Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!!

Mariaxar με τα μάτια το ίδιο θέμα είχαμε (και έχομε) κι εμείς!!! Όλοι μου λένε "Τα μάτια σου τα πήρε?" χαχαχαχαχαχαχχαχαχα Φυσικά κι εγώ το λέω παντού ότι δεν είναι αληθινά... Μήπως δεν θα έπρεπε λές να το κάνουμε αυτό? :lol::lol::lol::lol: Αν βάζαμε σιλικόνη θα το λέγαμε? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Όσο για το αρχείο... άνοιξέ το με το Acrobat και κάνε save as και επέλεξε jpg!!! Νομίζω ότι γίνεται με όλα τα Acrobat Readers (εγώ έχω το proffessional 9)

Ελένη μου, μη μασάς με το ...χέσιμο κι εμείς ανάλογα τη μέρα είμαστε!!! Πριν τα φαγητά έκανε μία φορά τη μέρα πάντα!!! Αλλά τώρα... μπορεί και 5 φορές!!! Και μάλιστα όλων των ειδών!!! χαχαχαχαχαχα σκούρα, ανοιχτόχρωμα, σφιχτά, νερουλά... (ιιιιιιιιχχχχχχχχχχ) Αφού τα κάνει είσαστε σε καλό....δρόμο :) :) :) :) :) :)

Θάλεια μου, Χριστέ μου!!!! Περαστικούλια με τον ώμο σου!!!! Πώς το κατάφερες καλέ?

Συμπεθέρα μου μπράβοοοοοοοοοοοοοοο και σε σας για τον ύπνο!!!! Εμείς σε αυτό είμαστε πρωτοπόροι (από 2 μηνών κοιμάται σερύ!!!!) και όταν είμαστε σπίτι κοιμάται και από μόνος του στο κρεββατάκι του.... Το θέμα είναι ότι όταν είμαστε έξω (καθώς και την ημέρα) για να κοιμηθεί θέλει κούνημα!!!!! Και κοιμάται τσιρίζοντας!!!! Ποιο είναι το βιβλίο βρε κορίτσια μήπως μας βοηθήσει κι εμάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου..............

Θαλεια μου περαστικά σου...........μήπως λεω εχει γαστρεντεριτιδα ο Νικολας??????Υποπτο μου ακουγεται...........πρόσεξε το........Δεν θελω να σε πανικοβάλω αλλά 6 φορές????????Πάρε το γιατρο........Εμένα χέζεται 1-2 φορές τη μέρα αλλά δεν τρώμε φαγητά ακόμα...........

Γεωργία και Μαράκι μην το λετε...........άστους να νομίζουν......... :lol::lol::lol::lol:

Το βιβλίο λέγεται κοιμήσου παιδί μου εκδόσεις Πατάκη..........Αλέκα μου πως τα κατάφερες??????????

Εμείς ψες του έβαλα τον υπνόσακκο αλλά δε βολευόταν με τίποτα 1 ώρα πάλευε του τον έβγαλα και κοιμήθηκε............Μόνο που κοιμήθηκε στις 10 και ξυπνησε στις 5,5 για φαι.............και μετα στις 7........

Δεν είναι πολύ τραγικό απλά φοβάμαι μη συνηθίσει το ξύπνημα στις 5, χτες φυσικά ξύπνησε στις 7...........Ευτυχώς το μωρό μου έμαθε να κοιμάται σερί και τώρα είναι πιο ξεκούραστος!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΛΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ [smilie=boxing.gif] ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΤΕ Κ Σ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ!!! ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΕΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ 23 ΗΜΕΡΩΝ!!!! ΟΥΤΕΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ...Κ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΑΝΤΑΞΑ :lol::lol::lol: ΕΙΔΕΣ ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΣΕΙΡΑ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ ΦΑΚΟΥΣ!!!! ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ!!! ΠΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ Α Κ ΚΑΝΩ ΚΑΜΑΚΙ ΕΝΑ ΝΕΑΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ!!!! ΚΟΥΚΛΙ ΛΕΜΕ Ο ΑΤΟΙΜΟΣ! ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ!!!! ΜΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΤΙΑ ΕΛΕΓΕ... Κ ΕΡΧΕΤΕ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΔΙΣΚΟΥΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ Κ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΦΟΝΟ :arrow: ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ!!!!!! ΠΕΤΑΓΕΤΕ Κ ΕΝΑΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ Κ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΦΟΝΟ ΠΑΝΤΑ :arrow: ΒΕΛΕ ΓΙΑΛΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΚΟΙ!!!!!!

