Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάρες μου τί κάνετε?

Μαμμυ είσαι καταπληκτική!!! Τί ατάκες είναι αυτές? Καλά με τον Κινέζο..ούτε το δίκιο του δε μπορεί να βρει ο άνθρωπος...

Αλέκα μου συγχαρητήρια!!

Ρουμπέλα μου η κόρη σου καίει καρδιές!! Ο γιος μου ήθελε να πιάσει την οθόνη όταν την είδε!!! Χτύπαγε χέρια, πόδια....Νομίζω θα χουμε μάχες με το φίλο Χρήστο!!!

Έλενα μου τί τράβηξες και εσύ με το ικα ε? αστα να πάνε...εμένα η συννυφάδα μου πήρε τηλ. να κλείσει ραντεβού στο γιατρό, και της λέει "το παιδί έχει πυρετό" και η άλλη της λέει, " Ραντεβού στις 15 Δεκεμβρίου" :shock::shock::shock: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπι η κορη ειναι κουκλα!

σκόρδα!

ελενα μου εχει πει μια καλη μου θεια οτι στα παιδια της που δεν ηθελαν το κουταλι εβαζε την κρεμα στο μπιμπερο και εκοβε με ενα ψαλιδι τη θηλη επανω ωστε να μπορει να βγει η κρεμα που ειναι πυχτη.

μου ειχε πει να το κανω αυτο με τα διδυμα για να μην σαλταρω με τα ταισματα κτλ αλλα ειπα οτι δεν το βρηκα και πολυ σωστο να μην τα μαθω το κουταλι,

τωρα στην αναγκη σου, δεν το δοκιμαζεις κι αυτο?

παντως τα παιδια της 20 χρονων τωρα και 27 μια χαρα μεγαλωσαν και τρωνε και με μαχαιρι και με πηρουνι τωρα! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου χαιρομαι που σε κανω και γελας!

ποια εμβολια ελεγες ελενα οτι ειναι σε ελλειψη? εμεις εχουμε να κανουμε τον μηνιγγιτιδοκοκκο νομιζω παλι.

πρεπει να το κοιταξω δεν θυμαμαι...

κοριτσια ασχετο, γυναικολογο πηγατε η ακομα?

εμενα μου ειχε πει να παω οκτωβριο αλλα εγω ακομα παω

μου ειχε πει μετα απο 6 μηνες τεστ παπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες!!!!!!

Καλε ποσα γραψατε μια μερα ειχα να μπω και τρομαξα να σας διαβασω.............

Οσο για τις αποριες που εχετε με το γιο γιο θα σας πω τι κανω εγω με συμβουλες παντα της μαμας μου.......αν μπορει να καθετε το μωρακι σας χωρις υποστιριξει ναι το αφηνετε μονο αλλα δεν απομακρινεστε γιατι μπορει να πεσει αν παλι δεν καθετε το βοηθατε κρατοντας το εσεις......το βαζετε στο γιο γιο οσες περισσοτερες φορες μπορειτε την ημερα και καθε μιση ωρα αν μπορειτε ακομα πιο καλα.....στην αρχη τα βαζετε για 2-3 λεπτα γιατι ειναι κατι αγνωστο για αυτα και μπορει να κουραστουνε και να το παρουν με στραβο ματι και να μην θελουν να ξανακαθησουν,μερα με την μερα μεγαλωνουμε και την διαρκεια....οταν τον βαζω να κανει τσισα του λεω για πιο λογο τον εβαλα να κατσει και πολες φορες του λεω και το χαρακτηριστικο τσσσσσσσ.....οταν ειναι για κακακια της πιο πολλες φορες τον καταλαβαινω απο το προσωπο και ετσι τον βαζω παλι στο γιο γιο εξηγοντας του παλι τον λογο.....ενοητε οτι μεχρι στιγμης οτι εχει κανει το εχει κανει απο τυχη και μονο θελει προσπαθεια οστε να καταφερουμε να το κανει συνιδιτα....ελπιζω να σας βοηθεισα!!!!

