Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

ΣΤΕΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ!

ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ.... :oops:

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΣΑΣ!! :D:D:D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΕΛΙΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΚΑΛΕ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ. ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΦΤΟΥ, ΦΤΟΥ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ !!!!

ΚΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΔΡΟ. ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ.

ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΤΟ ΔΕΝΔΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ.

ΜΑΡΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΗΓΑ. ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΑΦΟΥ ΠΗΓΕ ΣΕ 3 ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΒΡΗΚΕ ΓΙΑΤΡΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΡΑΚΤΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΨ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΝΩΡΙΣ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ. ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ. ΚΙ ΕΓΩ Η ΤΡΕΛΗ ΤΟΝ ΓΥΡΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙ ΓΑΛΑ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠ ΕΔΩ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΤΕ?????? ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ :D

ΑΝΤΕ ΚΟΤΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!!!

ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ.......!

ΡΕΝΑΤΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ Κ ΜΑΣ ΧΑΘΗΚΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ! ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ :lol:

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΟΛΑ ΚΑΛΑ???

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ;);););)

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΚΥΡΙΟΣ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΧΑΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΑΛΕΚΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΣΑΝΤΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 3 ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΑΜΜΑ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΣΤΕΛΙΤΣΑ!!!!

ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΣΥΖΗΓΟ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ !!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ....ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΥΤΡΕΡΟΛΕΠΤΟ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ!!!!! ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!!

Κ ΕΓΩ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΤΡΕΛΗ!!!!!ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ Κ ΤΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΧΑΡΙΤΟΜΕΝΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ....ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ! ΕΙΔΩΜΕΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!! :D

Η ΜΕΛΙΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΡΑΘΗΚΕ....ΕΦΑΓΕ 210 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΙΓΚΑΡΕ.... :lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝΤΡΟ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΝΟΥΛΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ!! :D:D:D

ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΩΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΣ!!! :D:D

ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑΣΩ ΕΦΑΓΕ ΑΨΟΓΑ!!!! :D:D

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΝΟΜΙΖΩ! :)

ΚΑΛΑ ΑΛΕΚΑΚΙ ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ!!

ΡΕΝΑΤΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ!!

ΤΗΑLΙΑ ΤΙ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ?? :roll:

ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΙΣΕΙ??? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλλα μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ και ΠΑΝΤΑ με υγεία!Να σε χαίρεται η οικογένεια σου και να τους χαίρεσαι!! Και συγνώμη που δε σου είπα νωρίτερα... :oops::oops::oops:

Κορίτσια εμένα κοιμάται μπρούμυτα αλλά ξέρω ότι δεν υπάρχει πρόβλημα..μου το είπε και ο γιατρός όποτε δεν ανησυχώ....Κοιμάται πολλές ώρες και από πολύ πριν...φτάνει το στρώμα να μην είναι μαλακό και να βουλιάζει το προσωπάκι του και δεν παίρνει ανάσα και να έχει και υψηλή θερμοκρασία το δωμάτιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ FACEBOOK

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ

http://www.facebook.com/pages/MAMADOSYN ... 914?ref=ts

ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟ ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ 3.5 ΜΗΝΩΝ ΜΕΧΡΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ!!!!

ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΣΚΑΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕΒΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΕΓΩ ΑΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ...ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ!!!

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΧΤΗ!!! ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Π ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΑΠΟΔΡΡΑΣΕΙ Ο ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑΣ :lol::lol: ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩ Κ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΕΣΑ! Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΝ ΕΚΟΒΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!!! ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ Κ ΜΟΥ ΚΑΚΟ ΦΕΝΕΤΕ!! ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ!!! ΜΟΥ ΛΕΕΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ! ΕΣΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ Κ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ!!! Κ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΦΙΓΓΟΜΑΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ....ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩΩΩΩ....ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ! :roll:

ΘΑΛΕΙΑ ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ... :(:(

ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΟΜΩΣ ΣΤΟ FACBOOK...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΤΙΣΗ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ....ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΝΥΡΕΥΤΑ.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατα εμενα ο Δημητρης κοιμαται μπρουμητα απο τοτε που εμαθε να γυρναει μονος του....τον εβαζα ανασκελα και τον εβρισκα μπρουμητα.νομιζω οτι δεν κανεις καλα που του χαλας τον υπνο γυρνοντας τον αφησε τον να κοιμηθει οπως θελει......ουτος η αλλος πια εχει ελευθερια κινησεων μην στεναχωριεσαι δεν θα παθει τιποτα!!!!!

Κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ και για την γιορτη και για τις φωτο φιλακια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Δεν μπορούσα να μπω γιατί είχε πρόβλημα η γραμμή μου... @$%^Τ^&$^*!#%%

Στέλλα μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! (αν και καθυστερημένα.... συγγνώμη...)

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τώρα τα νέα σα γιατί στολίσαμε κι εμείς και έχω ένα σπίτι... από αυτά που λέγαμε με το κόκκινο φωτάκι :) :) :) :) Ελπίζω μόνο καλά να είχαμε... Αν μπορεί κάποια ας με ενημερώσει :oops::oops::oops::oops::oops:

Ο μπόμπιρας μου κάνει τρελά νούμερα!!! Ξυπνάει στις 11 το πρωί!!! Και χθες κοιμήθηκε 12,30 :o:o:o !!!! Βέβαια ήταν πολύ πολύ πολύ ήσυχος (φτου φτου μη μας ματιάσω :lol::lol::lol: )

Σας βάζω και 1-2 φωτό από το στολισμένο μας σπιτάκι!!!

post-9464-13873935598871_thumb.gif

post-9464-13873935599213_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες! μπραβο σας που βλεπω οτι ολες στολισαμε (αν και εμενα ετσι που σηκωνεται η μικρη δεν βλεπω το δεντρο να πολυκαθεται στη θεση του)

Οσο για το υπνο που λετε η Σαντυ απο 20μερων κοιμαται μπρουμυτα μεχρι τωρα αν και μερικες φορες την περνει ο υπνος ανασκελα αλλα αφου η ιδια βολευεται εμενα δεν μου πεφτει λογος. Το θεμα ειναι οτι πηγαινει και κοιμαται τερμα πανω στις γωνιες και κουλουριαζεται εκει. Αν και την κατεβαζω το βραδυ το πρωι παλι εκει την βρισκω.

Τωρα μαγειρευω, της μικρης ειναι ετοιμο το φαι, και μετα εχω ατελειωτο σιδερωμα τα ρουχαλακια της

Μια ερωτηση αν και ειστε αγορομανες οποια ξερει ας μου απαντησει Ποτε τρυπαμε τα αυτια για σκουλαρικια???οεεοοο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν μπόρεσα να κρατηθώ και σας διάβασα ΟΛΕΣ!!!! ΓΙΟΥΠΙ!!!

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

ΑΝΤΡΕΣ: Βρε κορίτσια όλοι το ίδιο μαμούχαλοι είναι.... και φυσικά όλοι λίγο πολύ στον κόσμο τους.... (φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις) Κάποια είπε για τα υδραυλικά... Περιττό να σας πω ότι ακόμα και ηλεκτρολογικά ...εγώ τα κάνω!!!! Δεν πιάνουν τίποτα τα χέρια του!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

mommy εσύ με ρώτησες αν κρατάει από Μ. Ασιά ο άντρας μου? Ναι ναι, από τη μητέρα του και από τον πατέρα του από Τουρκία!!! Αφού πολλές φορές τον φωνάζω χανουμάκι :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ πάλι ο μπαμπάς από Πόντο (οι γονείς του δηλαδή γιατί ο μπαμπάς μου γεννήθηκε και μεγάλωσε στην Πάτρα) και η μαμά μου έχει και από Βλάχικο.... Αυτό το παιδί μου από τα Ηνωμένα Έθνη είναι!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Θάλεια μου, με γεια το δοντάκι σας!!!!!!!!Άντε με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα!!! Εμάς φαίνονται κανονικότατα τώρα (τα κάτω)

Μαρία μου, δυστυχώς τα δικά μας στέκια έκλεισαν (πέρασαν και 13 χρόνια) Την αράζαμε με τις ώρες μετά το σχολείο για καφεδάκι, μπιλιαρδάκι κλπ.... Τι ωραία που ήταν!!!! Μακάρι να υπήρχαν ακόμα!!!

