Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Καλημέρα σας. Η δική μου ώρα είναι στις 5.30 το απόγευμα. Έχοντας πλέον συμπληρώσει 22 μέρες από την ωοληψία και 18 από την εμβρυομεταφορά, ο γιατρός θα μας κάνει υπέρηχο και αν δεν δει σάκο θα πάω να κάνω χοριακή. Είναι πλέον βέβαιος για το αποτέλεσμα αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω. Μας έχει υποβάλει και στο μαρτύριο της σταγόνας, αντί να κάνουμε χοριακή στις 10-14 μέρες, μας άφησε να περιμένουμε. Ελπίζω να άξιζε τον κόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax re katerinaki m psiloanisixisa epeidi otan kaneis polla exeis k parapanw epiloges!alla efoson exoume k paradeigmata kopelwn p eutixws ta kataferan estw k me liga wariakia tote den exw para na eimai aisiodoxi!

euxomai ola na mas pane kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας. Η δική μου ώρα είναι στις 5.30 το απόγευμα. Έχοντας πλέον συμπληρώσει 22 μέρες από την ωοληψία και 18 από την εμβρυομεταφορά, ο γιατρός θα μας κάνει υπέρηχο και αν δεν δει σάκο θα πάω να κάνω χοριακή. Είναι πλέον βέβαιος για το αποτέλεσμα αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω. Μας έχει υποβάλει και στο μαρτύριο της σταγόνας, αντί να κάνουμε χοριακή στις 10-14 μέρες, μας άφησε να περιμένουμε. Ελπίζω να άξιζε τον κόπο...

Ρε κοριτσακι αφου θα πας το απογευμα ουτως η αλλως..γιατι δε πας να κανεις μια χοριακη τωρα?Μεχρι το μεσημερι απογευμα θα χει βγει κιολας..γιατι να χεις κ αλλη αγωνια μετα?

Παντως αυτη τη λογικη του γιατρου σου δεν την εχω δει σε καμια κοπελα μα σε καμια ομως!!!!

Ευχομα αυτη η αναμονη να σε αναμειψει κοπελα μου με ενα θετικοτατο αποτελεσμα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου , καλή σας μέρα

έχω περάσει και εγώ από εδώ αν με θυμάστε :):)

σήμερα μπήκα να δώσω τα συγχαρητήριά μου σε όλες τις κοπελίτσες που τα κατάφεραν

και να ευχηθώ σε όλες μας μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη με υγειή μωράκια.

Μπράβο λοιπόν στην Ζάχα , στην Κατερίνα και σε όλες τις υπόλοιπες......

ΝΙΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ χάρηκα πάρα πολύ :D:D:D

σας φιλώ όλες και εύχομαι και τα καλύτερα αποτελέσματα στις κοπέλες που είναι ήδη στη διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου είμαι στη δουλειά τώρα! Η λογική του γιατρού ήταν να κάνουμε 1-2 παραπάνω pregnyl ώστε να πετύχουμε ακόμα καλύτερη υποστήριξη της μήτρας και της ωχρινικής φάσης. Γενικώς είμαστε άκρως ικανοποιημένοι από τον γιατρό. Ούτε υπερδιέγερση προκάλεσε, 4 ωάρια έβγαλε, 4 γονιμοποίησε, 4 έφτασαν να γίνουν βλαστοκύστες.

Θα δούμε, είναι πολύ πιθανό να γίνουν 2 τα σημερινά πολύ καλά νέα!!!

Nikol, πολλά συγχαρητήρια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papitsa m euxomai na pane ola kala!

ax kali m euxomai na sai egkioula k ola na nai teleia!

eimai k gw ligaki apogoiteumeni giati pigame simera sto giatro k 5 wariakia exw kai eimai se programma exwswmatikis!skeftomoun oti an itan pio polla tha xame perissoteres pithanotites alla O THEOS einai Megalos koritsi m!

s euxomai ola na pane kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl84 μην απογοητεύεσαι. Σε εμένα όπως σου είπα 4 ωάρια πήρε όλα κι όλα. Αν είναι υγιή και ο γιατρός με το εργαστήριο κάνουν καλή δουλειά, θα πετύχεις! Να φανταστεις πως ο γιατρός μου την ημέρα που μου έκανε την εμβρυομεταφορά ανακοίνωνε σε μια άλλη κοπέλα πως πέτυχε κι ας της είχε εμφυτεύσει μόνο ένα ωάριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aman papitsa m, m dineis elpides!eilikrina koritsaki m!

euxomai na sai egkioula kai si glikia m!

gourlidikos o dekemvris pantws egw auto vlepw!

