Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! Τί κάνετε?

Λοιπόν να ξεκινήσω με τα σχόλια για το λεβέντη σου Γεωργία μου!! Κούκλος ο Άγ.Βασίλης!!! Τί καλά να ήταν έτσι όμορφος και αθώος ο Άγ.Βασίλης!!

Μαράκι μου μάσαλα στην κοριτσάρα σου!!! (όπως είπε και η Άλεκα..το λέμε και εμείς στην Κύπρο αυτό!!)

Ρενάτα μου κούκλος και ο δικός σου ο γιος και πολύ όμορφο και το δεντράκι σου!! Φτου φτου να χαρώ μαλλάκια!!!

Εμείς κορίτσια χτες πήγαμε στα γενέθλια του γιου του κουνιάδου μου..Περάσαμε πολύ όμορφα αλλά τον Κωνσταντίνο τον κράταγαν πολλοί και τον έβγαζαν από μέσα έξω χωρίς μια κουβερτούλα κάτι και έτρεχα σαν παλαβή συνέχεια...με αποτέλεσμα να μην κοιμηθεί το βράδυ από τις μυξούλες...κάθε μία ώρα πεταγόταν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρουμπελιτσα μαλον δεν θα ερθουμε :cry::cry::cry:

κοριτσια ο νικολας βγαζει και το δευτερο δοντακι σημερα και κλαει συνεχεια

ασταματητα κλαμα με δακρυα και γκρινια τον εδοσα και ντεπονακι

αλλα πολυ γκρινια το παιδι :(:(:(:(:(

πρεπει να πονανε απιστευτα τα δοντακια τους :shock::shock::shock::shock::shock::shock: δεν εξηγητε αλλιως!!!!

φιλακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για τα καλά σας λόγια για τον φουσκούλη μου!!!! Καμαρώνω η μάνα σα γύφτικο σκεπάρνι!!! χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:[smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

Μοιράσαμε και τα προσκλητήρια!!! Κορίτσια έγινε χαμός μιλάμε!!! Όλοι κατενθουσιάστηκαν!!! Μέχρι την Παπαρίζου έφτασε!!!!χαχαχαχαχαχαχα (ένας οικογενειακός φίλος είναι ο ντράμερ της!) Όσα στάλθηκαν με courier, σπάσαν τα τηλέφωνα!!! χαχαχαχαχα Τα πεθερικά μου όταν τα είδαν, δεν είπαν και τίποτα (το περίμενα) αλλά σήμερα με πήρε η πεθερά μου και μου είπε ότι όλοι της τηλεφωνούν για να της πουν για το προσκλητήριο και τον φουσκούλη μας!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχχχ Θαλίτσα μου υπομονή!!! Τα καημένα μωρέ παιδεύονται... Για ότι κάνουν για πρώτη φορά παιδεύονται τα ψυχουλάκια μου!!!

Βρε Μαράκι φτου φτου φτου σας!!! Τι ύψος Παναγία μου!!!! Και λέμε οι υπόλοιπες ότι έχουμε ψηλά παιδιά!!!!! Γερή να είναι η κουκλάρα σου!!!

Μαρίνα μου, επιμένω ότι μάλλον ήθελε νεράκι ο Ορέστης μας... Γι'αυτό και ηρέμησε μόλις τον θήλασες! Ξεδίψασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΡΥΟ ΒΡΟΧΗ ΑΣΤΡΑΠΕΣ Κ ΒΡΟΝΤΕΣ!!!!! ΜΠΑΣ Κ ΕΡΘΕΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΧΙΟΝΙΣΕΙ Κ ΔΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ!!!!!

ΗΡΘΕ Η ΝΟΥΝΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ!!!! Κ ΤΗΝ ΚΙΑΝΑΜΕ ΕΜΕΤΟ 3 ΦΟΡΕΣ [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] ΧΑΧΑ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!!!!ΚΑΚΙΑ Ε?????

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ Κ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ [smilie=icon_santa.gif]

ΑΧ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!!!!! ΚΑΝΤΟΝ ΕΝΑ ΜΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ :P

ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ .........ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΣΚΑΡ ΖΗΛΙΑΣ Κ ΒΛΑΚΕΙΑΣ!!!!!! ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΡΙΘΕΙ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ Ο ΝΗΚΗΤΗΣ!!! :lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ Κ ΟΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΑ.....ΟΠΟΤΕ ΦΥΣΙΚΟ ΘΑ ΗΤΑΝ Κ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΕΝΘΟΥΣΕΙΑΣΤΕΙ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ...ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!! ;)

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ! ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ! ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ!!!! Κ ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΘΑ ΨΗΝΟΥΜΕ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΚΤΛ.....ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΛΟΙ Κ ΘΑ ΤΟ ΧΑΖΕΨΟΥΝ!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΦΥΛΑΓΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΟΥ ΛΕΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού γυρνάτε κοκόνες μου??? (κοπελιές - όμορφες)

Θάλεια μου άντε να 'ναι γρήγορα "περαστικά" του Νικόλα μας.Να βγουν τα δοντάκια και να ηρεμήσει το μωράκι.