ΡΟΜΠΑΑΑΑΑΑΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΕΛΟΥΣΕ!!! ΣΤΡΑΦΕΙ ΠΗΓΕ ΤΟ ΚΑΜΑΚΙ!!! :lol::lol:

ΑΛΕΚΑ [smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=icon_thumright.gif] ΜΠΡΑΒΟ!!! ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΥΠΝΟΥ!!!!! ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΕΡΙ,ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΥ,, ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ, ΑΚΟΜΑ Κ ΟΡΘΙΟΙ! ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Κ Η ΜΑΜΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΒΑΔΟΥΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΔΗΛ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ???? ΕΙΝΑΙ ΝΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ??? ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΑΝΕ 6 ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΑΛΑΚΑ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝΥΣΙΧΙΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!

λοιπον τον ωμο τον καταφερα οταν πηγα να μπω στο λεωφορειο

γυρνωντας απο την δημαρχεια :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ηταν λιγο βλακας ο αστικουλης :evil::evil::evil::evil::evil:

πηγα στο γιατρο σημερα δενειναι κατι σοβαρο ξεκουραση λεει :shock::shock::shock::shock::shock: ακινησια στο χερι :o:shock::o:shock::o:shock:

κτλπ hellooooooo και το νικολας ποιος θα τον εχει???? η θεια απο το σικαγο??? οοοοεεεεεοοοο????

δεν εχω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρινακι ο μικρος της ελενας κανει 6 φορες κακα ο νικολας κανει 2 αντε 3 (κατι κατσικουλας που λεει και η αλεκα)

και εμας κοριτσια του νικολα του αρεσει ο υπνος απο νεογενητος κοιματαν σερι ολη νυχτα ποτε δεν ξυπνησε για φαι βραδυ και αν το εκανε 10 φορες :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

θα ειμαι υπερβολικη!!!!!!

κοιμοτανε 12-5 η 12-6 ευτυχως τωρα κοιματε 9.30 με 10 ακομα καλυτερα :lol::lol::lol::lol::lol:

αλεκα μπραβο αντε καλους υπνους!!!!

ελενακι τι μαχαιρια ηταν αυτην!!!!!!!

σου κανανε χαλαστρα σαν δεν ντρεπονται λιγο!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα δεν παν να λεγανε εγω θα συνεχιζα το καμακι!!!!

Μαρινα και εγω του Πατακη πηρα και εχω παθει πλακα (και ας μη το εχω διαβασει ακομη). Αν και τα προγραμματα φαγητου ειναι λιγο περιεργα στο βιβλιο εγω καταφερα να τη σταθεροποιησω στο προγραμμα φαγητου αλλα το βασικοτερο ηταν να την αφησω μονη της και να καταλαβει οτι ολα ειναι διπλα της και ας μην ειμαι εδω. Τα παιχνιδακια και τους ηλιους που λεει δεν τους εκανα αλλα γεμισα πιπιλες παντου και της εβαλα στο ενα χερι το αρκουδακι της που αγαπα για τον υπνο και στο αλλο χερι της το αρκουδακι που θελω εγω να εχει και της λεω "παρε τα αρκουδακια σου καρδουλα μου και κλεισε τα ματακια, η μαμα και ο μπαμπας ειναι εδω και σαγαπανε" και μετα απο κανενα 10λεπτο κοιμαται οπως εκεινη θελει σε οποιο σημειο του κρεβατιου θελει. Παντως πρεπει να της παρω υποχρεωτικα υπνοσακο γιατι τωρα ξεσκεπαζεται η σκατουλα.

