Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΣΥΖΗΤΙΣΗ ΜΕ ΚΙΛΑ :twisted: !!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΗΣ ΜΠΑΡΜΠΙ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΖΑΜΠΟ!!!! ΠΗΡΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟΥΣ ΣΑΚΟΥΣ ΤΟΥ ΑΙ ΒΙΛΙ Κ ΤΟΝ ΓΕΜΙΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ! ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΜΕ ΚΟΥΜΠΙΑ ΗΧΟΥΣ ΖΩΟΝ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟ ΠΕΡΝΑ :lol: ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ 2 ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΜΛΠΟΥΖΙΤΣΕΣ Κ ΕΝΑ ΤΖΙΝΑΚΙ ΝΟ18 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ!

ΠΗΡΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΖΟΛΟΙΔΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!! Η ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΒΙΛΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΑ ΛΙΝΤΛ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!

ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ!!! ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ Κ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΑΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΤΣΟΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΤΩ Κ ΚΡΥΩΝΟΥΜΕ!!!

ΑΛΕΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΥΟΗΟΟΟΟΟΟΟΟ(ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Ε)

ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ!!! ΝΟΜΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ!!!!!!! ΚΑΝΑ2,5 ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΝΑΤΕΙΑ!! ΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και απο μας κοριτσια!

Μαρακι τελειο το φορεμα και μενα μου αρεσουν πιο πολυ τα μαλλια κατω (αν εχω βαλει εξτενσιον πρωτα γιατι ειναι πολυ λεπτη η τριχα και φαινονται λιγα). αλε και φωτο απο το παπουτσι να το δουμε.

Ρουμπελακι υπομονη με το συζυγο. Εγω οσο αφορα τη διατροφη της μικρης εξαρταται αποκλειστικα απο μενα και δεν βγαζει κιχ!

Ελενα αν ανεβαινα μονη μου σιγουρα θα ερχομουνα για καφε αλλα παμε γρεβενα και με τους γονεις μου. Και εγω περιμενω να βαλουν την στολη της αγιο βασιλιτσας στο λιντλ γιατι αυτη που της εχω ειναι ψιλο υφασμα σα σατεν

Κοριτσια χθες οπως σας ειπα πηγαμε στις κουνιαδες μου. και οι δυο ειχαν στολισει δεντρο και τα σπιτια τους. Σας πληροφορω η κυρια δεν αγγιξε τιποτα, μπουσουλαγε καθοταν σηκονοταν αλλα δεν αγγιζε τιποτα μονο κατι παιχνιδια που ειχαν. Στη μια ιδιαιτερα που εχει παρκο με πορτουλα μπουσουλησε, μπηκε μεσα μονη της επαιξε με τα παιχνιδια και μολις βαρεθηκε βγηκε παλι μονη της και ηρθε στη μερια μου. Περιττο να σας πω παθανε πλακα. Επισης η σκατουλα κοιταζοτανε με το πατερα της στα ματια και του ελεγε "μπαμπα μουυυυυ, μπαμπαααα μου", μαθαμε και το "μου", το "μαμα" εχω να το ακουσω καρο τωρα. Εβαλα ενα πλυντηριο με τα ρουχα της, θα περιμενω να κοιμηθει να βαλω σιδερο ωστε να κλεισω τη βαλιτσα της εντελως και να φτιαξω και τη δικια και του μπαμπα μας. Με τη νονα της μικρης εχουμε αριστη και μαλλον θα την ρωτησω παντως σιγουρα θαναι χρυσαφικο, αλλα στο γιο της οποιος θαναι και αυτος νουνος θα του παρω λαπτοπ.

Ελενα και η δικια μου το ρυζαλευρο δεν το καλοβλεπει τοχεις δοκιμασει με φρουτα? Εγω θα της βαλω φρουτα μπας και το φαει (ο μπαμπας πηρε 2 βαζα), την φαριν λακτε την τρωει ανετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA! TO RYZALEYRO TO ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΙΘΑΝΟΥΣ Κ ΑΠΙΘΑΝΟΥΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΡΝΑΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!