Γεωργία μου όντως τα προσκλητήρια κάνανε ΜΠΑΜ!!!! Καλά τα πεθερικά σου πόσο χαζά είναι? Για το εγγόνι τους να χαρούν στην τελική..και ας μην σου πουν εσένα μπράβο...ε ρε κολλήματα.... :evil:

Αχ, και εδώ βρέχει Έλενα..Μυρίζει χειμώνας!!!!

Ναι χτες επειδή είχε πολλά μωράκια, οι άντρες και όσοι κάπνιζαν κάθονταν έξω...ε που τον έχανα,πού τον έβρισκα τον Κωνσταντίνο ήταν σε χέρια έξω και έτρεχα να τον τυλίξω με την κουβέρτα του..να μπαλώσω αυτά που δεν μπαλώνονται...τέλοσπαντων...δε θέλω να είμαι και περίεργη αλλά όχι και από τη ζέστη στο κρύο έτσι... :| ουφ.. σήμερα πήγα και πήρα το βιβλίο κοιμήσου παιδί μου, για να δω τί λέει.... δε σας είπα! Προχθές πήγα για φόρεμα αλλά τελικά δεν πήγα για καλό!! Πήρα ένα μαύρο που το έψαχνα καιρόοο τώρα, κάπως στενό, μέχρι το γόνατο, αμάνικο με τετράγωνο ντεκολτέ..κατάλαβατε πώς είναι? Και το πήρα μόνο 19 ευρώ!!! Πήρα και ένα ωραίο φουλάρι..και γύρισα σπίτι κυρία χωρίς να κοιτάξω για καλό φόρεμα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ. ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΝΩ ΣΤΑ ΑΚΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΑΥΤΟ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΘΗΛΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ.

ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΟΥ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΙΔΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 5.15.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια............Μπράβο Μαράκι έτσι έτσι.................Ελπίζω να είναι καλύτερα ο Κωνσταντίνος και μην το ξαναεπιτρεψεις.......θέλω και γω ψωνια γμτ αλλα που χρονος????????Αφού είμαι στο μαγαζί τώρα μέχρι τις 7 με το εορταστικό μας!!!!!!!!!

Αύριο όμως δεν έχει, θα κάνω σκασιαρχείο!!!!!!!!!!!!Εχουμε και δουλειές...................Το σπίτι είναι απ' αυτά που λέγαμε..........την αλυσίδα.........και θα πάρω την κοπέλα να με βοηθήσει............έχω να ετοιμάσω και φαγητά για τη Δευτέρα που θα γιορτάσουμε............ :?:?:?:?

Για πείτε καμιά καλή συνταγή..............Ο άντρας μου εννοείται θα κάνει σούβλα εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω..............Ρενάτα μου ούτε και γω είδα περίοδο ακόμα..............αλλά ο δικός μου πίνει στο μπιμπερό γιατι τον προσεχει η γιαγια του.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!!! ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΛΕΜΕ :)

ΜΑΡΙΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ????

ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΥΒΛΑ....ΨΗΣΕ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ Κ ΜΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΚΑΤΣΕ ΦΑΕ ΠΙΕΣ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ! ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΚΑΜΙΑ ΣΑΛΑΤΑ!!!!

ΜΩΡΟ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ? Κ ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Κ ΣΟΥΒΛΑ μια χαρα μπαρμπεκιου παρτυ θα κανετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε καλέεεεεεεε??? :!!

Κορίτσιαααααααααα???

Είναι κανείς εδώώωωωω??????

:-w:-w:lol::lol::lol:

Σαββατόβραδο και γυρνάτε όλες ε??

Δεν πειράζει..καλά να περνάτε και χαλάλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!!!

Χθες πηγαμε στην παιδιατρο μας και καναμε εμβολιακι και ολα τα σχετικα του μηνα....λοιπον γιναμε 8850γρ. αλλα δεν πηραμε υψος ειμαστε σταθερα στα 70εκ.

Μπορουμε να αρχισουμε να τρωμε ολα τα λαχανικα εποχης...σταματησαμε αποστοιρωση και ξεκιναμε και εμφιαλωμενο νερακι χωρις βρασιμο!!!!!