Παω να ντυσω τη μικρη να παμε βολτα στα sprider να κανουμε ψωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλεια μου συγνωμη νομιζα εσυ ησουνα με τα πολλα κακακια..................

Ελενάκι ρώτα τον γιατρό μήπως τον πειράζει κάτι στο φαί ή έπαθε καμιά γαστρεντερίτιδα μην τρέχετε.............Υποπτα τα κακάκια σας.............

Μακάρι να συνεχίσουμε τους ύπνους γιατί το ταξα στον άντρα μου.......αν αρχισει παλι να ξυπνάει θα τον κρατάει αυτός!!!!!!!!!!!!Να μην με ενοχλήσουν..........ψες φοβηθηκε οτι θα ξυπνησει και με καλόπιανε............ :lol::lol::lol::lol:

Ε μα.........θα ξαναρχισουμε τις αγρυπνίες??????????????

Ψες στησαμε το δεντρο και σημερα θα το στολίσουμε..............Στολίσαμε και το τζάκι μας και ο Ορεστης έβλεπε τα λαμπάκια!!!!!!!!!!!!!Πολύ του αρέσανε μάλλον θα έλεγε τι ναι αυτά ρε μαμά????????????

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τί κάνετε?

Αχ Θάλεια μου, περαστικά σου..Χθες έκλεισα τον υπολογιστή και θυμήθηκα ότι δε σου γραψα! :oops:

Γεωργία μου θα το δοκιμάσω αυτό που λες και θα σου πω!!

Ξέρεις πόσες φορές μετάνιωσα που είπα ότι φοράω φακούς? :lol::lol::lol:

Αχ βρε Έλενα και εσύ τί έπαθες!!!!

Αλέκα και Μαρίνα συγχαρητήρια για τους ύπνους σας!! Εμείς δεν έχουμε ιδιαίτερο πρόβλημα με τον ύπνο αλλά θα το πάρω το βιβλίο και εγώ να υπάρχει..Αλήθεια, πρέπει να το αφήσεις το παιδί να κλαίει άμα ξυπνήσει?

Κορίτσια στην σκατοσυζήτηση δεν μπορώ να πάρω μέρος, γιατί δεν ξέρω να σας πω..ακόμα...

Να κάνω ακόμα μια ξανθιά ερώτηση? Συγνώμη από τις ξανθιές τις παρέας, δεν υπονοώ κάτι!!!!

Σήμερα φάγαμε μήλο!!! :ymparty::ymparty: για πρόγευμα..το ένα τέταρτο του έδωσα..ξίνισε λίγο τα μούτρα του αλλά το έφαγε!!Το έβαλα στο μιξερ να το λιώσω αλλά επειδή ήταν πολύ μικρή ποσότητα, κόλλησε στα τοιχώματα και δεν έφταναν οι λεπίδες και δεν κοβόταν καλά..το άνοιγα, το έριχνα μέσα και ξανά από την αρχή..εσείς πώς το κάνατε? :oops::oops::roll::roll:

μετά έβαλα περισσότερο μέσα απλά για να μπορεί να λιώσει αλλά το ίδιο ήταν...

Κορίτσια σήμερα το άφησα στο χαλί του να παίζει και τον άκουσα που έλεγε " α μπα μπα μπα"..Έτρεξα και δεν του μίλησα για να μην του αποσπάσω την προσοχή και το έλεγε ξανά και ξανά..τον τράβηξα βίντεο..αν τα καταφέρω θα σας το βάλω να τον δείτε!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Περιττό να σας πώ, ότι πήρα τον άντρα μου στη δουλειά και του το έβαλα και άκουσε και ίσα που δεν τα κανε πάνω του από τη χαρά του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil: Εδώ, θα μου πείτε, δε μπορείς να ανεβάσεις αρχείο...πού πάς με το βίντεο ρε κοπελιά???