ΞΥΠΝΙΣΑ ΧΑΛΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΩ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ ΤΡΕΧΕΙ ΗΜΥΤΗ ΜΟΥ ΠΟΝΑΝ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΡΘΕ Κ ΠΕΡΙΟΔΟΣ :( ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Συμπεθέρα η νυφούλα μου ΚΥΡΙΑ!!!! Έτσι έτσι!!! Καλέ τα παιδιά παίρνουν τις αρχές τους από το σπίτι!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Μπραβο η κοριτσάρα μας!!!

Μαρία μου το φόρεμα είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Με γεια σου!!! Καλοφόρετο να είναι!!!! Και δεν συμφωνώ ότι τα μαλλιά ΠΡΕΠΕΙ να είναι σηκωμένα! Τα μαλλιά πρέπει να είναι όπως τα νιωθεις εσύ καλύτερα!!!! Σε αυτό είμαι απόλυτη!!!! Πρέπει να νιώθουμε άνετα με αυτά που φοράμε, με τα μαλλιά μας, με το μακιγιάζ μας κλπ! Μόνο έτσι όλα θα είναι αρμονικά δεμένα!!! Δε συμφωνείτε κορίτσια?

Χθες ήρθαν οι γονείς μου και μου έφεραν τα δωράκια του Γιωργάκη μου (χαχαχαχαχαχα πρώτη φορά αναφέρομαι στον μπόμπιρα με το όνομά του εδώ στο φόρουμ!!!!) Του πήραν το γραφείο, το αυτοκίνητο εκμάθησης και το τρενάκι με τα άγρια ζώα της Fisher price!!! Ο μπαμπάς μου του πήρε και ένα τηλεκατευθυνόμενο χαχαχαχαχαχαχαχαχα. Του λέω καλέ πότε θα το παίξει αυτό? και μου είπε ας το παίζει με τον μπαμπά του!!!! χαχαχαχαχαχαχχαχαχα Βλέπω το αυτοκινητάκι να τρέχει στο σπίτι και από πίσω του να τρέχει η Ζιζέλ!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΦΕΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ! ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ:! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!

ΚΑΛΕ ΣΕ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ! ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΣ. ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΡΓΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΙ ΕΚΛΕΙΓΕ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 7.15 ΝΑΤΟΣ ΠΑΛΙ. ΟΥΦ !!! ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ !!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΣΑΣ !!!

ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΛΥ ΦΙΝΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΣΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΜΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ...ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΠΙΣΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΜΟΛΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΙΣ ΠΑΛΙΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ! ΑΥΡΙΟ ΕΠΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ :?

ΡΕΝΑΤΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΙ ? ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Η ΑΝΥΣΗΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Σας ευχαριστώ όλες πολύ για τα καλά σας λόγια!

Τί κάνετε? Μπήκα το απόγευμα και σας έγραφα και με πέταξε έξω και μετά δεν είχα χρόνο να ξαναγράψω...

Γεωργία με για τα δώρα!!

Έλενα με για τα πραματάκια σας!! Και περαστικά!! Είσαι καλύτερα?

Αλέκα μπράβο στη Σάντυ μας!! Έτσι να είναι Κυρία, να μην δίνει διακαιώματα!! Παπούτσια λογάριαζα να βάλω αυτά που έχω αλλά τα φόρεσα όλα μαζί και δεν πάνε με το γουνάκι..είναι pip toe αλλά είναι ανοιχτά και στο πλάι και μου φαίνεται πολύ γυμνό το πόδι...θα κοιτάξω αν βρω και παπούτσια και τότε θα σας τα βάλω..

Ρενάτα μου μάλλον το δοντάκι του θα είναι..ουφ..εμένα πότε θα βγάλει? είναι φουσκωμένα, ασπρισμένα, έτοιμα να βγουν, τον τρώνε πολυ αλλά δόντι δε φαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κορίτσια ξέχασα να σας πω!! Σήμερα φάγαμε κοτόσουπα!! Τί φάγαμε δηλαδή,που κάθε κουταλιά που κατάπινε ήταν σαν να τον έστελνα για εκτέλεση..έκανε κάτι γκριμάτσες ρε κορίτσια..τον λυπήθηκε η ψυχή μου...Του έβαλα κοτόπουλο, πατάτα,καρότο,σέλινο,ραδίκι, λάχανο.Βάζουμε και σπανάκι αλλά σήμερα δεν είχα.. 2 κουταλιές λάδι και 1,5 μικρή λεμόνι..Ήταν λίγο πιχτή και την αραίωσα και με λίγο ζουμάκι.. Τί βάζετε εσείς μέσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κυριες μου βαζω

κρεας - πατατα-κολοκυθι-λαχανο-κρεμμυδι-καροτο και σπανακι αμα εχω

αλλα τις τελευταιες μερες εκλεισε ο πωπος και σταματησαμε το κρεας

τους πηρα και κολοκυθα και νομιζω τους αρεσε αλλα πιο πολυ αγαπανε το καροτο αλλα ρε γμτ τα σφιγγει πολυ

αλλες ιδεες ρε κοριτσια για το φαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!!!!

