Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ

ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΡΕΣΕ ΜΕΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑΜΕ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛ. 8. ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΤΡΩΤΕ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ. ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ 72 ΕΚ. ΚΑΙ 8200 ΚΙΛΑ. ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΕΣ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ.

ΧΘΕΣ ΤΟ ΤΡΥΠΗΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ. ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ.

ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ΕΓΩ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΓΑΝΑΚΤΩ.

ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου!!

Χθες με καλούσε το τέκνον μου γιαυτό άφησα ποτά και "ξηροκάρπια" και έφυγα!!!

Καλά Γεωργία μου, πολύ τσαχπίνης ο γιόκας σου! Και το ματάκι το πονηρό,το έξυπνο και το χαμόγελο στα χειλάκια!! Κουκλί ε? Ωραίο και το καρεκλάκι σας!! Με για σας!!! Καλά μπάνια!!!

Πού είσαι Ρενάτα μου? Πώς είστε τώρα?

Στέλλα πώς πήγε το μάθημα?

Έλενα είδα και εγώ το διαφημιστικό του lidl...Θα είναι καλής ποιότητας όμως αυτά? Είδα στην chicco τέτοια και θέλω να πάρω, αλλά κάνανε 80 ευρώ :shock: Είδα και στο mothercare και νομίζω μισή τιμή από της chicco....Θα πάω και αλλού φυσικά αλλά σήμερα είδα και το φυλλάδιο του lidl..

Αλέκα πώς πήγε η εξέταση και το αιματάκι? Τελικά το ματάκι της από τί είναι?

Κορίτσια εμένα ο πεθερός μου πάντως είναι μάλαμα!!!! :mrgreen: Και το όνομα του πατέρα μου επέμενε να βγάλουμε,αφού τον έχω χάσει, και μας έδωσε και 1000 ευρώ για τη βάφτιση..και ξέρω ότι δεν βγαίνει και οικονομικά..Εντάξει μια μικρή αδυναμία δείχνει στο ένα από τα 5 εγγόνια του,αυτό της κουνιάδας μου,αλλά δεν το δείχνει πολύ,δεν το παραδέχεται και κυρίως δεν το δείχνει στα παιδάκια τα άλλα..απλά κάθε τί που κάνει αυτό το παιδάκι, τον ενθουσιάζει!!Και δεν έχει ούτε αυτό το όνομα του..

Α! Ρώτησα στην τράπεζα και επανέκδοσα την κάρτα μου και αυτή είναι μόνο χρεωστική.Ότι πρέπει δηλαδή για αγορές στο internet.Αύριο θα στείλω λεφτά από την κάρτα σε μια εταιρεία, γιατί παίρνω τηλ.στην Κύπρο από το κομπιούτερ, και θα τσεκάρω αυτό το paypal..Εντομεταξύ βρήκα από το e-bay και θέλω να πάρω, αυτό που είναι σαν καλούπι-πηλός και βγάζεις τρισδιάστατο το αποτύπωμα του χεριού ή του ποδιού του μωρού..θα δω πώς θα πάει με το τηλ. που είναι μόνο 10 ευρώ, και θα δοκιμάσω και από το e-bay..

Αυτά..σας ζάλισα πάλι ε? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑΑΑΑΑ!!!!! ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ! ΔΕΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΝΟΜΙΖΩ...ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΧΤΥΠΙΟΤΑΝ :lol::lol::lol:

ΜΕΤΑ ΕΦΑΓΕ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ.... :roll:

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙ.............. :lol::lol: ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΚΟΜΕΝΙΑΡΙΚΟ ΥΦΟΣ.... :lol::lol:

ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΗΤΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΥΛΟ.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψωνισαμε στα τζαμπο,πηραμε δεντρο και πολλα πολλα στολιδια! Το στολισαμε και τωρα ολη η οικογενεια ξαπλα

Ρουμπελα μου βρηκα και επιτελους το χριστουγεννιατικο φορμακι, πατσουνακια, πυτζαμουλα!

Το ματακι της ειναι κοκκινο γιατι περναει μια ιωσουλα η μικρη αλλα ευτυχως χωρις πυρετο. Ναι της πηραμε αιματακι αυριο θαχω τα αποτελεσματα,αλλα ο ενδοκρινολογος θα την δει την αλλη τριτη

Συμπεθερα πολυ ρεκλα ο πασας μου κατσε να σας ετοιμασω εγω μια φωτο να παθετε πλακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΑΛΕΚΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΚΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΟΛΟ ΤΣΙΡΙΖΕΙ!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και τη βαζω στο παρκο και της αρεσει τρελα αφου κανει γρουτσου γρουτσου με τα νυχια της. εμεις δε βαζουμε μαξιλαρια αφου καθεται μονη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!!!!!

Καλα μιλαμε θα γινω σοφερινα θα παρετηθω απο τον Μασουτη και θα παω να με προσλαβουν για οδηγο επωνυμων :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα Γεωργια μου την ομορφος και στρουμπουλος που ειναι ο Γιωργακης σου :D .....και μεις πειραμε το ιδιο καρεκλακι!!!!!

Αντε Αλεκα μου τι καλα που στολισες και εσυ....αντε βρε κοριτσακια αυτες που στολισατε βαλτε καμια φωτο να δουμε απο τα δεντρακια σας!!!!!!

Θαλεια μου εγω αν και πειρα παρκο δεν το χρησιμοποιω....

Περιμεντε περιμεντε θα σας βαλω φωτο του Δημητρη που παιζει με το αγαπημενο του παιχνιδι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΑΛΕΚΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΣΟΥ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΜΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΕΔΡΑΣΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΦΑΓΕ 2-3 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ Κ ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑ ΗΘΕΛΕ ΒΥΖΑΚΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕ.

ΖΟΥΜΠΑΛΟΥ ΚΟΥΚΛΟΣ ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΡΕΣΕ!!!

ΘΑΛΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΧΩ Κ ΧΕΡΟΥΛΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΚΑΘΕΤΕ ΠΑΛΙ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ...ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΜΠΤΗ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αυτο θελω να της παρω αλλα δεν το ειχα το τζαμπο. καλα το πηρες 30ευρω. εμεις της πηραμε ενα τρενακι που κανει ηχους και το πιανακι αλλα τα βαλαμε κατω απο το δεντρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μια χαρα το πηρα και το παιζει και παρα πολυ....αχ τι καλα να δουμε και μεις τι θα του παρουμε για το δεντρο!!!

Περιμενω να δω στολισμενα δεντρακια!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ...ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΚΤΙ ΑΚΟΜΑ

ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ

ΠΩΣ ΤΑ ΒΡΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΧΥΤΡΑ Η ΕΧΕΤΕ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ???????????? :shock::shock::shock::shock:

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΤΗΣ BEABA ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ (ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ PREMAMAN)

ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ? :?::?::?::?::?:

ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ AVENT PHILIPS http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=2092885

ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ PETIT http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1785564

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ME THN ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΕΣ ............ ΔΕΝ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΚΑΠΟΥ!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...