Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΩΣ ΓΝΩΣΤΩΝ...(ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ)

ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΠΟΓΡΜΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΖΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΒΡΑΣΤΗ ΠΑΤΑΤΑ Κ ΤΗΝ ΑΛΕΣΑ ΜΕ ΑΒΟΚΑΝΤΟ! :P:P ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΕ ΠΑΝΤΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμμ....μου βάζεις ιδέες... καλά εμείς το απόγευμα το τσακίζαμε το ρυζάλευρο και τώρα το ίδιο κάνουμε και με τη φαρίν λακτέ..αλλά θα μπορούσα να του το βάζω το μεσημέρι με τα λαχανικά του ε??? με το κοτόπουλο θα συνδυάζεται όμως ή θα κάνω τζάμπα χημείες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΘΑ ΣΕ ΓΕΛΑΣΩ! ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΕ ΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ :P ΟΠΟΤΕ Κ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΣΥΝΤΑΓΟΥΛΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Ολα ετοιμα ολα τα εχουμε κλεισει (εκτος απο τα σακιδιο με τα φαγητα ειμαστε λιχουληδες εγω και ο μπαμπας) και το μπωλ της μικρης. Το απογευμα φευγουμε και φτανουμε Αθηνα στις 7 το πρωι και ελπιζουμε η μικρη να κοιμηθει και να μην εχουμε κλαματα και ιστοριες. Εφτιαξα και το gps(ελπιζω να μη χαθουμε).

Μαρακι το ο πιο τελειος συνδυασμος του αβοκαντο ειναι το μαγκο. Επισης ταιριαζει με μπανανα, αχλαδι, μηλο. Το νετ γραφει και το κοτοπουλο αλλα δεν το εχω δοκιμασει ακομα. Μπορεις να παιρνεις ιδεες απο το σαιτ www.wholesomebabyfood.com πολυ βολικο σαιτ και φανταστικους συνδυασμους.

Στελλα αντε ευτυχως που ο μικρος σου ειναι καλυτερα και βγαινεται εξω και εγω θα τρελενομουνα μεσα στο σπιτι για τοσο καιρο.

Ρενατα φωτο το μαλλι θελουμε. Ειστε πολυ συναισθηματικες χαζομαμαδες ακου νοιωθω τυψεις?!? Χαλαρωστε ειστε και γυναικες και συζυγοι εκτος απο μαμαδες. Αχ......

Ελενα εγω κανω πειραματα με το φαι της μικρης αλλα παντα προσπαθω να ειναι το κρεας και μεχρι 5 λαχανικα. Η Σαντυ τρωει και λαχανο και δεν εχει κανενα προβλημα.

Κοριτσια να σας χαιρετισω απο τωρα γιατι δεν ξερω ποτε θα τα ξαναπουμε. Παντως θα σας διαβαζω και θα χαιρομαι με τα κατορθωματα των αγγελουδων σας. Καντε μια προσευχουλα και για μας να ειναι καλες οι εξετασεις της και να μη χριαστουμε αντιβιωσουλα και ναναι απλα να της δωσω σιδερο. Φιλακια κοριτσια παω να φαω πρωινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλέκα μου καλό ταξίδι και να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ θα σας σκεφτομαστε..............και θα μας λειψετε...........

Ρενάτα μου με γεια το μαλλί πρέπει να πάω και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω κομμωτηριο.....

Γεωργία μου ήταν όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!Και ο μπομπιράκος αψογος!!!!!!!!!!!!!!!!!Κουκλάκι ζωγραφιστό και συ κουκλα!!!!!!!!!!!!!!Μ' αρεσε πολύ η κολυμπήθρα............Δεν εχω ξαναδει τετοια εμάς είναι σιδερένιες........Και οι μπομπονιερες τελειες!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ και σήμερα στο μαγαζί και δεν ξερω ποτε θα κανω τις δουλειες μου και το σπιτι μου χαλια μαυρα............και αν κανουμε και κανενα τραπεζι...............ουφφφφφφφφφφφφφ

Σημερα ειπαμε μμμμμμμαααααααααμμμμμμμμαααααααααα και ππππππππααααααααπαααααααααα

[smilie=wav.gif]

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας!!!

Ήθελα σήμερα να βγω για ψώνια αλλά με πήραν όλοι οι συγγενείς τηλ.ότι θα ρθουν να δουν το παιδί!!Και δε μου λένε ώρα και θα κλειδωθώ μέσα :evil: Ήδη από το πρωί είχα επισκέψεις και ήμουν με τις πυτζάμες και έτρεχα να αλλάξω!!!! :lol:

Ελπίζω να κλέψω λίγη ώρα και να κατέβω..κάνει και καλό καιρό...