Επιτελους καταφερα να μπω....αμαν αυτο το μαμμυ :twisted::twisted::twisted:

Ο Δημητρης μου ειναι ακομα χαλια :( εχει και συναχι και βηχα...και απο οτι μου ειπε η γιατρος μας θα αργησει να του περασει!!!!!

Δεν κοιματε καθολου καλα την ωυχτα και σχεδον καθολου την ημερα...κουραστηκα πολυ βρε κοριτσια ουτε οταν ηταν νεογεννητο δεν ηταν ετσι :(:(:(

Συγνωμη αλλα δεν εχω το κουραγιο να σας διαβασω ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωρακια σας ακομα καλυτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου. Εχω ενα σπιτι βομβαρδισμενο, παντου βαλιτσες και απλυτα πιατα. Να σας γραψω και παω να κανω καμια δουλεια πριν η σκατουλα αρχισει τις φωνες

Συμπεθερα με γεια με γεια τα παιχνιδια σας και τα ρουχαλακια σας. Και εμεις εχουμε ψωνιζει απο τα ζαρα και βγηκαν μια χαρα ανθεκτικα!

Στελλιτσα μου υπομονη ολα θα φτιαξουν!

Μαρια παρε χειμερινο pee toe τωρα στις εκπτωσεις σιγουρα θα βρεις.

Διδυμομανουλα επειδη και εμεις ειχαμε προβλημα με το σφιξιμο κωλου, αλλαξαμε εντελως διατροφη. Δηλαδη τη μια (2μερες δηλαδη) ειχε

κρεας (μοσχαρι ή χοιρινο)-σεσκουλα-σπανακι-ραδικια-φασολακι-κολοκυθακι πρασινο-ελαιολαδο-λιγο λεμονι

κρεας (μοσχαρι ή κοτοπουλο)- γλυκια κολοκυθα- ντοματα-κρεμμυδι-ελαιολαδο (οχι λεμονι γιατι ειναι αρκετα γλυκο)

κρεας (μοσχαρι ή κοτοπουλο)- ντοματα-κολοκυθακι πρασινο-κρεμμυδι-λαχανο-πολυ λιγη πατατα γιατι σφιγκει-ελαιολαδο και βλεπεις αν θελει και λεμονι

Καθε φορα μαγειρευω για 2 μερες και καθε 2ημερο τρωει και αλλο κρεας και αλλο συνδυασμο. Επισης τρωμε φαρινα και γλυτωσαμε με τα κακα και επισης στα φρουτα καθε μερα προσθετω 2δαμασκηνα ξερα (τα οποια πρωτα τα ψιλοβραζω σε καυτο νερο να φουσκωσουν και μετα μπλεντερ). Μη ξεχασω και η μπανανα και το μηλο σφιγγουν γιαυτο βαλε αλλους συνδιασμους, εμεις τρωμε μαγκο,αβοκαντο, πορτοκαλι(στυμενο), αχλαδι, βανιλιες οτι βρω ευκαιρο στο σουπερμαρκετ δηλαδη μεχρι που στρωσαμε με τα κακα και τρωμε τα παντα. Ελπιζω να σε βοηθησα

Κοριτσια κοριτσια η μικρη δεν πηρε βαρος καθολου αυτο το μηνα και χθες της επιασα τα ουρα για καλλιεργεια και αν δεν ειναι αυτο θα παρουμε σιδερο. Ελπιζω να πανε ολα καλα και να μην χριαστει αντιβιωση η σκατουλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ναι βρε Έλενα με ρώτησες και ξέχασα να σας πω!

