Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.

ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ FISHER PRICE 2 IN 1. ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ. ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΑΝΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΙ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ. ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΔΙΔΥΜΑ. ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΠΑΛΙ!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ(ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ) ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΕΞΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ ΦΩΝΑΖΕ ΤΣΙΡΙΖΕ ΓΕΛΟΥΣΕ! ΕΙΔΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΤΕ Κ ΤΟ ΧΑΡΗΚΕ!

Ε ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΜΕΣΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΛΑΝΤΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ! ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ! ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΥΠΑΕΙ Κ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΓΚΙΧ! ΚΑΙ Σ ΑΥΤΟΝ ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟ ΤΟ ΚΑΚΟ! ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΒΑΡΟΣ!!!! 250 ΓΡ ΠΗΡΑΜΕ ΜΟΝΟ....ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΡΩΜΕ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ! ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΠΑΛΕΣΤΕΣ ΣΟΥΜΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!! ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΑΛΑΖΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ! ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΦΑΡΙΝΑ ΚΤΛ ΚΑΙ ΜΑΖΙ Μ ΑΥΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΜΗΣΟΥΜΕ Κ ΖΥΜΑΡΙΚΑ :P:P:P

ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΤΕΛΟΣ!

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ :oops::oops:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ :lol::lol::lol: ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ!!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ!!!! Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΝΗΣΤΑ ΛΟΓΟ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ! ΕΧΩ ΔΕΙ ΛΕΕΙ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΕΥΤΟΥΝ ΑΠΟ ΣΚΑΛΕΣ....ΝΑ ΣΚΑΝΕ ΣΕ ΓΩΝΕΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ.....ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑΝ ΛΟΓΟ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑΣ ΚΤΛ!!!!! ΕΝΑΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΑΘΕΝΟΥΝ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ Κ ΔΕΝ ΖΟΡΙΖΟΝΤΑΙ!!! ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΚΤΛ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Κ ΟΤΙ ΣΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!! ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΝΑΙ ΟΚ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ 1-2 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΡΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ!! ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ!

ΑΑΑΑ Κ ΣΥΝΗΣΤΑ ΤΟ ΠΑΡΚΟ(ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΔΥΧΤΙΑ) ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ! ΠΕΥΤΟΥΝ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΙ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΟΥΝ ΚΤΛ!

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΡΚΟ! :cry: ΜΑΣ ΕΦΑΓΑΝ ΟΙ ΜΟΝΤΕΡΝΙΣΜΟΙ!!!

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΟΣ Κ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΡΙΣΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ Κ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Κ ΕΚΑΝΕ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΤΕΣΤ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!! ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ! Ε ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Έλενα Χρόνια Πολλά στο Χρηστάκο!!! :ymparty::ymparty:

Μπράβο πολύ καλός ο γιατρός σας..τα ξανάπαμε αυτά!!

Ρενάτα με για το δωράκι σας!!

Θένα μου από που είσαι είπαμε? Είχα την εντύπωση ότι μένεις Αθήνα..

Εγώ βαριέμαι, και έχω νεύρα με τον άντρα μου!! :twisted: Πήγαμε για ψώνια αλλά για πολλοστή φορά με νευρίασε επειδή εγώ θέλω να κοιτάω με την ησυχία μου και αυτός δεν αντέχει ούτε την πολυκοσμία, ούτε έχει υπομονή..και δε με άφησε να κοιτάξω με το χαβά μου...Κάθ φορά πριν πάμε για ψώνια του κάνω κήρυγμα όπως κάνουν στα παιδάκια "Εκεί που θα πάμε θα είσαι φρόνιμος εντάξει?" Ε, κάπως έτσι και εγώ.."εκεί που θα πάμε θα με αφήσεις να κοιτάξω με την ησυχία μου..μην αρχίσεις τα πάρτο και φύγαμε, εντάξει?' :lol::lol: Κοίταξα για παπούτσια και δε βρήκα ΤΙΠΟΤΑ να μου αρέσει... :( Θα πάω και αύριο αλλά απογοητέυτηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΑΝΚΣ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!

ΜΗΠΩΣ Κ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ????? ΜΠΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΝΑΙ!!!!!!

Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΥΜΩΣΑ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΜΙΛΑΩ :lol::lol::lol: ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ!!!

Α Κ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΙΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ....ΘΕΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΔΕΝ ΑΛΑΖΟΥΝ! Κ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΕΒΛΕΠΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΥΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ 12ΠΟΝΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι μου κανετε;;;;;;;

Ελενα αντε ολα καλα με το γιοβαρλακι σου :lol::lol::lol::lol: και μας μας ειπε η γιατρος μας για τετοιο παρκο και γω δεν να μην χασω πηγα και του πηρα :P:P:P οντως τον βοηθαει παρα πολυ να σκαρφαλωνει και παλι κατω!!!!! ισως ειναι απο τις καλυτερες αγορες που εχουμε κανει μεχρι τωρα!!!!!! Ασε που του εχω και πολλα παιχνιδια μεσα και καθεται και παιζει με τις ωρες...με εχει σωσει σου λεω...κανω τις δουλειες μου ΧΑΛΑΡΑ οπως λεμε και εδω στην Θεσσαλονικη :lol::lol::lol:

Καλε κοριτσια προσπαθω να κανω το αλμπουμ και δεν μπορω...αφου ανεβασω τις φωτο μετα τι να κανω;;;;; δεν εχει καπου αποθηκευση!!!! Καλα μηλαμε για μεγαλη ασχετηλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΤΕΛΛΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Μ ΑΥΤΟ!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΙΣΩ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΣ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΕ Κ Μ ΑΥΤΟ :lol::lol::lol::lol::lol: ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ! ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΜ,ΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΤΟΣΑ ΜΠΕΜΠΟΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα :D

ελενα δεν κλαιει για τον γιατρο κλαιει που τον πηρεσ απο τα παιδακια θελει παρεα κ αυτοσ αντε βουρ για το δευτερο τορα που εισε ζεστη ακομα :lol::lol:

μαρακι ειμαι απο Γιαννινα βουνισια :mrgreen: η μονη μου σχεση με την Αθηνα ειστε εσεισ κ τα ικεα :lol::lol::lol: ,η μαμα μου ειναι πατρινιά κ η καταγωγη μασ ποντιακη ,κ βλαχα κ ποντια τρομεροσ συνδιασμοσ :mrgreen::mrgreen: .

ουφ αυτοι οι αντρεσ κ εμενα μου σπαει να νευρα για να ψωνισουμε ιδικα οταν ειναι για αυτων δεν υπαρχει περιπτοση να μην πλακοθουμε κ ολο λεει δεν θα ξαναπαμε μαζι αλλα κ παλι μαζι παμε? :evil::evil: κ φυσικα δεν ξαναμηλαμε για τισ επομενεσ 10 μερεσ :?::lol: καμια φορα με βολευει αυτο αχαχαχαχαχα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!

Α ΡΕ ΘΕΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΤΟ ΗΜΙΣΗ ΒΛΑΧΑ!!!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΕΡΙΑΖΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!

ΒΡΗΚΕ Ο ΒΛΑΧΟΣ ΤΗΝ ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΣΕ ΠΟΙ ΧΩΡΙΟ ΕΙΣΑΙ?? ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΛΙΓΟ ΜΑΘΗΜΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΑ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ,ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΣ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΤΟΥ :lol: ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ????

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΕΒΑΛΑ ΤΟ DVD THS ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ! ΕΧΕΙ ΧΕΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΜΑ Κ ΜΠΑΜΠΑ!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ! ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ Κ ΘΑ ΥΣΗΧΑΖΕΙ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια...............

Βαριέμαι βαριέμαι βαριέμαι βαριέμαι βαριέμαι βαριέμαι βαριέμαι.......................ουφφφφφφφφφφφφφφφφ

Τα Χριστούγεννα είναι τόσο κοντά και εγώ εχω τόσες δουλειές να κάνω...........αλλά δε βλέπω να τις κάνω..............Χαλια................