eimai sigouri pws eisai kai esi glikia m!

me ena wariaki k emeine e?auto me xaropoiei idiaitera kai euxomai k ta dika m na einai ugii kai na meinw kai gw koritsi m!kai oles mas vevaia!

tis kaliteres euxes se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia glika kai agapimena!ti kanete?ego gurisa apo tis mpaxames!!!!!kai kala!den piga pouthena ,apla mazevo ta kommatia mou!den xero pairnao mia megali krisi ,me mikra flash aisiodoksia alla kai pali xalia!!!!me troei pou den akousa ton giatro mou,me provlimatizei pos kai pote tha mporo na kano mia kainourgia prospatheia!!!!!afiste ta!!!!!!!

koritsakia mou xairomai toooooosooooooo polu gia sas pou ta kataferate!eimai poli perifanei gia oles sas!!!!!sas euxomai mia teleia egkumosini,tha deite pos auti oi mines tha einai i arxi mia zois gemati sugkiniseis,anupomonisia,aperioristi agapi,kai polles agkalistes !!!!

na eiste oloi kai iles kala!

sas euxaristo pou rotagate gia mena,apla pernao mia duskoli stigni kai prospatho na to palepso!!!!tin alli paraskevi pao gia tin usteroskopisi,eimai sigouri pos kati tha vroune kata tin diarkeia,kai etsi tha lithoun polles apories mou,opos giati den ta kataferno,giati den ta kratao ta emvriakia mou stin koilitsa mou!!!!gia na doume!????!!!!

sas filo gluka olous!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι girl84, έγινε μπροστά μου και στην επόμενη επίσκεψή μου γνώρισα και την κοπέλα. Αυτό που έχει σημασία πάνω από όλα είναι να είναι υγιή τα έμβρυα. Αν είναι, θα πετύχει είτε σου εμφυτεύσουν 1 είτε 4.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικοοοοοοοοοοοοοοοοολ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α κοριτσακι μου!!!!Ημουν σιγουρη!!!!Με συγκινησες παλιοκοριτσο!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:x:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif]

ε θα τοχασω το μυαλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΝΙΚΟΛακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! Σουπερ εγκυμοσυνη ευχομαι και γερα μωραααααααααα!!!!!!!!

Εγω γιατι νομιζα θα εκανες αυριο χοριακη???ντοιν....το ΙΚΑ με εχει ζουρλανει!!!! :lol:

μπραβοοοοοοοοοοοο μπραβοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη μουυυυυυυυυ μπαχαμουλα μουυυυυυυυυυ!!!! Σε καταλαβαινουμε...βρες κουραγιο να σηκωθεις . ευχομαι με το καλο η υστεροσκοπιση....και η επομενη φορα που θα πας σε νοσοκομειο ειναι για να δεις σε υπερηχο τα μωρα σου!!!!1 :D

Ηλιαχτιδα ευχαριστωωωωωωωω παρα πολυ για τις ευχες!!!!

Παπιτσα κι εγω δεν το χω ξανα κουσει αυτο που σου κανει ο γιατρος σου. Εισαι σιγουρη οτι εχει τελειωσει πανεπιστημιο ή ΙΕΚ????χαχαχαχα πλακα κανω!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑ!!!!

girl84 δικιο εχουν σε οτι ειπαν τα κοριτσια!!!Ναι κι εγω την1η φορα που εβγαλα αρκετα τι τα κανα??ουτε για ομελετα!! Ασε μας!!!! ΘΙΝΚ ΠΙΝΚ!!!!!!!!

τι αλλα να πω?τι αλλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα ενα ολοκληρο κατεβατο(εκθεση ιδεων δλδ) κ με πεταξε...γγκκκρρρρρρ....

να πω συγχαρητηρια στη νικολ μας...

οι υπολοιπες τι μου κανετε??

οι φρεσκογκαστρουλινες μου πως πανε με τα μποφορακια τους??

εμεις ειμαστε καλα...κ τα 2 δοξα τον θεο προχωρανε μια χαρουλα...

την πεμπτη θα κανουμε αυχενικη κ στα καπακια παρασκευη περιδεση...

οοοοοοοοοοοοομμμμμμμμ κ παλι οοοοοοοοοοομμμμμμμμμ κοριτσια μου...

ας πανε ολα καλα...

κατερινακι εαν διαβασεις το μνμ μου περασε το κ στο θεματακι μας που δεν ξερω πως να το βρω...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβοοο Μαριλου μου ετσι ολ καλα να πηγαινουν!!!!!!!

Βρε θα πας εκει που λεει ιδιους μηνες εγκυμοσυνης καλοκαιρινα μωρακια 2ο11για παντα...