Είπε ότι του παρήγγειλε για την βάπτιση ένα πεντόλιρο της Αγγλίας και ότι δεν ήταν ακόμα έτοιμο (και μάλιστα έβριζε και τον χρυσοχόο......) Βέβαια, προσωπικά αν δεν το δω, να το πιάσω στα χέρια μου, δεν πιστεύω τίποτα καθώς από λόγια είμαστε..... γεμάτοι στο φουλ!!!

Και για το γάμο έλεγε ότι να μήν πάρουμε τίποτα (οι γονείς μου για προίκα δηλαδή) και ότι θα τα έκανε όοοοολα αυτός και μας έδωσε στο τέλος το σκατόν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!

Σήμερα έχει ήλιο εδώ και θέλω να βγω βόλτα στα καταστήματα μπας και βρω παπούτσια ή κνα ρούχο για τα Χριστούγεννα!!

Στέλλα μου περαστικά στο Δημητράκη μας!!

Θα δω σήμερα για τη σούπα μήπως δεν την είχε συνηθίσει χτες..ουφ...Α!! σας είχα γράψει ότι του βάζω λάχανο..λάθος!!Σέσκουλο ήθελα να πω!! Απλά στην Κύπρο τα σέσκουλα τα λέμε λάχανα και μπερδεύτηκα!!! (και το λάχανο το λέμε κραμπί!!)..έτσι για να μαθαίνετε και ξένες γλώσσες!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συμπεθερα τι κουκλο γαμπρο εχω. Φτου σας να μη σας βασκανω. Αλλα και εσυ τελεια δεν μπορω να πω κουκλα... Μπραβο του που δεν εκλαψε καθολου ο πασας μου

Πηγαμε με τη μικρη και πηραμε παπουτσια και για τη μαμα και γιαυτην. Κοριτσια ειχε και αποψη η σκατουλα ποια θελει. Μου εβγαλε τη ψυχη για να κοιμηθει και βρηκα ευκαιρια να συμμασω και να μαγειρεψω. Τωρα πινω μονη μου το καφεδακι μου και οταν ξυπνησει θα παμε σιγουρα να χαζεψουμε τα μαγαζια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.................

Γεωργία μου ΔΕΝ ΣΟΒΑΡΟΜΙΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Συγνώμη που γελάω αλλά δε θα πληρώσει το τραπέζι?????????????Τι να το κάνει το μωρό το πεντόλιρο????????????? :lol::lol::lol::lol: Εκτός αν αξίζει κανα 30χιλιαρο..................Παω να δω τις φωτο σας!!!!!!!!!!!

Και σημερα στο μαγαζι μεχρι τις 7.................Ο Ορέστης είναι με τη νουννά του και έχει όλη μέρα που κοιμάται.............Δεν ξέω τι του κάνει κάτι τον ποτίζει για να κοιμάται έτσι μόνο μαζί της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:?:?:?:?:?

Καλά να περνάτε με τις οικογένειες σας!!!!!!!!!!!!!!!Περαστικά στα αρρωστούλια μας...........

Χτες ο δικός μου δεν έβγαζε φωνή ήταν πολύ βραχνός................Ο άντρας μου άρχισε τα δωσε του μωρού panadol και ποναει ο λαιμός του αρρώστησε κλπ κλπ............. [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Και ψες ξυπνούσε συνέχεια!!!!!!!!!!!!!Επειδή είναι άρρωστο το μωρό κλπ κλπ....................

Δεν θελω να ξαναγυρίσουμε στα ξυπνήματα δε θα το αντέξω..............κι όταν δεν κοιμάται το βραδυ δεν κοιμάται ούτε τη μέρα.............και έχει κάτι ματάκια κόκκινα...............

Τελοσπάντων..............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!

ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ !!!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΣΥ ΨΩΝΙΣΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ?

ΕΛΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ?

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΤΣΚΟΛΟ ΠΕΡΑΣΕ.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ. ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΝΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΟΥΝ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΙΨΑ ΣΧΕΔΟΝ 6 ΩΡΕΣ ΑΛΛΑΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΚ.

ΕΛΕΝΑ ΡΓΩ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ ΔΥΟ ΜΑΖΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ. ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Γεωργία κούκλος ο Γιωργάκης!! Και εσύ φτου φτου κουκλάρα!! Δε σε αναγνώρισα στην αρχή!! Από τις φώτο σου που έχω δει, δεν ξέρω αλλά τώρα μου φάνηκες πολύ διαφορετική!!!

Αλέκα με για τα παπούτσια σας!!!

