Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΟΠΟ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΠΟΣΤ!!!

ΜΕΓΙΑ ΜΕΓΙΑ!!! :D:D

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!! ΕΜΕΙΣ ΕΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΥΥΥ ΠΑΛΗΚΑΡΙ Η ΜΕΛΙΝΑ!!!

ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΚΛΑΨΕ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΤΕΡΕΑ ΤΡΟΦΗ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ! ΔΗΛΑΔΗ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ! ΠΡΩΤΗ ΤΡΟΦΗ ΚΡΕΜΑ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ (ΚΑΡΟΤΟ,ΠΑΤΑΤΑ,ΚΟΛΟΚΥΘΙ),ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΧΛΑΔΙ ΜΕΤΑ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ! ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΑΣ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΒΗΧΑ!! :lol::lol::lol::lol:

ΣΤΑ 30 ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ!! :lol::lol::lol::lol:

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ! :D:D

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΟ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ.... :D:D:D ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ! :D:D

ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ....

post-7512-13873935396638_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΟΥΛΑΣ!!!

ΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ....ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΧ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ.... :oops::oops:

ΡΟΜΠΑ ΕΓΙΝΑ.... :oops::lol:

post-7512-13873935396863_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο μας. Το σαιτ διδυμομανουλα μας το εδωσε η cecilia επειδη εχουμε τρελο προβλημα δυσκοιλιοτητας και ψαχνουμε να βρουμε διαφορες τροφες μπας και βοηθηθουμε και οχι μονο, βλεπεις ειμαστε και επιλεκτηκες δεν τρωμε τα παντα!!! Παντως ηδη βρηκα και συνταγουλες φανταστικες απο αυριο θα της εφαρμοσω. Οσο για τα κουταλια που λετε ειμαι ασχετη αφου της πηρα ενα πλαστικο πιατακι και ενα σετ απο κουταλακια απτα τζαμπο με 5 ευρω και ειμαι πληρως ικανοποιημενη.

Ρουμπελακι πολυ ομορφα τα ρουχαλακια σας ελπιζουμε αυριο να παει ο μπαμπας μας να μας ψουνισει!!!! Εμεις εχουμε παρασκευη 2 εμβολια γινομαστε 6 μηνων

Συμπεθερα στις 11 δεκεμβρη που εχω και τα γενεθλια μου!Ωραια ιδεα το ημερολογιο να το εφαρμοσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!

Ρουμπέλα μου, πολύ ωραία τα ρούχα σας αλλά πιο ωραίες εσείς με το κοτσιδάκι στα πλούσια μαλλάκια!!! Ο γιος μου στέλνει ιδιαίτερα χαιρετίσματα!!!! :lol::lol:

Εμείς αύριο θα πάμε για το εμβόλιο μας και να μας πει και για φαγάκια ο γιατρός μας!!!

Γεωργία μου τέλεια η ιδέα σου για το ημερολόγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΦΑΓΑΚΙ! Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΝΙΛΙΑ!

ΜΑΜΥ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ! ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΝΑ ΤΟ ΓΛΥΨΕΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ! ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΤΡΟΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΝΡΟΥΦΙΞΕΙ ΟΠΟΣ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ!

ΑΛΕΚΑ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΦΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΕΣΙΜΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της εδωσα να φαει μονη της δαμασκηνο ξεραμενο(το εγλυφε δηλαδη) τρελαθηκε της αρεσε παρα πολυ 2 τσακισε και ας μην εχει δοντια!!!. αυριο θα της κανω αντι για αχλαδι θα της κανω δαμασκηνα μπας και ανοιξει ο κωλος μας. τι τραβαω η δολια μανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηλο πατατα καροτο και παραγωγα ψωμιου οπως ρυζι απαγορευονται στη μικρη. αυριο δαμασκηνα και μεσημεριανο γλυκια κολοκυθα με μοσχαρακι κκαι ενδιαμεσα 50μλ χυμο μηλο ευτυχως αυτο το σαιτ με βοηθησε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα δοκιμασε να δωσεις καμια κρεμα της φρεζιλακ τις βιολογικες

εγω ειχα αλλαξει στα παιδια τοσα πολλα γαλατα και τελικα χεστηκαν με το frezylac βιολογικο γαλα νο1

συνεχισα και με την κρεμα ριζαλευρο ολικης αλεσης που ειναι για σκατο και μια χαρα τα κανουμε

και τωρα τους πηρα και την γαλα-ριζαλευρο και χεζονται επισης

αν θες δοκιμασε και σε κρεμα μηπως βοηθησει.

