Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

ΑΛΕΚΑ ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΜΤ....ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ ΣΑΣ ΑΚΟΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ?? :roll:

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!! :D:D:D

ΜΕΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΗ ΣΑΣ! ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ! :D

Η ΜΕΛΙΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΕΙΔΗ ΦΑΕΙ 3 ΓΕΥΜΑΤΑ....ΣΥΝΟΛΟ 380 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ...ΘΑ ΜΕ ΜΟΥΡΛΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΠΤ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΔΩΣΕ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΓΛΕΙΦΕΙ.... :lol::lol::lol::lol: ΛΙΩΝΩΩΩΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑ ΠΟ ΜΑΣ!!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΝΑΙ ΝΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΠΟΛ ΦΡΟΥΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΙΕΙΧΕ 2 ΑΧΛΑΔΙΑ 1 ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ 1 ΦΕΤΑ ΜΓΛΟ!!!!!ΤΟ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΕ!!!!ΥΟΟΗΟΟ!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΧΤΕΣ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ ΠΛΑΚΑ!!!! ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ Κ ΠΑΙΖΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ Κ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΕΓΩ ΣΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΛΛΥ ΨΕΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΟΥΑ ΟΥΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ!!!! ΣΟΥΦΡΟΝΕΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ....Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΕ ΜΙΑ ΤΣΙΡΙΔΑ ΕΝΑ ΚΑΚΟ :((:(( Κ ΝΑ ΡΧΕΤΕ ΚΑΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!!! ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΓΕΛΑΩ Κ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΖΕΙ!!!!!

ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕ Κ Ο ΖΗΛΙΑΡΗΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ! ΑΧ ΜΩΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ!!!! ΜΕ ΣΥΓΙΝΙΣΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ! ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ!!!!! ΜΑΜΑΤΟ!!!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΕΥΡΩ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ(ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)! Κ ΤΕΣΤ ΠΑΠ 6ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΕΧΩ ΤΟ ΦΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!! ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισαμε και εμεις απο το γιατρο. Λοιπον το συναχι μας καλα κρατει μου ειπε πιο πολλους καθαρισμους με ορο αλλα δεν εχουμε κρυωμα (ευτυχως). Ειμαστε 70cm 7800kgr αλλα μου ειπε οτι πρεπει να προσεχω τις τροφες της γιατι εχει ξεκινησει να χανει κιλα λογω της δραστηριοτητας της και δοντιων(αρα οπου ναναι περιμενουμε να σκασει το πρωτο).

Οσο αφορα την διατροφη της ο γιατρος της ειναι εντελως καθετος στη διατροφη με χορτα δηλαδη επειδη ειναι δυσκοιλια μου ειπε να ξεκινησω αλλα λαχανικα, λαχανικα που τρωμε και εμεις ντοματα,κρεμμυδι,φασολακι πρασινο,αρακα(λιγο γιατι ειναι κατεψυγμενος) και γλυκια κολοκυθα, κολοκυθακι και εναλλαξ κοτοπουλο(χωρις πετσα βρασιμο με τα κοκκαλα), γαλοπουλα, μοσχαρακι.

Απο κρεμες οποια μας αρεσει να της παρω απλως οταν θα της παρω με δημητριακα οχι με ρυζι αλλα με βρωμη.

Το μεγαλο θεμα που με προβληματισε αρκετα ηταν τα φρουτα. Επιμενει να της δωσω και μηλο και μπανανα παλι. "Βρε καλε μου γιατρε τη σφιγγει το μηλο και την μπανανα την μικρη" του ειπα και εκεινος απαντησε "στο 1 αχλαδι 1/4 μηλο 2 κομματια παχος δακτυλου μπανανα 3 δαμασκηνα και φυσικα αλεσμα με 1 πορτοκαλι στημενο"(και οι δυο μου οι παιδιατροι θελουν το πορτοκαλι μεσα υποχρεωτικα, απαγορευεται το ακτινιδιο). Φυσικα επειδη ειναι το βυζι στη μεση μου ειπε να την αφηνω να πειναει καλα και μετα να της τα ετοιμαζω ωστε να τα τρωει ολα και να πινει πολυ νερο (γυρω στα 200μλ και πανω). Οσο αφορα το χυμο μηλο μου ειπε με μετρο γιατι εχει ζαχαρη μεσα αν και δεν το πολυσυνιστουνε στην Ελλαδα, καλυτερο μου ειπε το χαμομηλι (ελα ομως που η μικρη εχεσε με χυμο μηλο και οχι με χαμομηλι). Παντως εγω σημερα της εδωσα αβοκαντο και το εφαγε μια χαρα οχι ολο αλλα εφαγε αρκετο.