Εμείς γνωριζόμασταν από την Α' Γυμνασίου (πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο) αλλά ούτε που μιλούσαμε...

Στην Α' Λυκείου, γυρνούσαμε από μια 3ήμερη εκδρομή και καθόμασταν γαλαρία (κλασικά) ο ένας στην μια άκρη και άλλος στην άλλη άκρη... Απλά γύρισα και τον είδα και τότε μου έκανε το "κλικ"... Περιττό να σας πως ότι θέλω κάνω τα πάντα για να το αποκτήσω χαχαχαχαχχα :twisted::twisted::twisted::twisted: Μετά από 1 εβδομάδα (και πολλές συγκυρίες ή συμπτώσεις αν θέλετε - προσωπικά πιστεύω πώς ότι είναι να γίνει θα γίνει όπως και να'χει) τα φτιάξαμε... (να φανταστείτε ότι ήταν η πρώτη φορά που ήρθε με την παρέα του στο μέρος που έμενα) Ένας κοινός φίλος δημιούργησε την ...κατάσταση!!! Τον Απρίλιο κλείνουμε 13 χρόνια μαζί!!! Και έχουμε περάσει δια πυρός και σιδήρου (και ακόμα περνάμε....)

ΑΥΤΑ!!! :) :) :) :)

Συμπεθέρα, τι να λέω πάλι για τη Σάντυ μας!!! Είναι το παιδί θαύμα!!! Κουκλάρα, πανέξυπνη και πρωτοπόρα!!! Να τις δόσεις δύο μεγάλα φιλιά από μένα και τον μπεμπούλη μου!!!!

Στέλλα μου ΤΕΛΕΙΟ το δέντρο σας αλλά ακόμα πιο ΤΕΛΕΙΟΣ Ο Δημητράκης σου!!!! Υπέροχες εικόνες και στιγμές!!!! Αχ συγκινούμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παρατησα το σιδερωμα αφου η κυρια προσπαθουσε να πιαστει απο τα ποδια της σιδερωστρας για να σταθει ορθια.

το κακο ειναι οτι ο μπαμπας μας ειναι για καφε και δεν μπορω να κανω δουλειες με τη μικρη να κυνηγαει τη σκουπα απο πισω σαν τα σκυλακια.οπως καταλαβαινεται το απογευμα εχω καφεδακι και εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΩΡΑΙΑ ΔΕΝΤΡΑ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ!!!

Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΜΑΣΩ ΤΟ ΚΟΛΟΜΠΑΡΟ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΛΙ ΛΕΜΕ! ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!!!!

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΦΑΜΕ!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ....!!! ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΒΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΚΟΥΣΑ!!! :D

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΡΩ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 21.50 ΚΑΙ ΒΟΥΡΡΡΡ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!! :D:D

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ?? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ. ΜΑΚΑΡΙΑ ΝΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ. ΠΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΕΧΩ ΝΑ ΠΙΩ ΕΞΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΑΛΕΚΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ.

ΘΑΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΑΣ. ΤΗΝ ΤΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΞΕΡΩ. ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΜΟΥ. ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΛΥΚΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΤΙ ΧΡΟΝΙΑ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟ ? ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΓΟΥΣΤΟ ΕΧΕΙΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενάτα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!!

Ναι εγώ παίζω πιάνο και δύσκαλο αρμόνιο (κυρίως) από 9 χρονών! Θα μάθω και στον μπομπιράκο μου (αν του αρέσει φυσικά - τίποτα δεν γίνεται με το ζόρι!)

Ανέκαθεν τα Χριστούγεννα μου αρέσουν πάρα πολύ και πάντα στολίζω όσο περισσότερο μπορώ! Έχω στολίσει και το σύνθετό μας αλλά δεν το έβγαλα φωτό... Με τον άντρα μου μαλώνουμε γιατί τα θεωρεί όλα υπερβολικά :lol::lol::lol::lol: Εγώ του λέω ότι αν δεν υπερβάλουμε τα Χριστούγεννα τότε πότε?!!?!?!?!? Έτσι δεν είναι βρε κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...