Αλέκα μου σε ευχαριστώ! Θα το φτιάξω!!Άντε καλό σας ταξίδι και μην ανησυχείς!! Η Σάντυ έχει τις προσευχές όλων μας, και δε θα χρειαστεί τίποτα!!!Άντε το πολύ, λίγο σιδεράκι!!Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα ότι είμαστε και γυναίκες και σύζυγοι..άμα νιώσουμε μόνο μαμάδες..πάει...χάσαμε το κορμί πατριώτηηη...!! ;)

Καλά να περάσετε και θα σας σκεφτόμαστε!! Να προσέχεις τη μικρή κυρία και άμα βρίσκεις χρόνο να μας γράφεις τα κατορθώματα της!!! :-*:YMHUG:

Μαρίνα μου μπράβο στον Ορέστη μας!! Άτε να μας γινει και αυτός πολυλογάς τωρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!!!!!!!!

μπήκα για πολύ λίγο..... Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!!!!!

Όσο για το πεντόλιρο (αν το δω ποτέ γιατί δεν νομίζω και να το δώ :) :) :) :) :) :) )μάλλον θα το κρεμάσουμε στο λιλί μας όταν μεγαλώσουμε για να μην μας ματιάζουν!!!! χαχαχαχαχα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τις κολυμπήθρες πλέον έτσι τις κάνουν στις εκκλησίες εδώ!!! Έχουν παροχή νερού και αδειάζουν από κάτω (σα νιπτήρες!!!) Το κακό είναι ότι δεν μπορείς να σταθεροποιήσεις καλά το στολισμό... Κάποια στιγμή μας έπεσε !!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα Δεν πειράζει όμως!!! Την ευχαριστήθηκα πολύ τη βάπτισή μας!!!!

Η φωτογραφές είναι από τον φωτογράφο!!! Μας τις έδωσε σε DVD για να διαλέξω για τα άλμπουμ!!! Είναι πάααααρα πολλές αλλά διάλεξα μερικές επιλεκτικά!!! Ωραίες δεν είναι?!?!?!?!

Μαρινάκι μας χίλια μπράβο στον Ορεστούλη μας!!!!!!!!!!!

Συμπεθέρα καλό ταξίδι!!!! Να προσέχετε!!! Φιλιά πολλά στη μπουμπού μας!!!!

Έλενά μου, ο μπόμπιρας μοιάζει εμένα πιο πολύ!!! Όσοι τον βλέπουν στις φωτό λένε ότι μοιάζει του μπαμπά του αλλά μόλις τον δουν από κοντά με σιγουριά λένε ότι μοιάζει εμένα!!! χαχαχαχα Αυτό γιατί έχει τα μάτια μου (από τον άντρα μου είναι από τη μύτη και κάτω :lol::lol::lol::lol: )! Αν δείτε δε τον μπαμπά μου... τότε θα πείτε ίδιος ο παππούς του ο Σταύρος!!! Σιγουρα πράγματα!!! Όλοι αυτό λένε... Μόνο ο πεθερός μου δεν το ...παραδέχεται χαχαχαχαχαα Ακόμα και η πεθερά μου (όταν δεν είναι μπροστα ο πεθερός μου) μου λέει ότι είναι ίδιος ο μπαμπάς μου!!!! χαχαχαχαχαα Σε αυτόν (τον πεθερό) όλοι συμφωνήσαμε να λεμε ότι του μοιάζει για να χαίρεται μόνος του!!!! χαχαχαχαχα :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:Α ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!!!

ΟΧΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΛΙΛΙ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ!!!!! ΑΠΟ Ο ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΛΥΡΑΣ ΘΑ ΚΡΕΜΑΣΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ Α[ΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΚΡΙΝΑ Κ ΕΙΠΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ!ΤΩΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΑΑΑΑΑ Κ ΑΣ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΝΑ ΧΕΡΕΤΕ!

ΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΒΑΡΙΕΜΕ! :?:?:?:? ΕΓΩ ΤΙΣ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΕΔΩ Κ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ!

