Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΛΕΚΑΚΙ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΧΙΟΝΙΣΕ ΟΥΤΕ ΧΤΕΣ ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕΕ :(:(:(:(:(

ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΨΟΦΟΚΡΥΟ!!!! ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΣΤΟ ΦΟΥΛ Κ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟ! ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ! ΑΛΕΚΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΤΕ?????

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ... Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟΝ ΡΟΥΒΑ ;) .....Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ! ΒΑΡΙΕΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ Ε?????? ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ! ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΛΕΚΑΚΙ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΧΙΟΝΙΣΕ ΟΥΤΕ ΧΤΕΣ ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕΕ :(:(:(:(:(

ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΨΟΦΟΚΡΥΟ!!!! ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΣΤΟ ΦΟΥΛ Κ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟ! ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ! ΑΛΕΚΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΤΕ?????

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ... Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟΝ ΡΟΥΒΑ ;) .....Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ! ΒΑΡΙΕΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ Ε?????? ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ! ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΑΛΕΚΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΨΟΦΟΚΡΥΟ ΘΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΟΥΜΕ.

ΚΙ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΚ ΕΛΕΝΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΕΣ. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ !!! ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΤΟ ΚΟΚΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕΙΡΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!

Αλέκα ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!! Πάντα με υγεία,αγάπη και υπέροχες στιγμές με τους ανθρώπους που αγαπάς!!

Κορίτσια και στην Πάτρα έχει ΨΟΦΟΚΡΥΟ!!!! Στην πόλη δεν χιονίζει αλλά χθες έριχνε χιονόνερο!!!

Βρήκα φόρεμα!!!! Το άφησα να μου το μαζέψει λίγο πάνω στους ώμους και την άλλη βδομαδα που θα το πάρω θα το βγάλω φωτο να σας το δείξω..είναι σκούρο μπλε (το χρώμα που δε μου αρέσει με τίποτα!!!) και στενό!!! (είναι που δε θα κοίταγα για στενό!!!) Απλά πήγα σήμερα από το κατάστημα που σας έλεγα, και μου έδειξε η κοπέλα ένα καινούριο και πιο φτηνό από τα άλλα!!!Και επέμενε να το πάρω, αφού τα δοκίμασα όλα, ήταν και ο άντρας μου και του άρεσε πάρα πολύ!! Το πήρα 98 ευρώ! Και θα το βάλω με γουνάκι κοντό, το οποίο μου το έχουν κάνει δώρο και δεν το έχω φορέσει ακόμα!!

Γεωργία άντε με το καλό αύριο!!Καλά να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...........και εμας ΨΟΦΟΚΡΥΟ κανει............ξυλοπαούρα που λεμε.......... :lol::lol::lol:

Ψες ανάψαμε θέρμανση για πρωτη φορα αλλά τη κλείσαμε λιγο μετά γιατί ήτανε πολύ ζεστό το δωμάτιο..........αν και μένουμε σε χωριό και το βράδυ είχε 5 βαθμούς..........

Αλεκάκι ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!Εγω είμαι στο μαγαζί λόγω εορταστικού και ο μπαμπάς στο σπίτι με τον Ορέστη!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Τέλεια περνάνε..........Του δωσε και την κρεμούλα του και χαζέυουν το δεντρακι...........

Γεωργία μου καλοφώτιστος ο αγγελος σου..........Περιμένουμε τα νέα σας................Αν και πρέπει να χιονίζει Θεσσαλονίκη...........

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΗΛΙΟΣ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΨΟΦΟΚΡΥΟ !!!

MARINA ΑΡΧΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΩΡΑΡΙΟ ? ΣΕ ΜΑΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΤΙ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ? ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.

ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΟΛΕΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ !!!! ΜΑΛΛΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΕΥΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!! Κ ΕΔΩ ΗΛΙΟΣ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 4 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!!!!! ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΒΑΦΤΤΙΣΗ Κ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΛΟΓΟ ΚΡΥΟΥ!!

ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΠΑΛΙ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ!!ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ!!! :twisted: ΦΑΓΑΜΕ ΒΑΡΥΝΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΝΟ ΥΠΝΑΚΟ!!!! i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...........Ρενάτα μου έχουμε κατάστημα με φωτιστικά και τώρα βάλαμε και Χριστουγεννιάτικα είδη τα οποία κάναμε εισαγωγή πριν τα φωτιστικά και περιμένω να τα ξεπουλήσω.............. :lol::lol::lol:

Το εορταστικό μας ξεκίνησε από 1 του μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν έχει τίποτα κίνηση όμως λόγω και του κρύου............χάλια

Αχ Ελενάκι σας κάνει επίσκεψη μετά την εκκλησία?????????? :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΑΠΤΙΣΤΗΚΑΜΕ!!! ΒΑΠΤΙΣΤΗΚΑΜΕ!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

Και το όνομα αυτού ΓΕΩΡΓΙΟΣ!!!!

Ήταν όλα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!! Κορίτσια έκλαιγα σα τη χαζή!!!! Πάρα πολύ συγκινήθηκα!!! Και τώρα που σας γράφω κλαίω!!! Έκλεγα στην αρχή (μάλλον και από υπερένταση) αλλά τρελή συγκίνηση (και κλάμμα) την ώρα που μπήκε στην κολυμπήθρα!!!!

Ο μπομπιράκος μου ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!! Στην αρχή (μπροστα στην πόρτα) πήγε να γκρινιάξει! Μόλις του έδωσα την πιπίλα - σιγαστήρα - τίποτα!!! Όταν τον έβαλε ο παπάς στην κολυμπήθρα πλατσούριζε με τα νερά!!!! χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: Έκλαψε λίγο όταν τον έβγαλε (γιατί κρύωσε φυσικά) και μετά τίποτα!!!! Πριν καλά καλά αρχίσουμε να χαιρετάμε κοιμήθηκε!!! Αφού τις φωτογραφίες τις βγάλαμε με τον μπέμπη κοιμισμένο - χυμένο στην αγκαλιά μας!!! :lol::lol::lol::lol:

Ήταν ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!

Περιττό να σας πω ότι μόλις τον ξεντύσαμε και είδε ο κόσμος τα μπουτάκια μας :lol::lol::lol::lol: ακούστηκαν μακρόσυρτοι ψύθιροι!!!! χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol:

Νομίζω ότι είδα και το best of the best δώρο (παρόλο που δεν άνοιξα ούτε τα μισά)! Είναι λοιπόν ένα μοντγκόμερι από την Μαρί Σαντάλ!!!!!! Κορίτσια απίστευτο!!!! (εννοείται ότι όλα τα δώρα είναι υπέροχα αλλά αυτό παίρνει βραβείο χαχαχαχαχχα) Το ζευγάρι που μας το έφερε είχε φέρει και το the best of the best δώρο στο γάμο μας!!! Θα το αλλάξω φυσικά για να το φορέσει του χρόνου που θα περπατάει κιόλας!!!! Έτσι θα το χαρεί και ο μπέμπης και εμείς καλύτερα!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Έτσι για γούρι!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα Του έκανε την γραβάτα και το πουκάμισο ....ωραιότατα!!!! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΟΦΟΚΡΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7 ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΑΕΡΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΕ...ΑΛΕΚΑ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ...ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΟΤΑΝ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΩ Κ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΚΟΨΙΜΟ...ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ... [smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka xronia polla k toy xronoy dipli :lol::lol:

giorgia na soy zisi o neofotistos panta kalotixos :)

simera piga to giorgo proti fora sinema idame 3D pediko perasame katapliktika k to trisdiastato allo pragma vre pedi moy ixa di k to avatar k ixa mini me anixto stoma to xorgiataki :lol::lol:

simera prospathisa na doso ston iasona krema apo kouaker xalasa ena paketo k 2 katsarolakia k pali ta petaksa :cry: i alithia ine itan poli xalia den trogotan pos to trone alla pedia esis exete dosi tetio xilo apo koyaker poy kanoun me gala k kana grouto vazoyn merikes :roll::roll:

telika efage farin lakte k staniare o kakomiris xexe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3D Ε ΤΗΕΝΑ?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΟΥΑΚΕΡ ΠΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΕΓΩ Κ ΕΦΤΥΣΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕΣ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ!!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟ ΚΑΛΟΤΥΧΟ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ! Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ!!! ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΣΟΥ! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ(ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ) ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΟΥΝ!!!

