Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα!!

Γεωργία μου καλοφώτιστος, και ο Θεός μαζί του!! Άντε βρε, έκλαιγες?? Λέτε να μου βγει και μένα???

Έλενα πολύ ωραίο το αυτοκινητάκι...με έβαλες σε σκέψεις!!!

Κορίτσια εγώ δεν του δίνω τίποτα να δοκιμάσει..είμαι λίγο φοβιτσιάρα και πάω με ότι πει ο γιατρός..και φυσικά είμαι εναντίον σε ότι αφορά βούτηγμα της πιπίλας σε αναψυκτικό,ποτό,μπύρα κλπ..αυτή τη συζήτηση είχαμε και με το γιατρό όταν είχαμε πάει..ότι δίνοντας στο παιδί να δοκιμάσει ας πούμε ποτό, ενεργοποιείται η περιοχή του εγκεφάλου που είναι ευθύνεται για τον εθισμό στο ποτό και έτσι το παιδί μεγαλώνοντας έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να γίνει αλκοολικός!! :shock: Αυτό το είχα διαβάσει σε μια έρευνα, και μου είπε ο γιατρός ότι για τον ίδιο λόγο αποφεύγουμε όλα τα "κακά" σε τέτοια ηλικία για να αποφευχθεί ο εθισμός αργότερα και για τη ζάχαρη, ο σακχαρώδης διαβήτης..

άστε που άμα πω ότι του δίνω και τίποτα, άμα τον πάρει το σόι σε κανα τραπέζι, το βλέπω το παιδί να τρώει ξυγκάκι από τη σούβλα και να πίνει και τσιπουράκι!!!! :lol::lol: Γιαυτό λέω και σε όλους αυστηρά ότι δεν του δίνω τίποτα για να μην δοκιμάσει κανένας να του δώσει...

Ουφ..σήμερα με πέθανε το κεφάλι μου..έχω ένα πονοκέφαλο..από το μεσημέρι και δε λέει να περάσει, και επειδή δεν τα πάω καλά με τα χάπια γενικά, έβαλα πείσμα και δεν πίνω depon..

O Κωνσταντίνος μου είναι καλύτερα μπορώ να πω αλλά βήχει ακόμα όταν ξαπλώνει..... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki αν τον πιανει μονο οταν ξαπλωνει ειναι απο τη μυτη του ,ετσι τον πιανει κ τον δικο μου κ τον πλακωνω στον ορο κσμονο ετσι σταματαει αμεσοσ ακομα κ τα μεσανυχτα οπωσ ειναι στη κουνια μπρουμυτα ωαζω πετσετα κ χαρτια κουζινασ μπροστα του τον καθαριζω βαζω πιπιλα κλεινω φωτα κ ξανακοιματε μονοσ του αλλα δεν του μηλαω καθολου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΑΥΤΑ. ΓΛΥΚΑ ΚΛΠ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΠΟΥΚΩΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΨΩΜΙΑ ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ Η ΔΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΗΣ. ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 4 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 7. ΕΙΧΑΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΟΥΣΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6. Ε ...ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.

Α!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ. ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΓΑΛΑ ΞΕΝΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ NOULAC. ΕΝΩ ΕΠΙΑΣΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΝΑ ΡΟΥΦΗΞΕΙ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΙΝΑΧΤΗΚΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΝΟΙΓΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ? ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΨΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου, μου έχει τύχει να είμαι σε τραπέζι, και να έχουν μωράκι που δεν περπατούσε ακόμα καλά καλά, και του βούταγαν την πιπίλα στο ουίσκι..αυτό την έγλυφε και κοκκίνιζαν τα μάτια του και όλοι γέλαγαν (πού έβρισκαν το αστείο δεν ξέρω) και το έκαναν ξανά και ξανά..και ο μπαμπάς δε από δίπλα να καμαρώνει που έκανε το γιο του άντρα από τόσο μικρό...και χαιρόταν που θα εξελιχτεί σε γερό ποτήρι...

Ναι Θένα μου μόνο όταν ξαπλώνει βήχει..σε όλες τις υπόλοιπες στάσεις είναι μια χαρά!!Αχ, ελπίζω που θα πάμε αυτή τη βδομάδα να μας πει ότι δεν προχώρησε στα πνευμονάκια και να κάνουμε και τα εμβόλια...Και εγώ τον έχω τρελλάνει με τον ορό τον καημένο..Θα με βλέπει και θα λέει "'Ερχεται η τρελλή με τη σύριγγα!!" :lol::lol:

Ρενάτα μου δεν ξέρω για γάλα αλλά εγώ αντιμετωπίζω άλλο πρόβλημα..ενώ τα έτρωγε όλα μια χαρά, τώρα τρώει μέχρι τη μισή ποσότητα και μετά πρέπει να κάνω όχι τον κλόουν, αλλά το τσίρκο ολόκληρο για να φάει..τί σηκώνομαι και χτυπάω παλαμάκια, τί χορεύω..καλά ότι πρέπει πάντα να έχω μια τσάντα από supermarket να τη χτυπάω για να κάνει θόρυβο,πρέπει να λέω και το "Αχ κουνελάκι"...Το λέω πάνω από 50 φορές..και άμα αλλάξω τραγούδι σφραγίζει το στόμα του..Βρήκα δικαιολογία ότι θα είναι από τη λαρυγγίτιδα και ότι τον πονάει ο λαιμός του αλλά άμα ήταν έτσι θα έτρωγε το μισό στην αρχή χωρίς διαμαρτυρία? Ουφ..εσάς τα τρώνε μια χαρά? χωρίς δυσκολίες και καραγκιοζηλίκια????? να τον αφήνω με τη μισή ποσότητα? Του φτιάχνω 200γρ από κάθε γεύμα..τα 100 περίπου που τρώει λίγα δεν είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΣΕΙΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΕΣ...... ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΟΜΩΣ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΗΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ!!!

ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ(ΚΑΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ)

ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΡΙΛΑΧ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ????? ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ :x:x

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΑΙΖΩ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΖΩ ΞΑΠΛΟΤΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ :x:x:x

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΣΚΕΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΞΩ Κ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚΣ ΜΕΣΑ :x

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ! Η ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΕΤΣΙ!!!!

ΕΠΕΜΕΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΕΙ Κ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΧΑΛΙΑ ΕΧΟΝΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΛΑΡΥΓΚΑ!

ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΣΤΟΝ!!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ Κ ΣΕ 20 ΛΕΠΤΑ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΜΟΝΟ 5 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΦΕΡΤΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΑΣ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΧΑΖΕΒΕΙ!!!!

ΝΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ :x:x:x ΠΑΩ ΜΕΣΑ Κ ΣΕ 5ΛΕΕΠΤΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΟΛ ΒΓΕΝΩ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ!!!!!Α ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΣΕ!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted: ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΑ Κ ΕΓΩ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ Κ ΛΕΩ ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΤΡΩΕΙ Ο ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΟ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΚ ΛΥΣΗ! ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΘΙΣΤΟ Κ ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ ΓΕΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΕΟ ΤΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΙ!!! ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΚΟΟΛΙΚΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΛΑΕΙ Κ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΧΑΡΑ Κ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ!!!!

ΓΟΝΕΙΣ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα νομίζω η κουμπάρα σου την έχει δει πεθερά!!! Γιατί το ρηλάξ να είναι ψηλά? Και γιατί τάισμα στην αγκαλιά? Υπάρχουν κανόνες σε αυτά? Καλά και εγώ τον ταίζω στην αγκαλιά μου αλλά επειδή δεν κάθεται καλά στο καρεκλάκι του..αλλιώς..κάμω αμάν και πως να τον ταίσω στο καρεκλάκι!!!

Έχει δικά της παιδιά η κουμπάρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.............καλέ είπαμε να δινουμε αλλά όχι και ουισκι!!!!!!!!!!!!Απαράδεκτο...........αν ήμουν γυναίκα του αυτού του βλακα θα τον σκοτωνα............

Εγώ του δωσα μισό κουταλάκι κρεμούλα...........δε χαθηκε κι ο κόσμος..............λέτε να εθιστεί στη σοκολάτα???????????Εγώ πάντως δεν έτρωγα ποτέ σοκολάτες δε μ' αρεσανε...........μετά που έμεινα εγκυος και μεχρι και σημερα τρωω καθε μερα!!!!!!!!!!!!Δεν μπορώ να μη φαω............εχω εθιστεί και φταίει ο Ορέστης!!!!!!!!!!!

Εμένα ψες ηταν δραμα..............Ξυπνουσε συνέχεια μέχρι τις 1 που τον έβαλα στο κρεβάτι μαζί μας και μετά ξαναξύπνησε στις 6 νομίζω τον ταισα και ξανα μεχρι τις 7,5.........τι να κανα???????????Δε μπορώ να τον στρώσω με τίποτα................Κάποιες νυχτες κοιμάται ως το πρωι κάποιες ξθπναει συνέχεια........δραμα...................

Εχω ενα πονοκέφαλο τωρα................ :evil::evil::evil::evil::evil:

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

ελενακι η νονα-κουμπαρα-γιαγια ποσο χρονων ειναι? και κυριως...γιατι την επελεξες αφου εχει τοση λοξα?

συνεχιζω να σας διαβαζω και επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e oxi κ ουισκι τι ειναι αυτα τα πραγματα :o μπορει να πεσει σε κομα το μωρο με το αλκοολ!