ΕΙΔΕΣ? ΔΕΝ ΕΧΕΙ Π[ΟΛΛΥ ΠΡΑΜΑ Η ΒΑΦΤΙΣΗ! ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ DVD ΞΕΝΕΡΩΣΑ! ΑΛΛΛΟΠΡΑΜΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΡΕ ΠΕΙΔΙ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΕΘΙΜΑΤΑ ΓΛΕΝΤΙΑ 2 -3 ΩΡΕΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ! ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ......ΠΑΠΑΣ ΜΠΛΟΥΜ Κ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! 40 ΛΕΠΤΑ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα καλο ταξιδι καλη ξεκουραση και ολα να πανε καλα με τις εξετασεις(ευχαριστω και για τις απαντησεις που μου ειχες δωσει τις προαλλες)

γεωργια δεν εχουμε γινει φιλες αλλα πιστευω θα ηταν ωραια η βαφτιση, να ειναι γερο και φωτισμενο το παλληκαρακι σου. το πεντολιρο νομιζω βρηκε καλη θεση για κρεμασμα! χαχα!

κοριτσια σας διαβαζω πολυ στα γρηγορα γιατι τα δικα μου εχουν αρχισει τα μαμα μπαμπα ντα-ντα γιαγια τα γυρω γυρω μες το σπιτι και δεν συμαζευεται. ολη μερα εν τω μεταξυ ειμαι με μπιμπερο με νερο να πιουν αντε να φαμε αντε να παμε βολτα αντε να παιρνω και ολη την προικα μαζι, εχω και τις δουλειες του σπιτιου...ε με δυο μωρα ειναι λιγο πιο ζορικα και γι αυτο δεν σας καλοδιαβασα...σορυ αν ξεχασα καμια

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ :(:( ΣΦΙΧΤΙΚΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ....Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ :?:?:?:?:?:?

ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ Κ ΤΟΝ ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ :cry::cry::cry: Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ :cry: ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΟΥΣΕ ΞΑΝΑΜΑΤΩΝΕ :cry: ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΠΛΗΓΟΥΛΑ! ΑΧ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ! ΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ!!!!!!!!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ! ΠΗΓΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΚ ΖΗΤΙΣΑ ΦΥΣΙΟΛ ΟΡΟ Κ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΦΙΑΛΗ Η ΑΜΠΟΥΛΕΣ??? ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ?ΛΕΩ. ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ! Ε ΦΕΡΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΤΟΤΕ!

1500ΜΛ 1,40 ΕΥΡΩ :shock::shock::shock::shock::shock: ΣΟΚ ΕΓΩ! ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΜΥΤΟΥΛΑ! ΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΙ! ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΦΙΑΛΗ ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟΥ ΟΡΟΥ!!!!

ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΦΕΥΓΩ!!!

ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ(ΝΟΣΟΚΟΜΟΣ) Κ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!

ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΝ ΡΩΤΑΕΙ Κ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΟΧΙ ΑΜΠΟΥΛΕΣ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ!

ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΑΜΠΟΥΛΕ Σ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΘΗΝΟ??

ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!

Τί κάνετε?

Έλενα μου τί έπαθε ο Χρηστάκος μας...Ωχ σε καταλαβαίνω..και εγώ σήμερα του έκοβα τα νύχια του και στο ένα χέρι δεν είχε κουνηθεί καθόλου..στο δεύτερο κούνα κούνα με έπιασε ναυτία!!! Εντάξει, νομίζω όλες αντιμετωπίζουμε δυσκολία λίγο πολύ στο κόψιμο των νυχιών και η μόνη λύση είναι όταν γλαρώνουν για να κοιμηθούν νομίζω..παρόλο που εγώ θέλω να επιμένω για να καταλάβει ότι είναι κάτι καλό που πρέπει να γίνεται και να μην αντιδράει..ζητάω πολλά???? απλά να του γίνει συνήθειο βρε παιδί μου.... :|:|

Όσο για τον ορό που λες, ο φαρμακοποιός μου και η μία παιδίατρος μου είπαν ότι ο ορός από το μπουκάλι χάνει την αποστείρωση του..τον παιδίατρο μας τον άλλο που τον εμπιστεύομαι και πιο πολύ δεν τον ρώτησα για να είμαι ειλικρινής...πάντως το διάβασα και κάπου εδώ στο μάμυ από μια κοπέλα που το είπε, και θυμάμαι είπε ότι ήταν η δουλειά της και ήξερε από αυτά..τί να πώ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΝΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΜΑΡΙΑΒΑΓΓΕΛΗΣ!!!! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΑΚΙ! ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΥΠΑΣ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΡΙΓΚΑ ΤΡΑΒΑΣ!ΟΠΟΤΕ Κ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ! ΚΑΙ ΕΞΑΛΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ! ΟΙ ΓΙΑΤΡΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΟ ΑΥΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!!!

