Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

kalispera kopeles!

mpika kiriws gia na euxithw kali epitixia stin NIKOL mas!

ante koritsaki m ola na pane teleia aurio!

k tha perimenoume nea s e?ta thetika s nea!:)

se exw sti skepsi m na to xereis koritsi m!

oi alles oi kopeles ti kanoume?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα ζουζουνες μου!!!Τι μου κανετε?Γιωργακη πως εισαι?Καλο κουραγιο στη δουλεια σου...!!

Νικοοοοοοοοοοοοολ!!!Καμια και αποψε!!!Σε εχω συνεχεια στο νου μου κοριτσακι μου!Πολυ καλη επιτυχια αυριο και μην αργησεις να μας ενημερωσεις...Να πανηγυρισουμε ολοι μαζι!!!

Παπιτσα μου και σε σενα τα καλυτερα ευχομαι.Να δεις που ολα τελεια θα πανε κουκλα μου!

Κοριτσακι μας πως πας με τις ενεσουλες?Συνεχιζεις ακαθεκτη εεε???

Κατερινιω τελεια η χοριακη!Και το Σαββατο εφτασε,αντε να δεις το/α μωρακι/α σου με το καλο να σου φυγει ακι η αγωνια!!

Βασουλα πως εισαι γλυκεια μου?ζαχα εσυ?

Εγω σημερα πηγα για υπερηχο και ειδα χερακια ποδαρακια!!!!!!!!!!!!Εσυγκινηθην!!Ιδιως μετα απο οσα περασα τις τελευταιες μερες που πραγματικα ηταν κολαση!Χειροτερα κ απο την αναμονη της εμβρυομεταφορας :(:( Αλλα τελος καλο ολα καλα!!!!!

Σας φιλω αγαπημενες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa m kala ta paw!sinexizw tis enesoules m akathekti!DOXA TO THEO!

aurio paw gia uperixo kopela m na doume ta augoulakia kai elpizw na exoune proxwrisei!O THEOS AS VOITHISEI KAI H PANAGIA NA NAI DIPLA SE OLES MAS!

eides koritsi m?ola pigane kala me ta mwrakia s!euxomai na pane ola teleia mexri to telos kai na xeis ta mwrakia s se ligous mines stin agkalia s!

H AGIA EIRINI H XRUSOVALANTW VOITHEIA MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπούλες μου, εύχομαι να με ακούσει ο Θεούλης εκει ψηλά και να γίνω επιτέλους μανούλα, δεν θέλω τίποτα άλλο στον κόσμο.

Σας ευχαριστώ ,12 θα μάθω.....αχ Παναγιά μου...

φιλάκια κοριτσάκια μου, ξέρετε πως είμαι τώρα ε? μέχρι χθες την παλευα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και βεβαια ξερουμε πως εισαι κοριτσακι μου!!!!!Εδω εγω εκανα απο μονη μου 4η επαναληψη παρολο που ξερα πως ηταν θετικο πως ανεβαινε ικανοποιητικοτατα και ειχα αγχωθει..

τελικα πολυ αγχωτικη αυτη η εξεταση!!!!

Ομως εσυ θετικη σκεψη χαμογελο και ολα θα πανε καλα!!!!!!Θα δεις θα ναι θετικο και δεν θα το πιστευεις!!!!!!!

Γιατι το πιστευω εγω???

Ειναι ενα συναισθη που οταν σου ερχεται απο ολη αυτη την ταλαιπωρια και στεναχωριες απανωτες δυσκολα συνηδητοποιεις!!!!!!

Εγω θελω να τα δω,να τα ακουσω,να φουσκωσει η κοιλια μου μπορει απο τωρα???

Ειδατε καλε παλι στο πλυθυντικο μιλαω??Λετε να ναι δυο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρια και εγω........Κατερινάκι μου, να σου πω δίνουν λίγα ποσοστά για τρίδυμα αλλά δεν εχω δει και λίγα. Μακάρι γιατί οχι...ξέρω ότι είναι λίγο πιο δύσκολα αλλά αξίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που ναι ολες οι αλλες???

Ζαχαααααααααααα

Βασωωωωωωωωω

Λολλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Κοριτσακιιιιιιιιιιιιι

Γιωργοοοοοοοοοο

Ειρηνηηηηηηηηηη

Παπιτσαααααααα

Μεμμμμμμμμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα!!!!τι κανετε τσουπακια μου??????

Εγω τρεχω για να παρω αδεια, μια ικα, μια νοσοκομειο, μια φαρμακειο εεεεεεεεεεεεεεεε γρρρρρρρρρρ

τα λεμε πιο μετα....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

egw molis epestrepsa ap ton iperixo!

ligo apogoiteumeni alla ok!epeidi exw psili fsh estw kai me megali dosologia enesewn mono 5 wariakia peripou ekana!

m eipe o giatros m oti mporei k na ekana 25 me 30 alla i epitixia tis exwswmatikis na xe ta idia pososta epitixias!m leei emeis theloume 2 kalis poiotitas emvria!twra me 5 waria dn exoume k polles epiloges skeftomai alla m eipe oti akoma kai me ena wario eide periptwseis p petixe ap tin prwti!

ithela k tis dikes sas empeiries kai na me kathisixasete ligaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μια χαρα ειναι τα μπεμπεκια μας!Πηγα εχθες για υπερηχο και σε 10 μερες για αυχενικη.Το ενα ειναι 2 ημερων μικροτερο αλλα γενικα μεγαλωνουν πολυ καλα ειπε ο ντοκτορ και ειδαμε και χερακια ποδαρακια!Τελεια!!Αντε με το καλο να κανεις υπερηχο να δεις και τα δικα σου!!

Ζαχα γλυκεια μου καλο κουραγιο με το ικα.....Ευτυχως ως ανεργη πλεον δεν εχω να ανησυχω γι'αυτα :lol::lol:

Κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι με τα 5 ωαριακα.Σκεψου θετικα.Αν ολα γονιμοποιηθουν θα περισσεψουν και 3!!!Οπως ειπε ο γιατρος σου χρειαζεσαι 2 καλης ποιοτητας εμβρυακια!Ολα καλα θα πανε.Εγω εν συντομια θα σου πω οτι ειχα μεν πολλα,19 και απο αυτα τα 15 απο τη μια ωοθηκη αλλα τελικα επαθα υπερδιεγερση και για καποιες μερες ημουν ποοοολυ χαλια.Τελικα ολα εχουν τα υπερ και τα κατα τους.Εδω θα ειμαστε και θα μας πεις τα ευχαριστα να σου κανουμε παρτακι,θα το δεις γλυκεια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι!!!Μην αγχωνεσαι εχει δικιο ο γιατρος σου..

2-3 καλα εμβρυα χρειαζεσαι και απο αυτα να εμφυτευτει 1-2!!!!

Εχουμε κοπελα στο Φορουμ που εκανε 5 προχωρησαν τα 2 και ειχε διδυμακια!!!!Και κοπελα που εκανε μονο 3 γονιμοποιηθηκαν κ τα 3 και εκανε κ αυτη διδυμα!!!!

Οποτε ηρεμησε κ ολα θα πανε καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Συγχαρητηριαααααααααααααααααααα να χεις μια τελεααα εγκυμοσυνη κοπελα μου!!!!Με το καλο η επαναληπτικη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...