Ούτε κομμωτήριο δε θα πάω νομίζω............και το σπίτι μπ.....λο

Φιλακια

Καλημέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα όπως ειπα ειμαι ποντια ,με το διωγμό τοτε οι παππουδες μου πηγαν πατρα κ οι αλλοι εδώ Γιαννινα χωριο δεν εχω όπως κ δεν εχω βλαχικο αιμα αλλα αφου γεννήθηκα εδώ τα χω παρει όλα. :D:D:D:D

Εχει ο αντρας μου χωριο κ είναι πολύ μικρο κ γραφικο εχει κ ποταμι κ πηγαιναμε πριν κανουμε τα παιδια για πικ νικ, το λενε Λαλιζα εσενα πιο είναι?

Εγω μόλις χρονισε ο γιωργος επιασα τη δαναη κ το τριτο που ηρθε μονο του η Δαναη ηταν 21 μηνων, είναι μικρα όλα αλλα δεν το μετανιωσα κανουν πολύ παρεα δεν προλαβαν να ζηλεψουν ιδικα τα μεγαλα μεταξι τους κ εχουν μαθει πλεων να μοιράζονται τα παντα κ χωρις να το λεω εγω ,δλδ αν εχει καποιο καραμελα θα παει μονο του να τη μοιραστή ,είναι καλα παιδια κ ιδικα ο μεγαλος εχει κ το αισθημα της προστατευτικοτητας. Τουλαχιστον λεω ξεμπερδεψα αν ειχα τωρα ένα μονο κ επρεπε να κανω το δευτερο μονο που το σκεφτομαι …δεν νομιζω να εκανα θα ελεγα ‘αντε παλι ξενυχτια κ κλεισιμο στο σπιτι ‘ κτλ. Γι αυτό ψηφιζω γρήγορα τα παιδια με μια ανασα ,τωρα μπορω να ονειρευομαι ότι σε 4-5 χρονια θα παω στη eurodisney με τα παιδια μου ε να καταλαβαινουν κι ολασ ;)

marinaki κουλαρε λιγο γιατι δε σε βλεπω να την βγαζεισ μεχρι τα χριστουγεννα,βρεσ χρονο για το μαλλι για να ανανεοθεισ λιγο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θενα μου στη φωτο φαινονται μεγαλυτερα τα μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!Πρέπει να ναι ψηλα μωρα...........Να σου ζησουν!!!!!!!!!!!!!!

Θα θελα και γω να παω στη disneyland ξανα με το μωρο αλλα σε 4-5 χρονια μαλλον!!!!!!!!!!!!Κι αν ερθει και δευτερο σε 10 χρονια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δικιο εχεις πρεπει να βρω χρονο τουλαχιστον για ανανέωση................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mμπα θενα εγω καταγωγη απο γρεβενα! ΠΕΡΙΒΟΛΙ ΣΑΜΑΡΙΝΑ! ΚΑΡΑΒΛΑΧΑΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΑ ΤΟ ΗΜΙΣΗ ΑΠΟ ΜΑΜΑ ΜΕΡΙΑ!!! :lol::lol:

ΠΟΛΛΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ!!!!ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΗ!!!!

ΑΧ ΠΟΛΛΥ ΒΑΡΙΕΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ !!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ. ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ. ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΦΕΥΓΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΦΕΡΑ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.....

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΡΑΒΗΞΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ...ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ (ΜΑΡΙΑ) ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ (ΘΕΟΔΩΡΟΣ). ΤΑ ΗΘΕΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ. ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΟΤΑΝ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ) ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ. ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΞΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟ ΣΤΟΡΙ ΚΙ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ. ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΜΕΝΑ. ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ? ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΙ Ο ΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ. ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΕΓΩ Ή ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΛΕΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΛΕΟΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΚΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!! ΠΕΣ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΣΟΥ ΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.....ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΠΛΕΟΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΕ Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ Κ ΑΝ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ!!! ΚΑΙ ΘΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΞΥΝΙΣΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ(ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΗΛ) Ε ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΙΣΙΜΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ! ΚΑΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ Κ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΟΝΤΑΙ!

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΕΡΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΑΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΣΕΙΣ......ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΝΤΡΑΠΕΙ!!! ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΕΙΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΓΥΝΑΙΚΙΑ ΠΟΝΗΡΙΑ! ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΠΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!!

ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΙΣ 95 ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΝΕΟ ΘΕΜΑ!!!! ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ! ΒΑΛΤΕ ΚΑΝΑ ΠΙΑΣΑΡΙΚΟ ΣΟΥΠΕΡ ΤΙΤΛΟ Κ ΑΡΙΘΜΙΣΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΕΛΕΝΑΚΙ. ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ. ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΠΛΕΝΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΝΙΑΓΑΡΑΣ. Ο ΠΕΘ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΣΩΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΗΔΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ. ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!

Ρενατα μου με εφτιαξες απογευματιατικα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:.......

και πιο πολυ το τελευταιο που εγραψες....τι θα πει οτι το σπιτι ειναι δικο τους και εχουν το πανω χερι?!?!?!?!?!?!?!? μενεις μαζι με τα πεθερικα σου;;;;;γιατι αν οχι δεν καταλαβαινω την προταση σου!!!!!!!Σε ταιζουνε σε ποτιζουνε και τους εχεις καμια υποχρεωση;;;;;;;Λοιπον σε πληροφορω οτι και γω μενω στο σπιτι που αγορασε η πεθερα μου για τον αντρα μου και σε καμια περιπτωση δεν θα ανεχομουν να αισθανομαι φιλοξενουμενη και οχι η ΚΥΡΙΑ του σπιτιου...οπως λεει και ο αντρας μου οτι αυτος μπορει να ειναι η κολωνα του σπιτιου αλλα εγω ειμαι ο ΑΡΧΗΓΟΣ!!!!!!!!

Δεν καταλαβενω το λογο που δεν πιανεις τα πεθερικα σου να τους πεις αυτο που εκανε ο αντρα σου και να τους ρωτησεις κιολας πως θα αισθανοταν αυτοι αν εσυ εταζες να βαλεις το ονομα του πεθερου σου και μετα το επερνες πισω!!!!!!!!Οσο για την πεθερα αστην να λεει.....και να λεει......και να λεει.....εσυ απο το ενα να μπαινουν και απο το αλλο να βγαινουν.

Παντος σε ολοι την υποθεση εγω θα κατηγορησω περισσοτερο τον αντρα σου γιατι αν οντως μπορουν τοσο ευκολα να τον επιρεασουν οι γονεις του δεν εχει καθολου βουλιση(και συγνωμη κιολας αλλα πολλυ τσατιλα με επιασε βρε κουκλα μου)!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάρες!!

Άντε βρε Θένα..και Πατρινια??Από ποιά περιοχή? Έρχεστε καθόλου στην Πάτρα?

Έλενα πολύ ωραίο το βιντεάκι!!Πολύ γέλασα!! :D

Ρενάτα μου με στεναχώρησες με αυτά που είπες.. Συμφωνώ με τα κορίτσια.. Και σε αυτό που είπε και η Στέλλα ότι αλοίμονο να νιώθεις και φιλοξενούμενη..αλλά νομίζω σε καταλαβαίνω..αν με τον αέρα της η πεθερά αυτό σου έδειξε και είναι και τσαούσα...άντε τώρα..Πάντως να σε ρωτήσω.. όταν γεννήθηκε το παιδί δεν το δηλώσατε στο ληξιαρχείο?? Εμείς όταν το δηλώσαμε, μας είπε η κοπέλα, "Είστε σίγουροι?" και της είπαμε ναι.Και μας είπε πως ότι όνομα δηλώθηκε, αυτό είναι το όνομα του παιδιού..και να το βαφτίσουμε άλλο όνομα, και να το φωνάζουμε άλλο, το όνομα του είναι αυτό που δηλώθηκε και δεν αλλάζει με τίποτα..

Θα το ξαναπώ για πολλοστή φορά: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.. :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γιατί να τσακωθείς με τον άντρα σου? Να το συζητήσετε μόνο.Δεν παίρνει από λόγια? Να του εξηγήσεις ότι αυτό σε στεναχωρεί και να του πεις ότι και με τη λογική να το βάλει έτσι πάει?