Απο χθες το καμαρι μου αρχισε να πιανετε στα καγκελα και στεκεται ορθιος και οταν κουραζεται παρτον κατω και παλι απο την αρχη...εχει πολυ πλακα :lol::lol::lol::lol:

Θα σας βαλω φωτο να τον δειτε...........

Επισεις η γιατρος με εκραξε γιατι του πειρα περπατουρα γιατι λεει οτι κανει κακο στην σπονδιλικη στηλη και καθιστερει την κινητικοτητα του παιδιου :o:o:o:o:o:o

κατα τα αλλα ειμαστε σουπερ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα χαζομανουλες!!!

Στελλακι τωρα θα δεις τα καλα που σηκωνεται, θα προσπαθει να κανει βηματακια, θα τσαντιζεται γιατι θα κουραζεται και δεν θα θελει να κατεβει, θα γελαει καθε φορα που θα φερνει ορθιος βολτα και στο τελος θα ακους και το γκουπτ που σκαει κακο και ξεκινα το κλαμα!!!

Μαρινα καλα σου λεει η ελενα. Δωσε στο συζυγο εκτος απο τα κρεατα, λαχανικα και φετουλες ψωμι να τα ψησει, εσυ ετοιμασε πατατες τηγανιτες, ρυζι αναμικτο και σαλατουλες και ειστε κομπλε!!!

Χθες πηγαμε με το μπαμπα μας βολτα στα μαγαζια. Μπαμπας και μωρο στο καροτσι δεν ειναι να τους περνεις για ψωνια! Φυσικα με αυτο το συνδιασμο δεν ψωνισα τιποτα, αφηστε που εγω υπολογιζα να βολταρω στα μαγαζια φορεσα και εγω τις μποτες μου και ο μπαμπας μας ετρεχε στη παραλια περπατημα με το καροτσι (τα ποδια μου μετα τουμπανο). Σημερα θα παμε θα φαμε εξω με το μπαμπα μου (κανενα θαλασσινο ελπιζω). Φιλακια σε ολες κοριτσια θα τα πουμε το βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Στέλλα μου ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣ!!!!!!!!!!!! Είναι κούκλος!!!! Μπράβο σας για την πρόοδό σας!!!

Μαρίνα μου, συμφωνώ με τις υπόλοιπες φιλενάδες!!!! Μη βάζεις μπελάδες στο κεφάλι σου!!! Μπάρμπεκιου πάρτυ!!!!

Βρε κορίτσια εμάς τίποτα δεν κάνει :?:?:?:? Εντελώς μπούφος.... Ακόμα καλά καλά δεν κάθεται μόνος του.... Πρέπει να ανησυχώ? :shock::shock::shock::shock:

Επίσης με το νερό έχω θέμα.... Το βγάζει (και φυσικά μαζί και το φαγητό.....).... Αφήστε που δεν μπορώ να του ταιριάξω θηλές.... Οι μεγάλες (από ότι κατάλαβα) τον κουράζουν και οι πολλαπλής ροής τον πνίγουν...... Και δεν πίνει πολύ νερό... Συνήθως 50ml με το ζόρι...

Χθες με τρέλανε στην γκρίνια! Τα πήρα και με τον άντρα μου!!! Όλη μέρα αραχτός στον καναπέ και η Γεωργίτσα να τρέχει για όλα!!! ααααααααααα ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ο κόσμος δεν είναι με τα καλά του!!!

Σίγουρα στο θέμα πεθερικά παίρνω το πρώτο βραβείο ....μ......ς!!!!

Λοιπόν, έψαξε να βρει ο πεθερός μου (έψαχνε επι μέρες μιλάμε) μια φωτογραφία του που είναι 6 μηνών και - από ότι λέει - είναι ίδιος με τον μπεμπούλη μου!!!! Τη βρήκε και την έστειλε για μεγένθυση σε δύο αντίτυπα παρακαλώ, το ένα να το δώσει σε εμάς για να τη βάλουμε λέει στο σαλόνι μας να βλέπουμε την ομοιότητα!!!! Έλα μ...ί στον τόπο σου και π....α στα λογικά σου!!!!!!!! Σε όλους λέει:"Ίδιος εγώ είναι ο μπεμπούλης μας, ούτε εγώ να τον είχα κάνει!!!" :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::o:o:o:o:o:o:o:o:o

