που μας έλεγε από την αρχή ότι όλα θα πάνε καλά. Πήγαμε πρώτα στο ιατρείο του και στον υπέρηχο είδε μια τόση δα μικρή κουκκιδίτσα των 6,5 χιλιοστών μέσα στο ενδομήτριο. Ήταν ο σάκος! Μετά, πήγαμε και κάναμε για τυπικούς λόγους μια χοριακή που βγήκε φουλ θετική!!!!!

Είμαι πολύ ευτυχισμένη. Ευχαριστώ την Παναγία και όλη την παρέα εδώ που μου έδωσε τις ευχές της. Ουσιαστικά από χθες ξεκίνησε ο αγώνας που με πολλή προσοχή και τη βοήθεια του Θεού θα οδηγήσει στη μαγική στιγμή της γέννησης.

Θέλω να πω σε όλες κοπέλες που προσπαθούν ή θα προσπαθήσουν, πως το παν είναι να έχεις πίστη και καλή ψυχολογία. Εγώ ήμουν τυχερή και τα κατάφερα με την πρώτη προσπάθεια. Ακόμα όμως και αν δεν τα κατάφερνα δεν θα το έβαζα κάτω. Αυτό να κάνετε όλες σας. Η μεγάλη σας επιθυμία να αποκτήσετε μωρό θα υπερνικήσει τα πάντα!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφέραμε....ναι 178

πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!με το καλο κουκλα μου... :)

κατερινιω βλεπω και εσυ εγκυουλα...να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοο Παπιτσα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΕΝΝΕΣ ΜΗΝΕς ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και Γιωργακη!!!Πως ειστε σημερα???

Παπιτσαααααααααααααα!!!!!Πολλα συγχαρητηρια γλυκεια μου!!Να εχεις ια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι και στο εξης ολα καλα να σου πηγαινουν!!Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ασχετο αλλα επιτελους τα καταφερα με το τικερακι μου!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papitsa μου ΜΠΡΑΒΟ εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη μάτια μου, βασικά ήμουν σίγουρη ότι είσαι. :D

ευχαριστώ κοριτσάκια μου, κ τη χελονίτσα - Μαρία και τη bourique και την Konstantina και όλες σας ξεχωριστά.

Καλή μας μέρα, είμαι πολύ ευτυχισμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

χαθηκα κ εχασα τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΙΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και σενα κ σε ολα τα κοριτσια με θετικα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!!! Παπιτσα δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα πολλα μπραβο κ ευχουλες και σε σενα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε καλημερα ειπα?δεν ειπα..

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λιγοτερο απο 24 ωριτσες....μεινανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravoooooooooooooooo papitsa mou eimai poly xaroumeni gia sena!!!!!!!!!!!!! o theos mazi sou kouklitsa mou kai me to mwraki stin aggalitsa sou!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:lol:

aaaaaaaaaa kai i nikollllll!!!!!!!!!! teleia koritsakia mou!!!!!!!!!!!!!apolavste afto to thavma oso perissotero mporeite!!! sas axizei!!!!!!!!! o theos mazi sas!!!!!!!!xxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστούμε γλειφιτζουράκι μου και Mem μου σας ευχομαι τα καλυτερότερα.

Οσο για το Γιώργο μας, ενα εχω να πω δεν εχω γνωρίσει τόσο καλό παιδί, μας βοηθάς κ μας στηρίζεις όλες, σε θεωρώ συνυπεύθυνο της επιτυχίας μου, σε έχει συμπαθήσει τρελα κ ο καλός μου.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε καλημερα ειπα?δεν ειπα..

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λιγοτερο απο 24 ωριτσες....μεινανε....

Αχ μωρό/ά μου έχεις αγωνίας ε? ελα Κατερινάκι μου, τα δύσκολα περάσανε έρχονται τα ωραία τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαςςςςςςςςςςςςςς

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ ΠΑΠΙΤΣΑ :ymparty::clap::clap:[smilie=wav.gif] καλη εγκυμοσυνη και γερο-α μωρο-

α!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩω μπες ρε να μας πεις αυριοοοοοοο!!!! Εγω μακαρι να χα εναν υπερηχο να δω τι κανουν εκει μεσα...το χω ενα αγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eννοειτε πως θα μπω Ζαχαρενια σας πω!!!!!!!!

Ναι Νικολ μου εχω τρελλη αγωνια να δω τι εχει εκει μεσα!!!Αυτο με τον υπερηχο το χω σκεφτει κ γω Ζαχα..να χαμε ενα σπιτι ε??

Εσυ ποτε ξαναπας γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se oles koritsia!

bravo papitsa m!sigxaritiria kai me to kalo to/a mwraki/a sou!

ola pigane teleia:)

kai gw p anisixw p exw mono 5 wariakia:)

nikol m ante k aurio kali epanalipsi xoriakis!ola na pane teleia k na nai sta upsi psixi m!

kateriniw m tha perimenoume neakia apo sena aurio,e?oxi na mas afiseis na perimenoume:)to zoume mazi sou:)

zaxaroula m ti kaneis?ta bebes?pote pas xana gia uperixo koritsi m?

egw paw aurio gia uperixo na doume to megethos twn wariwn m kai mallon deutera i triti gia wolipsia:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Δευτέρα κοριτσάκι μου θα ξανακάνω χοριακή, μέχρι τότε χαλαρά κ θετικές σκέψεις.

Περιμένουμε νέα σου, μια χαρά θα είναι δηλ.

με το καλό να πανε όλα τέλεια.

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...