Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α ΚΑΙ Η ΣΤΡΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ < Π > ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ!!! ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ :lol::lol::lol::lol: ΕΧΕΙ ΡΟΔΙΤΣΕΣ Κ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ Κ ΤΟ ΣΠΡΟΧΝΟΥΝ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

http://www.fisher-price.com/gr/products ... p?id=48786

ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΜΕΤΑΛΑΣΕΤΕ Κ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΣΤΡΑΤΑ!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΝ http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... colID=1368 ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΚΑΜΑΡΙΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΤΙΝΤΙ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ!!!

ΣΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΑ ΠΛΗΡΩΣ ΜΑΜΥ!!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΕΘΕΡΟΕΚΠΛΗΞΗ ΠΑΛΙ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΗΡΕΜΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εγω χαμπαρι δεν πηρα οτι ηρθατε εδω :D ειπα κ εγω 3 μερεσ καμια δεν μπηκε? :lol::lol:

εγω στην περπατουρα την πηρα στη Δαναη(στο δευτερο δλδ) την εβαλα 7 μηνων για κανα τεταρτο το πρωι κ αλλο τοσο το απογευμα μια χαρα ειναι τα ποδαρακια τησ κ μαλιστα περπατησε 10 μηνων κ 7 ημερων ;) πιστευω οτι πρεπει να εχουν καπια προδιαθεση τα παιδια για να διμιουργιθει καπιο προβλημα στα ποδαρακια :roll:

εγω θα τον βαζω τον ιασονα απο λιγο καθε μερα αλλα απο τον εβδομο λεω :roll:

απο φαι παμε καλα κ φρουτα κ λιγα λαχανικα,προβλημα τι να του φτιαχνω πιτε καμια ιδεα?ακομα για κρεασ ομωσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! την προηγουμενη σελιδα δεν μπορεσα να την διαβασω τα βγαζει λιγο περιεργα! :?

ειδα πωσ λετε για στρατα.....η αληθεια ειναι πωσ ειναι χρησιμη για την μαμα αλλα δεν ξερω αν κανει καλο στα νινακια.... :roll:

κατι ασχετο....ψαχνω να βρω δουλεια να κραταω λιγεσ ωρεσ καποιο μωρακι....αυριο εχω ραντεβου με μια μαμα αλλα θελει 9ωρο :shock::shock::shock:

τι να κανω ρε γμτ???? το ψαχνω ενα μηνα και μονο αυτο βρηκα.... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα. ο μπαμπας κοιμαται στο εναν καναπε, η Σαντυ κοιμαται στο παρκο της στη μεση και εγω στον αλλον καναπε πινω το κρασακι μου με λιγη κοκα κολα. Λοιπον σημερα πηρα αποφαση να ακολουθησω τη συμβουλη του γιατρου "αστο να πεινασει" και ετσι εφαγε ΟΛΟ 1 αχλαδι- 1 πορτοκαλι- 4 δαμασκηνα- λιγο νερακι για πρωινο και τσακισε και καμια 20αρια κουταλιες μοσχαρακι με τα καινουργια μας λαχανικα. Και τις δυο φορες κοιμηθηκε χωρις να πιασει βυζι αρα ειμαστε σε καλο δρομο!!!

Ελενα ετσι πλαστελινη ειναι απο δω και περα τα κακα τους και πολυ πηχτα και αλλο χρωμα φυσικα. Επειδη ακολουθει τα χναρια της δικιας μου ο Χρηστακης σταματα την κρεμα ρυζαλευρο και παρε φαριν λακτε και φυσικα δινε πολυ νερο. Η Σαντυ πινει 300μλ καθε μερα και φυσικα συνεχισε τα δαμασκηνα κανουν καλο!!!

