Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Ελα βρε thena μου............Από πότε έχουμε το ευρώ?????????????ΝΟΜΙΖΩ 2006 ητανε...........ας με διορθωσει η αλλη Κυπραια αν ξερει..............

Στα lidl ειναι καλες οι πανες?????????Γιατί έχουνε ανοίξει και εδω πριν λιγο καιρό αλλά δεν έχω πάει ακόμα...........και χαμός γίνεται............7 ευρώ οι πάνες!!!!!!!!!!!

Είδες είδες???????Μόνος του τα κατάφερε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥΛΕΙΨΑΤΕ......ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 5 ΣΕΛΙΔΕΣ. ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΠΑΘΑ ΣΙΑΣΤΡΕΜΜΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΛΛΕΓΙΑ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΥΣ...ΧΕΣ....ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΚΑΤΙ ΧΑΠΑΚΙΑ ΠΕΡΝΩ ΤΩΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ. ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΛΑΙΜΟ ΕΙΧΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ Φ.ΟΡΟ ΚΑΙ ΟΤΡΙΒΙΝ ΣΤΑΓΟΝΟΥΛΕΣ. ΕΡΩΤΗΣΗ 1η. ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ πχ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΙΝΕΤΕ ΚΡΕΜΑ Η ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΡΘΕΙ ΒΑΡΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8.30-9 . ΓΑΛΑ ΕΓΩ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΟ ΣΑΝΙΛΑΚ 2, 7 ΕΥΡΩ, ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΑΠ ΟΤΙ ΣΤΟ Σ/Μ ΑΛΕΚΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΜΕΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ Κ ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΟ ΔΩΡΟ! ΧΑ ΧΑ! Κ ΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΔΙΝΩ ΣΚΟΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΦΡΕΣΚΟ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΕΒΑΠΟΡΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΑ ΣΕ ΣΥΔΤΑΤΙΚΑ. ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ , Ε ΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xmmmmm ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ??????

ΜΑΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΡΕΙΟ ΤΟ ΝΟΒΑΛΑΚ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ! ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΕΣ 19-21εΥΡΩ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΤΕ Κ ΠΟΙΟ ΠΑΧΥΛΟΥΣ ΜΙΙΣΘΟΥΣ!

ΜΑΜΜΥ ΔΙΝΩ ΑΧΛΑΔΙ ΜΗΛΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΝΑΝΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!! ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΣΤΥΜΜΕΝΟ Κ ΣΤΑΓΓΙΣΜΕΝΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: hellooooo την βρηκατε την χρονια η ακομα ψαχνετε? :lol::lol:

εγω κοριτσια φρεσκο δεν δεινω μεχρι τα 2 ,τα παιδια θελουν περισσοτερα απο μασ κ το φρεσκο ειναι φτωχο ,καλυτερα τα παιδικα advans κτλ ψυγειου η το νουνου kid ψυγειου αλλα οχι φρεσκο ,τωρα πεινουν κ μαλιστα light :mrgreen: για να ειναι σε φορμα ;):mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ! :)

ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΟΛΟ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ.Τ.Λ...

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΕΒΑΠΟΡΕ....ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ??

ΜΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ....ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΙΝΕΡΝΕΤ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλησπέρα!!

Μίκα περαστικά σου!!

Πού είσαι βρε Ρούμπι εσύ?

Μαρίνα μου ναι το 2006 μπήκε στην Κύπρο το ευρώ....

Οι υπόλοιπες τί κάνετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Ρενάτα μου δε σου είπα!! Εμένα ο γιατρός μου μου είπε να προσέχω γιατί ο θηλασμός δεν αποτελεί μέτρο αντισύλληψης...υπάρχουν πολλές πιθανότητες να μείνεις έγκυος ενώ θηλάζεις..

Κορίτσια δίνετε χυμό? Δηλαδή Έλενα μου εσύ που δίνεις πορτοκάλι χυμό, το δίνεις στην φρουτόκρεμα ή αντί για νερό? Δεν κάνει να δίνουμε? Άμα έχουμε αποκχυμωτή και βγάζουμε χυμό καρότο,μήλο, ρόδι...δεν κάνει να τους δίνουμε???? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

`OXI MARIA EGV RIXNV STYMENO MISO PORTOKALI MESA STHN KREM,A!!!!