Για την δυσκιλοιοτητα εμενα η παιδιατρος μου ειπε να του παρω ξερα δαμασκηνα να τα μουλιαζω απο την προηγουμενη μερα σε ζεστο νερο και μετα να περνω απο μεσα την σαρκα τους και να τα πολτοποιω με τα υπολοιπα φρουτα.

Γεωργια μου πολυ μου αρεσε η ιδεα σου με το ημηρολογιο και της φωτο του μικρου...την βρισκω προτοτυποι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΟΨΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Κ ΑΛΛΑ!http://ariadni144.wordpress.com/2009/07/27/%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%BD%CE%B1-%CE%BA%CF%8C%CF%88%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%83%CE%B5-%CF%84%CF%81%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82/

ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΒΑΚ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΠΑΤΙΤΙΔΑ Α +Β~! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΥΣΥΕΡΙΣΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΝΤΑΒΑΚ!(ΤΟ ΠΕΝΤΑΒΑΚ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΠΟ 5 ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ) ΕΙΔΗ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ Κ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΨΗΛΙΑΖΟΝΤΑΙ!

ΜΑΡΙΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΟΛΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ......ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΚΟΜΕΝΙΑΡΙΔΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΠΟΥ ΜΑΣ(ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ) ΧΑΖΟΣ ΧΑΖΟ0Σ ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΑΠΟΡΩ>>>????

ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ Κ Η ΜΑΜΥ ΦΟΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι εδω ειμαι!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΜΕ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΑΤΟΝΕΤΕ ΜΕ ΛΑΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΣΤΟΥΜΕ!!! Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΤΣΙΡΙΖΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΦΙΞΙΜΙ Κ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ ΜΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΤΣΑ ΕΒΓΑΛΕ!! ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ! ΞΑΛΑΦΡΩΣΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ!!!

ΑΜΑ ΒΓΑΛΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΜΗΛΟ ΠΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑ??? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΣΦΙΓΚΕΙ! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΦΡΟΥΤΑ???? Η ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΦΡΟΥΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Κ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα και γω εχω κοψει την μπανανα και το μηλο....τωρα του βαζω 2 αχλαδια,1 βανιλια (φρουτο)και 3 ξερα δαμασκηνα και του τα αλλαξα μετα απο καμια εβδομαδα....δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα...παντος ο Δημητρακης τα δεχτηκε μια χαρα..καλυτερα απο πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ξεχασα να σας πω οτι απο την προηγουμενη Παρασκευη εχω στολισει το δεντρο!

χαχα! καλα Χριστουγεννα!

δεν μου λετε? τι αλλα φρουτα κανει να τρωνε τα παιδια? εγω αυτα ηξερα που ειπατε δεν ηξερα αλλα.

μηλο, αχλαδι, δαμασκηνο, μπανανα και καποιες πορτοκαλι αν και εμας μας απαγορευσε το πορτοκαλι, γιατι δεν ξερω...

φωτο και να ηθελα να βαλω τωρα, δεν ξερω τι εχει γινει ρε γμτ το καλωδιο που συνδεω το Pc με την φωτογραφικη. που το εχω βαλει???????οεο?????

παντως μπορει φωτο να μην βαζω αλλα αμα κανουμε καμια καλη συναντηση θα ερθω!

ελενα εσυ δεν εισαι που δουλευεις σε καρφουρ?

αμα μαθεις προσφορα για πανες λιμπερο πες μου γιατι και την προηγουμενη φορα που τις ειχαν σε προσφορα το site δεν τις ειχε...

εσεις εδω μου ειπατε!

α και να μην ξεχασω...εχω παθει και εφετος πλακα με την διαφημιση του τζαμπο την Χριστουγεννιατικη, πολυ μ αρεσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.................ποσα γράψατε οεοοοοοοοοοοο??????????

Είχα δουλίτσα σήμερα και δε μπόρεσα να μπω..........Στελλίτσα θα δώσω την ιδέα στη μαμά μου για το γιο-γιο αλλά κάθε μισή ώρα ξέντυμα????????Δύσκολο..............Αυτή τη δουλειά θα κάνουμε όλη μέρα??????????