Μαμώ την τεχνολογία μου.. :evil::evil:

Ναι ούτε το βίντεο τα κατάφερα...Το πρόγραμμα που έχω λέγεται guicktime..νομίζω..και βλέπω ότι δεν υποστηρίζεται εδώ..

Την πρόσκληση κατάφερα να την περάσω σε powerpoint αλλά μόνο το σχέδιο όχι τα λόγια γιατί αυτά δεν περνάνε..δεν ξέρω γιατί..και όταν πήγα να την ανεβάσω μου έλεγε ότι δεν υποστηρίζει το powerpoint... :evil::evil: Γεωργία μου πατάω άνοιγμα και στα προγράμματα που μου έχει δεν έχω το acrobat... :shock: Το adobe 9 κάνει?

Σας έπρηξα ε???

...άμα είσαι άσχετη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μη στεναχωριεσαι δεν γινεται να ειμαστε ολοι εξπερ στην τεχνολογια :lol::lol::lol::lol:

και ο νικολας μιλαει εδω και δεκαπεντε μερες αλλα το μονο που καταλαβα ναι λεει ειναι αντε αντε

και ντα ντα ντα βρε τι μα μα να λεω εγω τι μπα μπα μπα

τιποτα ο νικολας αντε αντε αντε ντα ντα ντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν εχει πολυ πλακα που καθεται και μιλαει ξαφνικα

ειναι λατρεια τα παιδακια μας και που να μεγαλωσουν κι αλλο

θα τα κανουμε πανω μας απο την χαρα μας!!! [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif]

ενοειται οτι δεν πειραζει μαρινακι μου!!!! σε ολες μας μπορει να συμβει να μπερδεψουμε αυτα που διαβασαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΚΛΑΒΕΝΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΛΥΜΠΕΡΟ -2.20 ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΤΙΣ 52 ΠΑΝΕΣ ΔΗΛΗΔΗ 16.25€ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΑΜΕΣΑ ΙΣΩΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!! :(:(:(:(:(

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΗ!!!ΧΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ 4! ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ Ε?

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΜΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ! ΡΕΖΙΛΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΒΑΛΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΜΗΛΟ Κ ΑΠΛΑ ΔΩΣΤΟΥ ΤΟ ΜΙΣΟ!!! Κ ΚΟΨΤΟ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΜΑΤΙΑ! ΟΣΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΛΕΠΙΔΕΣ! ΣΕ 4 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΜ Ο ΜΙΚΡΟΣ.....ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΑΜ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΥΤΑΛΙΑ!!! ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ :lol:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΜΑ ΜΠΑΜΠΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι μωρό είναι αυτό?

Μπράβο μπράβο!!!!

Α ρε τί άντρες βγάζει ο Πανμαιακός!!

Έλενα βλέπω μες την χαρά με τα κουτάλια και τα πιατικά του!!!

Φτου φτου, ωραία μάτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι κουκλος!!!!!!!!!!!!πτου πτου...............τι ματακια ειναι αυτα?????????

Ο Ορέστης ακόμα δε λέει τίποτα..........μια μερα ειπε ΛΙΖΑ 2 φορές που είναι η σκυλίτσα μας αλλά τίποτε άλλο και λίγα ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.............Αυτά..............Κι εγω ολο μαμαμαμαμα και παπαπαπαπα του λεω αλλα μας εχει χεσμενους!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σιγά σιγά και θα αρχισουμε τη γλωσσα................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epiteloys εχω internet

δεν ειχα τηλεφωνο απο την δευτερα το βραδυ :evil::evil::evil::evil: τα νευρα μου σαν χαμενη ειμουνα.