Συζήτησε το μαζί του..γιατί κάθεσαι και σκας και τα κρατάς μέσα σου? Ζευγάρι είστε..να μοιραστείς το πρόβλημα σου και την ανησυχία σου..αυτός χάρηκε γιατί σε είδε και σένα ότι δεν αντίδρασες..αν του εξηγήσεις όμως...Εγώ με τον άντρα μου τα λέμε Ο Λ Α..Και πάντα ήμουν κάθετη σε αυτό που λένε ότι μια γυναίκα άμα θέλει τον έχει τον άντρα σήκω σήκω, κάτσε κάτσε..ότι σκέφτομαι του το λέω..πώς να σου το πώ..δεν κοιμάμαι τα βράδια άμα του κρύψω κάτι ή κάνω κάτι εσκεμμένα για να τον εκμεταλλευτώ (με την καλή έννοια) και ήμουν ενάντια και σε αυτό που είπε η Έλενα ότι πρέπει να βάλεις γυναικεία πονηριά..Μέχρι τώρα είμαι..απλά κάποιες (....) χρησιμοποίησαν αυτή τη γυναικεία πονηριά και τα ψευτοκλάματα για να περάσουν το δικό τους (αφου έβλεπαν ότι με έβρισκαν εμπόδιο και ότι μου τα έλεγε όλα)και όταν είπα τη γνώμη μου και του έφερα αντίρρηση, τσακωθήκαμε..Και ξανά και ξανά..και όσο προσπαθούσα να του ανοίξω τα μάτια τόσο πιο παράλογη με έβρισκε..ε όταν φέρθηκα διπλωματικά, πέρασε το δικό μου και οι άλλες κουρεύονται..Συγνώμη αλλά για τις αποφάσεις της οικογένειας μου γίνομαι σκύλα..τα πάντα τα συζητάμε και αποφασίζουμε μαζί..

Ωχ παρασύρθηκα από το δικό μου καημό...!! Μίλησε μαζί του ήρεμα και πέστου πως νιώθεις..δεν πιστεύω να μη σε καταλάβει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΟΤΙΖΟΥΝ, ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΑΙΖΟΥΝ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΩ ΚΑΙ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΕΦΘΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΛΙΜΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ. Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΗ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΧΩ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ ΕΙΔΕ ΕΤΣΙ ΧΑΛΙΑ ΚΙ ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΑΛΛΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ. ΘΕΛΕΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΑΡΟΣ. ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ. ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΙΟΛΑΣ.

ΣΟΡΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΞΥΣΑ ΚΑΙ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΠΛΗΓΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΚΙΟΛΑΣ. ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΕ ΠΑΤΗΜΑ. ΑΠΛΑ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ. ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΝΩΜΗ. ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ?

ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΑΟΝΟΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΥΓΑ. ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ.

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΓΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙ. ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ. ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ. ΚΙ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΔΙΘΕΣΗ ΦΕΤΟΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΩΤΙΖΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ρενατα μου :(:(:(:( ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΤΕ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΑΣ! ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΕΤΣΙ!!! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!! ΑΜΑΝ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ!!!! ΔΗΛ ΘΑ ΕΧΧΕΤΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΟΙ ΜΕ ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ ΠΧ??

ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΤΑ ΘΕΛΕΙ???ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΩΣΑΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ!!!! ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ????

ΚΑΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΠΩΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ! ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΤ ΛΕΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ρενατα μου αφου λεει οτι θα το εχει βαρος αν δεν βαλει το ονομα του πατερα του πες του και εσυ οτι αισθανεσαι πολυ ασχημα και αμηχανα που αθετη το λογο του απεναντι στους δικους σου.....και στη τελικη αν δεν θελει να βγαλει το ονομα του πατερα σου μπορειτε να βγαλετε ενα αλλο ασχετο ονομα οπου θα αρεσει και στους 2 σας!!!!

Ρενατα μου ταρακουνισε τον οσο ειναι καιρος γιατι αν το εκαναν οντως ολο αυτο τα πεθερικα σου και τους περασει να το ξερεις οτι θα ξαναμπερδεφτουν.....φαντασου να παρεμβενουν και στην ανατροφη του παιδιου σας τοτε τι θα κανεις παλι τα στραβα ματια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...