Κοριτσια επειδη με εχει προβληματισει αρκετα η διατροφη της μικρης λεω να της βαλω προγραμμα 14ημερου ωστε να ξερω και εγω τι μαγειρευω και αυτη τη τρωει και αν φυσικα κανει κακα της. Τι λετε εσεις???

Διδυμομανουλα δεν ταλαιπωρηθηκε η μητρα μου ευτυχως απλως η κυρια ειχε σκαλωσει στη λεκανη και δεν εβγαινε και οσο και να την γυριζαν δεν ξεκολλαγε απο εκει. Θα κανω τις εξετασεις πρωτα και θα δουμε.

Συμπεθερα ημερομηνια διαλεξατε??? Ελπιζω 11 Δεκεμβρη. Μαματο το ημερολογιο τρομερη ιδεα και ωραια τα σχολια που γραφεις.

Ρουμπελακι ελπιζω να βαλουνε και αλλα ρουχα παντως εχουνε βαλει χριστουγεννιατικα.... Παντως ειναι υπεροχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα και η δικια μου τα κανει αυτα αλλα στο μπαμπα της και την λεω χαδιαρα (την αλλη λεξη δεν κανει να την πω) σε μενα μονο φιλακια ενω στο μπαμπα της μιλαει κανονικα η σκατουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!!! Κ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΤΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!! ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΑΣ Κ ΔΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΚΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΡΙΟ ΛΑΔΑΚΙ! ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΤΣΑΙ ΟΥΤΕ ΝΕΡΟ! ΤΙΠΟΤΑ!! ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΠΟΥ ΑΠ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΔΕΝ

ΤΑ ΔΕ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΑΤΙ???

Κ ΜΕΝΑ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΖΑΜΠΟ ΒΡΗΚΕ ΣΤΟΛΗ ΜΟΝΟΙ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ!!!! ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΦΟΡΜΑΚΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΛΕΕΙ....ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΝ ΤΗΣ ΡΟΥΜΠΗΣ ΘΑ ΝΑΙ!!!! ΑΜΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΙΨΕΙΣ ΤΟΥΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι να σας λεω τα νευρα μου

ηρθε ο σκατογερος απο εδω μας εκανε παλι λιμπα

χεστε τα(για τις αχεστες ως ευχη να το λαβετε)

αλεκα λεω για την ιδια καισαρικη οτι ειναι απαγορευτικη, επειδη επιβαρυνει την μητρα (τομη, ραμματα κτλ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τί κάνετε? Εγώ είμαι στο γραφείο, και σε καμιά ώρα περιμένω ραντεβού..9.30 Θα τελειώσω σήμερα...

Εμένα ο γιατρός μου είπε να προσέχω μην μείνω στο καπάκι έγκυος..αλλά και να μείνεις μου είπε δεν είναι τόοοσο κακό..νομίζω παίζει ρόλο και τί ραφές σου κάνει και τί τομή κάνει στη μήτρα...

Γεωργία μου καταπληκτικό το ημερολόγιο!! Με ενθουσίασε!!!

Ρώτησα για τα μποτάκια..έχει σε καφέ και σε μπεζ για τόσο μικρά και είναι 72 ευρώ!!

Αλέκα μου τί να πω? Δε μπορώ να σε βοηθήσω στο φαγάκι αλλά στην ιδέα να μαγειρεύεις με πρόγραμμα, μου άρεσε..

Μαμμυ σε σύγχυσε πάλι? Θα πρέπε να σου γίνει συνήθειο τώρα πια..με το που τον βλέπεις, να ετοιμάζεσαι για εμετό :mrgreen::evil:

Έλενα συγχαρητήρια για το μπολάκι!! Και μένα ο γιος μου μαμάκιας θα γίνει νομίζω!! Με το που με βλέπει κάνει κάτι χαμόγελα, και άμα ψιλογκρινιάζει, μόλις τον πάρω εγώ αγκαλιά σταματάει.Άστε που τα πρωινά που φέυγει ο άντρα μου για δουλειά, ξυπνάει ο κύριος, και επειδή είμαι κομμάτια, θηλάζουμε ξαπλωμένοι και οι δύο..και ξυπνάω μετά από καμιά- δυο ώρες και είμαστε αγκαλίτσα!!! :x

Θα πάω και εγώ για φορμάκι στο jumbo, αλλά θα πάω να δω και αυτή στο mothercare που είπε η Γεωργία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιτσες μου!!!!