τι κανετε ,που να σασ διαβασω εχω χασει επισοδια,δεν μου τα λεει καποια περιλυπτικα :D:D:D

new mammy (απανταω τωρα) πηρα κιμα λιγο κ αφου το ξεπληνα στο σουροτυρι το εβαλα μεσα σε κατσαρολακι με νερο κ εβαλα κ πατατα κοροτο κ σελινο λαδακι στο τελοσ κ το τσακισε σου λεω ,απο μοσχαρι αλλα οτι θεσ μπορεισ να παρεισ ,γιατι αν το παρεισ κομματι οσο κ να το βαλεισ στο μπλεντερ παλυ θα εχει ινεσ κ ειναι δυσκολο να το φαει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου πατάω άνοιγμα και στα προγράμματα που μου έχει δεν έχω το acrobat... :shock: Το adobe 9 κάνει?

Μαράκι μου μια χαρά είναι!!! Αυτό που λες είναι το Acrobat της Adobe (είναι η εταιρεία που βγάζει το πρόγραμμα)!!! Αυτό είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ...ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΟΤΙ ΞΕΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ Κ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ ΤΩΡΑ ΞΕΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΦΑΕΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΠΑΝΑΝΑ,ΜΗΛΟ,ΑΧΛΑΔΙ,ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ,ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΠΤ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΗΟΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΟΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αφησα στο δωματιο της να κοιμηθει και ηρθα να σας πω μια καλησπερα.

Αχ αφηστε κοριτσια οπως σας ειπα σημερα πηγα με τη μικρη για shopping therapy ολα χαλια στα sprider αλλα πηγα αλλου και πηρα ενα κολαν μισο δερματινι μισο υφασμα και ενα φορεματακι "νυχτεριδα" να κρυβεται λιγο η κοιλιτσα και το απογευμα τα φορεσα και πηγα για καφεδακι, φορεσα και μποτουλες ενιωσα γυναικα ξανα ολο με τις φορμες ειναι με τη μικρη γιαυτο. Δεν καθομαι μια ωρα και τσουπ περνει ο αντρας μου τηλ και μου λεει οτι η μικρη δεν τρωει και τον εχω τρελανει στο κλαμα και οπως καταλαβαινετε η σουπερ μαμα (που τα κανει ολα τελεια) επεστρεψε σπιτι, παει ο καφες χαλαστρα. Οπως καταλαβαινεται οταν θα βγαινω εξω θα περνω ΠΑΝΤΑ τη μικρη μαζι μου. ΠΙΚΡΑΑΑΑΑ

Καλως ορισατε πισω στη ρουτινα μαρακι. και εμεις απο απο αρχες Δεκεμβρη θα ετοιμαστουμε για φευγιο (που λεμε και στο τοπο μου).

Ελενα και εμενα θελει οταν κραταω το κουταλι να το κραταει και αυτη, το κακο ειναι οτι μια τρωει μια οχι. Παντως στα κακα μας πλεον σταθερες και μια χαρα ειμαστε και με το καροτο. Κουκλος κουκλος αλλα η καρδια μας ειναι αλλου!!!

Μαμα ποτε λενε τα σκατουλικα??? Αφου μπαμπα μπρρρ γκρριιι φτου ντααα εεεε ιιιι τα εχουμε κανει ψωμοτυρι. Σε λιγο και εγω ετσι θα μιλαω αφου απο το πρωι μας πιανει λογοδιαρροια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΩ ΠΑΛΙ!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ???

ΑΛΕΚΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑ Ο ΚΑΦΕΣ!!! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΕΙΣΕ Κ ΤΟ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΜΠΑΣ!!!

ΤΑ ΙΔΙΑ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ Κ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ Κ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ Κ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!! ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?????????????????????? ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑ ΜΟΝΟ Κ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΓΚΙΧ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΓΕ :arrow: ΑΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ Σ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΛΥΠΑΤΕ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ....Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ!!! ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!! ΜΟΛΙΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΩ ΠΑΛΙ!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ???

ΑΛΕΚΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑ Ο ΚΑΦΕΣ!!! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΕΙΣΕ Κ ΤΟ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΜΠΑΣ!!!

