Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

καλησπερα!

ελενα μου τι το ειπες και τσουπ εκλεισε και ο δικος μας κωλος. γκρρρρ να βγουν τα κακα σημερα γκρρρρρ

τιποτα! μονο με τη βοηθεια μου αδειασε ο πωπος του μπεμπη. το μηλο ειναι τωρα ρεκοριτσια?

εχω παρει κατι βανιλιες για μενα να τρωω κανει να του δωσω αυριο???

λετε να παιζει και το μοσχαρακι? στουπμωνουν με το μοσχαρακι????

αληθεια οι βανιλιες ειναι δαμασκηνα??? σιγουρα???

κατα τα αλλα εγω κοριτσια περασα ενα σαββατοκυριακο που να παει και να μην ερθει

σημερα ειχαμε οικογενειακη υποχρεωση να παμε σε βαφτιση και πηγαμε ολος ο λαος

ηρθε και ο πεθερος εκει-ο οποιος δεν ηρθε μετα στο τραπεζι και δεν μας χαιρετησε οταν εφυγε απο την εκκλησια-καλο ε?ολοι εν τω μεταξυ να ρωτανε πως θα βγαλουμε τον μπεμπη, και ο αντρας μου ελεγε εν ξερω δεν εχουμε αποφασισει...

πολυ κουραση-εννοειται δεν ψηφισα- και εννοειται πως το σοι μου εσπασε τα νευρα για αλλη μια φορα

ηταν μια ξαδερφη εκει του αντρα μου η οποια ειναι πολυ σιχαμενη και μου ελεγε ολο μαλακιες για τα παιδια

υποψην ειναι 50 χρονων ζωντοχηρα

ελεγε μαλακιες του τυπου οτι η μπεμπα ειναι πιο ομορφη απο τον μπεμπη και αυτος λιγοτερος ομορφος και μοιαζει σ εμενα (μεταφραση: εισαι ασχημη και ο μπεμπης σου εμοιασε)

η μαμα σου εφυγε πως τα καταφερνεις? (μεταφραση: εισαι ανικανη να κουμανταρεις δυο παιδια)

γιατι πας το καροτσι βολτα να κοιμηθουν δεν κοιμουνται μονα τους? (μεταφραση: εισαι ανικανη να τα κοιμισεις μονα τους?)

θα ερθω σπιτι να δω πως το φτιαξατε (μεταφραση: ξερει οτι δεν εχουμε φτιαξει τιποτα στο σπιτι λογω του πεθερου που ολο λεει βλακειες και μπορει ανα πασα στιγμη να φυγουμε)

και αλλα πολλα τετοια

το μονο καλο της υποθεσης χτες ο μπεμπης κοιμηθηκε και ξυπνησε στις 5 το πρωι για γαλα

για να δουμε...

α μην ξεχασω να σας πω οτι ο καλος μου πεθερος εθεαθη με δωρο να στην βαφτιση, πιθανοτατα καποιο ρουχαλακι marasil ελεγε η τσαντα

λετε να περιμενει να βαφτιστουν τα παιδια για να μας φερει κι εμας κατι? προς τα παρον μας φερνει τα τρια του.

και την τελευταια φορα μην ξεχασω να πω οτι μου ειπε να κοψω τα μαλλια του γιου μου γιατι ειναι πολυ μακρια....αβαπτιστος ο μικρος ετσι???

καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ new mammy κομικοτραγικεσ καταστασεισ :shock:

αλλο το δαμασκινο αλλο οι βανιλιεσ η οποιεσ ειναι πιο στρογγιλεσ απο τα δαμασκινα,βαλε αν θεσ στην κρεμα εγω οτι βρω βαζω εκτοσ φραουλεσ κ ροδακινα μετα τα 2 ιδικα οι φραουλεσ.

παντωσ τα κακα οπωσ ειπα ειναι μεχρι να συνηθισει το εντερο τη στερεα τροφη λιγοστεψε το ριζαλευρο κ βαλε πιο πολυ λαδι στο φαι κ χορταρακια ,φασολακια αρακα σπανακι κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ :lol::lol::lol::lol::lol: ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΟΙ!!! :lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΜΑ Η ΒΑΝΙΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΑΜΑΣΚΙΝΟ!!!!! ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο ΚΑΡΠΟΣ ΤΗΣ ΒΑΝΙΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΩΟΕΙΔΕΣ ΣΑΝ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ!!!! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ! ΠΟΛΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΒΑΝΙΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΣΥΝΟΜΟΤΑΞΙΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ ΜΗΛΟ ΣΤΑΡΚΙΝ Κ ΞΥΝΟΜΗΛΟ ΜΠΑΝΑΝΟΜΗΛΟ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ! ΟΛΑ ΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ! Ε ΚΑΤΙ ΕΤΟΙΟ ΥΣΧΙΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΝΙΛΙΕΣ Κ ΤΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ! ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!! ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΡΕΜΑ ΑΧΛΑΔΙ ΜΕ ΔΑΜΑΣΚΙΝΟΒΑΝΙΛΙΑ!!! Κ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ! ΔΟΣΤΟΥ ΟΠΟΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!

ΤΗΑΛΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΟΥ!!!

ΜΙΚΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΟΓΙΑ ΒΟΥΡ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΑΓΡΙΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΛΕΕΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΥΤΕ ΛΕΞΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝΑ ΧΕΣ.....ΜΟ ΟΧΙ ΤΠΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΕΡΑ...

NEW MAMMY ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ Κ ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΠΤ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΠΤ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΦΙΓΓΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ,ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΙ ΦΡΟΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΧΛΑΔΙ ΜΗΛΟ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Η ΟΧΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΙ ΤΡΩΝΕ?ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΟΓΟ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ.ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΙ?ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ.ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΠΑΤΑΤΑ,ΚΑΡΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΚΑΙ ΣΕΛΙΝΑΚΙ ΑΝΑ 4 ΜΕΡΕΣ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΘΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΘΕΜΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ.ΟΥΦ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ Κ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΕΣ ΣΕ ΘΕΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA ΔΕΣΤΕ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Κ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΡΟΥΜΠΙ ΜΕ 11 ΕΥΡΩ!!! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΩ :lol::lol::lol: ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΤΟΤΥΠΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΑΞΙΖΕΙ!

http://search.eim.ebay.gr/Βρεφικά%20προϊόντα/203-1/?el=3&ev=1&es=1&en=100&ep=17

ΠΑΤΑΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΛΙΝΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΠΤ.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΕΜΕΝΑΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΤΩ Κ ΕΝΕ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΦΡΟΥΤΟ!! ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ! ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ!!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΘΑΝ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΣΚΑΤΟ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ??????

ΜΑΡΙΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΒΑΖΕ ΤΗΣ ΛΑΔΑΚΙ Η ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΥΠΟΘΕΤΟ!!! ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΥΠΟΘΕΤΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΣΗΚΩΜΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΜΑΣΩΣ!!!

ΣΤΗΝ 3 ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΗΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΘΕΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΛ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΓΕΜΙΖΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΙΛΙΝΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΥΑΛΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπέρα!!!

Τί καλησπέρα τέτοια ώρα που μπήκα ε?

Λοιπόν...Να τα πάρω από την αρχή!!

Έλενα, τέλεια τα site και τα μποτάκια!! Θέλω και εγώ και είναι τόσο φθηνάααα....Εδώ τα βρήκα τα ugg 72 ευρώ!!!!Και καλά original και μάρκα..Τί να το κάνω? Αφού σε 2 μήνες δε θα του κάνουν έτσι που μεγαλώνει?

α!! Και μπράβο βρε Έλενα γεωπόνισσα!!! :lol::lol: Και πριν δω το site θα σας έλεγα ότι είναι τα ίδια, αλλά διαφορετική ποικιλία αλλά φρόντισες να μας φέρεις ατράνταχτες αποδείξεις!!

Θένα ευχαριστούμε και για το δικό σου site για το paypal..κάτι ψιλοκατάλαβα, και νομίζω η κάρτα που έχω δεν κάνει...ουφ..θα ρωτήσω την τράπεζα μου αν ξέρει...ελπίζω να ξέρουν..η συζήτηση που διάβασα έγινε το 2007-8..ε τί στο καλό..δε θα μάθανε? και τα βαριέμαι αυτάααα...βαριέμαι γιατί με τις τράπεζες έχει ένα σωρό μικρά γραμματάκια και άμα δεν ξέρεις...δε βγάζεις άκρη...

Μάμμυ...ω μάμμυ... τί να πω?

Ο πεθερός και το σόι του δίνουν ρεσιτάλ...Πού τους βρήκες? Στην kinder έκπληξη?

Ναι βρε..και εσάς στη βάφτιση θα σας φέρει τα κλειδιά του καινούριου σας σπιτιού για δώρο!!!Σας το φυλάει για έκπληξη!!!