Μαρίνα μου περαστικά στον Ορέστη μας..ας ελπίσουμε ότι δε θα ξαναεπιστρέψουν τα άγρυπνα βράδια!!!

Ρενάτα μου αύριο θα πάω για ψώνια! Δύο δοντάκια μαζί? Διπλή γκρίνια δηλαδή?!! Ωχ ωχ ωχ...

Με για το μαλλί, βάλε μας φώτο να σε δούμε!! Να μη νιώθεις τύψεις..τα μωράκια μας θέλουν οι μανούλες τους να νιώθουν καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες!!!!!!

Σημερα θα τολμησω να πω οτι ειναι καλυτερα ο Δημητρης μου....τον εβγαλα και βολτιτσα με το καροτσι το μεσημερι μπας και στανιαρουμε και οι 2 γιατι κοντεβα να σαλταρω απο την κλεισουρα!!!!!

Αλεκακι ετοιμαζεστε εεεε; Τυχερουλιδες.....καλα να περασετε!!!!!

Γεωργια μου κουκλος ο μπομπιρακος σου αλλα και συ μια θεα...φτου φτου να μην σας ματιασω!!!!

Πηραμε και μεις τις φωτο αλλα δεν ξερω πως να κανω αλμπουμ....πιο χακερακι θα με οδηγησει για να μπορεσω να ανεβασω και γω φωτο;;;;

Μαρινα μου περαστικουλια και σε σας.....τι ειναι αυτο βρε παιδι μου πια πολυ αρρωστια εχει πεσει!!!

Ρενατα μου με για το μαλλι...εκανες την καλυτερη δουλεια...παρε τα πανω σου και μην εχεις τυψεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;););) να μαι κ εγω! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ??? ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΝΗΨΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕ! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΣΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΒΕΛΕΠΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ :lol::lol::lol:

ΤΟΝ ΕΠΙΑΝΕ Κ ΧΑΖΕΥΕ Κ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΑΠΟΡΕΙΑ! ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΤΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ? ΡΕ ΜΑΜΑ ΤΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?>???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΑΧΑΝΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ??

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΩΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΜΗΛΟ Κ ΜΠΑΝΑΝΑ Κ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ!

ΣΤΗ ΣΟΥΠΑ ΕΙΤΕ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΕΙΤΕ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ! ΜΠΟΛΙΚΗ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ ΚΟΛΟΚΥΥΘΑΚΙ ΣΕΛΙΝΟ ΣΠΑΝΑΚΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ 5-6 ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΑΒΟΚΑΝΤΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ! ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΥ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ! ΟΛΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ! ΛΥΠΑΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ....................ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΟΥΚΛΟΣ ΒΕΒΑΙΑ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΥΚΛΑ! ΜΠΡΑΒΟ!!!!

ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΡΑΒΗΞΕ Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ????

Α ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΥΜΙΘΙΚΑ :arrow: ΚΑΛΕ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΕΝΤΟΛΙΡΟ????????? ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ! ΕΛΑ Μ.....Ι ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ! ΑΚΟΥ ΠΕΝΤΟΛΙΡΟ!!!! ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΖΕΙ????? ΠΑΝΕ ΣΚΩΤΟΣΕ ΤΟ!!!!!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΣΟ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΤΟ ΠΕΝΤΟΛΙΡΟ :arrow: ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΤΟΥ 1880 ΠΑΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1500 ΕΥΡΩ ΕΝΑ ΤΟΥ 1980 ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ 500 ΕΥΡΩ! Κ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ!!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑ ΣΟΑΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΑΛΛΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είσαι βρε Στέλλα μου? Άντε μπράβο σας!!

Έλενα το αβοκάντο το έβαλες στα φρούτα του? Με ποιό συνδυασμό? Επείδή πήρα και εγώ για μένα, και άμα είναι πριν τα φάω εγώ, να του δώσω!!!!

Κορίτσια δεν το καταλάβατε? Ο πεθερός της Γεωργίας θα κάνει δώρο το πεντόλιρο στο Γιωργάκη για να το χει το παιδί ΕΝΘΥΜΙΟ..δεν το κάνει για τα λεφτά ο άνθρωπος αλλά για τη συναισθηματική αξία...ε Γεωργία? ε? ε? :lol::lol::lol: (κακίαααααα.. :oops: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...