Καταλαβαίνετε νεύρα εγώ.... Βέβαια από τη μια λένε ότι έχει τα μάτια μου κλπ και από την άλλη είναι ίδιος αυτός.... Αχ Θεέ μου.... Η μάνα μου λέει: "Ας τους να λένε να χαίρονται" αλλά ρε κορίτσια είμαι τόοοοσο θυμωμένη μαζί τους που δεν μπορώ να το κάνω.... Μου έρχεται να τους τα ψάλλω κανονικότατα.... Με θυμώνει τόοοοοσο πολύ αυτό το πράγμα... Αυτός ο άνθρωπος θέλει ντε και καλά ο μικρός να του μοιάζει!!!! Και στο κάτω - κάτω της γραφής.... μήπως έχει κάνει και τίποτα για τον εγγονό του?!?!?!?!?! Που πήγε σε ολόκληρη Αγγλία στα mothercare και μου έφερε το φορμάκι?!?!?!?!?!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!!!!!

Μολις τελειωσα το μαγειρεμα και ειπα να αραξω λιγο στον υπολογιστη μεχρι να ξυπνησει και ο Δημητρης......βαριομουν να μαγειρεψω και ετσι εκανα μακαρονια με κιμα.....αρχισε να φαινεται και το δοντακι μας και οταν γελαει ειναι μουρλια το μικρακι μου!!!!!!

Γεωργια κανε αυτο που σου λεει η μαμα σου....ετσι εκαναν στην αρχη και σε μενα....τσατιζομουν και γω οσπου μια μερα συμφωνησα και σταματησαν να το αναφερουν....τωρα οταν τους ρωταει καποιος σε ποιον μοιαζει το παιδι αυτοι λενε στην μαμα και στον μπαμπα..........

Καλα και δεν το σηζητω για την φωτο.....παρε την και δωσε την στον Γιωργακη να την κανονιση αυτος [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ...ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΟΝΑΚΡΙΒΟΣ ΣΟΥ....ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΖΟΥΜΠΖΛΟΥ ΔΩΣΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΝΙΖΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΟΥ. ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑΡΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΟΥΤΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ. ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ.

ΣΤΕΛΛΑ ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΟΥ.....

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ. ΧΘΕΣ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΗ. ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΣΑΒΒΑ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια..Σήμερα εμείς πήγαμε εκκλησία και μετά βολτούλα..

Στέλλα μου ΚΟΥΚΛΟΣ ο γιος σου!! Φτου φτου!! Κουκλάκι ζωγραφιστό είναι, τρισχαριτωμένο!!!!Συγχαρητήρια και για τα νέα σας κατορθώματα!!!

Γεωργία μου όντως μη χαλιέσαι..έρχονται και γιορτές... ο πεθερός σου αν το πίστευε αυτό, θα παιρνε και κάτι του μωρού..εννοώ δώρο καλό....οπότε άστον να λέει..καταλαβαίνω ότι σε πνίγει η άνεση του και το θράσος του αλλά τί να γίνει...είχα πει κάποτε εδώ ότι λύκοι θα υπάρχουν όσο υπάρχουν πρόβατα..προσποιήσου το πρόβατο και άστον να χαίρεται πως είναι ο λύκος..λες και καταλαβαίνει και τίποτα άλλο???

Κορίτσια δεν ξέρω για εδώ στην Ελλάδα αλλά στην Κύπρο όταν κάνουν τραπέζι, κάνουν πάαααρα πολλά φαγητά..εγώ να φανταστείτε ότι πιο μικρή που ήμουν και δε μπορούσα να βοηθήσω τη μαμά μου, δεν τη θυμάμαι να κάθεται ποτέ με τους ξένους να τρώει..μαγείρευε και έφερνε...μεγείρευε και έφερνε... Στην Πάτρα όσες φορές μας καλέσανε για φαί, 1 άντε 2 φαγητά είχαν στο τραπέζι..θα μου πείτε καλύτερα, για να ξεκουράζεται και η οικοδέσποινα και να μιλάει με τον κόσμο αλλά εμάς μας φαίνεται παράξενο.. Μαρίνα πάντως οι ιδέες που σου είπα τα κορίτσια είναι καλές, εκτός αν θες να κάνεις και μακαρόνια του φούρνου, κουπέπια, ή ραβιόλες (που είναι και εύκολες)..εμείς ραβιόλες στο σπίτι είχαμε πάντα..ξέρεις τις σερβίρεις στεγνές σε πιατέλα με τρίμμα από πάνω..