Ξεχασα να σας πω οτι εχω ξεκινησει μαθηματα οδηγησεις αν και δεν εχω δοσει σημστα ακομη....αλλα ο δασκαλος ειναι φιλος του μπαμπα μου και μου τα κανει απο τωρα....αν και με ξενερωσε κατι που μου ειπε....λεει οτι εδω και ενα χρονο περιπου καθιστερουν πολυ απο το υπουργειο να στειλουν τα διπλωματα δηλαδη μπορει να κανω και 5 μηνες μεχρι να το παρω στα χερια :o:o:o:o:o ....μου φαινεται οτι θα ξεχασω και αυτα που θα μαθω μεχρι τοτε!!!!!

Οσο για εγκυμοσυνη και γω γεννησα με καισαρικη αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να ξαναμεινω εγκυος μετα απο 6 μηνες....

Αχ βρε διδυμομανουλα τι καλα που στολισες τοσο νωρις εγω λεω να στολισω σε καμια βδομαδα....και ειμαι τοσο χαρουμενη που θα προλαβω να κανω Χριστουγεννα και δεν εχω παει ακομα στην δουλεια γιατι του χρονου..............

Κατι ασχετο αλλα πως σε λενε;

Γεωργια πολυ ομορφο το ημερολογιο και γενικα η ιδεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελα μου ο σκατογερος ειναι ο σουπερ φανταστικος πεθερος μου

στην αλεκα λεω για την καισαρικη οτι μου ειπε ο γιατρος να μην μεινω εγκυος για ενα χρονο γιατι επιβαρυνεται πολυ η μητρα με τα χειρουργικα(τομες, ραμματα, επουλωση κτλ)

μαρια τι ωραιο αυτο που ζεις με τον θηλασμο και τις αγκαλιτσες

πολυ θα το ηθελα κι εγω αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα

δεν πειραζει...

στελλα καλα μαθηματα

το ονομα μου δεν το εχω πει γιατι φοβαμαι τους χακερ της οικογενειας μετα απο τετοιο πεθεροβρισιμο

αλλα οταν βαλω φωτο θα σας πω

φιλια κοριτσια καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδυμομανουλα γιαυτο θα βρουμε στις κορες μας γαμπρους ορφανους χωρις πατερα και μανα ωστε να μην εχουν πεθερικα να τους ψηνουν το ψαρι στα χειλη. Γιαυτο οταν θαρθει η ωρα της παντρειας θα στηθουμε εξω απο το ορφανοτροφειο!!!!

Ρουμπελιτσα οχι κλαψαμε αλλα ξεσηκωσαμε το ικα, το καλο ειναι οτι σε 2 λεπτα γελαγε και επαιζε με τα κοριτσια και μετα ενα 2ωρο υπνο ξεκουρασης!

Στελλα μου 5 μηνες?Αν δεν κανω λαθος σου δινουν προσωρινο διπλωμα και οδηγας με αυτο μεχρι να παρεις το κανονικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμας...επιτελους ειμαστε καλα ταλαιπωρηθηκαμε λιγο με την γριπη αλλα μια χαρα..μικρουλα μου και εμενα εχει λιγο συναχι και βαζουμε σταγονες otrivin k garamycin που μας εδωσε παιδιατρος απο φαγητο παμε καλα τρωμε ποτε λιγο ποτε πολυ αναλογα την ορεξη μας ξεκινησαμε εδω και 2 μερες και φρουτακια μπανανα δηλ τα κακακια μας δεν ειναι οπως ηταν και με προβληματιζει κανει μεν αλλα λιγο και παλι αυριο αν συνεχισει θα παρω παιδιατρο να δω τη θα μας πει...εμεις εχουμε χασει τον υπνο μας εδω και 2 μερες γκρινια δεν λεγετε ολη μερα δεν κοιματε και την νυχτα επισης ξυπναει κατα τις 2 μεχρι τις 5 πρωι εχουμε παρτυ και μετα κοιματε κ ξυπναει κατα τις 11 τα ουλα ειναι πρησμενα και ισως δουμε κανενα δοντακι θα δειξει θα σας ανεβασω και μια φοτο να δειτε χαρες που κανουμε μεσα στην στρατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια με τις στρατες τι παιζει? εμας τις εχουν απαγορευσει.