παντως το ολικης μπορει να κανει δουλιτσα

ελενα ελπιζω να δουλεψει το συστημα με το κουταλι

εγω ειχα το ιδιο προβλημα ενω τρελαινοντουσαν στην αρχη για κρεμα μετα κατι εγινε!τι? δεν ξερω!

και το πηγα με πιπιλα. σημερα ανακαλυψα πως αν λεω παραμυθι τρωνε με πολυ ευχαριστηση αρκει να το λεω οπως ο μαμαλακης λεει τις συνταγες...λαχταριστα δηλαδη!

αργα, καθαρα και καθε προταση να τελειωνει σε ¨ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ¨ π.χ. και μετα ηρθε μια μεγααααααααααααλη πατατα στο σπιτι μας και την φααααααααααααααγατε! στα μεγαλα ααααααα ανοιγαν το στομα και τα μπουκωνα...

καληνυχτα κοριτσια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας κοριτσαρες!!! Εχουμε καινουργιο κατορθωμα... Εμεις εχουμε το μπανακι της fisherprice αυτο με το στρωματακι. Τοσο καιρο καναμε μπανιο με το στρωματακι μεσα στη πλαγιαστη πλευρα αλλα χθες βαλαμε παιχνιδακια και καθησαμε κανονικα στο κωλο μας δηλαδη απο την αλλη πλευρα της μπανιεριτσας και πλατσουριζαμε μια χαρα. Στην αρχη μολις την εβαλα χωρις να ακουμπαει στη πλατη και στο στρωμα φοβοτανε, γλιστραγε και ηταν ετοιμη να βαλει τα κλαματα αλλα μολις ειδε τα παιχνιδια της μεσα αυτο ηταν μεχρι το κεφαλι βουταγε μεσα για να πιασει τα παιχνιδια της. Αρα σημερα θα την πλενω και με σφουγγαρι γιατι με βολευει καλυτερα ετσι οπως καθεται!!!

Διδυμομανουλα εχω χρησιμοποιησει τη κρεμα ρυζαλευρο της frezylac, το μονο που καταφερα ηταν να μου την πεταξει πανω μου. Ελπιζω με τα δαμασκηνα σημερα να παμε καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

η κορη σου αλεκα ειναι πολυ δυναμικη αλλα τι να κανεις! αυτο που θελει αυτη ειναι αυτο που θα γινει τελικα!

που θα παει με τις νεες μαγειρικες θα την ικανοποιησεις!

αν κανεις την συνταγη που λεει οτι ψηνει το μηλο στο τεφαλ κτλ πες μου αποτελεσμα γιατι μου φανηκε καλη ιδεα γιατιετσι θα το τρωνε και πιο ζεστο το φρουτο

ελενα περιμενω νεα με το φρουτο

δειτε αυτο κοριτσια που διαβασα

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&c ... id=4603637

ειμαστε τυχερες που ζουμε στην ελλαδα παρα τις ολες σαχλαμαρες που συμβαινουν

δειτε γιατι εφαγε αυτος φυλακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ! ΠΡΩΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΣΤΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΙΚΑ :evil:

ΜΠΕΝΩ ΜΕΣΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ 3 ΕΜΒΟΛΕΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΥΠΑΤΙΤΙΔΑΣΒ Κ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ! ΜΠΕΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΣΩ :twisted::twisted: .... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΔΩ Κ 1,5ΜΗΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ! ΓΡΑΨΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ! ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ :twisted::twisted: ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ! ΒΡΕ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΩ ΛΕΩ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ???? 10 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ!!! ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΗ ΩΡΑ Κ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ 10 ΕΥΡΩ??? ΣΤΕΛΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Κ ΓΥΡΝΑΕΙ 3 ΦΑΡΜΑΚΙΑ Κ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΕΜΒΟΛΙΟ! ΤΥΧΕΡΟΙ ΣΤΑΘΗΚΑΜΕ! ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΦΕΥΓΟΥΜΕ!

ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΛΕΩ ΒΡΕ ΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΘΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ! Κ ΡΩΤΑΩ..... ΠΕΝΤΟΒΑΚ 78ΕΥΡΩ Κ ΠΟΛΥΕΜΕΛΙΤΙΔΑΣ35 :shock::shock::shock: ΣΟΚ Η ΜΑΝΑ!ΚΙ ΑΛΛΑ 40 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ :shock: !!!!

ΕΛΑ ΜΟΡΕ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΚΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ :lol::lol::lol::lol: ΜΑΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΑ?????? ΔΗΛ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??? ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ??

ΜΟΥ ΛΕΝΕ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΕΡΙΕΣ Κ ΔΕ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΜΒΟΛΙΑ(ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΧΑΝ ΠΕΙ Κ ΣΤΟ ΙΚΑ) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΕΙ ΑΠΟΘΕΜΑ!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠ ΑΥΤΑ ΣΠΕΥΣΑΤΕ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΓΚΙΧ ΜΟΝΟ ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΣΟΥΦΡΟΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΡΥΠΙΣΕ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΚΛΕΝΕ! :lol::cry: Κ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ!!! ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΛΕΠΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ :roll::roll:;) ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΦΡΟΥΤΑΚΙ ΜΗΛΟ ΑΧΛΑΔΙ!! ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ! ΧΤΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!! ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΚΑΝΕΜΑΖΕΜΕΝΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ 6-7 ΦΟΡΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΠΟΘΕΜΑ :lol::lol: ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΑΝΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΜΟΥ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΙΣΟΒΙΑ ΘΑ ΤΡΩΓΑΜΕ.....ΑΚΟΥ ΤΟΥΣ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΚΑΝΗΣ!!!!!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΕΤΣΙ!!! ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ!!!ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΑΛΕΚΑ ΠΑΡΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΓΙΑ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ!!!!,

ΝΟΒΑΛΑΚ ΜΕ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΒΕΡΙΚΟΚΟ!! ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΝΟ!

ΣΑΣ ΕΠΡΙΞΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ :lol:

ΜΑΜΥ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΟΥΜΕ 9 Η ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΝΤΥΣΩ ΝΑ ΠΙΕΙ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΤΣΑΙ......ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ!! Ε ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 11 ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ!!!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΠΟΙΟ ΥΣΗΧΟΣ!

Κ ΟΝΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΣΧΙΕΙ ΓΙΑΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ....ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΠΗΓΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΝΑΙ!!!! ΑΦΟΥ ΤΡΩΜΕ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!! 7-11-3-7-11 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!! ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΤΣΑΙ ΤΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ!!! ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΚΕΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!! ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΤΣΑΓΑΚΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ! ΑΦΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 50 ΓΡ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ! ΤΩΩΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΣΤΕΡΕΕΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ!! :D

ΑΛΕΚΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗΣ!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!! :D:D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗΗΗΗ.... :D:D:D Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΟΚ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΤΑΚΟ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΛΕΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΠΙΣΩ!!! :D:D

ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.... :D:D

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΣ!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cry::cry::cry::cry::cry: ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΑΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ Κ ΑΣ ΕΙΧΕ Κ ΑΧΛΑΔΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ!!!!

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΓΡΑΦΩ Κ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΜΙΛΑΕΙ Κ ΓΕΛΑΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΡΟΥΜΠΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΓΚΙΝΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕ! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΦΑΓΑΜΕ Κ 10-12 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ! ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΓΑΛΑ!!!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΩ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΜΠΑΣ Κ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!! ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΦΩΤΟ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ!!!!! ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΙΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΤΗΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...