Σημερα περασαμε πολυ ωραια :D:D:D βγηκαμε βολτα στην αγορα και μετα πηγαμε για καφε....καλα ειχε τελεια μερα :D:D:D:D:D ....το τι γινοταν στην πλατεια Αριστοτελους δεν περιγραφετε.....αραγε θα μπορεσω να φερω του χρονου ξανα τον Δημητρακη μου που θα καταλαβαινει πιο πολλα πραγματα :?::?::?::?: η θα παλεβω στο σουπερ μαρκετ με τους πελατες :twisted::twisted::twisted:

Αχ μωρε Ελενα αντριχιασα...φανταζομαι κλαμα που εριξε ο γλυκουλης μου.Οσο για τον ορο το ηξερα απο την ξαδερφη μου που ειναι νοσοκομα...και αυτη τετοιο βαζει στα μωρακια της απλα θελει συριγγα οπως ειπες.

Αλεκακι καλο ταξιδι και με προσοχη!!!!!Καλα να περασετε και καλα αποτελεσματα στην μικρουλα Σαντυμπελ ;)

Θα προσπαθησω αυριο να σας βαλω φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΗ ΠΕΣΑΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟΥΣ??????

ΣΤΕΛΛΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ ΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΛΩ ΞΑΠΛΩΤΟ Κ ΤΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΘΙΣΤΟ! ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΔΡΑΜΑΤΑ! ΞΑΠΛΟΤΟΣ ΤΣΙΡΙΖΕ!

ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!1!!

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΤΟ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΤΟΥ :cry::cry::cry: Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΥΨΕΙΣ! ΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ Η ΜΑΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Έλενά μου ήθελα να σου απαντήσω από χθες αλλά με πετούσε έξω το άτιμο το mammy :x:x:x:x:x:x:x

Μη στεναχωριέσαι καλή μου!!! Αυτά συμβαίνουν!!! Ατυχηματάκι ήταν.... Ακόμα έχουμε να δούμε και να κάνουμε πολλά λαθάκια!!! Μη το σκέφτεσαι καν..... Θα περάσει.... Η αλήθεια είναι ότι το κόψιμο των νυχιών είναι λίγο...παλούκι.... χαχχαχαχαα

Εδώ η συνυφάδα μου φοράει στην μπεμπούλα γαντάκια γιατί δεν μπορεί να της κόψει καλά τα νυχάκια της και γρατσουνιέται :) :) :) :) :)

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι είμαστε όλες πολύ άξιες μανούλες και έχουμε πολύ χαρούμενα κι ευτυχισμένα μωράκια!!!! Αυτό να σκέφτεσαι!!! Σκέψου πόοοοοσο χαρούμενο είναι το αγγελούδι σου κάθε φορά που σε κοιτάει, κάθε φορά που είναι στην αγκαλίτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως ημερα θα τους τα κοψω οταν γλαρωσουν! ειναι ο φοβος μου κι εμενα να τα κοψω, αλλα ρε συ ελενα καλα στα λεει η γεωργια μην εχεις τυψεις, εισαι τοσο καλη μαμα και συμβουλευεις και εμας τις υπολοιπες τοσες φορες, δεν υπαρχει λογος να στενοχωριεσαι. ατυχημα ηταν...

να σας πω τι ειχε παθει το δικο μου το παλληκαρακι οταν ηταν στην θερμοκοιτιδα, καποια του ειχε κοψει τα νυχια και οταν τον πηρα σπιτι ανακαλυψα οτι κατω απο το ξεραμενο αιματακι στο νυχακι-γιατι ναι ειχαν αφησει το παιδι με το αιμα αντι να το σκουπισουν- του ειχε γινει και μια μολυνσουλα-σκεψου πως ειναι ενα σπυρακι με πυον...καπως ετσι- και επρεπε να την φερω εγω στα ισα της...betadine, καθαρισματα κτλ και το παιδι να βαζει συνεχεια τα χερια στο στομα. ειπα να τις παρω αυτες εκει μεσα να τις βρισω αλλα λεω ασε καλυτερα να γινει το παιδι καλα και αστες να κουρευονται, εξαλλου ειχα τσακωθει τοσες φορες με δαυτες εκει μεσα που ηξερα με τι ξεφτερια ειχα να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΑΥΠΝΙΕΣ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΠΑΝΩ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ...ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ Κ ΕΣΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ...ΡΕΝΑΤΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΚΟΥΡΕΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΛΟΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΥΧΑΚΙ ΠΟΙΟ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΥΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΤΑΚΑΡΔΑ!!!! ΜΑΜΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΟΛΥΝΘΕΙ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΕ ΤΟ ΓΙΟΥΒΕΡΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 7 [smilie=occasion16.gif] ΜΗΝΩΝ!!!!!!! ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ???? ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΡΩΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΤΩ! ΕΣΕΝΑ ΠΑΝΩ?