εμενα η πεθερα ειναι πολυ καλη κ ειναι η μονη που με βοηθισε με τα ψυχολογικα που ειχα κ πηγα σε ψυχιατρο παρα ο αντρασ μου :roll: απο παιδακι 17 χρονον με ειχανε γνωρισει απο το 95 ειμαι με τον αντρα μου μαζι το 03 παντρευτηκαμε κ ισωσ γι αυτο να εχουμε τετοια σχεση βεβαια δεν τησ αφυνω πολλα περιθωρια την εχω με το σεισ κ με το σασ δλδ τησ μηλαω στο πληθυντικο κ οχι πολλα πολλα κ γι αυτο δεν μου πολυ παει κοντρα σαν να με φοβατε λιγο να μου πει κατι :D γιατι κ εγω οταν δεν μου αρεσει κατι που κανει τισ το λεω με λιγα λογια κ κοφτα ,αυστηρα κ ψαρωνει χεχε ,οταν θελω να τα αφησω κ να παω καπου τισ λεω 'παω γυμναστηριο θα σασ τα αφησω ετσι?' τι να μου πει κ αυτη μετα ! αν δεν εχεισ παρει τον αερα απο την αρχη μετα ξεχνατο..

αυτεσ οι παλιεσ βρε παιδι μου εκει επιμενουν να κανουν το δικο τουσ ιδικα αν ειναι το πρωτο μωρο να στο παιξουν ιδιμων ελεοσ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Πώς είστε? Εμείς εδώ καλά!!!

Πού είσαι βρε μαμυ και χάθηκες??

Θένα έχεις απόλυτο δίκαιο σε αυτό με τον αέρα και σε αυτό με τα πολλά πολλά..Το βλέπω από την πεθερά μου..εμένα επειδή δεν έδωσα εύκολα τον αέρα (γενικά έτσι είναι και ο χαρακτήρας μου,δεν ανοίγομαι εύκολα),και επειδή είμαι η μόνη που σπούδασα στην οικογένεια..με "σέβεται"..δε μου λέει πολλά πολλά, με ντρέπεται και άμα είμαι μπροστά παίρνει πάντα τη γνώμη μου για κάποιο θέμα..ενώ με τη συννυφάδα μου έχουν άλλη σχέση..την ξέρει από 18 χρονών και ο κουνιάδος μου πριν είχε μια σχέση με μια, που η πεθερά μου δεν την ήθελε με τίποτα..και μόλις χώρισαν και βρήκε ο κουνιάδος μου αυτή την κοπέλα, έπεσε με τα μούτρα πάνω της και είναι σαν φίλες...να σου πω την αλήθεια μου αρέσει που τις βλέπω έτσι και θα θελα να είχα τέτοια σχέση με την πεθερά μου (κάτι που ξέρω ότι δε θα γίνει ποτέ),αλλά από την άλλη μου αρέσει που δεν ανακατεύεται και πολύ, που δε με ελέγχει, και που δεν έχει τον αέρα μου να μπει στο σπίτι, να μου κάνει δουλειές και να με ακούει όταν λέω ότι κάτι δεν θέλω για το παιδί..γιατί η συννυφάδα μου σε αυτό το θέμα μαρτύρησε!!!

Και στο σπίτι μπαίνει και της κάνει δουλειές,και ανακατεύεται για το ότι π.χ πάλι το ίδιο φαί θα φάτε? και στο ότι.."δεν κοιτάει το παιδί της γιατί δεν το τρέχει στο γιατρό με τη μία" και η πεθερά μου το πήρε κρυφά μια μέρα στο γιατρό!!!Φυσικά δεν τσακώνονται γιατί και η συννυφάδα μου της τα λέει με τρόπο και τη βάζει στη θέση της και η πεθερά μου της έχει αδυναμία αλλά καλύτερα μακριά και αγαπημένοι!!!! Εγώ έχω πολλές ιδιοτροπίες..δε θέλω πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αλέκα δε σου απάντησα για το σίδερο και το θηλασμό..ναι όπως μου είπαν και άλλα κορίτσια δεν είναι απαραίτητο..θα δείξουν και οι εξετάσεις και αναλόγως πράττουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΥ TO ΠOTO EKTOS ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ Κ ΣΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ!!!!!! ΕΝ ΜΕΣΩ ΠΟΛΛΥ ΠΙΟΤΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΡΙΟ!!! ΕΙΝΑΙ 58 ΧΡΟΝΩΝ! ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΕΝΑΙ ΘΕΟΣ! ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ! ΣΑΝ 20ΧΡΟΝΟΣ Κ ΣΤΙΣ ΙΔΕΕΣ Κ ΣΕ ΟΛΑ! Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΝΕΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ!!!!! ΑΥΤΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΘΕΛΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ Κ ΠΟΝΗΡΗ!!!! ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΙ ΒΡΕΙ ΛΙΓΟ ΣΚΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΡΜΗΣΑ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΛΕΓΕ!

ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ! ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ Κ ΑΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ! Κ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΕΚΕΣ!!! ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΑΥΤΗΝ!! ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΛΑ!!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ ΜΗΝ ΣΥΖΗΤΑΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ :twisted::twisted::twisted:

ΡΕΝΑΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΤΕΣ!!!! ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΟΥΛΑΚ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΕΠΙΝΕ! ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΣΚΟΝΗ! ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΚΟΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΑΛΑΤΑ Κ ΑΥΤΟ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΗΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ!

ΜΑΡΙΑ Κ ΤΗΕΝΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΕΡΑ :thumbup: [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=icon_cheers.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω περνω το ΝΑΝ2 απο s/m αργοτερα θα αρχισω το νουλακ το εδινα κ στα μεγαλα αλλα οχι ακομα γιατι ειναι φτωχο σε θρεπτικα σε σχεσει μα τισ σκονεσ κ τα παιδια ακομα χρειαζοντε σηδιρο κ άλλα μεχρι να αρχιζουν να τρωνε καλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα ξεκινισει μΕ σανιλακ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ Μ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑΜΕ!!!

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΦΡΙΣΟΛΑΚ ΚΑΙ ΦΡΙΣΟΜΕΛ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ! ΓΥΡΩ ΣΤΑ 6 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΟΥΤΙ! ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΣ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΕΓΩ ΜΕ 16ε ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΤΟ ΑΠΛΟ ΜΕ 11 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΟΥΤΙ!!

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΤΗΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΕΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ. ΑΚΟΥ ΟΥΙΣΚΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ !!! ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΠΑΡΑΠΕΡΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ. ΟΣΟ ΠΙΟ ΛΙΓΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΝΥΦΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΓΙΑ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΘΕΡΑ. ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΧΝΗ ΕΠΑΦΗ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΜΑΚΡΙΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ...ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΟ !!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΛΥΣΗ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΚΟΝΗ. ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΞΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εμενα μου εχουν πει οτι το γαλα σε σκονη μοιαζει περισσοτερο με το μητρικο και το προτιμουν τα μωρα

εγω επιμενω στο βιλολογικο ομως αν θες να παρεις σε σκονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουτσομολες. Ο μπαμπας μας πηγε για καφε, εγω ετοιμασα τα πραγματα της μικρης (μεχρι το μπλεντερ πηρα μαζι μου) και εβγαλα και τα δικα μου ρουχα να δω τι θα παρω μαζι μου. Φυσικα τωρα ξαπλα πατατακια και κοκα κολα και τηλεοραση στο φουλ να δω το κισμετ.

Διδυμομανουλα ακομη δεν εχει ερθει το διαβατηριο της μικρης αλλα δεν θα πηγαιναμε αυστραλια (τουλαχιστον οχι φετος γιατι θα παω στη πεθερα μου) απλως ο μπαμπας μας ειναι αυστραλος και την καναμε και αυτην αυστραλλεζα!

Ρενατα τα πεθερικα μου ειναι Ροδιτες απλως εγχειρηστηκε ο πεθερος μου Κρητη και θα παμε να τον δουμε γιατι κανενα απο τα αλλα του παιδια δεν πηγαν να τον δουν. Οι γονεις μου μενουν και εργαζονται εδω στη Ροδο αλλα μολις κλεινουν τα ξενοδοχεια η μαμα μου φευγει και ανεβαινει Αγρινιο που προσεχει τις γιαγιαδες μου που ειναι μονες. Οσο για το γαλα ρωτησα το παιδιατρο αν χριαστει να της δωσω ξενο αν λειψω μου ειπε μονο σκονη επειδη θηλαζω παρε οποιο θες απλως να ειναι το 2.

Πηγα σημερα στο γυναικολογο αλλα ειχε γεννα και το ακυρωσαμε το ραντεβου. Το μονο που μου μενει ειναι να παρω καμια μπλουζα και μποτες για πανω και ειμαι κομπλε. Με το σκατοκαιρο που εχει ο μπαμπας μας δεν με αφηνει να παω εξω να πιω ενα καφεδακι, πρεπει ναμαι εδω προσκολλημενη με το μωρο αλλα και αυτη η σκατουλα (γιατι ειναι πανπονηρη) φωναζει ολη την ωρα τον πατερα της αλλα μολις παει να την ταισει κλεινει το στομα και περιμενει εμενα να την ταισω. Και οπως καταλαβαινεται ειναι δυσκολο να πιω ενα καφε με την ησυχια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...