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΑΣ ΕΔΙΝΑΝ ΧΥΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΤΕΡΟ ΜΗΝΑ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 20 ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εγω ολα αυτα που ειπεσ θα τα εδεινα ιδικα το χυμο πορτοκαλι ,απ τη στιγμη που αρχιζουν τα φρουτα τα δινουμε σε ολεσ τισ μορφεσ ακομα κ κομποστα,τωρα για τα λαχανικα δεν ξερω ισωσ οχι επειδη ειναι αβραστα κ μπορει να μην ειναι καλα πλυμενα η να τουσ κατσουν βαρη στο στομαχι,εμενα ο μεγαλοσ το καροτο το ωμο το εκανε εμετο ενο στο φαι δεν ειχε προβλημα :roll:

παλια εδιναν οτι ειχαν ,κ φαι αρχιζαν πιο γρηγορα κ λογικο αφου δεν ειχα ουτε πολλα λεφτα ουτε πολλεσ επιλογεσ κ το βασικοτερο ηταν πιο αγνα ,γι αυτο τα παιδια μεγαλοναν με τραχανα χυλουσ κ πατατεσ τα αλλα ηταν πολυτελεια , αλλα επειδη η αγνια σκοτωνει καλο ειναι τωρα να προσεχουμε γιατι δεν ηταν κ λιγα τα παιδια που πεθαιναν τοτε η που τωρα μεσηλικεσ εχουν προβληματα νεφρων κ οτι αλλο τελοσ παντων ,παλια εδιναν κ μελι απο πολυ μωρα τωρα λενε οχι ,μετα τον εναμιση χρονο γιατι το μέλι είναι δυνατόν να εμπεριέχει σπόρους ενός τοξικού βακτηρίου το οποίο λέγεται Clostridium botilunum. Για τους ενήλικες και τα μεγαλύτερα παιδιά, αυτά τα σπόρια είναι ακίνδυνα αλλα οχι για τα μωρα

αυτα το δασκαλικι τελοσ παω να διρω τη μικρη γιατι σηκωθηκε κ θελει να παω στο κρεβατι τησ :evil::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ELA RE THENA ASTHN! KRIMA EINAI!!!!!

ΑΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΝΕΡΟ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΤΣΑΙ ΠΟΛΛΥ ΛΙΓΟ!ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΧΥΜΟ? ΟΧΙ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες. Σημερα εχουμε να παμε επισκεψεις στις κουνιαδες μου να τις αποχαιρετισουμε (μη χε..). Ο Καιρος νεφελωδης, η μικρη απο τις 7 ξυπνια και τωρα καθεται και παιζει. Εγω σε πανικο μην εχω ξεχασει τιποτα και ο μπαμπας μας δεν εχει αποφασισει ποτε θα βγαλει τα εισητηρια (τα νευρα μου). Βγαλαμε και οικογενειακη φωτο διπλα στο δεντρο για να την στολισουνε παπουδες γιαγιαδες και προγιαγιαδες!

Για το νερο που λετε αν της αφησω της μικρης το μπουκαλι με το νερο(300μλ) θα το πιει ολο. Χθες επειδη ειχα δουλειες και την κραταγε ο πατερας της ηπιε 800μλ νερο και αυτο επειδη γκρινιαζε της εδινε ο μπαμπας της το μπιμπερο. Φυσικα τον εκραξα εντελως και το θεμα ειναι δεν μπορει με τιποτα να την ταισα αμα λειπω.

Κοριτσια εγω της δινω τα παντα απο φρουτα σχεδον απο 5 μηνων. Οτι βρω θα της το δωσω. Τωρα ιδιαιτερα που θα παμε πανω της ειπα της μαμας μου να της παρει κυδωνια και γλυκοπατατες ωστε να τα κανουμε στο φουρνο για να τα τρωει ο κωλος της. Θα κοιταξω αν μπορει να φαει και καστανα. Γενικα της κυριας την αρεσουν οι γλυκιες γευσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα απο που εισαι? λεμε φετος να παμε γρεβενα αλλαστο ξενοδοχειο που δουλευει ο νουνος μας ειναι σε ενα μικρο χωριο και τωρα ψαχνω να βρω ξενοδοχειο μεσα στη πολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.............

Εγώ δε έχω αδιαθετήσει ακόμα :o:o:o:o:o:o

Δεν ξερω γιατι..........οταν πηγα στο γυναικολόγο μου είπε ότι μένεις έγκυος όταν προσπαθείς να σταματήσεις το θηλασμό...........πάντα υπάρχουν πιθανότητες όμως..............