Διδυμομανουλα πιστευω οτι καμια φορα οι γιατροι δεν ξερουν τι τους γινεται, εμεις ξερουμε καλυτερα και πως αντιδρανε τα παιδια μας και πως συμπεριφερονται και ποτε ειναι ετοιμα για κατι καινουργιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ΕΣΥ ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΕΤΡΩΓΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΒΑΝΙΛΙΑ Κ ΕΦΤΙΑΧΝΕ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ!! ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΤΑ ΦΡΟΤΑ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ! ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΤΩΡΑ!!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8-10 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ?????

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΗΛ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΤΣΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΩΡΑ Η ΜΟΝΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΣΚΙΛΙΑ???

Α ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΠΙΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ 60 ΓΡ ΤΣΑΙ...ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΟΥΤΕΛΟΓΟΣ! ΑΣ ΕΙΝΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA ΔΕΣΤΕ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Κ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΡΟΥΜΠΙ ΜΕ 11 ΕΥΡΩ!!! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΩ :lol::lol::lol: ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΤΟΤΥΠΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΑΞΙΖΕΙ!

http://search.eim.ebay.gr/Βρεφικά%20προϊόντα/203-1/?el=3&ev=1&es=1&en=100&ep=17

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ Α Α ΓΙΟΥΠΙ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΒΡΗΚΑ!!!!! ΝΑ ΧΤΥΠΙΣΟΥΜΕ ΛΕΣ ΚΑΝΕΝΑ?????http://viewitem.eim.ebay.gr/Fur_lined_Baby_Boots_3_Colours_912_12_18_1824_New/170556170074/item

K EPISIS ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΠΛΟΥΖΚΙΑ ΜΕ ΜΕΤΑΛ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ!!! ΓΙΑ ΔΕΣ Κ ΠΕΣ ΠΩΣ ΠΑΡΑΓΚΕΛΝΟΥΚΜΕ?????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμας...ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια κοριτσια.. :D .και εμεις εχουμε θεμα μετα κακακια μας αυριο ειναι τριτη μερα αν δεν κανει θα παρω το παιδιατρο τηλ οποσδηποτε να δω τι θα κανω οσο επινε γαλατακι το μωρακι μου ολα μια χαρα μολις ξεκινησαν στερεες τροφες κανει λιγακι και παλι και τωρα με την μπανανα χειροτερεψε δεν κανει καθολου και την κοβω την δουλεια να μου γινει δυσκοιλιο θα τον παρω να μου τα αλλαξει δεν μπορω να βλεπω το μωρακι να υποφερει και ολη μερα να γκρινιαζει και για τα δοντια κ γιαυτο ολα μαζι που να αντεξουν και αυτα :? ...οτι ποιο κουφο υπαρχει τον εχω ρωτησει του ειπα στο δευτερο δεν θα χει προβλημα γιατι θα τα ξερω τωρα ειμαι πρωταρα και να κανει υπομονη και γελουσε :lol::lol: παλι καλα δεν εχω παραπονο ειναι πολυ καλος... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας. Σημερα θα παμε να φαμε εξω ολοι μαζι με τον μπαμπα μου. Η θα καθησει κυρια η Σαντυ ή θα μας ακουσει ολο το μαγαζι.Παντως για να την ταισουμε θα μας ακουσει σιγουρα ολο το μαγαζι.

Ελενα μου εχω σε ροζ τα πρωτα τα μποτακια αλλα το κοτοπουλο ειναι ολα τα λεφτα. Ασε που αμα τους ντυσουμε ετσι και μεγαλωσουμε και δουμε τις φωτο που τους εχουμε τραβηξει θα τις σκισουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εδω http://teomaragakis.wordpress.com/2007/02/27/paypal/

http://www.postokano.gr/ftiaxnontas-ena ... sto-paypal

κ εμασ τα κακα αλλαξαν εγιναν σφιχτα κ καθημερινα γιατι εκανε ανα 2 μερεσ τωρα καθε μερα 2-3 φορεσ με κλαμα :( .θα στωσουν ομωσ υπομονη μολλισ φανε καλα τα φαγητα κ παρουν καλη σηρα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS K APO MAS!!!! ΑΛΕΚΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΑΝ ΒΡΩ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΓΚΕΛΝΩ!!!!!ΠΟΛΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΤΩΜΑ!!!! ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ΦΩΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ

ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 8 ΘΑ ΜΠΩ ΜΑΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ!!!

ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΧΥΜΟ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΤΟΙΜΟ Η ΑΠΟ ΑΠΟΧΥΜΩΤΗ?

ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΣΑΝΤΥ ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΙΛΙΟΣ ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΦΡΕΣΚΑ Η ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΑΡΩΜΕΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΝΕ?

ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

post-12002-13873935437856_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλιτσα μου εγω της δινω τα αποξηραμενα δαμασκηνα(που να βρω φρεσκα), τα αφηνω μεσα σε χλιαρο νερο μεχρι να μαλακωσουν και μετα μπλεντερ αν ειναι μονο δαμασκηνα βαζω αρκετο νερο στο μπλεντερ για να λιωσουν καλα.

Το χυμο μηλο της δινω ετοιμο σε μπιμπερο να το πινει, τωρα καταφερα να το πινει χωρις να της συμπληρωνω νερακι.Εχει και της nestle ετοιμους χυμους μηλο-ροδακινο. Απλως περνω χυμο μηλο που δεν περιεχει ζαχαρη αλλα δεν δινω τσαι πλεον, μονο νερο. Το χυμο πορτοκαλι το βαζω μεσα στη φρουτοκρεμα για να μην βαζω νερο. Παντως εμεις κανουμε κακα ανα δευτερη μερα

Κουκλος κουκλος ο Νικολας μας, του αρεσει πολυ η περπατουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΔΩ ΕΙΣΤΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ????? ΤΙ ΚΑΛΟΥΛΗΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ?????????? ΕΓΩ ΦΡΕΣΚΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΛΕ ΑΛΕΚΑ ΟΥΤΑ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙ??? ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΠΕΡΝΩ!! ΒΑΝΙΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ...ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ, ΞΑΝΑΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΑΜΕ, ΤΣΑΝΤΕΣ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΛΠ ΣΥΜΠΡΑΓΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΠΟΝΣΤΑΝ. ΓΙΑ ΤΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΗΣ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΛΑΜΑ ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΟΣΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠ ΤΑ ΔΙΚΑΣ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΔΟΝΤΑΚΙΑ Η ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ????? ΕΧΩ ΚΑΤΑΑΓΧΩΘΕΙ, ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ BEXIDENT ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!! ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΖΑ ΤΣΟΥΠΠΠΠΠ ΟΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΜΟΥ.....ΕΙΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΩΝΑΖΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ. ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΠΥΤΑΜΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΒΑΛΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΟ ΛΕΡΩΣΕ ΜΕ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΕΣ...ΜΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΠΗΡΑΝ. ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΝΩ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ....ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΕΔΩΣΑ. ΑΛΕΚΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΕΞΟΔΟΣ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας στις εστειλε ο νουνος μας απο λαρισσα, που τον ρωτησα απο ενα μικρο μαζαγι με βαπτιστικα. αληθεια οι βανιλιες ειναι τα δαμασκηνα? εγω νομιζα οτι ειναι αλλο φρουτο πολυ ξανθια

μια χαρα περασαμε εμεις η μικρη κυρια επαιζε στο καρεκλακι του φαγητου που ειχε το μαγαζι, μετα εφαγε με τα χιλια ζορια και μετα υπνο μεσα στο αυτοκινητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑ!!!!!! [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] !!! ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΑΜΑΣΚΙΝΑ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΒΑΝΙΛΙΕΣ!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ!!! ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΖΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΑΜΑΣΚΙΝΑ!!!! ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΝ!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ Κ ΡΟΔΑΚΙΝΑ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...