Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!

Επιτελους καταφερα και σας διαβασα.....δεν μπηκα το Σαββατοκυριακι γιατι παλι σουρτουκεβα εξω,εδωσα και τον Δημητρακη στην μαμα μου και ειπα να το εκμεταλευτω!!!!!

Κουκλακια τα μωρουλια σας Θαλεια μου και Αλεκα μου...μα καλα αυτη η Σαντυμπελ θα μας κουφανει τελειως αλλα αυτο που με τρελανε ειναι το σεξυ μπουτακι :lol::lol::lol::lol:

Οσο για τα δαμασκυνα η Ελενα εχει δικιο απλα η βανιλια ειναι αλλη κατηγορια δαμασκυνου...και για την φρουτοκρεμα που λετε εγω δεν του βαζω καθολου νερο μα ουτε και κρεμα και την τρωι τωρα τελευταια μια χαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΒΑΛΑ ΚΡΕΜΑ ΜΕΣΑΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ! ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙΒΑΝΙΛΟΔΑΜΑΣΚΙΝΙ ΤΟ ΤΣΑΚΙΖΕΙ!!! Κ ΟΧΙ ΝΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟΥΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

εμεις χεστηκαμε επισης αλλα σημερα αλλαξαμε και γαλα πηρα με 2ης βρεφικης ηλικιας και να σουμε...

απο γευση δεν μ αρεσε αλλα μια και δεν το πινω εγω αλλα τα παιδια ελπιζω να αρεσει σ αυτα!

φρουτοκρεμα εγω την κανω σκετη με φρουτα χωρις νερο

τα φρουτα ταβγαζω απο το ραδυ εξω απο το ψυγειο για να ειναι πιο ζεστα

αλεκα κι εμενα η κορη μου στεκεται μονη της για περιπου 20 δευτερολεπτα και μετα λυγιζουν τα γονατα της.αυτο ειναι το καινουριο της παιχνιδι αυτες τις μερες αλλα θελει ολο να την εχουμε καπου ορθια για να το κανει,καπου καπου κανει και κανενα ψευτοβημα, τα κοριτσια νομιζω ειναι πιο προχωρημενα απο τα αγορια σε αυτα τα θεματα.

κοριτσακια μου πιειτε κανενα σφηνακι και για μενα, καληνυχτα για τωρα

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες τι κανετε σημερα?

Το καψατε χτες ε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μια χαρα!!! τι νεα τι κανουν τα αγγελουδια μας σημερα?

εμεις ξυπνησαμε αργα σημερα 9 η ωρα :shock::shock::shock::shock::shock: ηπιαμε γαλα και τωρα παιζουμε

πρωτη φορα ξυπνησε τοσο αργα!!!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ!!!!! ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΙΣΕΙ ΤΟ ΛΥΚΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΤΣΙ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΣΕ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ???

ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ!! ;)

ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ ΣΕ ΜΩΡΑ..... ;)

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια....................

Εμείς δεν κοιμόμαστε πάει και τελειωσε!!!!!!!!!!!!!Ψες ξύπνησε στις 2,5 στις 4 και στις 6,5 τα νέυρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κάτι πρέπει να κάνω...............Έχει και λίγες μιξούλες μάλλον τον κόλλησα...................

Ρε κορίτσια και τα δικά σας στριγκλίζουν???????????Εμένα συνέχεια φωνάζει, τραγουδάει όπερα, νομίζω θα βγάλει το λαιμό του...................Χωρίς να κλαίει...........έτσι διασκεδάζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! %-( %-( %-( %-( %-( %-( Δεν αντέχεται μιλάμε................

Αλέκα μου τη Σάντυ δεν την φτάνουμε με τίποτα.............εμείς δεν καθόμαστε καλά καλά........... :lol::lol: Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι και ο νικολας τσιριζει και νομιζω θα κλεισει ο λαιμος του :shock::shock::shock::shock::shock: τσιριδα και κακο αλλα εχει πολυ πλακα τωρα κανει και κατι αλλους ηχους

και κανει συνεχεια οτι μασαει!!! ειναι για καμερα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επισης ουτε και εμεις καθομαστε μονο αμα τον κραταμε εμεις καθεται αλλιως

πεφτει μπροστα βογγαει και μετα κλαιει!!!!

οκ ρουμπελιτσα σευχαριστω για την συμβουλη θα το κανω οπως η μαμμυ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΓΑΜΕ 2 ΑΧΛΑΔΙΑ Κ 2 ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ :o Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΦΩΝΑΖΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΒΕ Η ΜΑΜΑ!!!! ΠΟΛΛΥ ΛΕΜΑΡΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!! ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΡΑΖΕΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΟΛΕΣ ΚΑΤΥΕΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ!!!!

ΜΑΡΙΝΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΚΑΡΥΓΕΣ!!!!! Κ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣΑΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!!! ΛΕΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ ΘΕΛΕΙ :lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΑΚΟΥΜΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ! ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΘΕΣΗ!ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΞΕΠΕΤΑΓΜΕΝΑ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΔΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας.εμεις για να φαμε πρεπει να κουβαλαμε ολο το μαπετ σοου μαζι μας!!!Σημερα εφαγε πιο πολυ φρουτοκρεμα αλλα οχι ολη-της βαζω πολλα φρουτα μαζι γιαυτο-, παντως πλεον δεν της δινω βυζι ενδιαμεσα στα γευματα. Ο καιρος ειναι σκατα, ετοιμος για βροχη αστραφτει και μπουμπουνιζει θα ριξει καρεκλες. 12:30 ερχεται ο γιατρος της στο ιατρειο του.Πρεπει πρωτα να παω στο μικροβιολογο να παρω πεταλουδες για μωρο και σωληνες για το αιμα και μετα να παω στο ιατρειο του. Εχουμε να ριξουμε κλαμα με το τσουβαλι!!!