:lol::lol::lol::lol::lol:

new mammy νωρίς νωρίς στόλισες!!!!!!!!!!!!Εγώ στόλισα το μαγαζί από τις 28/10 αλλά το σπίτι όχι ακόμα και βαριέμαι πολύ................Αφού φέτος θα μικράνω και το δέντρο..........ήταν πολύ τεράστιο πέρσι.......

Εμένα πονάει ο λαιμός μου διστυχώς!!!!!!!!!!!!!!!Από χτες.........δεν έχω άλλο σύμπτωμα όμως.........ελπίζω να μην αρρωστήσω...............

Ρουμπελίτσα κούκλα η Μελίνα πτου πτου............Εμείς κάνουμε μπάνιο με τον μπαμπά αγκαλιά στο ντους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και κάποτε με τη μαμά............Δεν ξέρω γιατί αγόρασα μπανάκι τελικά........μάλλον για την ξαπλώστρα που έχει από πάνω!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 9!!!!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΖΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ MOTHERCARE ΓΙΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΙΑΤΑΚΙΑ! ΤΕΛΕΙΑ! ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΜΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΛΕΥΟΥΝ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ . ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ Η ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΣ ΓΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ 2 ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ 4 ΜΕΧΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ. ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΜΕΖΟΥΡΕΣ 60 ΓΡ. ΝΕΡΟ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ... ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΔΗΛΑΔΗ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΟΥΤΕ ΠΗΧΤΗ ΟΥΤΕ ΝΕΡΩΜΕΝΗ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΚΑ? ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΤΕ ΜΕ ΟΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΕΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΟΣ 7480 ΚΑΙ ΥΨΟΣ 66 ΕΚΑΤ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 5 ΜΗΝΩΝ!!!!!!!! ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΣ ΜΙΝΗΓΓΙΤΙΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ROTATEC(ΠΟΣΙΜΟ) ΕΙΧΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.... ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΟ....ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΘΑ ΠΙΩ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ... ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ(!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ 180 ΝΕΡΟ ΚΑΙ 6 ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ????????ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΝΟΥΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΖΟΥΡΕΣ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες γεια σας! Πήγαμε και εμείς στον παιδίατρο σήμερα για εμβόλιο..ΔΕΝ ΚΛΑΨΑΜΕ..Ακούς Μελίνα και υπόλοιπες νύφες? Επαναλαμβάνω, δεν κλάψαμε, είμαστε άντρες δυνατοί!!! Κοιτάγαμε το γιατρό που μίλαγε και έπινε νερό και γελάγαμε και γελάγαμε πάλι με το παγωμένο στηθοσκόπιο!!!

Είμαστε 7200, αδυνατούλης, αλλά φτιάχνουμε σώμα από τώρα..Καλός είναι μου είπε ο γιατρός.Θα γίνει ψηλός.Από τις 20 του μήνα ξεκινάμε και εμείς κρέμα βανίλια για απογευματινό και από τις 25 φρουτόκρεμα για πρωινό.Πρώτα 2 μέρες μήλο, μετά μήλο - αχλάδι πάλι 2 μέρες, και μετά προσθέτουμε μπανάνα.Ουφ!!! Καημό το είχα να μπορέσω να μπω και εγώ στις συζητήσεις για φαγητό!!! :mrgreen: Επιτέλους από τις 20 θα τα καταφέρω και εγώ!!! :lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Μίκα μου εμένα μου είπε ο γιατρός σήμερα, όσο θέλει να φάει, να μην τον πιέσω, και στην αρχή θα χρειαστούν 8-10 προσπάθειες μέχρι να συνηθίσει τη γεύση!! Περαστικά στη μανούλα σου..οι προσευχές μας, μαζί της καλή μου.

Μαρίνα μου πρόσεχε μην την πατήσεις..Τσαγάκι με μέλι για το λαιμό είναι καλό..

Μαμμυ και μένα μου είπε από Οκτώβριο για τεστ ΠΑΠ αλλά λείπαμε και τώρα που γυρίσαμε και είχα σκοπό να κλείσω ραντεβού, μου ήρθε περίοδος..Όταν τελειώσει θα κλείσω ραντεβού..