Πήγαμε τώρα το απόγευμα να συναντήσουμε τον άνθρωπο που έχει το κέντρο για τη βάφτιση, και να δω και εγώ το κέντρο και μας είπε ότι δεν το στολίζει :shock: δε με έφτανε η διακόσμηση για τη βάφτιση,που δε σκοπεύω να χαλάσω και πολλά για αυτήν, ε δε θα πρέπει να βάλω και κάτι Χριστουγεννιάτικο στο χώρο? Το θέμα μας ούτως ή άλλως είναι Χριστουγεννιάτικο αλλά δεν θα χει ούτε ένα δέντρο..κάτι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα αφου δεν την εστειλε τη φωτο του σε ποστερ μια χαρα ειναι!!!! δως την στο πασα μου να την χεσει κανονικα!!! οσο για τη κινητικοτητα του μην αγχωνεσαι θα βρει ο γιωργακης το ρυθμο του (εγω με τη μικρη τρεχω και δεν φτανω)

σημερα βγηκαμε και φαγαμε εξω (δυστυχως κρεατικα φαγαμε- δεν με χαλασε κιολας) αλλα η μικρη απο την ωρα που την εβαλα στο καροτσι ηταν ορθια η σκατουλα ενω ηθελε να κοιμηθει αυτη εκει ορθια μες στο καροτσι, ο κωλος πλεον δεν καθεται στο πατωμα με τιποτα. Αφηστε που χεζεται 6 φορες την ημερα με βαρδιες την αλλαζουμε δεν την προλαβαινω να την βαλω στο γιογιο να τα κανει. Ανοιξε ο κωλος μας και κανει πλαστελινες!!! Σας καληνυχτιζω γιατι βλεπω το μπιγκ μπροδερ!!! Φιλακια θα τα πουμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΣΑΒΒΑ ΓΙΟΤΡΟΥΛΑ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΣΟΥΒΛΕΣ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΦΑΓΑΜΕ ΣΚΑΣΑΜΕ ΗΠΙΑΜΕ Κ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!! ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΓΚΙΧ!!!!!!!! :?

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΟΥ!!!! ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΟΝΗΡΟΦΑΤΣΑ ΤΟΥ!! ΑΠΑΙΧΤΟΣ!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ .... Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕ!! ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ Κ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΓΕΡΟΞΕΚΟΥΤΗΣ :lol::lol: ΜΙΑ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΙΑ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΥΣΚΟΥΛΗ......ΜΗΝ ΑΝΥΣΕΙΧΕΙΣ(Κ ΕΓΩ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΧΑΖΗ) ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟΥΤΣΙΚΑ Κ ΒΑΡΙΑ ΣΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ....ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΝ!!!!! ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΓΛΙΤΟΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΚΥΝΙΓΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τρελιαρες μανουλες. Μολις κοιμηθηκε η μικρη και εγω ετοιμαζω το παστιτσιο για σημερα. Ως συνηθως ο μπαμπας μας λειπει και εγω σπιτι σπιτι σπιτι με το παιδι!

συμπεθερα η Σαντυ πινει πολυ πολυ νερο. μια μονο φορα μου εκανε εμετο απο νερο αλλα κοντευε να πιει ενα λιτρο. τωρα που της εδωσα το φρουτο ηπιε 150μλ.

Κοριτσια που εχετε δοντακια δινετε στα μικρα σας την κορα του ψωμιου και μπανανα κομμενη κομματακια (οχι λιωμενη)??? Στη δικια μου χθες της εδωσα ψωμακι τουμπες εκανε (ενταξει το εγλυφε αφου δεν εχουμε δοντακια) αλλα της αρεσε παρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΣ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΟΦΗ. ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΙΠΟΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΟΠΟΙΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ. ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΒΥΖΑΚΙ ΚΙ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ. ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ? ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ.

ΑΧ ΟΧΙ......ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ. ΠΑΩ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα ρενατα μου κανει 3μερες τωρα πολλα νερα στο θεμα φρουτοκρεμα. κλαιει χτυπιεται δεν τη θελει καθολου και στο τελος αφου εχει κλαψει κανενα μισαωρο με τσιριδες τρωει καμια 10κουταλιες πινει και το νερακι της και τσουπ για νανι απλως μου περνει τα αυτια μεχρι να την φαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΦΑΓΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ!!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ!!!!

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΠΟΥΦΕΔΑΚΙ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΤΥΡΟΠΙΤΟΕΙΔΗ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΙΑ ΤΟΣΤΑΚΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟΛΙΣΕΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΟΝΙ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΛΑΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΧΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΕΖΑΝΕ ΚΑΙ ΞΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΕΠΕΡΝΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΥΤΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΣΒΟΥΡΙΖΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ ΑΠΟ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΛΙΝ!!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...