Κοριτσια απο χθες μετα τα πρωτα κακα το ενα ματακι της Σαντυς ειναι κοκκινο?τι λετε ναναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΛΕΚΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΡΟ ΡΩΤΑ ΤΟΝ!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΛΙΝΤΛ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΤΟΥ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΧΟΝΤΡΕΣ ΜΕ 11 ΕΥΡΩ!!!! :shock::shock::shock:

ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΠΕΥΣΑΤΕ!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΦΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΕ 45 ΕΥΡΩ!!! Κ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΒΟΛΙΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΕΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!!!

Συμπεθέρα η Σάντυ μας δεν παίζεται!!!! ΘΕΑ η κοπελάρα μας, ΚΟΥΚΛΑ!!!! Εμείς για να φτάσουμε σε αυτό το σημείο χρειαζόμαστε κανένα μήνα τουλάχιστον!!! :lol::lol::lol::lol:

Θάλεια μου κι εγώ δεν τα ζεσταίνω τα φρούτα... Τα αφήνω να είναι σε θερμοκρασία δωματίου... Δεν κάνω σωστά βρε κορίτσια? :oops::oops::oops:

Ο Νικόλας Θεός! Θαλεια μου εσένα μοιάζει ή μου φαίνεται?

Χθες πήγαμε Jumbo!! Πήρα καινούρια λεκάνη για το μπάνιο μας!!! Πήρα μια μεγάααααλη λεκάνη για να χωράει το καρεκλάκι του μπάνιου (το οποίο επίσης πήρα χθες) και παιχνιδάκια για το μπάνιο.... Είπα να δοκιμάσω να τον βάλω να κάθεται και να παίζει!!! Θα τον βάλω σήμερα να δούμε ...τι θα δούμε!!! Πήραμε επίσης και πυζάμα Χριστουγεννιάτικη και παντοφλάκια!!! Πολύ γέλιο!!! Αλλά το πιο τέλειο είναι ότι του πήρα ένα τεράαααστιο σάκο για να βάλουμε τα δωράκια μας δίπλα στο δέντρο!!!! Θα τα βγάλω όλα φωτό να σας τα δείξω!!!

Τελικά η βάπτιση έκλεισε!!! 12/12/2010 στις 12:00!!!! Τώρα θα "γράψω" και το κάλεσμα στο προσκλητήριο και έτοιμο για εκτύπωση!!! (να 'ναι καλά ο κουνιάδος μου με το τυπογραφίο γιατί αν έπρεπε να το δώσω έξω θα μου κόστιζε ο κούκος...αϊδόνι!!! χαχαχαχαχαχαχα)

Όσο για τα πεθερικά που λέγατε πριν λίγες μέρες κι εμείς το δώρο μάλλον στη βάπτιση θα το πάρουμε (αν υπάρξει δηλαδή δώρο) Είχαν πάει ταξίδι στην Αγγλία και μου έφεραν ένα (1) φορμάκι από τα mothercare και ένα κουκλάκι!!!! Και μου το παρουσίασαν λες και κουβάλησαν όοοοολο το κατάστημα!!!! (Να έδωσαν και 30€) Περιττό να σας πω ότι ο πεθερός μου έλεγε ότι θα κάνει τη δεξίωση (το έλεγε και το ξαναέλεγε) σε μεγάλο ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης και τώρα που έφτασε ο καιρός να βάλει το χέρι στην τσέπη ξέρετε τι θα κάνει? Μια σκατούλα!!! Λέει:"Με τέτοια οικονομική κρίση θα μας κοροϊδεύουν αν κάνουμε δεξιώσεις!!!" Και άλλες τέτοιες μαλακίες!!! (Λες και αν ο Λάτσης (για παράδειγμα) αν βάπτιζε το εγγόνι του δεν θα έκανε τραπέζι για να μην τον κατηγορήσουν για την κρίση) ΉΜΑΡΤΟΝ ΚΥΡΙΕ!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?!?!?!?!?! Για μένα καλύτερα γιατί δεν γούσταρα καθολου! Εμείς να ζοριζόμαστε να τα βγάλουμε πέρα κι αυτός να δεξιώνει με 80 και 100€ το άτομο!!!!! Τρελή κοροϊδία.... Στο χωριό μου λέμε: "Έλα μ...ί στον τόπο σου και π....α στα λογικά σου!!!" (με το παρντόν κορίτσια!) χαχαχαχαχαχαχαχα

Αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τελικα γεωργια μου ουτε τραπεζι θα κανετε?????? ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ! ΑΛΛΑΝ ΝΤΑΛΟΝ!!!! Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ! ΕΝΩ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΑΡ......... ΤΟΥ!!!! ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΩΣ Κ ΕΤΣΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΙΑ ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΤΑΚΙ Κ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ! ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΖΗΤΙΣΕΙ ΔΑΝΕΙΚΑ Κ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΣΙΣΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ :evil::evil: ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΕΓΩ ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΔΕΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια σας το λέω από τώρα.... Μας είπε ότι περιμένει να βαπτιστεί (να δει αν θα ακουστεί και το όνομά του από ότι κατάλαβα) για να του ανοίξει βιβλιάριο... Σας έχω μάρτυρες!!! Θα σας ενημερώσω για το αν θα το κάνει και πόσα λεφτά θα του βάλει... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...