Στέλλα μου καλές οι συμβουλές σου..ευχαριστούμε..αλλά όντως κάθε μισή ώρα γδύσιμο? Ίσως το δοκιμάσω αλλά σε λίγο καιρό..εμείς ακόμα 5,5 δεν κλείσαμε, και δεν καθόμαστε μόνοι μας για πολύ..

Έλενα μου δε θυμάμαι..είχε από πριν δυσκολία με τα κακά του ο Χρήστος? Εμένα ποτέ..Λές να του δημιουργήσει το μήλο και η μπανάνα? Ο γιατρός μου είπε σήμερα ότι πρέπει να το έχει από πριν..

Α! Μαμμυ μου στείλανε 3 κουπόνια libero αν θες..εγώ pambers παίρνω.. τώρα θα μου πεις τρία τί να σου κάνουν αλλά και γιατί όχι?

Εγώ θα στολίσω μάλλον αυτή τη βδομάδα το γραφείο και το σπίτι πιο μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά μου έδωσε ένα χαρτί με οδηγίες..Θα φτιάξω λίγη για να δω αν θα τη φάει και μετά βλέπουμε..Μου έδωσε της Γιώτης, αλλά από το μαιευτήριο, Γιώτης προτείνανε..Και ο παιδίατρος αυτός ήταν και στο μαιευτήριο..Μου την έδωσε όχι για οποιοδήποτε άλλο λόγο, απλά πιστεύω επειδή αυτή διαφημίζουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα! ΝΑΙ ΜΑΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ! ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Η ΣΑΝΤΥ!ΕΜΕΙΣ ΠΙΝΑΜΕ Κ ΕΙΔΙΚΟ ΓΑΛΑ! ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΚΑΝΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!

ΜΙΚΑ ΕΓΩ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΠΗΡΑ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ Κ Μ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ!ΟΝΤΟΣ ΟΙ ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΠΟΤΕ ΡΙΧΝΩ ΟΣΟ ΠΕΡΝΕΙ! ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΜΕΤΡΗΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΣΑΝ ΖΥΜΑΡΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΡΙΧΝΑ ΝΕΡΟ ΝΑ ΑΡΑΙΩΣΩ!! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ 1Η ΜΕΡΑ 20,2Η 40,3Η 60 4Η100 ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ 150!!!! ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΤΡΩΓΕ 250 ΓΡ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΦΟΥΣΚΟΣΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΑ 150! Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ 180 ΠΟΛΛΥ ΕΙΝΑΙ! Ε ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟ ΤΡΩΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΧΑΧΑ!!!!

ΠΗΡΑ ΒΑΝΙΛΙΕΣ Κ ΜΠΑΝΑΝΕΣ(ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ) ΕΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΧΕΙΜΩΝΑ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΒΑΝΙΛΙΑ ΝΑ ΔΩ!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!!! ΑΦΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΕΤΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕ Κ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΝΑ ΠΙΠΙΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ! ΕΒΓΑΖΕ ΓΛΩΣΣΑ Κ ΕΓΛΥΦΕ ΣΑΝ ΤΑ ΣΚΙΛΑΚΙΑ! ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΣΟ Κ ΚΜΜ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΤΡΩΓΕ ΣΕ 3-5 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΓΑΛΑ! ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

ΡΟΥΜΠΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΜΑΚΙ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ!!!! ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΜΩΡΑ!!Α Κ ΠΟΣΟ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ Σ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΚΛΑΙΝΕ!!!! ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΚΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια σε ευχαριστω για την προσφορα αλλα περιμενω μωρε τα καρφουρ γιατι κι εμενα μου στελνουν κουπονια απο την εταιρια αλλα...δεν φτουρανε...!

περιμενω την προσφορα απο τα καρφουρ να παω να παρω 30 πακετα να στανιαρω.

την προηγουμενη εκανα βλακεια και πηρα 15 πακετα...εννοειται οτι δεν βγηκα...

τωρα πηρα κατι παμπερς απο τον σκλαβενιτη που ειχε μια προσφορα ταχα μου μας κανει και χαρη 30-35% μονο...