και κατι αλλο που διαβασα σε καποιο site με ειδησεις...καποια λεει εβαλε φωτια στην πυλωτη μια πολυκατοικιας...καποια απο εδω ισως????ποια απο εσας ηταν κοριτσια που ειχε το προβλημα στην πυλωτη???

σε ανακαλυψα!!!!!

α και κατι ακομα! καποια μερα δεν λεγαμε για καποια που πηγε σπιτι της καποια απο το ινστιτουτο παιδιου η κατι τετοιο???ε και εδω ηρθαν αλλα [πολυ νωριτερα! μια βδομαδα αφου γεννησα χαχα! φαγανε τρελη κλωτσια! μην ανοιγετε σε κανεναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΣΤΑΙ!!!!! ΧΑΧΑ

ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΡΕΜΑ ΗΠΙΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΝΑΝΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ!!!

ΚΑΛΕ ΜΑΜΥ :lol::lol::lol::lol: ΕΧΕΙ Κ ΣΠΙΟΥΝΟΥΣ Ο ΜΑΚΑΚΑΣ????? ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΦΟΒΑΣΕ ΝΑ ΠΕΙΣ???

ΣΤΕΛΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΥΘΥΝΕΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΠΟΙΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΤΡΑΤΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΟΚ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ;););) ΣΤΡΑΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!! ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΑΡΚΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΑΚΙ! ΓΙΝΕΤΕ Κ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΡΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ελενα εμεις τα λεμε διαφορετικα ουτος η αλλως δεν εχει σημασια το ιδιο κανει...new mammy γιατι σας απαγορεψαν την στρατα?και εμεις μην φανταστεις καθε μερα το πολυ 10 λεπτα μπορουμε οχι παραπανω μας εχει πει παιδιατρος εως οτου περπατησει...εμεις σκεφτομαστε να βαφτιστουμε τον γεναρη μιας που εχουμε και επετειο γαμου θα δουμε ομως...βλεπω λετε για δευτερο μωρακι και εγω σκεφτομε να κανω ενα γενικο τσεκαπ και αν μου δωσει γιατρος το οκ να βαλω μπρος απο τον καινουριο χρονο αντρουλης μου θελει παντως...εχει ο θεος... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Εμεις ξυπνησαμε μες στην τρελη χαρα, την εχει πιασει και λογοδιαρροια τη μικρη αλλο πραγμα, μαλλον επειδη χεστηκε χθες χωρις καν να τη παρω χαμπαρι η σκατουλα(νασαι καλα διδυμομανουλα για τις σκατοευχες σου!!!!).

Εμεις περπατουρα δεν θα παρουμε αν και ο ενας μας ο γιατρος μας το επιτρεπει. Ειναι πολυ ζωηρη και αν την βαλω στη περπατουρα θα την βρω με ανοιγμενο το κεφαλι σιγουρα.

Σημερα θα παμε με το μπαμπα της τζαμπο να αγορασουμε δεντρο και στολιδια και μαλλον το απογευμα θα στολισουμε το σαλονι με τη μικρη ολοι μαζι. Εχει και λαικη σημερα και θα πεταχτω να παρω κανενα ζαρζαβατικο για τη μικρη. Λεω σημερα να της ετοιμασω μοσχαρακι με ντοματα-κολοκυθι-κρεμμαδι-φασολακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ! Η ΜΑΝΑ ΞΥΠΝΙΣΕ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΑΑΑΑΑΤΕ ΑΚΟΜΑ!!!

ΛΕΣ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΙ ΣΚΑΤΟΕΥΧΕΣ ΤΗΣ ΜΑΜΥ???

ΧΤΕΣ ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΤΣΙΡΙΔΑ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΤΣΑ!!! ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΑΞΕ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΚΑΚΟΥΛΙΩΝ ΤΟΥΣ!!!!???? ΠΟΛΛΥ ΣΚΟΥΡΟ ΗΤΑΝ !!Κ ΠΟΛΛΥ ΣΚΛΗΡΟ.