Παπιτσα ευχομαι τωρα σε λιγο να ακουσεις το θετικοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ κοριτσάρες μου για τις ευχούλες, τι κλάμα έριξα, πω πω δεν σας λέω τίποτα...εχω ζουρλαθεί όπως λέει το ζαχαρωτό μας, δεν μπορώ να το πιστέψω, εγω έγκυος? μετα απο 3 χρόνια ανοικτά ποδια συνέχεια? μου έχει γίνει συνήθεια κ όποτε κάθομαι σηκώνω πόδια... :lol: να γελάσουμε κ λίγο με καμια βλακεία μου ε? πω πω θα το χάσω το μυαλό.

Girl, μην αγχώνεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ ποιότητα θες όχι ποσοτητα, θα έχεις θετική σκέψη κ θα τα καταφέρεις κ εσύ. Εχω δει πολλές περιπτώσεις και 40+ όχι μωρό που είσαι εσύ κ τα κατάφεραν μια χαρά, μην αγχώνεσαι μανάρι μου, και εγω στην προηγούμενη είχα καμια 25 αρια κ σκασαν σαν ποπκορν, 4 μείνανε...σιγα τα αβγά... ;) είμαι πολυκυστικού δεν λέει τίποτα.

αχ θα τρελλαθώ θέλω μια μια να σας πνίξω στα φιλιά. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ κοριτσάρες μου για τις ευχούλες, τι κλάμα έριξα, πω πω δεν σας λέω τίποτα...εχω ζουρλαθεί όπως λέει το ζαχαρωτό μας, δεν μπορώ να το πιστέψω, εγω έγκυος? μετα απο 3 χρόνια ανοικτά ποδια συνέχεια? μου έχει γίνει συνήθεια κ όποτε κάθομαι σηκώνω πόδια... :lol: να γελάσουμε κ λίγο με καμια βλακεία μου ε? πω πω θα το χάσω το μυαλό.

Girl, μην αγχώνεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ ποιότητα θες όχι ποσοτητα, θα έχεις θετική σκέψη κ θα τα καταφέρεις κ εσύ. Εχω δει πολλές περιπτώσεις και 40+ όχι μωρό που είσαι εσύ κ τα κατάφεραν μια χαρά, μην αγχώνεσαι μανάρι μου, και εγω στην προηγούμενη είχα καμια 25 αρια κ σκασαν σαν ποπκορν, 4 μείνανε...σιγα τα αβγά... ;) είμαι πολυκυστικού δεν λέει τίποτα.

αχ θα τρελλαθώ θέλω μια μια να σας πνίξω στα φιλιά. :YMHUG:

Ετσι ετσι κοριτσακι!!!!!Να το πιστεψεις γιατι ειναι αληθεια καλη μου!!!και μολις το δεις εκει ναδεις γλεντια!!!!!

Κ γω αυτο περιμεψω να το δω για να το χωνεψω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolaki m pistepse to!

EISAI EGKIOS!YIOUPIIIIII!!!!

se euxaristw gia tin empsixwsi koritsi m!

me pire ligo apo katw einai i alitheia alla me anevasate re koritsia m!

na ste panta kala!

O THEOS KAI H PANAGIA mazi sas!

xarika para poli gia sena nikolaki m!eilikrina!

papitsa m ti neakia?mathate ta thetika neakia?:)

ante perimenoume:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θερμά συγχαρητήρια σε όσες τα κατάφεραν !!! Ο Δεκέμβρης είναι γεμάτος επιτυχίες και ευχομαι έτσι να συνεχιστεί :ymapplause:

Nikol χάρηκα πάρα μα πάρα πολύ μακάρι να ξερες πόσες ελπίδες μου δίνεις για να συνεχίσω τις προσπάθειες μου μετά τις αποτυχίες μου.Και πάλι χίλια μπράβο κοριτσάρα μου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι πανέμορφα νεα ειναι αυτά βρε κορίτσια?????????

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αυτα να βλέπετε κ να παιρνετε κουράγιο κοριτσακια μου , όλες!!!

Οταν πρωτο μπηκα σε αυτο το θεμα αρχισα να ψαχνω τα προηγουμενα Νο και οσο εβλεπα κοπελες που προσπαθουσαν, να εχουν ομορφα τικερακια με εγκυμοσυνες κ μωρα , επαιρνα κουράγιο!!!

Ολες θα γίνουμε μανουλες, απλα κάποιες κοπελες πρεπει να το παλέψουν λίγο παραπάνω!

Καλη επιτυχίαααααααααααα σε ολες τι ς κοπελες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...