εγω κοριτσια για την δοση της κρεμας δεν μπορω να βοηθησω, εγω την δικια μας με το ματι την φτιαχνω.

επισης ρε κοριτσια σε εσας στην φρουτοκρεμα ποτε σας ειπε οτι ειναι οκ? ενα μηλο ενα αχλαδι να τρωνε?

εμεις τρωμε ενα μηλο ενα αχλαδι αλλα και τα δυο μαζι. οχι δυο μηλα δυο αχλαδια. μαναβικη θα ανοιξουμε στο τελος!

στο κρυωμενο κοριτσι περαστικα!

ελενα μηπως λιγωθηκε με τις βανιλιες το ψιχουλο?

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ! ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ 5 ΕΥΡΩ ΕΙΧΕ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ.... :D

ΕΓΩ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ! ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΜΟΛΙΣ 7 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 67,5 ΠΟΝΤΟΥΣ! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ 12 ΜΗΝΩΝ ΑΝ ΘΕΣ! :)

NEW MAMY KAΛΕ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΛΕΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΑΜΠΡΟΥΣ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ...

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΙΩΝ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΥΤΟΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΙ.... :):)

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ....ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ Φ.Τ ΕΙΝΑΙ 80% :D:D

ΜΙΚΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ! ΕΙΠΑΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!! ;)

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ.... :shock::shock:

ΠΟΛΥ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΚΑ ΜΩΛΕ.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και απο εμας!!! Αντε αντε μπειτε ολες σε σειρα για τα φαγακια!!!

Μικα μου κοριτσαρος η μικρη σου!!! Καλη αρχη με τη κρεμουλα σιγα σιγα και οσο θελει αυτη

Μαριαχαρ βρεχει Πατρα ναι??? Και εσεις ηρεμα και χαλαρα θα φανε που θα παει!

Στελλα εγω θα το κανω εστω για τα κακα της, το θεμα ειναι μετα οταν τελειωνει να μην παει να το γλυφει.

Ελενα βανιλια θα σου συνηστουσα και εγω, αλλα εμεις τρωμε και πορτοκαλι (το χυμο εννοω)

Ρουμπελα μου αφου το θες τοσο πολυ το φυσιολογικο τι να πω μετο καλο κοριτσι μου ελπιζω να τα καταφερεις. Και εγω γεννησα με καισαρικη και σε καταλαβαινω, αν και εμενα επρεπε να γινει αφου ηδη ειχα αρκετες ωρες στο φτ. Παντως επειδη θελω συντομα δευτερο δεν θα με νοιαξει καθολου αρκει να το παρω αγκαλιτσα γιατι τη Σαντυ μου την πηρα την επομενη μερα αγκαλια αφου ημουν εξουθενωμενη απο τους εμετους και τους πονους. Εδω στη Ροδο δεν εχει το φορμακι τα τζαμπο :((:((:((:((:((

Διδυμομανουλα και εγω θελω να στολισω το δεντρο νωρις αφου δεν θα ειμαι εδω στις γιορτες να το χαρει η μικρη μου. Δυστυχως δεν μπορουμε να φαμε μηλο και γιαυτο δεν θα το φτιαξω ακομη παντως πρεπει να γινεται μουρλια, δοκιμασε το!

Τα νεα μας τωρα! Χθες το πρωι χεστηκαμε μονοι μας (ο χυμος μηλου βοηθησε). Μετα της εφτιαξα δαμασκηνα μονο με νερακι στο μπλεντερ τα ξεσκισε, μετα της εφτιαξα μοσχαρι με γλυκια (κιτρινη) κολοκυθα -της αλλαξε το κερατο- . Σημερα θα φαει αβοκαντο για φρουτο και παντα 100μλ χυμου (60μλ μηλο 40μλ νερο γιατι ψιλοπικρηζει). Σε λιγο εχουμε ΙΚΑ εμβολια 2 παρακαλω! Σιγουρα θα κλαψουμε αφου ειμαστε κλαψιαρες. Θελω απο δευτερα να τελειωσω της μικρης της εξετασεις του θυρεοειδη (παιδιατρο, μικροβιολογο, ενδροκρινολογο) και μετα να παω για μενα να κανω παπ και υπερηχο μητρας για να δω αν ειμαι ετοιμη απο τη καινουργια χρονια να προσπαθησω για αδελφακι στο Σαντουλινι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κυριες μου! ρε συ αλεκα σιγουρα κανει απο τωρα να ξεκινησεις? εμενα ο γιατρος μου ειπε οπωσδηποτε ενα χρονο να μην κανω παιδι γιατι η μητρα ταλαιπωρηθηκε πολυ με την καισαρικη.