Ε ΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΝΟΝΟΣ ΘΑ ΠΙΤΣΙΛΟΥΣΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ??? ΕΠΡΕΠΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΚΔΙΚΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΡΟΛΟΥΣΙΑ~~~!!! :lol::lol:

ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ! ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ!!!!!! ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΤΙ ΣΑΣ ΠΗΡΕ???????????? :roll:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!!!!!!! ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Η ΣΤΟ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ Η ΣΤΗΝ ΑΠΟΜΙΜΙΣΗ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ!!!!!!!

,

http://networkedblogs.com/bKDdE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!

Εμεις ακομα μπουκομενοι ειμαστε,αυριο θα παρω τηλ. την παιδιατρο μας για να δουμε τι θα μας πει.....

Αλεκακι χρονια πολλα και καλα!!!!!!!

Ελενα το εχουμε εμεις αυτο το αεροπλανακι αλλα ακομα δεν μπορει να το καβαλησει γιατι δεν φτανει στο πατωμα και ετσι τον κανουμε βολτα εμεις.....

το πηρα απο τα κου-κου 40 ευρω!!!!

Γεωργια μου καλοφωτιστος και καλοτυχος ο Γιωργακης μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΑΑΑΑΑ [smilie=icon_rendeer.gif] ΝΑΙ ΝΑΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΟΝΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΥ ΧΙΟΝΙ!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΣΤΡΩΣΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΛΕΙΣΑΝ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΚΛΕΙΣΑΝ!!!!!ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ :D:D:D:D:D:D

ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΕΙΧΕ ΜΙΑ :roll: ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΦΑΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΣΠΡΑ!!!!!!

ΠΟΛΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΕΞΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΡΥΟ!!!!!!!!

ΣΤΕΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΕ 15 ΕΥΡΩ!!!!!!ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!! ΒΕΠΙΣΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες χιονισμενες και μη! Φυσικα και εδω εχει αρκετο κρυο, μεσα στη κουζινα που ειμαι αυτη τη στιγμη δειχνει το θερμομετρο 11βαθμους. Συγχωρεστε με που χαθηκα αλλα εχει κρυο και δεν εχω παρει ξυλα να αναψω το τζακι και θερμανση εχω μονο στο δωματιο μου αρα καταλαβαινεται οτι ολοι μας την βγαζουμε στη κρεβατοκαμαρα. Η μικρη μου σημερα με το κρυο χουζουρεψε στα σκεπασματα της και ετσι της εδωσα γαλα στις 10το πρωι. Παντως τωρα κοιμαται. Προσπαθω να της ξαναμαθω το κουταλι γιατι η σκατουλα θελει κουταλι και νερο (μπιμπερο) μαζι. Το μπαμπα μας τον εχω στειλει σουπερμαρκετ και εγω φτιαχνω το φαι της μικρης και πινω καφεδακι. Αυριο εχω γυναικολογο και σιγα σιγα να ετοιμασουμε βαλιτσες για το ταξιδι μας.

Συμπεθερα να σας ζησει, νεοφωτιστος και τυχερος ναναι παντα σε ολη του τη ζωη ο πασας μου! ενα μεγαλο γλυκο φιλι απο τη εμενα να του δωσεις. Φωτο οπωσδηποτε!!!

Thena μου ο μπαμπας μου ετρωγε κουακερ οταν εκανε διατροφη και πηγα και εφτιαξα κουλουρακια και ηταν απαισια!

Σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας. Παω να ριξω τα λαχανικα στο κοτοπουλακι και ξαναρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekaki ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΓΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!! ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 22 ΚΑΙ ΕΞΩ 3!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΟΙΡΙΝΟ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΑΠΟ ΧΤΕΣ! ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΦΑΡΜΑ ΔΗΛΑΔΗ :lol::twisted:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ! ΜΗ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ Ε!!!! ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΑΤΣΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως η μαμα μου δεν εχει ιντερνετ στο σπιτι αλλα θα το παρουμε το λαπτοπ μαζι μας και οταν θα πηγαινουμε για καφεδακι με το αντρουλη μου θα διαβαζω τα νεα σας και θα ενημερωνωω για τα κατορθωματα μας.μαλλον θα κατσω περιπου 2 βδομαδες και μετα θα παμε στα πεθερικα στη κρητη θα καθισουμε κανενα 3ημερο και μετα παλι πισω στο νησι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΓΡΙΝΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ΚΡΗΤΗ ? ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ?

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ. ΕΙΝΑΙ 1,5 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΕΙ. ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΑΘΜΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ.

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟΙ. ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ. ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ JUMBO ΤΟΣΟ ΦΘΗΝΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΠΗΡΑΤΕ ΣΤΟΛΗ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ. ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ.

ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΣΟΥ !!!!!!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΡΥΟ????????

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΑΑΕΙ!!!!!!! ΜΕ ΓΑΛΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ!!

ΠΗΡΑ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ Κ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ! ΠΟΛΛΥ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΗΘΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ Κ ΝΗΣΤΙΚΟ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ!

ΣΤΟΛΗΓ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟ ΜΑΣ! ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ! Κ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΣΚΟΥΦΟ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ! ΟΝΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΙΚΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΡΚΟΥΔΙ ΓΙΑ ΟΔΗΓΟ Κ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 15ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ! ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΔΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΘΕΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΣΥ ? ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΑΛΑΤΙ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ INTERNET ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...............και εμείς πολύ κρύο!!!!!!!!!!Δεν χιονίζει αλλά φοράμε τα παλτό μας που τα χουμε ξεχάσει!!!!!!!! :lol::lol:

Πολύ ωραίο το αυτοκινητάκι..........θα το σκεφτούμε και μεις..........

Ρενάτα μου κι ο δικός μου άμα δει κάποιον να τρώει του τρέχουν τα σάλια και κάποτε του δίνω........του χω δώσει σοκολάτα, ρύζι και μπισκότο..........Ε σιγά τώρα μια φορά στο τόσο δεν πειράζει..........ο δικός μου μόνο κρεμούλες και γάλα τρώει προς το παρόν........δεν είναι κρίμα κάθε μέρα τα ίδια??????????

Γεωργία μου να σου ζήσει καλοφώτιστος!!!!!!!!!!!!Να τον χαίρεσαι.....περιμενουμε φωτο!!!!!!Δεν κατάλαβα όμως τι είναι το δώρο που έγραψες μάλλον το λέμε διαφορετικά εδώ..............

Ρενάτα μου ο γιος σας δεν ξυπνάει το βράδυ????????Δεν μπορεί να το αντέξει καμιά βδομάδα τουλαχιστον??????Στείλε τον σε άλλο ξενώνα να κοιμηθεί!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ΟΧΙ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΑΠΕΜΕΙΝΕΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΣ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ!!!!

ΕΛΑ ΡΕ ΘΕΝΑ!!!!!!!!!! ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΨΩΜΙ?????? Κ ΣΑΛΤΣΑ??????

ΜΑΡΙΝΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ! ΧΤΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΙΣΗ ΕΙΧΑΜΕ !ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΓΑΡΙΔΑΚΙΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ! ΓΙΑ ΦΑΙ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΛΥΠΑΤΕ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ!!!!! Ε ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΘΕΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΣΥ ? ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΑΛΑΤΙ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ INTERNET ?

kale oxi kathe mera :D simera etixe alla ego me ta alatia den ta pao kala gi ayto den me eniakse

oso gia to pote prolaveno as in kala i pethera moy :mrgreen::mrgreen: tin exoo apo kato alla olo epano ine stis arxes me enoxloyse mesa sta podia moy sinexia alla tora ti thelo pio poli k apo ton antra moy :lol::lol::lol::lol: ,doylevo ligo pros to paron alla pao k kana gimnastirio ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...