ΤΑ ΙΔΙΑ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ Κ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ Κ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ Κ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!! ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?????????????????????? ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑ ΜΟΝΟ Κ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΓΚΙΧ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΓΕ :arrow: ΑΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ Σ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΛΥΠΑΤΕ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ....Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ!!! ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!! ΜΟΛΙΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα βράδυ βράδυ για να δουλέψω λίγο στον υπολογιστή αλλά δεν άντεξα και μπήκα και εδώ!!

Τί σας έχω? Τί σας έχω? :D:D

Στο προφίλ μου, στο φάκελο βάφτιση Κωνσταντίνου, έβαλα κάτι καινούριες φωτο του σκατούλη μου και την πρόσκληση..Απλά δεν κατάφερα να την περάσω με τα γράμματα και πέρασα την εικόνα απλά για να δείτε τα χρώματα, και εκτύπωσα αυτό που μου στείλανε και το σκάναρα και σας το έβαλα για να δείτε και τα λόγια..σε αυτή με τα λόγια, τα χρώματα είναι χάλια..γιαυτό έβαλα και την άλλη δίπλα..και όταν τυπωθούν και θα τις έχω με τη μποτούλα τους, θα τις βγάλω φώτο να τις δείτε!!!

Άντε πείτε μου αν σας αρέσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια επιασε το νοημα η σκατουλιτσα μου και κοιμομαστε ουαου!!

μαρια της ειδα της φωτο σου πριν απο λιγο. Τι ομορφος που ειναι οταν γελαει παιδαρος!!!

σημερα πρεπει να συμμαζεψω λιγο το σπιτι αφου ειναι μπουρδελο και να σαπουνιζω λιγο το μπανιο μιας και ο καιρος ειναι χαλια μαυρα και δεν ειναι για βολτουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Αμάν βρε συμπεθέρα!!!! Τουλάχιστον μπόρεσες και έμεινες για λίγο μοναχούλα.... Εμένα δεν τον έχει κρατήσει ούτε 1 ώρα (συνολικά στους 6+ μήνες!!!)!!!! Δεν πειράζει... Την επόμενη φορά θα είσαι πιο τυχερή!!!! Με γεια και τα καινούρια σου αποκτήματα!!!! Αλέκα κι εμένα το σπίτι μπουρδέλο είναι!!! Λες να κάνουμε αλυσίδα καταστημάτων???? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα =))=))=))=))=))=))=))=))=))

mariaxar τέλειο το προσκλητήριο!!!! Πολύ μου άρεσε!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Έλενα, χθες δεν μπόρεσα να σου πω (με πέταξε έξω) κούκλος ο μπουλουκάκος σου!!!! Φτου φτου φτου!!!

Μαρία μου κι εσείς δεν πάτε πίσω!!! Φτου φτου φτου και σε σας!!!!

Καλέ τι κουκλάκια έχουμε οι ανοιξιάτικες μανούλες?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το προσκλητήριό μας τυπώθηκε!!!

Για να είμαι ειλικρινής δεν μου άρεσε το χαρτί που χρησιμοποιήσανε (θεώρησα ότι ως γνώστες θα ήξεραν το χαρτί που πρέπει να χρησιμοποιηθεί αλλά με απογοήτευσαν....) Είναι σχετικά πολύ λεπτό.... Έπρεπε να το περιμένω.... Δεν ξέρω τι να κάνω... Με 'πιάσαν τα κλάμματα χθες από τα νεύρα μου... Και φυσικά ο άντρας μου στην κοσμάααααρα του.... Ρίξαμε και ένα καυγά τρικούβερτο.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Πείτε μου κι εσείς τη γνώμη σας βρε κορίτσια....

post-9464-13873935560261_thumb.gif

post-9464-13873935560414_thumb.gif

post-9464-13873935560543_thumb.gif

post-9464-13873935560653_thumb.gif

post-9464-13873935560764_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...