Καλά να περάσετε Αλέκα μου!!!!!!!!!!!!

Ψες το καμάρι μου ξύπνησε στις 5,5 και δεν ελεγε να κοιμηθεί ωσπου του δωσα βυζι και κοιμήθηκε αμέσως............1 ωρα μουρμουρούσε του δινα νεράκι τίποτα............Το πρωί δε μπορούσα να ξυπνήσω από τη νύστα μου!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΤΡΩΜΕ ΜΟΝΟ ΜΗΛΟ,ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΑΧΛΑΔΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ,Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ

ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ.... :(

ΓΕΝΙΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ.... :cry::cry:

ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Το τι τρέξιμο έχω ρίξει δεν λέγεται!!!

Βλέπω όλες μια χαρά είστε και κυρίως τα κουκλάκια μας όλα!!!

Έμπαινα μόνο για να σας διαβάσω... (μη χάσω και επεισόδια χαχαχαχαχαχα)

Εγώ πήγα και άλλαξα όοοοοολα τα δώρα που μου έφεραν... Ήταν όλα για 12 μηνών.... Εμείς τώρα φοράμε για 12 και πάμε προς 18 οπότε.... Τα πήρα όλα για 2-3 χρονών... Έτσι θα τα φορέσει σίγουρα...

Πήραμε από τα Benetton bike δερμάτινο μαύρο μπουφάν, μαύρο τζιν, και μπλουζάκι άσπρο-μαύρο ντεγκραντέ που πίσω έχει μια νεκροκεφαλή και φτερά αγγέλου και γράφει skulls - angels!!! χαχαχαχαχαχα Θα έχει πολύ γέλιο με αυτά!!!

Λοιπόν κορίτσια... Ανακάλυψα ότι τα ZARA HOME έχουν ΥΠΕΡΟΧΑ πράγματα!!! Μου έφεραν ένα δωράκι από εκεί και πήγα να το αλλάξω και έπαθα την πλάκα μου!!!! (δεν είχε τύχει να ξαναπάω) Τι κουβερτούλες, τι σεντονάκια, παντοφλάκια, πυζαμούλες, νυχτικάκια για τις μπουμπούκες, σετ φαγητού!!! Πολύ μου άρεσαν!!! Πήρα μια κουβερτούλα στυλ ship skin (σαν τις μποτούλες τις ugg) ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Αφού λέω να πάω να δω μήπως έχει και για μεγάλους!!! Ζήλεψα!!! χαχαχαχαχαχαχα

Φωτογραφίες δεν έχω..... Θα πρέπει να περιμένω του φωτογράφου.... Έδωσα την φωτογραφική μου μηχανή στην αδερφή του κουμπάρου για να βγάλει (τι το ήθελα αφού η κοπέλα είναι περιορισμένης από ότι φαίνεται.... :evil::evil::evil::evil::evil: ) και αυτή έβγαλε 4 φωτό όπου και στις 4 είναι μπροστα το δάχτυλο!!!!!! και φυσικά δεν είναι ο μπέμπης.... Έβγαλε τους γονείς της!!!! Ο Χριστός και η Παναγία!!!! :o:o:o:o:o Μετά λέει δεν μπορούσε να βγάλει γιατί χάζευε τον μπέμπη!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μαρία μου επειδή ρώτησες.... Εγώ συγκινήθηκα πάααααρα πολύ!!!! Πραγματικά ήμουν έτοιμη να αρχίσω να κλαίω με ληγμούς!!!! Με το ζόρι κρατιόμουν!!!

post-9464-13873935817051_thumb.gif

post-9464-13873935817179_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσαμε με τη μια τη κουνιαδα και το απογευμα θα παμε στην αλλη. Αφηστε που καταχεστηκε η μικρη 2 φορες παρακαλω και δεν ειχα παρει και πανες μαζι μονο μια εβαλα στο αυτοκινητο και ουτε καν την τσαντα της αφου ποτε δεν χεζεται πρωι. περιμενω απο το μπαμπα μας τηλεφωνο για να παμε να την βγαλουμε φωτο γιατι χριαζεται πιστοποιητικο γεννησης με φωτο (αφου ρε μακακες στο βιβλιαριο της ειναι χωρις φωτο στο ταξιδι τι την θελετε????)