α ξεχασα κι εγω να πω φοβερο το φορμακι το αγιοβασιλιατικο.

εγω παιδια στολισα νωρις γιατι ειμαι μονη μου και προσεχω τα παιδια και ειπα οτι αν δεν το εκανα οταν ηταν η μαμα μου εδω θα στολιζα τιποτα ανημερα και αστα!κι ετσι στολισα...! παντως τους αρεσει, οταν ερχομαι σε απογνωση τσουπ ανοιγω τα φωτακια και γλεντιααααααααα!!!!μενουν με ανοιχτο το στομα!

για τους γαμπρους που λετε ειμαι καλυμενη απο τις διδυμομανουλες οποτε οκ μην φοβααστε αμα βαλω φωτο!χαχα! βρηκα γαμπρο εκει αλλα ρε γμτ ειναι τοσο κουκλος που ολες τον θελουν για γαμπρο.πρεπει να δωροδοκησω την μανα του πολυ για να τον δωσει!

κατα τα αλλα κοιμηθηκαμε χαλια σημερα,

α ρε ελενα σε ζηλευω στον υπνο πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!

Όλα τα κουκλάκια βλέπω μια χαρά!!!! (τρόμαξα να σας διαβάσω-καλέ πόσα γράψατε?!?!?!?!)

Εμβολιάκια, φαγάκια, κακάκια, όλα comple :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ τρέχω τρέχω με τις προετοιμασίες για την βάπτιση!!! Ετοιμάζουμε τις μπομπονιέρες και γίνονται πραγματικά υπέροχες!!!! Ετοιμάζω ταυτόχρονα και το ημερολόγιο-προσκλητήριο και γίνεται κι αυτό τέλειο!!!! Σας βάζω και μια σελιδούλα για δείγμα να τη δείτε και να μου πείτε γνώμες!!!!

Ο μπόμπιρας μια χαρά με το φαγητό... Βέβαια μου έκανε νερά... αλλά κατάλαβα ότι ήθελε νεράκι να πιει.... Διψούσε ο καημένος.... Εμβολιάκι κι εμείς από βδομάδα θα κάνουμε...

Σήμερα περιμένω το νονό μας να έρθει να με πάρει να πάμε για τα βαπτιστηκά μας!!!

Εμείς πήραμε στολή Αγιο-Βασίλη από τα mothercare... Είναι λίγο ακριβή (35€) αλλά φοβερή ποιότητα... Θα μου πείτε αξίζει? Είναι υπέροχη!!! Είδα και στα jumbo αλλά αυτή από τα mothercare μου άρεσε πιο πολύ γιατί είναι ...Αγιος Βασίλης.... Πιο πετυχημένη... Το τι έχω στερηθεί για να ψωνίζω για τον μπόμπιρα..... Αφήστε το... Γερός να 'ναι!

post-9464-1387393543384_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κορουες..............διδυμομανουλα μου ουτε εμεις κοιμηθηκαμε καλα ψες.........πολύ ζηλεύω άλλες μανούλες που δεν έχουν πρόβλημα................Ξυπνησε στις 12 στις 4 και στις 7!!!!!!!!

Υπομονή................

Αλεκα μου με το καλό να ρθει το αδερφάκι της Σάντυς!!!!!!!!!!!!Κι εγώ θέλω σύντομα αλλά δεν το προσπαθώ.......... :lol::lol::lol::lol::lol: Κάνουμε αποχή!!!!!!!!!!!!!!!

Ολη μέρα πίνω τσάι μπας και μου περάσει...........

Γεωργία μου ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...