Θάλεια ο Κωνσταντίνος στέλνει χαιρετίσματα στο φίλο Νικόλα!!Φτου φτου, μες την χαρά ε? :)

Μίκα μου πώς είναι η μαμά σου?

Αχ ρε κορίτσια..πόσο σας ζηλεύω που τους βάζετε στη θέση τους αυτούς που πρέπει...ξέρετε, λύκοι θα υπάρχουν όσο θα υπάρχουν πρόβατα..και εγώ νομίζω πρόβατο είμαι και από τα χαζά μάλιστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεεεεεεεεε!!!!! Ε ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΓΙΑ ΤΟ PAYPAL ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΠΕΡΝΕΙΣ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΡΤΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΛΗΡΟΜΕΝΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΗΝΙΤΑ!

ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΕΤΟΙΑ Κ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΟΥΜΕ!

ΘΑ ΔΟΥΜΕ! ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΡΙΑ ΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ!!! Κ ΣΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΣ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ!!! Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΛΥ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ Κ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΔΙΝΑ 72 ΕΥΡΩ!!!! ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΑΤΟ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΑΜΑ

ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ BIGFOOT :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΤΡΥΠΗΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΕΚΧΥΕΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΟΔΥΡΜΟΣ (ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΗ Η ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ) ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 9.700 ΚΑΙ 69 εκ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΜΑΛΟΝ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!!

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ PAYPOLL ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΜΑΣ

ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!

ΜΑΜΜΥ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΕΘΕΡΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ .............. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΘΥΜΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ :lol::lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΥΣΗΧΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΘΥΜΩΣΟΥΝ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΟΙ ΚΟΡΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΩΤΟ

ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ ΕΝΑΣ Κ ΕΝΑΣ!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΡΟΥΜΠΙ Κ ΕΣΥ ΞΑΝΘΙΑ????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΠΟΤΑΚΙ!!!!! ΑΣ ΕΨΑΧΝΕΣ ΛΙΓΟ :lol: ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ

http://viewitem.eim.ebay.gr/Hello_Kitty ... /item!!!!!!

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ???? ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???? ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΠΟΤΑΚΙΑ Κ ΧΙΛΛΙΑΔΕΣ ΜΑΜΑΤΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ!!ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ!!!! ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΑΛΛΟ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!!!!!

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΝΤΕ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΑΛΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι εδω. πηγαμε με τη μικρη για καφε σε μια φιλη μου και γυρισαμε για να την ταισω το φρουτο και αυτη κοιμαται. να δω τωρα τι ωρα θα φαει το φρουτο οεο???

μαλλον την πεσω και εγω για νανι αφου ο μπαμπας μας λειπει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ

http://www.paidiatros.gr/index.php?cid=4&id=1358&st=2

ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΠΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θαλεια ΠΟΛΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ!!!!! ΕΧΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!!!

ΕΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ???? ΕΓΩ ΤΑ ΑΛΕΘΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ!!!!!

ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια διαφονω καθετα με το αυγο κ το ψαρι ιδικα το ψαρι μετα τον ενδεκατο οπωσ κ το αυγο ,κ το γιαουρτι στον ογδοο αν ηταν ετσιθα διναμε κ φρεσκο γαλα ,ο λογοσ ειναι οτι εχει πρωτεινεσ το φρεσκο που δεν μπορουν τα νεφρα των μωρων να επεξεργαστουν κ αυτο θα φανει οταν μεγαλωσουν κ θα απορουν γιατι γιναν νεφροπαθεισ(αυτο μου το ειπε η γιατροσ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου............Πολλά γράψατε αλλά σας διάβασα.............Εμείς ακόμα δεν έχουμε ξεκινήσει φαγάκια μόνο ριζάλευρο βανίλια σαν δεκατιανό..............Τα υπόλοιπα γαλατάκι..............Τέλος του μήνα θα μας δώσει φρουτόκρεμα...........Λαχανικά και κρεατάκι δεν ξέρω πότε.............

Εμείς έχουμε πολλή ζέστη ακόμα...................και πυρκαγιές!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!Θέλουμε βροχή..........

Είμαι αρρωστούλα τελικά δεν κατάφερα να το αποφύγω..............λίγο δηλαδή............ελπίζω να μην κολλήσω τον Ορέστη................

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ειχα υποσχεθει οτι θα σας βαλω φωτο της μικρης που σηκωνεται ορθια πανω μου (τα ποδια που εξεχουν ειναι τα δικα μου χαχα!!!)

post-12053-13873935444467_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...