Συμπεθερα ωραια τα πραγματακια σας αλλα ο πασας μου παντα παιδαρος!

Ερωτηση : Επειδη θαναι γυναικα η νονα τι της αγοραζω? Πειτε ιδεες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΔΩΡΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΟΣΜΗΜΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΒΡΑΧΙΟΛΙ ΧΡΥΣΟ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΓΕΙΡΕΜΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ. ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΜΠΑΜΙΕΣ ΚΙ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥΡΛΙΑ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΞΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ ΑΝΗΣΥΧΟΣ. ΞΥΠΝΗΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΤΣΟΥΝΗΣΕ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ !!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΕ. ΧΑΡΑ ΕΓΩ Η ΤΡΕΛΛΗ !!! ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΨΑΧΝΩ.

ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟ. ΕΚΛΑΨΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ !!! ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ? ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΠΟΛΥ ΒΑΡΟΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΜΟΝΟ 100 ΓΡ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΔΗ. 8200.

ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΙ ΟΧΙ ΧΥΜΟ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΧΥΜΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΡΠΕΤΟΥΡΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...ΑΠΑΓΟΡΕΤΕΤΑΙ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!!

Εμάς σήμερα ήταν ο μπαμπάς μας σπίτι το πρωί και χουζουρέψαμε στο κρεβατάκι μας 8-)

Ξύπνησε και ο μικρούλης και παραδόξως έπαιζε μόνος του και μετά από ώρα τον βάλαμε και αυτόν στη μέση και παίζαμε!!

Αχ βρε Γεωργία...τι τραβάς...πολύ ωραίος ο στολισμός εκεί και φυσικά ο George άλλο πράμα!!! Και τα ρούχα που λες μόνο που τα φαντάζομαι τα θέλω και εγώ!!!

Σήμερα που θα πάω στο γιατρό για εμβόλια θα το ρωτήσω για χυμό να δω τί θα μου πει...Θένα έχεις δίκαιο σαυτό που λες με τους παλιούς..γενικά όλα ήταν διαφορετικά τότε..ακόμα και η ατμόσφαιρα...Και φυσικά γιατρός από γιατρό έχουν και διαφορετικές απόψεις..ανάλογα νομίζω ποιάς "σχολής" (παλιάς,νέας,αν ενημερώνονται με σεμινάρια κλπ) είναι...

Αλέκα πότε ακριβώς φεύγετε?? Κοίτα μάλλον κάτι σε κόσμημα μπορείς να της πάρεις, εκτός αν έχετε πολύ καλές σχέσεις οπότε μπορείς να τη ρωτήσεις και στα ίσα τί θέλει και να σου πει κάτι που το έχει ανάγκη..Εμάς νονός θα είναι, ο γιος της κουμπάρας που μας πάντρεψε, αλλά θα το βαφτίσει και αυτή..και όταν είχαμε πάει μια μέρα βόλτα και κοιτάγαμε βιτρίνες, μου έδειξε ένα ρολόι ασημί και μου είπε ότι της αρέσει πολύ..και θα της πάρω ένα ρολόι τέτοιο.. Ε στο γιο της, επειδή τα έχουμε ίσα, του είπαμε να σκεφτεί (είναι 16 χρ.), τί θέλει και να μας πει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

Αλέκα τα υγρα δεν εχει σημασία τι θα ειναι αφου κ οταν έπιναν μονο γαλα το νερο δεν το ειχαν αναγκη αρα κ χυμο αν δωσεισ δεν χρειαζεται κ νερο ;)

εγω ειχα παρει στις νονες ρολόι στη μια tv στην άλλη κ home cinema στην τριτη

όλε περιπου 350 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο μαρακι :D το μαλλι θα το πιασεισ ε? κ το γουνακι ! καλα ποσο αδυνατη εισαι :shock:

μπραβο ρε εμενα η κοιλια με ενοχλη που πεταει οσα κ να χασω αυτη εκει σαν μπαλα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά πάει πιασμένο αλλά εμένα δε μου αρέσει πάνω σε μένα το πιασμένο μαλλί..νομίζω δε μου παει... οπότε μπορεί να τα κάνω ή αναλαφρες μπούκλες ή ίσια και να κάνω ένα πιασιματάκι πίσω..

Εγώ τα χασα τα κιλά μου και συνεχίζω....και δε θέλω να χάσω άλλα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...