Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΑΛΕΚΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΣΑΝΤΥ ΣΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΛ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΗΚΡΗ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΛΙΓΟΣΤΕΨΟΥΜΕ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΣΠΑΝΑΚΙ ΣΕΛΙΝΑΚΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΦΡΟΥΤΑ ΛΙΓΟΣΤΕΨΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ Κ ΠΡΟΣΘΕΣΑΜΕ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ,ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΘΗ ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΖΟΡΙΣΤΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΥΠΥΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΥΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΦΩΣ ΤΠΤ ΑΠΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ Κ ΛΙΓΑΚΙ ΛΙΓΑ ΑΠΛΑ ΠΟΙΟ ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka κουκλιτσα κ τσαχπινα η μπουμπου σου ζηλευω θελω κ εγω μια ακομη μπουμπυ :D:D οπωσ λεει κ ο Γιωργοσ ενα ακομα για την Δαναη :shock::mrgreen: .

αχ μπουτια που εχουν για λιγο ακομη ,μολισ αρχιζουν να περπαταν κοβουν λιγο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μη φοβασαι θα φτιαξουν ολα. εμεις αντιμετωπιζουμε μεγαλο προβλημα και ολα αυτα απο μαμακιες των γιατρων.τωρα με τα δαμασκηνα θα φτιαξει η κατασταση, εμεις παντως στρωσαμε με τα δαμασκηνα αν και ακομη σφιγκομαστε για τα κακα μας.και σενα να σου ζησει η κοριτσαρα σου

Θενα μου νασαι καλα, να σου ζησει οχι μονο η Δαναη σου αλλα ολα σου τα παιδακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δε σας είπα! Χτες πήγαμε τζάμπο έτσι για βολτούλα και του πήρα και εγώ μια στολή Άγιου Βασίλη απλά για τις φώτο..Καλά από ποιότητα δε λέει και τίποτα το συγκεκριμένο..είναι σαν βελούδο αλλά πολύ λεπτό..αλλά για τις φωτο μια χαρά θα είναι!!!

post-12606-1387393544662_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΙΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ Κ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΤ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΤΟΣΟ ΤΟ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ.ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ Η ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΕ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ?ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΒΑΖΕΤΕ Κ ΝΕΡΑΚΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ Η ΟΧΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΑΛΕΚΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΣΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΜΑΡΑΚΙ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ 100 ΓΡΑΜΑΡΙΑ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΖΕΣΤΑΙΝΩ 30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΕΘΩ ΥΣΤΕΡΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΩ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΤΗΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΩΜΕ!!!!!

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ1984! ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΚΟΜΑ....

ΜΑΡΙΑ ΛΙΩΣΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΝΑΚΑΤΕΨΕ ΤΗΝ! ;)

ΒΡΕ ΤΗΑLΙΑ ΟΧΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΤΟ ΜΥΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ.... :shock:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΑΝΑΝΑ!

ΕΙΜΑΙ ΒΡΑΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΕΓΩ...ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Κ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!! ΚΑΛΑ ΘΕΑ Η ΣΑΝΤΥ! ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙ!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΙΑ ΕΧΩ 2 ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!! ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑ!ΡΑ!!!!

ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΛΕΞΗ ΤΟΥ ΣΗΝΕΙΔΙΤΑ!!!!! ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ Κ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ Κ ΛΕΕΙ ΜΑΜ!!! ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΛΕΩ ΜΠΑΑΑΑΑ ΠΑΡΑ ΑΚΟΥΣΑ!!! ΓΥΡΝΑΩ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΛΕΕΙ ΜΑΜ..... Ε ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ :lol::lol: ΑΝΟΙΓΕ ΣΤΟΜΑ Κ ΕΛΕΓΕ ΜΑΜ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!

ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΕΡΝΩ ΣΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ Κ ΤΟ ΜΠΟΛΑΚΙ Κ ΠΑΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ Κ ΛΕΕΙ ΜΑΜ!

ΚΟΥΦΑΘΗΚΑΜΕ!

Α ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΩΡΑ.... ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΛΕΘΕΙΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ Κ ΜΕΣΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΖΟΥΡΑ ΚΡΕΜΑ Κ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις λεμε μαμ και μολις της βαζω το κουταλι στο στομα λεει μπρρρ και τα φτυνει ολα επανω μου!!!

εμεις δεν βαζουμε σκονη στη φρουτοκρεμα μονο νερακι ζεστο ή πορτοκαλι στημενο.ας πουμε σημερα φαγαμε μανγκο,βανιλια(δαμασκηνο),σταφυλια, 3 δαμασκηνα ξερα και τα περασα στο μπλεντερ με ζεστο νερο.ακτινιδιο θα φαμε στην περιπτωση αν ξαναστουμπωσουμε μολις ξαναβαλουμε μπανανα και μηλο, γιατι πρεπει να τα ξαναβαλουμε καμποια στιγμη αλλα οχι την πατατα καροτο,και εμεις χεστηκαμε 3 φορες σημερα αλλα με σφιξιμο και κλαμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΘΑΛΕΙΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Η ΠΡΩΤΗ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑ!!!!!ΤΟΣΟ ΛΕΜΑΡΓΟΣ

ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΣΑ ΜΕΣΑ!!! ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΡΑΛΑΓΗ!!!

Α ΜΑΡΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΟΥΜΕΡΑ Κ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ 0-3 ΜΗΝΩΝ!!!!

ΧΑΧΑΧΑ Α ΡΕ ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις θελουμε στολη πως θα πουμε τα καλαντα στις γιαγιαδες και στις προγιαγιαγιαδες για να κονομισουμε κανενα μπουναμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο εχουμε παιδιατρο για το αιματακι και μαλλον μετα θα παμε επιτελους στα τζαμπο για ψωνια. παω για νανι γιατι σιγουρα θα εχουμε εγερτηριο. φιλακια στο ψυχουλο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...