ΠΟΥΦ ΩΡΑΙΑ ΣΚΑΤΟΣΥΖΗΤΙΣΗ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!

ΑΛΛΟ ΜΑΝΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΝΕΘΛΕΙΩΝ ,ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΓΙΝΕΤΕ 2 :ymparty::ymparty:

ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΔΩΡΟ ΤΟ ΘΡΑΝΕΙΟ ΤΗΣ AS ΜΕ ΤΑ CARS! ΜΑΜΑΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΟΝΟ 30 ΕΥΡΩ! :shock: ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ ΚΤΛ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΙΓΙΣΕΙ :lol::lol: ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΙΤΕΧΝΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ Κ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ :lol::lol: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΑ!!!!! :twisted::twisted:

http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=653

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!!

Εμένα κοιμάται ο σκατούλης (έτσι για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα μας!!!), για δεύτερη φορά τώρα!!

Θα προσπαθήσω να πάω τζάμπο και εγώ το απόγευμα να χαζέψω!!

Κορίτσια εμάς την περπατούρα, μας είπε ο γιατρός αν θέλουμε, μετά τους 7,5 μήνες...

Και ότι δε βοηθά το παιδί να περπατήσει όπως λένε πολλοί..απλά προσφέρει λίγη ηρεμία στη μαμά.. όμως θέλει πολλή προσοχή ρε κορίτσια..από σκάλες, μπρίζες, τραπέζια με τραπεζομάντηλα κ.λ.π

Πάντως Μαράκι μου, η κόρη σου είναι μια γλύκα και φαίνεται να απολαμβάνει τη βόλτα της!!!Φτου φτου, να χαρώ εγώ χαρούμενη φατσούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ!!!!! ΑΛΛΑ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΡΘΙΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!! ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΕΚΕΙ Κ ΤΗΝ ΚΑΤΑΒΡΙΣΚΕΙ! ΕΞΑΛΟΥΚ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΔΩΡΟ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ! ΠΑΝΩ ΓΡΑΦΕΙ ΜΑΤΑ ΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΟΝΤΟΣ! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ Κ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠ ΣΑΝ ΚΑΘΙΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΘΙΟΣ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΕΚΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΠΑΑΑΑΑ!!!! ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!! ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΥ ΜΕΛΟΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΓΥΡΝΑΝ ΒΟΛΤΕΣ :lol::lol::lol: ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Κ Η ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟ ΕΧΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εμεις καναμε χαλια υπνο χθες εννοειται αυτο βεβαια αφου χαθηκε ολη η σειρα μας με τον αγαπημενο πεθερο

εγω τα κουκου δεν τα ξερω που ειναι????

στρατα-περπατουρα μας εχει απαγορευσει εμας και ο ορθοπεδικος που ειδε τα παιδια στν αρχη αλλα και οι παιδιατροι μας και μεχρι τωρα εχουμε παει σε 3.ολοι λενε οτι δεν κανει(αυτο που περπατανε τα παιδια μας απαγορευσε οχι το αλλο που το σπρωχνεις που λετε στρατα και δεν ξερω και ποιο ειναι!)

κατα τα αλλα εγω δεν μπορω να παρω τα ποδια μου σημερα

τα ταισα μοσχαρακι πρωτη φορα χθες και σημερα το τσακισαν

η παιδιατρος ειχε πει να τα ταισω στον 6ο τυπικο μηνα αλλα δεν παει και αυτη με τον πεθερο μαζι για πνιξιμο

τα παιδια 6 μιση μηνων ειναι τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΘΕΝΕΙ Ν Α ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ!Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΗΝΙΤΕ!!! Κ ΕΜςΕΙΣ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΜΕ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ??? ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ!! ΚΟ ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ!! ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΜΕ ΤΣΑΙ Κ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΥΤΕ ΣΤΑΑΓΟΝΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΑΛΑΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!! ΜΥΣΤΗΡΙΟ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΚΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΣΙΡΙΔΑ Κ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΚΟΥΛΑ....ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ ΗΤΑΝ :roll: ΘΑ ΔΩ [ΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΧΛΑΔΟΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΤΟ ΦΑΓΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ! Κ ΔΕΝ ΕΓΛΥΦΕ ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ! ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΟΛ ΚΑΤΕΒΑΣΑΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...