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΝΤΛ :D ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ!!

ΑΦΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ(ΤΟ ΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΝΑΟΙ ΚΟΡΙΤΣΙ :lol: ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ!

ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΟΣΩ ΛΙΓΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΔΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟ ΑΡΓΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιες

Ελενα ,ακουω αιματα ορους σύριγγες τι εγινε θα γινεις γιατρος :lol::lol::lol:

Καλε μην νχονεσε τοσο κ εγω μια μερα πηγα να του βγαλω την μπλουζα πανω στην αλλαξιερα που ηταν κ όπως την τράβηξα από το κεφαλι πηγε κ χτύπησε το κεφαλακι του στον τοιχο ,από τη μια γελουσα από την άλλη στεναχωριομουν γιατι εκλαψε ο κακομοιρης αλλα αυτά είναι περαστικα μικροατυχήματα παντα θα υπαρχουν ;)

Οσο για τον ορο για να φύγει η αποστείρωση του πρεπει να ανοιξεις τρυπα μεγαλη κ να μπει αερας ,από την στιγμη που βγαζεις τον ορο με τη σύριγγα κ το μπουκαλι συρρικνώνετε δεν μπαινει αερας αρα είναι ενταξει ,εμενα μου ειχε τυχει να μπει αερας αλλα εγω του εβαζα μεχρι κ από τη βρυση του εχω βαλει οτον ειχα μινει από ορο ένα βραδυ,γιατι όταν τα βουταμε στη θαλασσα είναι αποστειρωμένο το νερο ολο κατουρια είναι. :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι με γεια το δοντι ,πολλα μωρα βγαζουν τα πανω πρωτα εδώ εχει τυχει να βγει πρωτα ο κυνόδοντα ότι να ναι σας λεω ,σε αυτά δεν υπαρχουν κανονες απλα εξαιρέσεις.

Αλεκα καλο ταξιδι να περνατε καλα :-*

Εμεις καλα ειμαστε λιγο συναχι παντα θα εχουμε μεχρι το καλοκαιρι αλλα είναι ελενχομενο.

Χθες πηγαμε βολτα σε παιδοτοπο κ μετα μια βολτα στα ικεα ανοιξαν το σαββατο ,καλα ηταν χαμος γινοταν αλλα δεν σαν χωριατακι δεν τρελαθηκα κ ιδιαίτερα με αυτά που ακουγα ,διπλα ηρθαν κ δευτερα jumbo (δεν μας εφτανε το ένα ηρθε κ άλλο να χαλαμε τα λεφταμας) κ διπλα θα ανοιξει το Leroy merlin καπως ετσι δεν λεγεται εχουμε κ praktiker να δω πιο θα προτοδουλεψει βρε παιδια τι να πω λες κ ημαστε Αθηνά με εκατομμύρια κοσμο κ θα τρεχουμε κάθε μερα να ψωνιζουμε με τετοια κριση τεσπα μη σας ζαλιζω αυτά από μας καλα να περνατε με τα μαγιοπαιδια σας μαγιομανουλες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΠΟΛΛΑ ΝΕΑΚΙΑ ΒΛΕΠΩ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ.

ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘ ΟΔΟΝ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΜΩΡΟ. ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΒΡΕ. ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΣΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΥΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΑΝ ΕΜΑΣ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΛΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΕΝΤΟΛΙΡΟ. ΦΟΒΕΡΗ ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΤΟΥ ΒΡΗΚΕΣ. ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΙΩΤΙΚΗ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ. ΚΑΤΙ ΑΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΑΛΛΟΝ. ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΗΡΑΤΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. ΘΕΛΟΥΝ ΒΟΛΤΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.

ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΓΟ ΠΙΚΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΓΑΖΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ. ΠΟΛΥΛΟΓΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΟΥ. ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ.

NEW MAMMY ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ. ΜΕ ΔΥΟ ΜΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...